banner
banner

Shapeshift چیست و چگونه از آن استفاده کنیم

ShapeShift یک تبادل فوری است که به جای ذخیره منابع رمزنگاری شده ، مستقیماً شما را به کیف پول سخت افزار یا نرم افزار متصل می کند. مبادله رمزنگاری انعطاف پذیری را در شما فراهم می کند تا یک ارز رمزنگاری شده را با ارز دیگر مبادله کنید ، حتی بدون اینکه آنها را ابتدا از کیف پول خود خارج کنید. صرافی مبلغ کمی از نرخ فوری سرمایه گذاران را به دلیل استفاده از خدمات تبدیل آن دریافت می کند و هزینه ای خارج از هزینه استخراج از آنها دریافت نمی کند. ShapeShift احتمالاً سریعترین راه برای مبادله ارزهای رمزپایه و دارایی های بلاکچین را ارائه می دهد.

به هیچ حساب یا اطلاعات شخصی حساس نیاز نیست

صرافی های متمرکز معمولاً کاربران را ملزم به ارائه اطلاعات شخصی در مورد آنها مانند جزئیات گواهینامه رانندگی یا گذرنامه می کنند تا از مقررات مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) مطلع شوند. به این ترتیب ، ShapeShift درجه بالاتری از حریم خصوصی ، ایمنی و راحتی بیشتر را به سرمایه گذاران رمزنگاری ارائه می دهد و خطر وجوه سرقت شده را تا حد زیادی کاهش می دهد ، زیرا برای استفاده از آن به هیچ حساب یا داده شخصی احتیاج ندارد. این واقعاً یک معامله بزرگ برای سرمایه گذاران رمزنگاری است.

در حالی که برخی صرافی ها امکان خرید ، فروش و تجارت ارزهای رمزپایه را برای شما فراهم می کنند ، پیشنهاد منحصر به فرد ShapeShift این است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تبدیل یا تغییر ارزهای رمزپایه با حداکثر سهولت از یک فرم به فرم دیگر. در این سیستم عامل می توانید بدون نیاز به خرید و فروش هر چیزی ، بیت کوین را به altcoin (مانند BTC به ETH) ، altcoin به Bitcoin (مانند LTC به BTC) و altcoin به altcoin (مانند LTC به DGB) تبدیل کنید..

ثبت نام

ShapeShift نیازی به ثبت نام ندارد. شما می توانید به روشی کاملاً ناشناس معامله کنید زیرا این سیستم عامل داده های کاربر را حفظ نمی کند. حتی نیازی به ایجاد حساب کاربری و تأیید اعتبار آن ندارید! شما فقط باید آدرس کیف پول خود را ارائه دهید و صرافی آدرسی را برای ارسال ارزهای رمزنگاری شده شما فراهم می کند.

در اینجا راهنمای گام به گام استفاده از ShapeShift آورده شده است

مرحله 1

بازدید: https://shapeshift.io/#/coins

گام 2

altcoin مورد نظر خود را برای مبادله انتخاب کنید

مرحله 3

از بین “سریع” یا “دقیق” انتخاب کنید

اگر Quick را انتخاب کنید ، باید آدرس دریافت کننده را وارد کنید در حالی که آدرس سپرده توسط ShapeShift ارائه می شود. از شما خواسته نمی شود مقدار altcoins مورد نظر خود را مشخص کنید ، زیرا می توانید هر آنچه را که بخواهید واریز کنید. با این حال ، اگر “دقیق” را انتخاب کنید ، به شما اجازه داده می شود تعداد دقیق آلت کوین های مشخص شده توسط خود را دریافت کنید.

مرحله 4

روی “ادامه” کلیک کنید

مرحله 5

در صورت انتخاب “سریع” ، آدرس مقصد ، آدرس بازپرداخت خود را وارد کرده و با شرایط و ضوابط موافقت کنید ، در غیر این صورت به مرحله بعدی شماره 6 بروید.

مرحله 6

اگر “دقیق” را انتخاب کرده اید ، مقدار سکه هایی را که می خواهید ارسال یا دریافت کنید ، آدرس مقصد و آدرس بازپرداخت وارد کنید..

مثال:

فرض کنید شما بیت کوین دارید و می خواهید آنها را به یک altcoin دیگر تبدیل کنید ، بگویید Monero. برای انجام موفقیت آمیز این معامله رمزنگاری روش زیر را دنبال کنید:

شما باید آدرس Monero (XMR) خود را به ShapeShift ارائه دهید ، که از آدرس ShapeShift به عنوان آدرس مقصد استفاده می شود. همچنین باید آدرس Bitcoin (BTC) خود را به صرافی ارائه دهید که در واقع توسط آن به عنوان Refund Address استفاده می شود تا پس از اتمام موفقیت آمیز معامله ، altcoins مورد نظر خود را به شما پس دهد. قبل از رفتن به مرحله بعدی ، با شرایط و ضوابط آنها موافقت کنید.

