banner
banner

COVID-19 بر اوراق بهادار دیجیتال تأثیر می گذارد

در این مرحله ، تقریباً هیچ صنعتی و فردی باقی مانده است که به نوعی یا شکل تحت تأثیر COVID-19 قرار نگرفته باشند. بین اقدامات خود انزوا ، از دست دادن درآمد ناشی از تعطیلی مشاغل و ترس کلی ، بسیاری از افراد به دلیل این تغییرات بنیادی در شیوه های زندگی روزمره ، احساس ناراحتی می کنند.

امروز ، ما نگاهی کوتاه خواهیم انداخت به چند روش که اوراق بهادار دیجیتال ، ارز و بلاکچین به طور کلی تحت تأثیر همه گیر جهانی درگیر شده اند..

DTC گواهینامه های کاغذی را معلق می کند

این اولین اختلال مستقیماً به معاملات اوراق بهادار مربوط می شود. شرکت اعتماد سپرده گذاری (DTC) ، به کلیه نمایندگان نقل و انتقالات در ایالات متحده دستور داده است که آنها تلاش خود را برای پردازش اوراق بهادار مبتنی بر کاغذ متوقف می کنند..

در زیر لیستی است که DTC در اطلاعیه خود ارائه داده و تعلیق خدمات خود را از بین می برد.

  • تمام رسوبات فیزیکی
  • برداشت از حساب & گواهینامه های درخواستی (COD)
  • پنجره نیویورک (NYW)
  • خدمات حل و فصل پاکت (ESS)
  • حضانت Reorg
  • استخر SBA

گرچه اقداماتی از این دست برای دور نگه داشتن COVID ضروری است ، اما آنها همچنین فناوری در حال رشد را که برای جایگزینی اوراق بهادار مبتنی بر کاغذ سنتی استفاده می شود ، روشن می کنند – رمزهای امنیتی.

برای اینکه درک بهتری از اوضاع پیدا کنیم ، با دیو هندریکس, مدیر عامل شرکت ورتالو. وی با اظهار نظر در مورد اوضاع بیشتر توضیح داد,

“تعلیق رسیدگی به گواهینامه های کاغذی توسط DTCC وضعیت بسیاری از معاملات را در هاله ای از ابهام قرار داده است. با استثنای قوانین برای نمایندگی های انتقال که تحت هدایت SEC در حال حاضر اعمال می شوند ، برخی از معاملات کاغذی ممکن است هفته ها ، اگر ماه ها پردازش نشوند. کجای این کار دلالان یا سرمایه گذاران متضرر را تحت تأثیر قرار می دهد؟ ما نمی دانیم. با این حال ، ما می دانیم که سهام دیجیتال یا توکن دار تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت ، زیرا آنها مانند یک پردازش کاغذ متمرکز بر روی دفتر ، تحت یک مکانیسم شکست نیستند. این شکست سیستماتیک در زمان نیاز شدید به نقدینگی مطمئناً روشهای جدید مالکیت و تجارت برای انواع دارایی ها را می طلبد. “

هندریک ادامه داد ، و با بیان نیاز به اجرای تغییرات دیجیتال را برجسته کرد,

“وقت آن است که ناشران و سرمایه گذاران ، به ویژه با توجه به دارایی های خصوصی ، تحول دیجیتالی را انجام دهند و انعطاف پذیری و زمان پاسخگویی معاملات اوراق بهادار را بهبود ببخشند. فقط عوامل انتقال کاملاً دیجیتالی مانند Vertalo قادر به این نوع بهبود عملکرد مرحله ای هستند. “

به عنوان یک شرکت در حال خدمت به بخش اوراق بهادار دیجیتال به طرق مختلف ، از جمله یک عامل انتقال ، Vertalo دیدگاه منحصر به فرد و مستقیمی در مورد تأثیرات COVID در عملیات مربوطه دارد..

Homeland Security مدیران بلاکچین را به عنوان “سرویس انتقادی” نشان می دهد

این بخش را با گزیده ای از مطالبی که اخیراً منتشر شده آغاز می کنیم بیانیه توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده.

“اگر در صنعت زیرساخت حیاتی ، همانطور که وزارت امنیت داخلی تعریف کرده است ، مانند خدمات بهداشتی و درمانی و دارویی و مواد غذایی کار می کنید ، مسئولیت ویژه ای برای حفظ برنامه کاری عادی خود دارید.”

یکی از امیدوار کننده ترین کاربردهای فناوری بلاکچین در داخل زنجیره های تأمین است. این که آیا منشا of الماس ، اصالت کالاهای طراح یا محصولات کشاورزی را ردیابی می کنید ، به نظر می رسد این روند برای بهره مندی از بلاک چین طراحی شده است.

این نکته با گنجاندن اخیر مدیران Blockchain به عنوان “سرویس حیاتی” توسط Homeland Security تأیید می شود. اگرچه استفاده از بلاکچین ممکن است در مراحل ابتدایی خود باشد ، اما واضح است که در حال حاضر خود را به عنوان یک ابزار اصلی برای افراد درگیر ، به ویژه در بخش های مواد غذایی و کشاورزی معرفی کرده است. فراتر از کارایی هایی که از طریق استفاده از آن امکان پذیر شده است ، زنجیره های تأسیس مبتنی بر بلاکچین توانایی انتقال دقیق اطلاعات مربوط به محصولات را دارند ، از مکان مبدا ، تاریخ تولید ، مسیرهای سفر و موارد دیگر.

