banner
banner

هر آنچه در مورد OKT باید بدانید

به دنبال راه اندازی OKChain اخیر ، زنجیره عمومی تجاری غیرمتمرکز خود ، توکن اصلی آن را نیز OKT اعلام کرده ایم. با توجه به منافع قابل توجه در سراسر جهان نسبت به این رمز جدید ، ما برخی سوالات متداول را مرتب کرده ایم تا به شما در درک خاص بودن آن و همچنین تفاوت بین OKT و OKB کمک کنیم..

خوب هستند & OKB همان چیز؟ آیا OKT یک سکه چنگال OKB است?

نه، آنها یکی نیستند. خوب & OKB در اصل دو رمز مختلف با ویژگی های کاملاً متفاوت است.

OKT که به تازگی صادر شده رمز اصلی OKChain است که به عنوان رمز اصلی اجماع DPoS OKChain عمل می کند. ابتدا در بلوک پیدایش صادر می شود و هر سال بعد از آن 1–5٪ مسئله اضافی اتفاق می افتد.

OKB رمز سودمندی OKEx است که از توسعه اکوسیستم OKEx پشتیبانی می کند. صدور یک باره 300 میلیون OKB در سال 2018 تکمیل شد و در آینده هیچ صدور دیگری وجود نخواهد داشت. در بالای خرید آن & طرح سوختگی ، طرح صدور 700 میلیون OKB خاتمه یافته است. بنابراین ، OKB اکنون به اولین رمز کامل پلتفرم در جهان تبدیل شده و وارد تورم خواهد شد.

آیا OKT بر قیمت OKB تأثیر می گذارد?

جواب منفی است و قیمت آنها توسط مجموعه عوامل مختلفی تعیین می شود.

قیمت OKT بر اساس توسعه اکوسیستم OKChain شامل برنامه های DEX ، DeFi و توسعه آینده آن است..

قیمت OKB با عملکرد تجاری OKEx ، توسعه زیرساخت های اکوسیستم ، گسترش کانال های تجاری آن و همچنین طرح OKB Buy-Burn و Burn تعیین می شود. در اینجا جزئیات ذکر شده است:

توسعه زیرساخت های اکوسیستم: گسترش سناریوهای کاربرد داخلی و خارجی OKB. در این مرحله ، 11 مورد استفاده داخلی و 32 مورد خارجی وجود دارد.

گسترش کانال های معاملاتی: ما دروازه های فیات را برای 8 ارز اصلی از جمله دلار آمریکا ، یورو ، وون کره ای ، روپیه اندونزی و دانگ ویتنام باز کرده ایم..

طرح خرید و رایت OKB: کل صدور OKB 300 میلیون است که 13،978،364 OKB قبلاً سوزانده شده است. مقدار گردش فعلی 286،021،636 OKB است. OKB دیگر صدور نمی کند و اولین توکن پلت فرم کاملاً در جهان است.

چرا ما باید OKT ایجاد کنیم?

OKChain سازوکار اجماع DPoS را تصویب می کند ، که برای کار کردن به یک نشانه محلی نیاز دارد.

علاوه بر این ، طبیعت اکوسیستم OKChain و اکوسیستم OKEx بسیار متفاوت است ، اولی فناوری محور است در حالی که دومی تجارت محور است. برای خدمت بهتر و حفظ اکوسیستم کاملاً مستقل در OKChain ، نیاز به صدور مداوم رمز اصلی آن و همچنین یک سیستم تشویقی انعطاف پذیر است..

با این حال ، چون ما باید هدف خود را برای ادامه تورم OKB حفظ کنیم و از کاهش ارزش OKB برای محافظت از منافع بلند مدت دارندگان آن جلوگیری کنیم ، نمی توانیم از OKB به عنوان رمز بومی OKChain استفاده کنیم. به همین دلیل ما OKT را به عنوان نشانه اصلی OKChain ایجاد کردیم.

آینده برای افزایش مقدار OKB حرکت می کند

با رمز جدید صادر شده ، ما هرگز توسعه اکوسیستم OKB و گسترش دامنه موارد استفاده را که قبلا کیف پول ها ، خدمات مالی و وام ، امنیت شبکه ، سفر ، سبک زندگی ، برنامه های کاربردی و موارد دیگر را تحت پوشش قرار داده است متوقف نمی کنیم.

علاوه بر این ، ما کانال های تجارت و سپرده بیشتری اضافه خواهیم کرد. در حال حاضر ، ما دروازه های فیات را برای طیف وسیعی از ارزهای اصلی فیات باز کرده ایم و OKB را در ده ها صرافی بزرگ رمزنگاری با بیش از 40 جفت معامله در برابر سکه های عمده موجود در بازارها آورده ایم..

در آخر ، ما به تکمیل طرح خرید و رایت OKB ادامه خواهیم داد. همانطور که گفته شد ، ما 700 میلیون OKB صادر نشده را می سوزانیم و هیچ OKB را حفظ نمی کنیم. تمام OKB سوخته و سوزانده شده کاملاً از بازار ثانویه حاصل می شود.

مزایای دارندگان OKB

به عنوان تشکر از جامعه OKB ما برای حمایت شگفت انگیز آنها ، ما 100٪ بلوک پیدایش OKT را برای همه دارندگان OKB با توجه به دارایی های OKB آنها ترسیم می کنیم. در آینده ، OKB و USDK از شبکه Ethereum ERC-20 به شبکه اصلی OKChain منتقل می شوند. پس از فعال شدن شبکه اصلی OKChain ، تجارت OKT در دسترس خواهد بود. این بدان معناست که دارندگان OKB این فرصت را دارند که در حاکمیت OKChain شرکت کرده و به یک ابرروند تبدیل شوند.

اگرچه OKB و OKT از بسیاری جهات متفاوت هستند ، اما در OKChain جدایی ناپذیر خواهند بود. OKT نه تنها از توسعه OKChain پشتیبانی می کند ، بلکه توسعه اکوسیستم OKB را نیز تقویت می کند.

OKEx را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me