banner
banner

بررسی پلتفرم معاملات رمز ارز Prime XBT

Prime XBT یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل های خرید و فروش ارز رمزنگاری شده در صنعت است. این شرکت در سال 2018 تاسیس شده است و بیش از 30 ارز مختلف مجازی با متوسط ​​حجم معاملات روزانه 545 میلیون دلار خدمات تجاری ارائه می دهد.. 

این شرکت در حال حاضر با بیش از 40 کارمند و سه دفتر در سراسر جهان در حال فعالیت است. آنها در حال حاضر معاملات اهرمی را برای بیت کوین (BTC) ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار و سایر آلت کوین ها ارائه می دهند. این دارایی های دیجیتالی شامل Ethereum (ETH) ، XRP و Litecoin (LTC) هستند که به عنوان بزرگترین دارایی های جهان نیز شناخته می شوند.. 

Prime XBT همچنین به مشتریان امکان دسترسی به نقدینگی و چندین ابزار معاملاتی را ارائه می دهد که هدف آنها کمک به کاربران برای اجرای استراتژی های تجاری خود طبق برنامه ریزی است. تمام راه حل های ارائه شده توسط این پلت فرم بر اساس استانداردهای امنیتی ساخته شده است که به افراد کمک می کند احساس امنیت کنند و از سیستم های کارآمد لذت ببرند. 

رابط کاربری آسان و پاک برای معامله گران

یکی از مهمترین موارد برای کاربران داشتن یک پلت فرم روشن و با کاربرد آسان است. این شامل رابطی است که برای استفاده کاربران از پلتفرم به روشنی ایجاد شده است. یافتن همه ابزارهای لازم برای تجارت آسانترین تجربه آن برای کاربر بهتر است. 

علاوه بر آن ، آنها 100٪ حساب های ناشناس برای کاربر و بدون تأیید KYC دارند. این برای بسیاری از معامله گرانی که می خواهند از ارائه اطلاعات به بسیاری از سیستم عامل ها در فضا جلوگیری کنند ، خوب است. 

این پلتفرم همچنین CFD ، فارکس و سایر شاخص ها را ارائه می دهد. جفت ارزی عمده و جزئی در دسترس است. علاوه بر این ، چندین شاخص وجود دارد ، از جمله FTSE 100 یا S&P 500 ، در میان دیگران. این امکان را برای افراد فراهم می کند تا در چندین بازار تجارت کنند نه فقط با ارزهای رمزپایه. 

برای ثبت نام خود در این سیستم ، کاربران باید ایمیل و رمز عبور ارائه دهند. این امکان را خواهید داشت که فقط در چند مرحله ساده واریز وجوه خود و مدیریت کیف پول خود را شروع کنید. سایر صرافی ها به تیم های پشتیبانی خود برای کنترل اسناد ارائه شده و تصاویر ارائه شده نیاز دارند. 

به همین دلیل Prime XBT باید یک پلتفرم عالی و استفاده آسان برای معامله گران و کاربران رمزنگاری در نظر گرفته شود. در واقع ، این صرافی می گوید که کاربران می توانند در کمتر از 40 ثانیه پس از ثبت نام تجارت خود را آغاز کنند. 

در قسمت سمت چپ صفحه ، معامله گران تمام اطلاعات لازم را در رابطه با جفت های مختلف معاملاتی موجود برای معاملات دارند. این برای جستجوی مهمترین معاملات و مروری بر قیمتهای کلی بازار ارزهای رمزپایه بسیار مناسب است. نکته جالب در مورد آن این است که شما می توانید هر دو جفت معاملاتی FX و دارایی های دیجیتال را در یک رابط داشته باشید ، که این امر برای معامله گران حرفه ای که با جفت ها و بازارهای مختلف تجارت می کنند بسیار مفید است.. 

در مرکز صفحه ، ما یک نمودار خواهیم داشت که می تواند متناسب با نیاز هر کاربر اصلاح شود. این برای تحلیل گران فنی که به ابزارهای مختلفی نیاز دارند و نیاز به کار دارند بسیار مناسب است. با استفاده از تمام ابزارهای موجود در این سیستم عامل ، مطمئناً راحت است که افراد شروع به برنامه ریزی استراتژی های معاملاتی خود کرده و معاملات مورد نیاز خود را انجام دهند. 

