banner
banner

محصولات Paxos به Uptick در Adoption مراجعه کنید

در حال رشد در محبوبیت

دنیای بلاکچین سهم عادلانه ای از زنجیره های پایدار را دیده و می بیند. با این حال ، به نظر می رسد با سطوح اخیر فرزندخواندگی ، به نظر می رسد که Paxos توانسته است خود را به عنوان یک پایه اصلی معرفی کند.

آنها این کار را از طریق ارائه محصولات متنوع انجام داده اند. این نه تنها شامل پول های ثابت آنها ، بلکه از طریق خدمات تسویه حساب آنها نیز می شود. این مقاله چند مورد از وقایع اخیر پیرامون تصویب این پیشنهادات را برجسته می کند.

استاندارد Paxos (PAX)

یکی از محبوب ترین موارد استفاده برای پول های ثابت از طریق سیستم های وام است. خواه به عنوان وثیقه عمل کرده و یا در یک حساب پس انداز با سود بالا نگهداری شود ، تقاضای واضحی وجود دارد.

PAX, به طور خاص ، فقط اعلام کرد BlockFi ، پلتفرم وام دهنده پیشرو در بازار ، حمایت از دلار پایدار را پشتیبانی کرده است. دقیقاً مانند سایر سکه های ثابت روی بستر BlockFi ، کسانی که تصمیم دارند PAX خود را در یک حساب پس انداز نگه دارند با نرخ بهره 8.6٪ پاداش می گیرند..

این پشتیبانی جدید باعث تفسیر نمایندگان هر یک از آنها ، BlockFi و Paxos شد.

زک پرنس, مدیر عامل BlockFi ، اظهار داشت,

“ما خوشحالیم که از PAX در سیستم عامل خود پشتیبانی می کنیم و به گسترش در دسترس بودن Bitcoin پایدار ، با بازدهی برتر در بازار ، برای مشتریان BlockFi کمک می کنیم. با ادامه رشد سیستم عامل های مربوطه ، انتظار داریم راه های بیشتری برای همکاری پیدا کنیم. “

والتر هسکر, استراتژی شرکت برای Paxos ، بیان شده است,

“سود بهره دارایی ها یکی از جنبه های اصلی مالی جهانی است. داشتن این فرصت در رمزنگاری برای رشد بازار کلی و رساندن بلوغ به این کلاس دارایی مهم است. ما خوشحالیم که PAX اکنون در BlockFi در دسترس است و مشتاقانه منتظر آوردن پول ثابت برای افراد بیشتری در سراسر جهان هستیم. “

برای کسانی که علاقه مند به استفاده از چنین حساب های پس انداز سود بالا هستند ، نگران نباشید که دست PAX را بگیرند ، زیرا این کار بسیار آسان است. به عنوان مثال ، Paxos یادداشت می کند که استایل کوین محبوب آنها برای خرید در بیش از 100 صرافی مختلف در دسترس است.

PAX Gold (PAXG)

در حالی که مفهوم موجود در پشت PAX مشابه است PAXG, یک تفاوت اصلی وجود دارد PAX با دلار پشتیبانی می شود ، در حالی که PAXG با طلای فیزیکی پشتیبانی می شود.

دقیقاً مانند نمونه قبلی ، PAXG در تصویب فرزند افزایش چشمگیری داشته است. این اخیراً با اعلامیه که PAXG برای تجارت از طریق تبادل دارایی دیجیتال ، Smart Valor در دسترس است. در نتیجه ، دارندگان PAXG با باز کردن دارایی برای تجارت در یک صرافی محبوب ، هم اکنون به سطوح بالاتر نقدینگی و سهولت دسترسی به PAXG دسترسی پیدا می کنند.

کایل ترازو, مدیر محصول در Paxos ، اظهار داشت,

“PAX Gold یک محصول کاملاً منحصر به فرد است – سریعترین و آسانترین راه برای خرید ، تملک و تجارت با بالاترین کیفیت طلای فیزیکی است. با توجه به فضای بی ثبات بازار ، مهم است که سرمایه گذاران در سراسر جهان بتوانند به سرعت و به راحتی به این دارایی امن دسترسی پیدا کنند – PAX Gold این کار را انجام می دهد. با Smart Valor ، مشتریان با GBP ، EUR یا سوئیس فرانک هم اکنون می توانند PAX Gold را خریداری کنند و با بزرگترین رمزنگاری ها معامله کنند. “

اولگا فلدمایر, مدیر عامل SMART VALOR ، اظهار داشت,

“دلار آمریکا طی 100 سال گذشته 93٪ ارزش خود را از دست داد. با توجه به تصمیم اخیر فدرال رزرو ایالات متحده برای کاهش نرخ بهره معیار به 0٪ و راه اندازی مجدد برنامه تخفیف کمی خود با 700 میلیارد دلار ، ارزش دلار برای کاهش ارزش بیشتر تعیین شده است. با شکست ویروس کرونا ممکن است مانند رکود بزرگ دهه 1930 به سمت رکود اقتصادی عمیق پیش برویم. این زمانی است که سرمایه گذاران برای محافظت از پس اندازهای خود به یک گزینه واقعی نیاز دارند. بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم تا با لیست طلای توکن در صرافی SMART VALOR به جلو حرکت کنیم. “

استفاده از PAXG در یک سیستم عامل تجاری تنها نمونه مورد علاقه نیست. دقیقاً مانند PAX ، سیستم عامل های وام دهنده رمزنگاری این دارایی با پشتوانه طلا را به عنوان نوعی وثیقه می پذیرند. به طور خاص ، PAXG می تواند در Nexo و SALT استفاده شود.