در این مرحله از فرآیند معامله ، یک آدرس سپرده بیت کوین توسط ShapeShift برای شما ایجاد می شود که از شما خواسته می شود بیت کوین خود را به آن واریز کنید. برای حداقل و حداکثر سپرده محدودیتی وجود دارد که مجاز به پرداخت آن هستید.

نکته:

برخی از کیف پول ها ممکن است هزینه انتقال شما را از شما بگیرند ، بنابراین در این صورت ، مبلغی که کیف پول شارژ می کند به هزینه معامله ShapeShift شما اضافه می شود و کل هزینه معامله شما بر این اساس محاسبه می شود. که چنین هزینه ای را از سرمایه گذاران رمزنگاری انجام معاملات در ShapeShift دریافت نمی کند.

مرحله 7                                                                                                                                                روی “شروع معامله” کلیک کنید

مرحله 8

Moneros شما توسط ShapeShift ظرف چند ثانیه برای شما ارسال می شود!

وویلا ، کار شما تمام شد!

مقدار کمی ، که در واقع مقدار آن است هزینه ماینر کسر می شود از نرخ ارز نشان داده شده به شما. کارمزد مبادله بر اساس پارامترهای مختلف بازار محاسبه می شود و بدون توجه به حجم معاملات ، همیشه ثابت می ماند. هزینه خدمات به این ترتیب وجود ندارد و می توانید ارزهای رمزپایه را در عرض چند ثانیه مبادله کنید.

دسترسی آسان بیش از 50 ارز رمزپایه از جمله بیت کوین ، Ethereum ، Ripple ، Dash ، Bitcoin Cash ، Zcash و ICO ها ShapeShift را به یک بستر ایده آل برای تبدیل ارزهای رمزپایه به آلتکوین تبدیل کرده است. این پلتفرم از هارد فورک پشتیبانی می کند ، بنابراین می توان Bitcoin Cash (BCH) ، Ethereum Classic (ECH) و Bitcoin Gold (BCG) را نیز در ShapeShift مبادله کرد..

توجه داشته باشید: ShapeShift با عدم شارژ “Slippage” مزیت دیگری به شما ارائه می دهد ، در عوض باید از نرخ ارز آنها استفاده کنید. لغزش زمانی است که سفارش با قیمتی متفاوت از قیمت درخواستی پر می شود و ممکن است باعث شود تاجر با قیمتی کمتر یا بالاتر از آنچه انتظار داشتند وارد معامله شود. به طور معمول در دوره های نوسان بالاتر رخ می دهد.

در اینجا تجزیه و تحلیل نحوه برخی از هزینه ها به ShapeShift نگاه می کنند:

 • هزینه Bitcoin Miner: BTC: 0.0025 BTC
 • هزینه ETH Ether Miner: 0.001 ETH
 • کارمزد استخراج Bitcoin Cash Bitcoin: 0.0002 BCH
 • هزینه LTC Litecoin Miner: 0.001 LTC

امکان مبادله با ارزهای فیات را ندارد ، بنابراین کارتهای بدهی و اعتباری هیچ فایده ای ندارند. حتی PayPal هم فایده ای ندارد زیرا فرد برای خرید هر چیزی در ShapeShift به یک کیف پول ارز رمزنگاری موجود نیاز دارد.

مزایایی که ShapeShift به کاربران ارائه می دهد عبارتند از:

 • تبادل فوری ارزهای رمزپایه
 • برنامه اختصاصی تلفن همراه برای Android و iOS
 • رابط کاربری آسان و مبتدی
 • پشتیبانی از گمنامی
 • تبدیل سریع و بدون دردسر است
 • اکثر ارزهای رمزپایه در کیف پولهای سرد (آفلاین) ذخیره می شوند تا از هک شدن محافظت کنند.
 • مکانی عالی برای متنوع کردن نمونه کارهای رمزنگاری شده شما

لنز ShapeShift

این ویژگی مبادله فوری به شما امکان می دهد هر آنچه را که معمولاً با بیت کوین خریداری می کنید خریداری کنید.

اگر مشتاقانه منتظر شرکت در ICO آینده هستید که به جای آن بیت کوین به altcoin مانند Ether (ETH) نیاز دارید ، ShapeShift بستری است که باید به آن سر بزنید. دارای ICO و توکن فراوانی است که برای تجارت نیز موجود است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me