banner
banner

چندین پیشنهاد رمز امنیتی (STO) بیش از انتظارات بوده است

به دست آوردن بخار

در حالی که صنعت کلی بلاکچین همچنان جایگاه خود را پیدا می کند ، STO ها و DSO ها همچنان به جلو شارژ می شوند. این بخش توسط بسیاری به عنوان یک روند رو به رشد شناخته شده است و در این مرحله هیچ نشانه ای از خستگی نشان نمی دهد.

در حالی که آمار و ارقامی که در این رویدادهای تولید سرمایه مشاهده می شوند ، در نزدیکی آنچه صنعت در دوره ICO دیده است وجود ندارد ، اما کسی انتظار داشت که چنین باشد. این رویدادها تا حد بسیار بالاتری تنظیم و کنترل می شوند ، و گرچه ممکن است از نظر سطح شبیه ICO باشند ، اما تفاوتهای اساسی دارند.

این رویدادها ، عمدتا فقط به سمت سرمایه گذاران معتبر هدف گذاری می شود و سرمایه گذاران بالقوه را محدود می کند. از افراد واجد شرایط ، با فرصت های خارق العاده ای که در گذشته در دسترس نبودند استقبال می شود.

رهبری راه

شرکتهای زیر فقط تعدادی از آنها هستند که توانایی میزبانی STO / DSO را تشخیص داده و تصمیم گرفته اند از این روش جدید برای افزایش سرمایه استفاده کنند. در حالی که هر شرکت موفقیت های مختلفی را تجربه کرده است ، اما با اتمام این رویدادها یک چیز روشن شده است – سرمایه گذاران و شرکت ها به طور یکسان سود می برند و برای نشان دادن این مسئله پا به پای صفحه حاضر می شوند..

فن آوری های شکل

20 میلیون دلار USD – این مبلغ کل جمع آوری شده در این STO است که یکی از بزرگترین ها تا به امروز است. در این STO خاص ، سرمایه گذاران به “بودجه مبتنی بر دارایی که در Provenance Blockchain نگهداری می شود” دسترسی پیدا می کردند. این رویداد اجازه داد Provenance از شركت مادر ، Figure Technologies رها شود و به تنهایی شروع به رشد كند.

عملی BTG

میزبان غول صنعت ، BTG Pactual ، همه نگاه ها به پیشنهاد رمز REITBZ معطوف بود. این رویداد نشان دهنده اولین رویداد در نوع خود بود که توسط یک بانک سرمایه گذاری با قد و قواره BTC Pactual برگزار شد ، زیرا بزرگترین آنها در آمریکای لاتین باقی مانده است. با دسترسی سرمایه گذاران به سهم سهام یک صندوق سرمایه گذاری با پشتیبانی املاک و مستغلات ، نتایج این رویداد در مجموع 3.3 میلیون دلار جمع آوری شد..

TokenMarket

TokenMarket و سرمایه گذاران آنها به عنوان یکی از مورد انتظارترین STO ها ، ناامید کننده نبودند. این رویداد که هنوز ادامه دارد ، در 48 ساعت اول فروش خود با موفقیت 136٪ از هدف آنها را افزایش داد. این نتایج نشان دهنده علاقه آشکار ، از طرف سرمایه گذاران ، به پروژه های با کیفیت مانند TokenMarket است. STO و DSO اکنون چنین شرکت هایی را به عنوان وسیله ای برای سرمایه گذاری در این منافع جامعه فراهم می کنند.

بیت باند

این STO اولین نمایندگی تأیید و تکمیل شده تحت نظر نهاد نظارتی آلمان ، BaFin است. نتایج این رویداد نیز موفقیت آمیز بود BitBond بیش از 2.1 میلیون یورو جمع آوری کرد از سرمایه گذاران ، نماینده 87 کشور مختلف.

تفسیر

پس از اتمام این رویدادها ، مجامع مختلف صنعت وقت گذاشتند تا در مورد موفقیت تلاش های خود نظر دهند. آنچه در زیر گفته شده است در زیر است.

تیموتی اسپانگلر ، شریک خدمات مالی در دکهارت ، در مورد شکل STO صحبت کرد و بیان کرد,

“این پیشنهاد همچنین نشان دهنده پیشرفت مداوم فناوری بلاکچین است که به منظور تغییر شکل نهایی کلیه محصولات مالی و معاملات مالی ایجاد می کند.”

تیم ReitBZ ، از BTG Pactual ، نظر داد,

“ما معتقدیم که فناوری DLT و رمزنگاری می تواند بازارهای سرمایه را از یک محیط محلی و محلی به یک اکوسیستم جهانی و دیجیتالی تبدیل کند. ReitBZ فقط آغاز کار است. “

رانسو سالووارا ، مدیرعامل TokenMarket ، اظهار داشت,

“… ما همیشه معتقد بوده ایم که همه انواع سرمایه گذار باید از همان سطح دسترسی به استارت آپ های مختل کننده برخوردار باشند. با شروع با پیشنهاد خود در جعبه شناور FCA ، ما در مورد توزیع ارزش سهام توکن شده ، کارآیی فناوری بلاکچین را برجسته می کنیم. دیدن چنین واکنش مثبتی به STO ما در این مدت کوتاه نشان می دهد که جامعه ما واقعاً چقدر فداکار است. “

مدعیان آینده

چهار شرکت فوق الذکر تنها تعدادی از شرکتهای میزبان STO / DSO هستند. این صنعت فروش های متنوعی دارد که انتظار می رود در آینده نزدیک آغاز شود. تعدادی از این موارد زیر را شامل می شود ، اما محدود نمی شوند.

  • Vision Tree
  • INDX
  • TradeCloud
  • لئونووس

در سایر خبرها

طی چند ماه گذشته ، ما جزئیات شرکتهایی را که امروز در اینجا بحث شده اند ، شرح داده ایم. در اینجا چند مقاله در مورد راه اندازی ، و نتایج این رویدادها ، و همچنین بینش ارائه شده از طریق یک مصاحبه اختصاصی آورده شده است.

BitBond Finance BmbH با بازدید 2.1 میلیون یورو

BTG Practual برای میزبانی پیشنهادات رمز امنیتی

سری مصاحبه – Mikko Ohtamaa ، CTO در TokenMarket

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me