صفحه اصلی همچنین تمام اطلاعات مربوط به مانده آنها ، ارزش ویژه سهام آنها ، PLN غیر واقعی ، حاشیه استفاده شده و حاشیه موجود با سایر معاملات را با معامله گران به اشتراک می گذارد. این ، و تمام ابزارهای تجاری و فنی موجود برای معامله گران ، Prime XBT را به یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل ها برای تجارت دارایی های دیجیتال و سایر بازارهای سنتی تبدیل می کند.. 

Prime XBT همچنین با کالاها کار می کند. این یک چیز عالی است با توجه به اینکه به یکی از معدود سیستم عامل هایی تبدیل شده است که تعداد زیادی ابزار برای بازرگانان برای بهبود استراتژی های تجاری خود ارائه می دهد. 

برخی از کالاهایی که می توان در Prime XBT یافت ، شامل موارد زیر است:

  • گاز طبیعی
  • روغن برنت
  • نفت خام
  • طلا
  • هزینه ها

Prime XBT Technology and Trades

تازه واردان و معامله گران حرفه ای در بازار رمزنگاری می توانند از خدمات برتر ارائه شده توسط Prime XBT بهره مند شوند – کاربران دارای داده های بازار بسیار قابل اعتماد هستند که می تواند در عملکرد این سیستم عامل نیز منعکس شود. 

تیم متخصص در پشت این بورس یک سیستم اجرای دستور فوق العاده سریع ایجاد کرده اند که اجازه می دهد معاملات در آن انجام شود < به طور متوسط ​​7.12 میلی ثانیه این یکی از سریعترین زمان های اجرای در کل صنعت ارزهای رمزپایه است که دارای چندین مبادله و سیستم عامل برای انجام فعالیت های تجاری است. 

علاوه بر این ، آنها همچنین به بازرگانان یک موتور تجاری ارائه می دهند که دارای اجرای مدیریت ریسک در زمان واقعی است و توسط زیرساخت های Amazon AWS پشتیبانی می شود. با توجه به اینکه صرافی به تعداد زیادی از تأمین کنندگان نقدینگی متصل است ، تأخیر کمتری وجود دارد و قیمت ها به طور قابل اعتماد بر روی سیستم عامل نمایش داده می شوند. 

طبق داده های ارائه شده توسط صرافی ، 74.1٪ از سفارشات مشتریان در بازار با قیمتی که انتظار داشتند انجام شد. این بسیار بالاتر از مبادلات رمزنگاری سنتی است که می توانند سیستم های تطبیق کارآمدتری ارائه دهند. 20.8٪ از کاربران نقل قول مثبت سفارش بازار خود را تجربه کرده اند و تنها 5.1٪ نتیجه منفی داشته است. این یکی از کمترین اعداد در کل بازار است. 

هر یک از معاملات انجام شده توسط کاربران دارای هزینه هایی خواهد بود که به تبادل کالا با خدماتی که ارائه می دهند کمک می کند. هزینه معاملات برای حداقل جفت معاملات از جمله BTC / USD ، ETH / USD ، LTC / USD ، XRP / USD و EOS / USD معادل 0.05٪ است.. 

موقعیت های طولانی که از اهرم نیرو استفاده می کنند نیز باید هزینه بپردازند. با این حال ، هزینه ها با توجه به دارایی های دیجیتال مورد معامله متفاوت است. علاوه بر این ، اگر در بازار کوتاهی کنید ، تأمین مالی روزانه نیز متفاوت از وضعیت باز کردن موقعیت طولانی خواهد بود. 

علاوه بر این ، هزینه های برداشت وجود دارد که توسط کاربران با استفاده از وجوه خود در بورس پرداخت می شود. در حال حاضر ، کاربران فقط می توانند بیت کوین را به کیف پول Prime XBT واریز کنند. همین امر در مورد برداشت های کاربران انجام می شود. 

همچنین کاربران می توانند از طریق برنامه وابسته پاداش دریافت کنند. هرچه تعداد مراجعه کنندگان بیشتر شود ، بهتر است درآمد بیشتری کسب کنند. اولین مراجعه مستقیم 20٪ درآمد ، 15٪ درآمد سطح دوم مراجعه ، 10٪ سطح سوم مراجعه و 5٪ آخرین مرحله برای شما فراهم می کند. این یکی از بهترین راه های ارتقا the سیستم عامل و همچنین کسب مقداری بودجه با صرافی است. 