خدمات تسویه حساب Paxos

اگرچه پول های ثابت ممکن است نان و کره آنها باشد ، Paxos با پشتکار در حال توسعه خدمات جانبی است ، زیرا به نظر می رسد کارایی جدیدی را برای فرآیندهای “قدیمی” به ارمغان می آورد.

این را می توان از طریق آنها ، اکنون مشاهده کرد زنده, خدمات تسویه حساب در حالی که توسعه این امر سالها پیش آغاز شده بود ، این پروژه اخیراً با تحقق موفقیت آمیز “نامه بدون اقدام” از طرف SEC به Paxos به واقعیت پیوست. اساساً این بیانیه ای بود که توسط SEC صادر شد مبنی بر اینکه آنها هنگام راه اندازی سرویس هیچ گونه اقدام اجرایی علیه Paxos انجام نخواهند داد. این بیانیه پس از ارزیابی SEC و تواناییهای خدمات آنها منتشر شد.

با دریافت این خبر ، در اواخر سال 2019 ، Paxos هیچ وقت را برای رفتن به برنامه زنده تلف نکرد. در اوایل سال 2020 این شرکت با موفقیت با اولین مشتریان خود – Credit Suisse و Instinet Holdings زندگی می کرد. در نگاه قبلی به این سرویس تسویه حساب ، ما به مزایای اصلی آن پرداختیم.

  • دسترسی به چرخه های اسکان کوتاه
  • دسترسی فوری به درآمد تسویه حساب
  • افزایش دقت داده و قابلیت مشاهده
  • امنیت و در دسترس بودن

در زمان راه اندازی ، نمایندگان هر یک ، Paxos و Credit Suisse ، اظهار نظر کردند.

چارلز کاسکاریلا, مدیر عامل شرکت Paxos ، اظهار داشت,

“راه اندازی خدمات تسویه حساب Paxos تحت تسکین بدون اقدام اولین قدم در سفر ما برای تبدیل زیرساخت های پس از تجارت در صنعت اوراق بهادار است. ما با Credit Suisse و Instinet همکاری نزدیک داشته ایم تا راه حلی ایجاد کنیم که بتواند مزایای هزینه طولانی مدت را داشته باشد و با هم سیستم را در یک محیط زنده اصلاح کنیم. برنامه آینده ما برای پاکسازی ثبت آژانس نشان دهنده پایبندی ما به مدرن سازی ساختار بازار در مقیاس وسیع است. “

امانوئل ایدو, رئیس بازارهای دارایی دیجیتال در Credit Suisse ، اظهار داشت,

وی افزود: “این طرح دارای توانایی بالاتری برای صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در چرخه پس از تجارت است. Paxos Settlement Service فناوری بلاکچین را معرفی می کند که با مقررات سازگار است و به ما امکان می دهد گام های مهمی در جهت تکامل ساختار بازار و باز کردن قفل سرمایه ای که در فرآیندهای تسویه حساب قدیمی بسته می شود ، برداریم.

PAXOS

پاکسوس در سال 2012 تأسیس شد و فعالیت خود را در شهر نیویورک ادامه می دهد. بیش از همه ، تیم پشتیبان Paxos در تلاش است تا محصولات متنوعی را تولید کند که بازارهای مختلفی را ارائه دهند. این موارد از Stablecoins گرفته تا فعالیت های پس از تجارت ، قابلیت تسویه حساب و موارد دیگر شامل می شوند.

چارلز كاسكاريلا ، مدير عامل ، در حال حاضر بر عمليات شركت نظارت دارد.

در سایر خبرها

تصویب توسط صرافی ها برای تجارت هر دو ، PAX و PAXG؟ بررسی. تصویب به عنوان وثیقه از طریق سیستم های وام؟ بررسی. تصویب از طریق واجد شرایط بودن برای حساب های پس انداز؟ بررسی. تصویب خدمات جانبی پیرامون تسویه اوراق بهادار تجاری؟ بررسی.

منصفانه است که بگوییم ممکن است استوک سکوهای محبوب رقیبی تازه تأسیس داشته باشند.

فراتر از محصولات خاص Paxos ، ما در گذشته به عنوان یک گروه به Stablecoins نگاه کرده ایم. با افزایش محبوبیت آنها ، ما مفاهیم بالقوه حقه بازی در کنار مفاهیم بالقوه بالایی را دیده ایم. مقاله زیر نگاهی به چند مورد از این موارد دارد.

Stablecoins – حیله گری یا مرسوم ، مد روز هستند?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me