banner
banner

هاب | کد اصلی OKEx: اکوسیستم دیجیتال جهانی ساخته شده بر روی فناوری

Cryptocurrency یک صنعت خاص است که با عدم قطعیت و نوسان در حال توسعه است. در سال 2019 ، فیس بوک با پیشنهاد Bitcoincoin خود ، Libra ، با انتقاد و بی اعتمادی روبرو شد و هنوز هم در تلاش است. زنجیره عمومی دچار یک لرزش وحشیانه شد. ETF های بیت کوین به طور مداوم رد می شدند. و مقررات در چندین حوزه قضایی شدیدتر شد. صنعت مالی سنتی و دنیای رمزنگاری از COVID-19 رنج می برند. چگونه OKEx می تواند بر نوسانات صنعت غلبه کند تا یکی از مبادلات برتر باشد؟ و کد اصلی پلتفرم برای ادامه توسعه و نوآوری چیست?

سومین Cointelegraph China HUB بر دستاوردهای OKEx در سال 2019 ، بین المللی شدن OKEx تمرکز دارد. به همراه میزبان ما وادیم کرکوتین و میزبان مشترک کریستینا لوکرزیا کورنر ، جی هائو ، مدیرعامل OKEx ، در مورد افکار خود در مورد مشتقات ، توسعه بیشتر و برنامه های OKB و OKChain ، مقررات جهانی و غیره صحبت خواهد کرد..

نکات برجسته

1. صنعت ارزهای رمزنگاری شده خود از عدم قطعیت ها عبور می کند و این وظیفه ذاتی OKEx است که آماده مقابله با چالش های جدید در همه موارد باشد. فناوری موتور دنیای رمزنگاری است که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است. ایمان به فناوری افراد OKEx را دور هم جمع می کند. در سال 2019 ، OKEx بدون توقف ساخت سیستم را صیقل داده و صدها نسخه قابل توجه را انجام داد تا اطمینان حاصل شود که سیستم عامل می تواند به روشی پایدار حتی در شرایط شدید بازار کار کند.

2. “مشتری اول” همیشه ارزش اصلی OKEx بوده است ، که همچنین به عنوان سنگ بنای بین المللی سازی ما عمل می کند. بین المللی سازی OKEx سه نکته دارد: (1) ابتدا مشتری ؛ (2) برای رفع نیازهای متفاوت جهانی و ارائه خدمات محلی ؛ (3) OKEx یک مبادله ایجاد نمی کند بلکه یک اکوسیستم رمزگذاری رایگان ، برابر و سالم در سطح جهان است.

3. بزرگترین رقیب خودش است. رقابت مداوم و سالم ، نشاط جدیدی به بازار می آورد. ضمن اینکه دستی در پیشرفت برای صنعت ایجاد می کند ، به کاربران این امکان را می دهد تا هنگام انتخاب بستر معاملات ، مرجع بهتری داشته باشند. OKEx خدمات خوبی را از رقبای عالی یاد خواهد گرفت زیرا تیم معتقد است که ذی نفعان تحت رقابت سالم همیشه باید کاربران باشند.

4. امنیت فنی هنوز یکی از بزرگترین چالش هایی است که سیستم عامل های تجاری با آن روبرو هستند. در آینده ، OKEx قصد دارد به افزایش سرمایه گذاری و بهبود توانایی سیستم عامل برای مقاومت در برابر خطرات و همچنین مقابله با قله های معاملات و محافظت از دارایی های کاربر ادامه دهد..

5. همه می دانند که OKB به عنوان رمز پلت فرم OKEx پذیرفته شده است. این به عنوان یک “پل” عمل می کند ، و ارتباطات OKEx و کاربران جهانی را برقرار می کند. ساخت اکوسیستم OKB ، با هسته جهانی کاربران جهانی ، استراتژی جهانی پیرامون حقوق اضافی را برای کاربران ساخته شده در پلت فرم تجارت OKEx ، سناریوهای برنامه با پشتیبانی شرکای خارجی ، دوره تورم OKB ، گسترش کانال معاملات OKB و غیره اجرا می کند. اکوسیستم OKB همیشه برای کاربران OKEx ارزش ایجاد می کند.

6. در مورد بلاک چین های عمومی ، OKChain بر روی راه حل های مقیاس بزرگ برنامه ها متمرکز می شود که تیم ما معتقد است مانع اصلی توسعه فعلی زنجیره عمومی است.

7. OKEx به عنوان پیشروترین پلت فرم تجارت دارایی های دیجیتال در جهان ، به طور فعال با بخش های انطباق در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده است. در این سیستم عامل ، سیستم های ضد پولشویی و تجارت عادلانه با همان استانداردهای سختگیرانه موسسات مالی سنتی ایجاد شده است. بنابراین ، برای هر کشور و منطقه ای در جهان که با دنیای رمزنگاری به اجماع رسیده باشد ، OKEx آماده است تا از مقررات محلی در هر زمان استفاده کند.

8. دارایی های دیجیتال بدون پشتیبانی از فناوری بلاکچین یا اکوسیستم پروژه آن نمی توانند به طور مستقل زنده بمانند. در کل صنعت رمزنگاری ، دارایی های دیجیتال فقط به عنوان ابزاری برای تبادل ارزش بازی می کنند. بنابراین ، اگر می خواهید یک دارایی دیجیتال را بفهمید یا آن را نگه دارید ، باید منطق پشتیبانی ارزش پشت آن را درک کنید.

9. تیم OKB با ارائه 20٪ فعالیت کم OKB خود به کاربران ، دومین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. کلیک برای اطلاع از جزئیات بیشتر و شرکت در این رویداد اینجا.

این یک بیانیه مطبوعاتی پولی است Cointelegraph هیچ گونه محتوا ، صحت ، کیفیت ، تبلیغات ، محصولات یا سایر مواد موجود در این صفحه را تأیید نمی کند و مسئولیتی ندارد. خوانندگان باید قبل از هرگونه اقدام در رابطه با شرکت ، تحقیقات خود را انجام دهند. Cointelegraph به طور مستقیم یا غیرمستقیم در قبال خسارت یا خسارتی که ناشی از آن یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هرگونه محتوا ، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی باشد ، مسئولیتی ندارد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me