banner
banner

6 بزرگترین بانک با استفاده از محصولات Ripple (XRP)

RippleNet شبکه ای است که پرداخت های فرامرزی را در زمان واقعی و با هزینه های کم پردازش می کند. بانک ها با استفاده از Ripple (XRP) روز به روز بیشتر می شوند. بانکهایی که به این سیستم عامل می پیوندند می توانند پیشنهادات پرداختی خود را به بازارهای جدیدی گسترش دهند که در غیر این صورت از دسترس آنها خارج است.

ریپل در حال حاضر تعداد قابل توجهی از ارائه دهندگان پرداخت ، مبادله و انتقال را جمع آوری کرده است که از این تعداد بیش از 100 بانک هستند. رشد آن در افزایش اخیر قیمت توکن بومی پلت فرم ، XRP ، که اخیراً به عنوان دومین سکه بزرگترین بازار بزرگ شناخته شده است ، منعکس شده است.

بانکهای بزرگ با استفاده از Ripple

در زیر مروری بر بزرگترین بانکهایی است که به این شبکه پیوسته اند و از محصولات Ripple استفاده می کنند یا می کنند.

بانک PNC

بانک PNC, یکی از ده بانک برتر ایالات متحده با بیش از 6.0 میلیارد دلار سپرده ، در سال 2016 به RippleNet پیوست تا از راه حل blockchain خود برای پرداخت های مرزی و تسویه حساب استفاده کند.

بانک PNC بیش از هشت میلیون مشتری دارد و دارای زیرمجموعه های خرده فروشی در 19 ایالت است که با ارتقاization موقعیت خود در بخش بانکی آمریکا به دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ کمک می کند. PNC برای بهبود سرعت روند پرداخت خود ، از سپتامبر 2018 شروع به استفاده از xCurrent کرد.

بانکها با استفاده از Ripple - PNC

منبع: www.pnc.com

بانک سانتاندر

Santander Bank، N. A. زیرمجموعه گروه سانتاندر اسپانیا است. بازار متمرکز آن شمال شرقی ایالات متحده است. با بیش از 57.5 میلیارد دلار سپرده ، حدود 650 دفاتر بانکی خرده فروشی و بیش از 2000 دستگاه خودپرداز کار می کند.

اعلامیه همکاری استراتژیک بین آزمایشگاه های Ripple و Santander در مارس 2018 اعلام شد اما در آن زمان ، جزئیات کار مشترک بین دو شرکت به اطلاع عموم نرسید.

از آن زمان ، تیم Ripple رسماً اظهار داشت که سانتاندر RippleNet و سایر محصولات نقدینگی موجود در شبکه بلاک چین خود را آزمایش کرده است..

Ed Metzger ، رئیس نوآوری Santander ، گفت که این بانک می خواهد xCurrent ، بلاکچین سازمانی Ripple را ادغام کند تا زندگی مشتریان خود را افزایش دهد.

“ما معتقدیم که خدمات مالی در حال انتقال به دنیایی از سیستم عامل های باز است که در آن شرکت ها برای ارائه خدمات عالی به مشتریان برای مشتریان خود همکاری می کنند ، و این در اصل کاری است که ما با OnePay FX انجام می دهیم.” – گفت متزگر.

این بانک از نوامبر 2017 شروع به استفاده از xCurrent کرد.

بانک استاندارد چارتر

استاندارد چارتر شده, شرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی آن در لندن ، انگلیس است و خدمات مالی و بانکی را ارائه می دهد ، با Ripple در سال 2016 همکاری کرد.

این شرکت بانکی انگلیسی به دلیل فعالیت در یک شبکه بزرگ که بیش از 1200 شرکت تابعه و شعبه دارد ، مشهور است. این شرکت در بیش از 70 کشور جهان فعالیت می کند در حالی که بیش از هشتاد و هفت هزار نفر مشغول به کار است.

آنها از سال 2016 شروع به استفاده از xCurrent کردند ، اما بیشتر از گسترش شبکه Ripple (XRP) خبر دادند. آنها در نظر دارند تا پایان سال 2018 برای پنج جفت کشور اضافی پرداخت های مرزی ارائه دهند.

در ماه نوامبر ، بانک تصمیم گرفت نفوذ خود را از طریق Ripple (XRP) حتی بیشتر گسترش دهد ، تا از دهلیز تجاری 15 میلیارد دلاری بین هند و سنگاپور استفاده کند..

کوالیکس

کوالیکس یک موسسه مالی است که بیش از 25 سال در مکزیک ، ایالات متحده و هنگ کنگ فعالیت می کند و در اکتبر 2017 با Ripple همکاری می کند. آنها راه حل های پردازش اعتبار و پرداخت را برای استفاده فردی و سازمانی با محصولات سفارشی متناسب با مشتری خود ارائه می دهند نیازها و محتوای دیجیتالی.

در ماه اکتبر سال گذشته ، بانک xCurrent ، راه حل شرکت Ripple را اجرا کرد که حل و فصل فوری و ردیابی پایان به پایان پرداخت های مرزی بین اعضای RippleNet را تسهیل می کند.

