banner
banner

هفتگی فنی OKEx: 30 مارس 2020

خرس ها کنترل می کنند ، احساسات بدتر می شود.

غذاهای کلیدی

 • – اقدامات BTC در آخر هفته با ادامه روند نزولی سهام جهانی و نفت ، اعتماد بازار رمزنگاری را تضعیف کرده است.
 • – داده ها نشان می دهد که احساسات میان مدت به سمت نزولی حرکت کرده است.
 • – شاخص های فنی نشان می دهد که نوسان قیمت آلتکوین های عمده به دلیل افزایش بوده است.

مهاربند برای ضربه

خرس های رمزنگاری مجدداً در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده از دوشنبه آسیا یک تسلط کامل را حفظ می کنند ، زیرا ویروس های کرونا ویروس جهانی بیش از 720،000 بوده است. سرمایه گذاران مجدداً بر اقتصاد کلان همه گیر تمرکز کرده اند و ادامه مسدود شدن اقتصادهای بزرگ چشم انداز رشد جهانی را تحت الشعاع خود قرار داده است. در انتشار قبلی ما ، ما برجسته کردیم که بیت کوین می تواند یک محافظ خوب در برابر کاهش ارزش پول فیات باشد ، اما نه در برابر رکود جهانی. اگرچه بانک های مرکزی و سیاست گذاران برای جلوگیری از خسارت اقدامات تهاجمی انجام داده اند ، اما به نظر می رسد داستان رکود به طور فزاینده ای مورد توجه قرار گرفته و مورد توجه قرار گرفته است. سرمایه گذاران و بازرگانان احتمالاً مایل نیستند که چگونه این اتفاق بیفتد.

قیمت های BTC منطقه 5800 را لمس کرده اند ، قبل از اینکه کمی به حدود 6000 برگردد. عمده آلت کوین ها بیشتر قرمز بودند ، BSV بیش از 4 of از ارزش ، و در حالی که ETH, XRP, و TRX معاملات 2٪ تا 4٪ پایین تر انجام شده است. شایان ذکر است که BTC و SPX در حالی که در یک همبستگی بالا باقی مانده است طلا عملکرد بهتری نسبت به رمزنگاری و سهام داشته است. ما معتقدیم که در صورت ادامه فروش گسترده سهام و بازارهای نفت ، همبستگی بدون شک همچنان ادامه خواهد داشت ، زیرا خطر نقدینگی می تواند سرمایه گذاران را مجبور به فروش بیت کوین خود برای جبران ضررهای خود در دارایی های دیگر کند..

شکل 1: BTC / SPX / GOLD از فوریه – نمودار روزانه (منبع: Tradingview) شکل 2: تعصب استراتژیک بیت کوین Sentix (منبع: Sentix)

علاوه بر این ، به نظر می رسد احساسات میان مدت نیز رو به زوال است. تعصب استراتژیک بیت کوین Sentix ، که انتظارات 6 ماهه دارایی رمزنگاری را از سرمایه گذاران عمومی اندازه گیری می کند و به عنوان شاخص اصلی بازار در نظر گرفته ، در این هفته 12 درصد سقوط کرد. پاتریک هوزی ، مدیرعامل Sentix گفت: “موارد زیادی وجود دارد که نشان می دهد موج بعدی فروش بیت کوین قریب الوقوع است.”

آنالیز قیمت

BTCUSDT – نوسان قیمت در شرف تحویل گرفتن است?

 • آخر هفته پس از فروش مجدد سهام در جمعه ، یک شکست نزولی ایجاد شده است. BTCUSDT در حال نزدیک شدن به باند 12 ساعته پایین بولینگر است و گروهها تحت فشار قرار گرفته اند ، که نشان می دهد نوسان قیمت ممکن است افزایش یابد.
 • MACD یک کراس اوور 12 ساعته نزولی ایجاد کرد. این ممکن است نشان دهنده یک حرکت حرکت به سمت نزولی باشد.
 • قیمت ها پایین ترین سطح را تولید می کنند ، RSI در ابتدا دنبال می کند ، اما UO هنوز نتوانسته پایین ترین سطح را ایجاد کند. در صورت مشاهده ، می توان پایین ترین قیمت را تحقق بخشید.

با نگاه به جلو ، آزمایش 61.8٪ Fibonacci Retracement اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. در صورت تسریع فروش مجدد ، آزمایش مجدد سطح FR 2/38 درصد ممکن است.

شکل 3: BTCUSDT – نمودار 12 ساعته (منبع: OKEx ؛ Tradingview)

ETHUSDT – خرس ها می توانند قیمت را به 117 ارسال کنند?

 • اتوسد نتوانسته است فراتر از مقاومت 12 ساعته خود که حدود سه هفته بدون شکست باقی مانده است ، پیشرفت کند.
 • فشار نوارهای بولینگر نشان داد که نوسان قیمت ممکن است به دلیل افزایش باشد. اگر مقاومت معتبر باقی بماند ، که با توجه به احساسات فعلی احتمال بیشتری دارد ، می تواند مورد اصلاحات بیشتر قیمت را تقویت کند.
 • 117 تا 120 می تواند اولین منطقه ای باشد که باید تماشا کند ، که پایین ترین میزان هفته گذشته است. در صورت به خطر افتادن چنین سطوحی ، احتمال لغزش بیشتر به سمت منطقه 105 بیشتر می شود.

شکل 4: نمودار 12 ساعته ETHUSDT (منبع: OKEx ؛ Tradingview)

TRXUSDT

 • TRON بازهم واگرایی بین قیمت و حرکت ایجاد کرده است ، با قیمت تولید برخی اوج های پایین تر ، و RSI مخالف است.
 • اگرچه چنین واگرایی در شرایط عادی بازار می تواند مثبت تلقی شود ، با این حال ، با توجه به فضای بدبینانه فعلی ، نباید احتمال جعل جعلی وجود داشته باشد.
 • صرف نظر از جهت پیش بینی شکست ، با افزایش فشار گروههای بولینگر ، احتمال افزایش نوسان قیمت نسبتاً زیاد است..
 • اولین سطح برای تماشای می تواند 0.01007 باشد که پایین ترین سطح هفته گذشته است. اگر جفت ارز بتواند بالاتر از سطح 0.01209 شکسته شود ، می توان یک برگشت کوتاه مدت را تأیید کرد.

شکل 5: نمودار 12 ساعته TRXUSDT (منبع: OKEx ؛ Tradingview)

OKBUSDT

 • خوب در نزدیکی 38.2٪ Fibonacci Retracement خود معامله کرده و به مقاومت 2 ماهه روند نزدیک شده است.
 • با توجه به این که رمز ارز با بازار رمزنگاری عمومی ارتباط چندانی ندارد ، شاخص ها نشان داده اند که حرکت صعودی دست نخورده باقی مانده است ، و احتمال تغییر مثبت را افزایش می دهد و هفته می تواند از نظر توسعه اقدامات قیمت آینده بسیار مهم باشد.
 • بالاترین سطح در 20 مارس 4.83 می تواند اولین سطح تماشا باشد. در صورت مشاهده ، احتمال رسیدن به 61.8٪ FR می تواند افزایش یابد. 20-MA در 3.9 می تواند سطح پایین تری برای تماشا باشد.

200-MA و 23.6٪ FR در نزدیکی منطقه 3.32 قرار دارند.

شکل 6: نمودار روزانه OKBUSDT (منبع: OKEx؛ Tradingview)

OKEx را دنبال کنید:

 https://twitter.com/OKEx

 

https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me