banner
banner

اوراق بهادار دیجیتال چیست؟

به دلایل زیادی ، اوراق بهادار دیجیتال همچنان شاهد تصویب بیشتر توسط شرکت های سرمایه گذاری سنتی هستند. این نشانه ها بسیاری از موانع موجود در سرمایه گذاران را برطرف می کند و کل روند امنیتی را از زمان صدور تا نظارت ساده می کند. علاوه بر این ، آنها فرصت های جدیدی در بازار برای سرمایه گذاری های غیر قابل پرداخت فراهم می کنند. به همه این دلایل و دلایل دیگر ، رمزهای امنیتی برای ماندن در اینجا هستند.

اوراق بهادار دیجیتال یا رمزهای امنیتی به اشکال مختلف ارائه می شوند. همه این اشکال یک چیز مشترک دارند ، آنها نمایندگی دیجیتال اوراق بهادار هستند و بنابراین تابع قوانین سنتی اوراق بهادار هستند. مهم این است که همه دارایی های دیجیتال رمز امنیتی نیستند.

نشانه های امنیتی در انتهای بازار گاو نر 2017 در واکنش به افزایش میزان تقلب در فضا پدیدار شدند. سرمایه گذاران میلیاردها میلیارد دلار را با طرح های Ponzi از دست دادند اتصال Bitconnect. پروژه های واقعی به یک روش برای تشخیص علائم خود از کلاهبرداران و شرکت های سرمایه گذاری سنتی مورد نیاز برای استفاده از فناوری بلاکچین به طور منظم نیاز داشتند..

اوراق بهادار دیجیتال متولد می شوند

اوراق بهادار دیجیتال می تواند انواع دارایی ها از جمله قراردادهای سرمایه گذاری ، سهام یک شرکت ، بخشی از اسکناس ، اوراق بهادار بدهی یا حتی یک سود تقسیم شده را نشان دهد. اساساً ، هر بدهی ، حقوق صاحبان سهام یا دارایی ثبت شده الکترونیکی و قابل انتقال که با استفاده از فناوری بلاکچین منتشر یا معامله می کند رمز امنیتی است.

آمار اوراق بهادار دیجیتال

آمار اوراق بهادار دیجیتال

مزایای اوراق بهادار دیجیتال

مزایای فناوری بلاکچین برای این بخش بسیار زیاد است. برای اولین بار ، مالکیت تأیید و در یک دفتر توزیع شده ثبت می شود. این گزینه جایگزین ایمن تری نسبت به روش های سنتی را فراهم می کند. علاوه بر این ، فناوری بلاکچین امکان انتقال دارایی های جایگزین خصوصی و غیر فهرست شده را فراهم می کند. در نتیجه ، رمزهای امنیتی فرصت ، کارایی و نقدینگی بیشتری را در بازار فراهم می کنند.

اجرای مقررات

اگر قراردادهای هوشمند هرگز وارد صحنه نشوند ، نشانه های امنیتی وجود نخواهد داشت. این پروتکل های از پیش برنامه ریزی شده می توانند مستقیماً به رمز توزیع شوند. این استراتژی امکان اجرای خودکار همه مقررات را فراهم می کند. اساساً ، قراردادهای هوشمند به حذف بسیاری از فرآیندهای اضافی مبتنی بر کاغذ که در حال حاضر استفاده می شوند ، کمک می کند.

انواع اوراق بهادار دیجیتال

امروزه انواع رمزهای امنیتی بیشتر از گذشته وجود دارد. با ظهور مفاهیم سودمندتر توکن سازی ، بازار همچنان به توسعه خود ادامه می دهد. شما باید انتظار داشته باشید که این روند همچنان ادامه داشته باشد زیرا نشانه های امنیتی کاملاً به بسیاری از بازارها وام می دهند. در زیر متداول ترین انواع اوراق بهادار دیجیتالی است که امروزه استفاده می شود.

مشاور املاک

بخش املاک و مستغلات طی سال گذشته انفجار استراتژی های توکن سازی را تجربه کرد. هر دو توسعه دهندگان و سیستم عامل های توکن سازی تماماً در مورد دارایی های توکن سازی تلاش کردند. املاک و مستغلات توکن شده دارای برخی مزایای واضح است. برای اولین بار ، این امکان را می دهد که فروش به صورت تقسیم بندی شود. این استراتژی سطح ورود سرمایه گذاران را کاهش می دهد و فرصت های بیشتری برای تنوع بخشی فراهم می کند.

