banner
banner

سنگهای پنهان ارز رمزنگاری شده # 1

آیا تابحال شنیده اید کسی آرزو کند ارزهای مجازی خاصی را سالها قبل که بسیار ارزان بود خریداری کرده باشد و ادعا کند اگر او چنین نگهداری می کرد میلیاردها دلار ارزش داشت؟ خب ، خیلی دیر نیست زیرا امروز هنوز فرصت های مشابهی برای همه باز شده است ، اگر می خواهید از این فرصت استفاده کنید یا بعدا همان اظهارات خود را انجام دهید ، اکنون در دست شماست.

کشف پتانسیل های پنهان یک پروژه مربوط به داشتن آینده نگری برای پروژه ای است که فکر می کنید می تواند از ارزش بی نظیری برخوردار باشد. با ارزش تر بودن یک پروژه تعیین می کند که آیا افراد در این پروژه سرمایه گذاری می کنند یا خیر.

یکی از این سنگهای قیمتی پنهان ، پروژه Blockchain با عملکرد بالا است. به نظر می رسد این پروژه به سختی توسط کسی شناخته شده باشد. در اینجا یک نگاه کوتاه به آنچه در مورد آن است ، است.

Blockchain با عملکرد بالا (HPB) چیست و چگونه کار می کند?

این سیستم عامل ، مانند EOS ، یک سیستم عامل بلاکچین با قدرت بالا است که از پردازش موازی استفاده می کند. فراتر از آن ، HBP از تراشه های سخت افزاری شتاب دهنده نیز برای عملکرد بهتر استفاده می کند.

این پروژه ابتکاری در نوع خود یک نوع است و اولین شرکت در جهان است که نرم افزار و سخت افزار شتابدهی را ادغام می کند که به گفته آنها تا حد زیادی سهولت استفاده و سرعت انتقال داده و قابلیت دسترسی را بهبود می بخشد. این پروژه منبع باز می تواند در هر ثانیه میلیون ها معامله را انجام دهد.

پروژه Blockchain با عملکرد بالا در خدمت سیستم عامل ها و صنایعی مانند Tencent ، Baidu و Alibaba است که با حجم عظیمی از داده ها سر و کار دارند. همچنین اینترنت اشیا و سایر بخشها به عنوان زنجیره تأمین ، صنایع پزشکی ، دولتی و مالی را هدف قرار داده است.

نشانه HBP

رمز HBP عرضه 100 میلیون است. برخلاف سایر ارزهای رمزنگاری شده ، به عنوان مثال ، بیت کوین که استخراج می شود ، تولید بلوک از طریق یک گره با سهم زیاد انجام می شود که در غیر این صورت به عنوان hcnode شناخته می شود.

برای اینکه بخشی از مشارکت کنندگان hcnode شوید ، باید موتور شتاب سخت افزاری BOE را در نظر بگیرید ، مقدار مشخصی را روی نشانه های HPB نگه دارید و همچنین به پهنای باند شبکه کل سیستم کمک کنید..

پس از راه اندازی MainNet که برای سه ماهه دوم سال 2018 برنامه ریزی شده است ، hcnode تولید بلوک به طور خودکار سکه های HPB را به عنوان پاداش هایی که توسط سیستم صادر می شود دریافت می کند.

درباره تیم

وانگ شیائو مینگ بنیانگذار این پروژه قابل توجه است که از مراحل ابتدایی خود وارد نوآوری های فناوری بلاکچین شده است. وی از بدو تأسیس بخشی از NEO بوده و اعضای دیگر افراد برجسته سایر شرکتهای فن آوری مانند اینتل ، هواوی و سایر موسسات چینی هستند..

برخی از افراد برجسته در میان مشاوران عبارتند از ZHEN CHEN ، رئیس شرکت صندوق Dongfang Fuhua ، ZONGRU WAN ، عضو تیم برنده جایزه نوبل ، و KAI LONG که رئیس UnionPay Smart است. از سوی دیگر ، سرمایه گذاران عبارتند از TimeStamp Capital که سرمایه گذاری عمده چینی است ، لی ژن ، بنیانگذار OKcoin ، در میان بسیاری از افراد دیگر.

مشارکتهای HPB

با ارتباط بنیانگذار با بلاکچین NEO ، او توانسته است از نزدیک با آنها همکاری کند. HPB اولین پروژه پشتیبانی از NEO-VM (ماشین مجازی NEO) است. HPB همچنین از UnionPay (كه بزرگتر از Mastercard و Visa در مجموع است) ، یك شركت بزرگ آسیایی كه بیش از 80٪ داده های معاملات محلی را خدمت می كند ، با گردش مالی 12.5 تریلیون دلار در هر سال پشتیبانی می كند. به نظر می رسد این یکی از مهمترین مشارکت ها در ارز رمزنگاری شده باشد. این همش نیست؛ آنها همچنین تعداد زیادی معاملات مشارکتی در خط دارند که هنوز اعلام نشده است.

برنامه های توسعه

Blockchain با عملکرد بالا طی مراحل مختلفی تکامل یافته است. اگرچه این پروژه دارای یک پلت فرم TestNet کاملاً کاربردی است که در سه ماهه اول سال راه اندازی شده است ، نسخه آلفای MainNet برای Q2 ، 2018 برنامه ریزی شده است.

این تیم همچنین در تلاش است تا پلتفرم را بهتر کند و سرانجام باید نسخه نهایی را در سال 2019 ببینیم.

نشانه های بلاکچین با عملکرد بالا (HPB) را از کجا بخریم

رمزهای HPB در دسترس هستند تا در چند صرافی یعنی صرافی ها مبادله شوند BiBox, Bit-Z, کوکوئین, و آلکوین صرافی های ارز رمزنگاری شده. این رمز با ارزهای رمزپایه BTC ، ETH ، BIX و USDT قابل معامله است.

نتیجه

یکی از اهداف اصلی پروژه HPB مقابله با چالش های ارزی مرحله بلاکچین و فن آوری های مرتبط در حال حاضر است که افزایش حجم معاملات است که باعث ازدحام در بلاکچین و نقض امنیت در نتیجه امنیت ضعیف می شود. همچنین ، هزینه های بالای معامله به ویژه در زمان های پر بار و رویدادهای مهم و به ویژه مشکل توسعه برنامه های غیرمتمرکز.

بدون شک پروژه بسیار طولانی خواهد شد و هنوز در مراحل اولیه است. با این وجود ، توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری در هر پروژه ، تحقیق خود را انجام دهید و همچنین آنچه را که توانایی از دست دادن آن را ندارید ، سرمایه گذاری نکنید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me