banner
banner

تقاضای استخراج بیت کوین به سرعت افزایش می یابد ، Ethereum 2.0 به یک نقطه عطف جدید تبدیل می شود

اخبار هفته – بزرگترین داستانهای هفته ارز رمزنگاری شده 

تصویر اخبار هفته

در حالی که بازار ارزهای رمزپایه در این هفته بیشترین رقم را برای ثبت BTC به ثبت رساند ، بسیاری از موارد در صنعت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. تقاضا برای سخت افزار استخراج بیت کوین که منجر به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده شده است ، دستیابی به ماشین آلات جدید را تقریباً غیرممکن می کند. در همان زمان ، تغییر شبکه Ethereum از یک مدل اثبات کننده کار از نظر سپرده های ETH به نقطه عطفی جدید رسیده است. در همین حال ، حوزه مالی غیرمتمرکز نیز پس از حمله شاهد از دست دادن مجدد بودجه بود.

در اینجا همه چیزهایی است که ممکن است این هفته در جبهه اخبار بلاکچین و ارز رمزنگاری شده در این نسخه از اخبار هفته رمزنگاری OKEx Insights از دست داده باشید.

Bitmain افزایش 20 درصدی تقاضای Bitcoin miner

در حالی که بسیاری از خارج از دنیای ارزهای رمزپایه بر روی نمره دهی PlayStation 5s برای خرده فروشی متمرکز شده اند ، سخت افزار استخراج بیت کوین برای رسیدن به سال 2021 سخت خواهد بود – با فروشندگان حق بیمه قیمت ها را افزایش می دهند. Bitman دارای تولید کننده پیشرو در زمینه سخت افزار استخراج است افزایش یافت از ابتدای ماه جاری تاکنون 20 درصد قیمت سخت افزار پرچمدار خود را پیش سفارش داده است.

غذاهای کلیدی

  • در حالی که تقاضا برای سخت افزار استخراج جدید بیت کوین برای مدتی بسیار شدید بوده است ، آخرین افزایش قیمت از Bitmain نشان می دهد که هنوز سرد نشده است.
  • افزایش قیمت BTC به بالاترین سطح جدید ممکن است همچنان طرف تقاضای معادله را تأمین کند.

حمله وام فلش Warp Finance 7.7 میلیون دلار سرقت می کند

یک روز دیگر ، یک حمله وام سریع دیگر در دنیای مالی غیرمتمرکز اتفاق می افتد.

Warp Finance ، یک پروتکل وام دهی DeFi ، آخرین پروژه در بخش نوپا است تجربه یک حمله وام فوری که مسئول از دست دادن میلیون ها دلار بودجه است – به طور دقیق 7.7 میلیون دلار در DAI و USDC..

غذاهای کلیدی

  • این دور از اولین حمله وام فلاش است که در جهان وام دهی DeFi رخ می دهد و ممکن است دریغ شود که آن را آخرین لقب دهید..
  • وام دهی تنها بخش DeFi نیست که حملاتی را تجربه می کند. در اوایل این هفته ، مدیر عامل شرکت پلت فرم بیمه DeFi Nexus Mutual کم شده 8 میلیون دلار از کیف پول شخصی MetaMask وی به دنبال سو explo استفاده.

ایالات متحده مقررات مربوط به کیف پول های رمزنگاری خود میزبان را وضع می کند

مقررات بیشتر است گزارش شده آمدن به صنعت ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده در حالی که به نظر می رسد خزانه داری این کشور در آستانه اجرای قوانین جدید گزارش برای مشاغلی است که با کیف پول های رمزنگاری خود میزبان تعامل دارند. انتظار می رود قانون جدید به زودی اعلام شود – به طور بالقوه حتی قبل از انتشار این خبر از هفته.

غذاهای کلیدی

  • این قانون احتمالاً مشاغل را ملزم به ارائه گزارش معاملات ارزی یا CTR می کند – که برای مبارزه با پولشویی ، در حال حاضر توسط بانک ها پس از واریز یا برداشت بیش از 10 هزار دلار پر می شود.
  • این خبر ممکن است تعجب چندانی نداشته باشد زیرا مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ قبلاً در اواخر ماه نوامبر در مورد این مقررات ظاهرا ورودی توئیت کرده بود.

قرارداد سهام Ethereum 2.0 به نقطه عطف جدیدی می رسد

قرارداد staking برای ارتقا protocol پروتکل Ethereum 2.0 که اخیراً راه اندازی شده است ، پس از جذب بیش از 1 میلیارد دلار ، در قالب 1،545،857 ، مرحله دیگری را پشت سر گذاشته است. تا زمان تنظیم این مقاله ، ارزش کل قفل شده در آن قرارداد سپرده به 982،036،576.43 دلار همراه با بازپرداخت قیمت ETH کاهش یافته است.

غذای اصلی

  • قرارداد سپرده گذاری Ethereum 2.0 با پیشرفت زمان ، احتمالاً جذب سپرده های جدید ETH ادامه خواهد داشت. همه سپرده ها اساساً برای چند سال قفل شده اند و به طور موثر آن ETH را از بازار فروش خارج می کنند.

Coinbase رسماً برنامه های IPO را به SEC ارائه می دهد

Coinbase عمده مبادلات رمزنگاری مستقر در ایالات متحده پس از رسمی رسما اولین حرکت خود را به سمت عمومی شدن انجام می دهد اعلام کردن ارسال محرمانه پیش نویس بیانیه ثبت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده.

غذاهای کلیدی

  • Coinbase پیش بینی می کند که SEC بررسی خود را به پایان برساند و به شرکت اجازه می دهد تا یک پیشنهاد اولیه را تکمیل کند.
  • به طور گسترده انتظار می رود که سرمایه گذاران علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده مشتاق سرمایه گذاری در Coinbase باشند ، زیرا آن را معادل سرمایه گذاری در فیس بوک برای سرمایه گذاران متمایل به رسانه های اجتماعی در سال 2012 می دانند..

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me