در فوریه 2018 ، Cuallix اولین نهادی بود که از xRapid استفاده کرد – راه حل Ripple که از XRP به عنوان ابزاری برای نقدینگی استفاده می کند – برای کاهش هزینه ارسال پرداخت های مرزی از ایالات متحده به مکزیک.

این نشان می دهد که کوالیکس بانکی است که مدیرانش ذهن باز دارند. شاید در آینده نزدیک ، بانک های دیگری را ببینیم که سرویس XRapid و ارز XRP را در پرداخت های مرزی پیاده سازی می کنند.

بانکها با استفاده از Ripple - cuallix

منبع: twitter.com

Skandinaviska Enskilda Banken (SEB)

SEB, یک گروه مالی مستقر در استکهلم برای مشتریان شرکتی ، موسسات و افراد خصوصی ، یکی از بزرگترین بانک های سوئد است. در حال حاضر بیش از 16000 کارمند دارد و به 400000 شرکت کوچک و متوسط ​​(SME) ، 3000 مشتری سازمانی و سازمانی و بیش از چهار میلیون نفر خدمت می کند..

آنها از سال 2017 شروع به استفاده از xCurrent کردند و پائولا دا سیلوا در مورد تکامل استفاده از آن موارد زیر را بیان کرد: “سال گذشته فقط یک مشتری روی آن بود. اکنون همه مشتریان SEB در حال انتقال بین شرکتی بین سوئد و ایالات متحده در بستر Ripple هستیم. بنابراین ما دو میلیارد دلار از آن عبور کرده ایم “.

طبق بیانیه رسمی ، هدف اصلی بانک از استفاده از محصولات Ripple تسویه حساب بین سوئد و ایالات متحده است. “این پلت فرم برای نقل و انتقالات در زمان واقعی بین استکهلم و نیویورک استفاده می شود. این به مشتریان کمک می کند تا نقل و انتقالات بی درنگ بین حساب های خود در سوئد و ایالات متحده را پردازش کنند “، گفت پائولا دا سیلوا.

میتسوبیشی UFG

گروه مالی میتسوبیشی UFJ ، شرکت. همچنین با Ripple وارد همکاری شد. این پنجمین بانک بزرگ جهان با دارایی کل است که دارای سرمایه بیشتری نسبت به سایر کنسرسیوم ها مانند JPMorgan Chase است. & شرکت (رتبه 6) ، گلدمن ساکس (رتبه 35) یا حتی سانتاندر (رتبه 16).

یک نماینده گروه مالی میتسوبیشی UFJ ، توضیح داد که چگونه فن آوری های Ripple می توانند نتایج بهتری نسبت به سایر گزینه ها مانند SWIFT بدست آورند:

“امروز ، برای بسیاری از ما ، ممکن است مجبور به گذراندن SWIFT شده و با اتهاماتی روبرو شویم. بسیاری از بانک های واسطه بخشی از آن هستند و به طور معمول SLA برای انتقال یا جابجایی وجوه بین یک تا سه روز است.

با استفاده از فناوری مانند Ripple ، می توانیم این کار را در حدود 30 ثانیه انجام دهیم ، که تفاوت قابل توجهی دارد و همچنین از نظر جابجایی پول بین شعب ما ، بین کشورهای مختلف ما در شبکه ، با هزینه کمتری نیز هزینه می شود. این برای ما واقعاً مهم است “

وی همچنین اظهار داشت که علی رغم ارزیابی چندین چشم انداز ، این شرکت چند ملیتی کاملاً از نتایج بدست آمده با اجرای Ripple’s xCurrent رضایت دارد..

“ریپل” یکی از راه حل هایی است که ما در حال تمرکز آن هستیم. نه تنها ، بلکه یکی که کار می کند “

ریپل همچنین در چندین طرح حواله توسط سایر بانک های ژاپن ، از جمله SBI Holdings ، یکی از بزرگترین بانک های کشور که اولین صرافی ارز رمزنگاری شده متعلق به بانک را راه اندازی کرده است ، نقش دارد..

بانکها با استفاده از Ripple - MUFG

منبع: www.mufg.jp

درباره Ripple بیشتر بیاموزید

آیا می خواهید درباره Ripple بیشتر بدانید؟ راهنمای Ripple ، Ripple Labs و XRP را بخوانید ، تجزیه و تحلیل ضروری برای هر سرمایه گذار رمزنگاری. جستجوی Ripple در سایت ما جدیدترین مقالات XRP را نشان می دهد مانند پوشش در استراتژیست Ripple که ادعا می کند XRP بیشتر از BTC استفاده شده است.

علاقه مند به سرمایه گذاری در Ripple هستید؟ شما می خواهید با مقاله پیش بینی قیمت XRP ما شروع کنید و سپس به تجزیه و تحلیل فنی Ripple فعلی ما بپردازید. (همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و سلب مسئولیت سایت را بخوانید). اگر شما علاقه مند به خرید Ripple هستید ، می توانید نحوه خرید XRP را در Binance ، پیشنهاد پیشنهاد ما برای سرمایه گذاران ، بیاموزید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me