ضبط و دستیابی سریع به این اطلاعات می تواند در هنگام غربالگری محصولات تا حد زیادی کمک کند و همچنین اطمینان حاصل شود که کانال های تجاری همانطور که در نظر گرفته شده به کار خود ادامه می دهند.

تاشو @ صفحه اصلی

Folding @ Home از طریق استفاده از توان محاسباتی که از طریق یک شبکه توزیع جهانی به دست آورده است ، وظیفه خود را برای کمک به تسریع درک ما از COVID-19 انجام می دهد. اگرچه به طور صریح از بلاکچین استفاده نمی شود ، ایده استفاده از یک شبکه توزیع شده برای دستیابی به یک گوا ، با سطح جدیدی از سرعت و کارایی ، یک موضوع مشترک است. شبکه توزیع شده مورد استفاده Folding @ Home از هر کسی تشکیل می شود که دارای مازاد قدرت محاسباتی است.

  • لپ تاپ های بیکار
  • دسک تاپ های سطح بالا
  • دستگاه های ASIC با ارز رمزنگاری شده
  • تلفن های همراه

بومن پیشرو در پروژه ابررایانه بین المللیبومن پیشرو در پروژه ابررایانه بین المللی

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

این لیست ادامه دارد. به طور مجموع ، اعتقاد بر این است که شبکه Folding @ Home ، ساخته شده روی این دستگاه ها ، برای کنترل قدرت محاسباتی بیشتر از اکثر ابر رایانه های جهان رشد کرده است.

با توجه به به ویژه COVID-19, Folding @ Home بیشتر قدرت پردازش تجمعی آنها را برای درک ساختار پروتئین های موجود در ویروس هدایت می کند. با کسب این درک ، امید است که روشهای درمانی جدید کشف شود.

به تازگی ، آنچه این شرکت دیده است هجوم گسترده ای از مشارکت کنندگان است – به طور خاص ، از کسانی که قبلاً با بلاکچین و استخراج مهارت داشتند. این امر منجر به دستیابی شبکه به بیش از 450 پتافلاپس قدرت محاسباتی شده است. نمونه ای از این امر از متخصصان استخراج رمزنگاری ، CoreWeave است. این شرکت با تخصیص مجدد 6000 GPU پیشرفته ، که معمولاً برای استخراج از آن استفاده می شود ، نسبت به شبکه Folding @ Home موضعی جدی و فعال در برابر COVID-19 اتخاذ کرده است..

نیازی به گفتن نیست ، دیدن اینکه افراد و شرکتها از سراسر جهان در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گرد هم آمده اند ، بسیار جالب است..

ارز دیجیتال بانک مرکزی

در حالی که کشورهای مختلف در سراسر دنیا قصد خود را برای توسعه و انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اعلام کرده اند ، ایالات متحده رویکرد ترسناک تری را در پیش گرفته است. با این حال ، این ممکن است تغییر کند ، زیرا ظهور COVID-19 بسیاری را مجبور کرده است که در مورد شایستگی چنین تلاشی تجدید نظر کنند.

فراتر از مزایای رایج در پشت CBDC ، یک مزیت جدید که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است ، توانایی محدود کردن انتقال بیماری است. پول جسمی به طور مکرر از طریق دستان و محیط های بی شماری عبور می کند. همین ماهیت ، پول را به عنوان کاندیدای اصلی در انتشار بیماری ها تبدیل می کند.

چین اولین کسی بود که این موضوع را تشخیص داد و با حذف پول نقد از گردش خون یا ضد عفونی یا از بین بردن آن ، به این واقعیت عمل کرد. ایالات متحده نزدیك پاشنه آنها بود و اقدامات احتیاطی مشابهی را انجام داده بود. این اقدامات احتیاطی پیرامون پولی است که بطور خاص از مناطق پر خطر مانند آسیا وارد کشور می شود. پولی که متناسب با اسکناس است ، یک دوره طولانی نگه داشته می شود ، اجازه می دهد ضدعفونی کند صورتحساب های آلوده.

در جهانی که تحت تأثیر اثرات COVID-19 است ، این یک بار است که پولشویی در واقع چیز خوبی است (به معنای واقعی کلمه).

در مقیاس کوچکتر ، بسیاری از افراد شاهد یک اختلال شدید در توانایی حتی استفاده از وجه نقدی هستند که دارند. با توجه به اینکه پول یکی از مواردی است که معمولاً بین مردم جابجا می شود ، مشاغل بی شماری از پذیرفتن آن به عنوان نوعی پرداخت منصرف شدند. در عوض ، بسیاری از آنها به شبکه های بدهی و اعتباری اعتماد می کنند – و بیشتر بر نیاز احتمالی CBDC تأکید می کنند.

توجه به CBDC ایالات متحده تا حدی افزایش یافته است که اکنون در مورد آن بحث می شود بسته های محرک بالقوه.  در حالی که هیچ چیز مشخصی نتوانسته است آن را به هیچ پیش نویس نهایی تبدیل کند ، اما به وضوح یک موضوع فریبنده وجود دارد ، که کارهای قابل توجهی در ساختار بالقوه چنین دارایی انجام می شود.

راهی به جلو

اینها تنها چند روشی است که COVID-19 توانسته است در نحوه مشاهده بلاکچین ، اوراق بهادار دیجیتال و ارزها اختلال ایجاد کند. با همه گیر شدن روند همه گیری ، مطمئناً هفته ها با اجرای جدیدی روبرو خواهیم شد.

ضرورت مادر اختراع است ، و ما فقط می توانیم تلاش های مبتنی بر بلاکچین را در جستجوی راه حل های اختراعی یک مسیر به جلو ارائه دهیم..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me