banner
banner

سنگهای پنهان ارز رمزنگاری شماره 4 – OneLedger (OLT)

سنگهای پنهان ارز رمزنگاری شماره 4 – OneLedger (OLT)

OneLedger (OLT) دست کم گرفته شده است, پروتکل دفتر کراس جهانی که از زنجیرهای جانبی برای افزایش قابلیت همکاری بین اکوسیستم های مختلف بلاکچین سود می برد. معنی آن چیست؟ این یک راه حل blockchain همه در یک است که در اختیار کاربران ، توسعه دهندگان و مشاغل قرار دارد.

بررسی oneledger 696x462منبع: https://icobattle.com/

ایده زنجیرهای جانبی پیشگامانه نیست. ما قبلاً در مورد ICO های مشابه از موارد مشابه شنیده ایم Aion, لیسک کنید, EOS, کشتی, و آیکون. با این حال ، OneLedger قادر به برتری بیش از همه است.

انتقال دارایی های دیجیتال بین Blockchains مختلف

امروز ، شرکت ها از فناوری بلاکچین استفاده می کنند تا روندهای اداری را ساده کند ، خطاهای انسانی را کاهش دهد ، هزینه های بهره برداری را به حداقل برساند و شفافیت را افزایش دهد. با این حال ، جریان اصلی فناوری بلاکچین هنوز هم با چالش هایی روبرو است. انتقال آسان نیست و مشاغل با درجات مختلفی از سرعت و موفقیت به آن نزدیک می شوند.

عکس صفحه 2

منبع: https://oneledger.io

یکی از این چالش ها عدم قابلیت همکاری است – عدم توانایی بلاکچین های مختلف برای برقراری ارتباط با یکدیگر. به عنوان مثال ، انجام یک تراکنش از یک حساب Ethereum به یک BTC غیرممکن است. این فرآیند برای انجام این کار شامل ترانسفرین به یک زنجیره قبل از ارسال سکه است. این هزینه بر است ، زمان بر است و شامل کمک قابل توجه شخص ثالث می شود (به عنوان مثال مبادلات). سایر مشکلات قابل توجهی که از پذیرفتن جریان اصلی فناوری بلاکچین جلوگیری می کند ، استقرار چند شبکه dApps ، مقیاس پذیری و سیستم های موجود موجود است.

OneLedger استارتاپ بلاکچین است که برای ارائه راه حلی برای این مسائل طراحی شده است. این عملیات میان دفتر را تسهیل می کند. پروتکل آن می تواند با سایر دفترهای توزیع شده مانند Ethereum ، Bitcoin و غیره هماهنگ شود … که از کانال های پرداخت و قراردادهای قفل هش (HTLC) پشتیبانی می کنند.

شروع تجارت OneLedger

OneLedger یک پروتکل اجماع سه لایه است که به طور موثر با بلاکچین های مختلف ادغام می شود.

1. شروع کار

لایه اول یک پروتکل اجماع مبتنی بر نقش است – که در آن یک قرارداد کلی آغاز می شود. قرارداد تولید شده و در شبکه با کدهای مختلف بلاکچین اجرا می شود. در گره های بیت کوین ، قرارداد با ایجاد گره ها از قرارداد پیدایش تکرار می شود. در گره Ethereum ، قرارداد به صورت یک قرارداد هوشمند اجرا می شود.

2. اجماع کانال

لایه دوم به نام اجماع کانال شناخته می شود. نقش اصلی آن اجرای تعاملات بین گره ها ، با توجه به شرایط قرارداد است. برای دستیابی به اجماع دوم ، اجماع زنجیره ای جانبی بین همه شرکت کنندگان انجام می شود. این توافق زمانی حاصل می شود که بیش از دو سوم شرکت کنندگان توافق کرده باشند. پس از دستیابی به اجماع ، داده ها در یک بلوک نوشته می شوند و برای همه گره ها پخش می شوند (شرکت کنندگان).

3. اجماع زنجیره عمومی

سومین (آخرین لایه) “اجماع عمومی زنجیره ای” نامیده می شود. هر زمانی که شخص درخواست انتقال دارایی های دیجیتال بین زنجیره های عمومی را دارد ، این لایه مورد نیاز است. در نتیجه ، پیش اجماع زنجیره جانبی در آغاز اجماع زنجیره جانبی آغاز می شود. هنگامی که پیشنهاد به زنجیره عمومی مناسب ارسال می شود ، اعتبارسنجان به قفل کردن یا باز کردن قفل یک بلوک رأی می دهند. اگر بیش از 75٪ زنجیره جانبی گره های شرکت کننده به اجماع برسند ، بلوک قبل از اجماع به دفتر اضافه می شود.

نشانه

در حال حاضر OneLedger در حال انجام یک پیشنهاد اولیه سکه با سقف سخت 15 میلیون دلار است. یک میلیارد نشانه OLT از قبل استخراج می شود. هر رمز در ابتدا به یک رمز مربوط به ERC-20 ترسیم می شود.

طبق اقتصاد توکن OneLedger ، سه شرکت کننده از OLT استفاده می کنند.

کاربران: افراد یا مشاغلی که ملزم به پرداخت هزینه معامله به طرفداران شبکه یا گره های موجود در OLT هستند..

گره ها: هزینه های شبکه به گره ها می رود. پرداخت شده در OLT. اکوسیستم OneLedger در ابتدا به هرکسی اجازه می دهد تا گره ای را اجرا کند. با بلوغ سیستم ، هزینه مشخصی در OLT مورد نیاز است.

توسعه دهندگان: اینها می توانند تیم یا مشارکت کننده فردی باشند. توسعه دهندگان به توکن های OLT نیاز دارند تا ماژول های خود را در بازار غیرمتمرکز OneLedger مستقر کنند. قرارداد هوشمند شرایط فروش را تعریف خواهد کرد.

توسعه دهندگان و مشاوران

ایده پشت OneLedger ایده فکری دیوید کائو ، رئیس انجمن حرفه ای بلاک چین کانادا (CCBPA) بود. آقای کائو بیش از 13 سال تجربه در زمینه معماری سازمانی و فناوری بلاکچین دارد. او همچنین در کار کرده است زیراکس به عنوان یک مشاور تجارت عمده ، و در آزمایشگاه IBM Toronto به عنوان توسعه دهنده تجارت WebSphere.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اعتماد 2 پرداخت, الکس تاد ، همچنین مشاور ارشد فناوری OneLedger است. استفان لی مهندس ارشد است. او به عنوان مهندس نرم افزار در کار کرده است مایکروسافت و IBM و همچنین یک مشاور ارشد در بانک دویچه.

اولین نسخه از پلتفرم OneLedger در سال 2019 منتشر می شود.

افکار نهایی

به نظر می رسد OneLedger یک راه حل عالی برای برخی از نیازهای فعلی و مبرم در اکوسیستم بلاکچین ارائه می دهد.

OverLedger, Aion, و کیهان به عنوان رقبای اصلی OneLedger در رابطه با قابلیت همکاری در نظر گرفته می شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me