سرمایه گذاری مداوم در R&D و امنیت

Prime XBT در R سرمایه گذاری کرده است&D و راه حل های جدید برای کاربران. این یکی از مواردی است که این پلتفرم را به یکی از بهترین ها در بازار تبدیل کرده است.

همانطور که در وب سایت رسمی خود توضیح می دهند ، آنها نشان می دهند که چقدر پویا هستند و چگونه همیشه در خدمت منافع مشتریان خود هستند. علاوه بر این ، آنها می خواهند در سالهای آینده به عنوان نوآورترین پلت فرم در جهان پیش روند ، خدمات خود را به طور منظم تعریف می کنند و به تجار اجازه می دهند تا نیازهای خود را برآورده کنند. 

صرافی ها بارها تحت تأثیر هک و حملات طرف های مخرب قرار گرفته اند. صنعت رمزنگاری در گذشته استانداردهای امنیتی بسیار ضعیفی داشته است ، به همین دلیل صرافی ها مبالغ زیادی سرمایه گذاری کرده اند تا برای بازرگانان و سرمایه گذاران امن تر شوند. 

بیشتر وجوهی که سیستم عامل در آن نگهداری می شود ، در سردخانه ذخیره می شود. این بدان معنی است که آنها نمی توانند تحت تأثیر هکرهای آنلاین قرار بگیرند و منابع مالی آنها از طریق بدافزار و کلاهبرداری های دیگر فیشینگ در امان است. کیف پول داغ مورد استفاده صرافی فقط با تهیه برخی از سکه ها تأمین نقدینگی به بازرگانان تأمین می شود. 

آنها همچنین از فناوری Cloudflare استفاده می کنند تا از حملات توزیع نشده خدمات (DDoS) که در سالهای گذشته در صنعت رمزنگاری بسیار رایج بوده است جلوگیری کنند. 

اساساً ، این صرافی تمام اقدامات لازم را برای محافظت از کاربران و وجوه آنها در برابر حملات سوicious حملات و هکرها انجام می دهد. این باید در مقایسه با سایر صرافی هایی که همچنان مقدار زیادی دارایی دیجیتال را روی کیف پول های آنلاین خود نگهداری می کنند ، امری بسیار مثبت تلقی شود. 

علاوه بر این ، آنها یک رمزگذاری SSL دارند که از تمام اطلاعاتی که از طریق مبادله ارسال می کنید محافظت می کند. به این ترتیب ، امکان سو parties استفاده از اشخاص یا سرقت داده های شما برای اشخاص مخرب وجود نخواهد داشت. علاوه بر این ، صفحه از الگوریتم “bcrypt” استفاده می کند تا اثرات منفی یک حمله خارجی را کاهش دهد. 

همیشه توصیه می شود 2FA را فعال کنید تا احتمال دسترسی شخص ثالث به حساب شما و در نتیجه وجوه شما کاهش یابد. اگرچه این یک ویژگی امنیتی استاندارد در مبادلات امروزی است ، اما همه سیستم عامل ها این راه حل را ارائه نمی دهند. 

نتیجه

Prime XBT یکی از پیشرفته ترین بسترهای مبادله ای است که در بازار ارزهای رمزنگاری شده برای معامله گران توسعه یافته است. کاربران امکان لذت بردن از بهترین خدمات ارائه شده توسط این صرافی را خواهند داشت. علاوه بر این ، کاربران همچنین امکان لذت بردن از یکی از پیشرفته ترین سیستم های همسان سازی تجارت را دارند که بهترین خدمات تبادل را در اختیار کاربران قرار می دهد. 

سرانجام ، آنها همچنین یک سیستم امنیتی عالی برای معامله گران ایجاد کرده اند تا از وجوهی که روی سیستم عامل می اندازند ، ایمن باشند. صرافی ها تحت تأثیر هک ها و سایر مسائل قرار گرفته اند و Prime XBT تمام اقدامات لازم را برای کاهش این مشکلات انجام می دهد. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me