سکوی توکن سازی چندشکلی پس از مشارکت در همکاری با شرکت توسعه املاک و مستغلات ، در سپتامبر 2018 خبرساز شد BlockEstate. به عنوان بخشی از این استراتژی ، Block Estate Alpha Token یا BEAT متولد شد. این رمز برای اطمینان از انطباق پروژه با استفاده از استاندارد منحصر به فرد Ethereum Polymaths ST-20 استفاده کرد. هر رمز نشان دهنده سهمی در مالکیت صندوق بود.

سرمایه گذاری خطرناک

شاید یکی از محبوب ترین روش هایی که اوراق بهادار دیجیتال از آن استفاده می کنند سرمایه خطرپذیر است. پیشنهادات توکن امنیتی (STO) کلیه مزایای فناوری بلاکچین مانند دسترسی جهانی ، امنیت بیشتر و قابلیت ردیابی فوری را در اختیار تجارت قرار می دهد. علاوه بر این ، STO ها به شرکت ها اجازه می دهند هنگام میزبانی یک رویداد سرمایه گذاری جمعی ، در دستورالعمل های نظارتی صنعت و منطقه خود بمانند..

صندوق Swarm - اوراق بهادار دیجیتال

صندوق Swarm – اوراق بهادار دیجیتال

یک نمونه کامل از این استراتژی در حال استفاده STO 2017 است که توسط صندوق ازدحام. این سکوی توکن سازی 5،500،000 دلار برای توسعه بیشتر رمز امنیتی و اکوسیستم مبادله خود تضمین کرده است.

سهام خصوصی

سهام خصوصی نوع دیگری از رمز امنیتی است که همچنان شاهد تصویب بیشتر در فضا هستیم. این رمزهای امنیتی همچنین می توانند با نام توکن های ارزش ویژه نامگذاری شوند. پیشنهادات توکن سهام (ETO) بیش از هر زمان دیگری محبوبیت دارند زیرا سهام توکن دار نقدینگی بیشتری در بازار فراهم می کند.

دارایی های واقعی

یکی از بهترین ویژگی های توکن سازی این است که می تواند در انواع مختلف دارایی اعمال شود. دارایی های واقعی مانند طلا یا الماس در حال حاضر در زنجیره بلوک زندگی می کنند. جای تعجب نیست که این توکن ها از اولین نوع توکن های امنیتی بودند که ظاهر شدند.

در حالی که مفهوم توکن دارایی مانند طلا به خودی خود چیز جدیدی نیست ، اما نتایج این مانورها مشهود است. برای اولین بار ، سیستم عامل های توکن سازی در حال حاضر به دنبال نه تنها توکن سازی طلا بلکه استفاده از رمز اتصال طلای به عنوان شکل جدیدی از پایدار کوین.

سکه های ثابت به عنوان دارایی در دنیای واقعی مانند دلار آمریکا یا در این سناریو ، طلا متصل می شوند. این نشانه ها به کاربران امکان می دهد از مزایای ارز رمزنگاری شده بهره مند شوند اما از همه نوسانات موجود در بازار جلوگیری می کنند.

صندوق های تامینی

صندوق های تضمین شده توکن ، یکی دیگر از نمونه های کامل اوراق بهادار دیجیتال است. صندوق های تامینی راه خوبی برای متنوع کردن نمونه کارها است. صندوق های تامینی سنتی در زمان معاملات محدود شده و روش های استفاده شده برای انتقال این دارایی ها منسوخ شده است. صندوق های تضمینی توجیه شده تجربه ای بدون اصطکاک برای سرمایه گذاران ایجاد می کنند.

Protos Hedge Fund شامل تعدادی از برترین ارزهای رمزپایه موجود است. این صندوق در جریان انتشار اولیه خود 6.5 میلیون دلار فروخت. قابل ذکر است ، Protos اولین صندوق پرچین مجاز توکن برای تجارت با سیستم تجارت جایگزین (ATS) در ایالات متحده بود..

اوراق بهادار دیجیتال – آینده ای روشن

اکنون که فهمیدید اوراق بهادار دیجیتال چیست ، به راحتی می توان فهمید که چرا آنها همچنان شاهد تصویب در بازار هستند. این ابزارهای مالی عصر جدید فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را فراهم می کنند و باعث کاهش حجم کار و هزینه های معمول مرتبط با این معاملات می شوند. شما می توانید با رایج شدن این مزایا به دانش سرمایه گذاری ، شاهد محبوبیت بیشتر رمزهای امنیتی باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me