banner
banner

تغییر جهان: یک نسل جدید در اجماع DeFi – میزگرد OKExDeFi

در OKEx ، ما دائماً به آینده نگاه می کنیم – و معتقدیم که این به معنای مالی غیرمتمرکز است. 

برای انتشار پیام ، مدیر عامل شرکت ما ، جی هائو ، یک سری میزگرد مجازی جدید #OKExDeFi را با رهبران صنایع مختلف برگزار می کند تا درباره پیشرفت DeFi ، بینش و برنامه های آینده خود بحث کند..

در این میزگرد ، جی با گوردون گائو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت WaykiChain مصاحبه می کند. گائو مسئول طراحی مدل تجاری و تصمیمات استراتژیک WaykiChain است.

در اینجا مهمترین نکات مهم در این میزگرد آورده شده است.

جی هائو: WGRT ، یکی از پروژه های اخیر IEO در OKEx Jumpstart ، نشانه حاکمیت و ارزش ویژه پلتفرم وام وثیقه غیرمتمرکز WaykiChain است. همه آن را بخشی مهم در سیستم اقتصادی غیرمتمرکز می دانند ، بنابراین اگر جزئیات بیشتری درباره آن بدانید بسیار خوب است. آیا می توانید به طور خلاصه نقش آن را در کل اکوسیستم WaykiChain معرفی کنید?

گوردون گائو: WGRT چهار حرف دارد. آنها مخفف حقوق و گنجینه های حاکمیت WaykiChain هستند. 

همانطور که از نام آن مشخص است ، دارندگان WGRT باید کل سیستم وام های وثیقه را کنترل کنند و آنها وظیفه اداره سیستم را دارند. آنها حق دارند برای اصلاح برخی از پارامترهای سیستم – مانند نرخ بهره ، نرخ تصفیه و غیره – پیشنهادی را ارائه دهند یا رأی دهند و از مزایای کل سیستم برخوردار هستند. آنها دقیقاً مانند سهامداران هستند. بنابراین ، تمام سود دریافتی توسط سیستم و بخشی از هزینه های جریمه برای بازیافت WGRT در بازار ثانویه استفاده می شود. این بدان معناست که دارندگان WGRT در سود حاصل از رونق اکوسیستم سهیم خواهند شد. این نقشی است که WGRT بازی می کند.

جی هائو: آیا به عنوان یکی از اولین پروژه های DeFi در چین ، آیا شما هیچ تفاوتی بین طرفداران DeFi در چین و سایر مناطق مشاهده کرده اید؟?

گوردون گائو: بله ، تفاوت هایی وجود دارد. 

برای برخی از مناطق دیگر ، به ویژه در اروپا و ایالات متحده ، آنها بیشتر علاقه مند به محصولات با بازده هستند زیرا ، در کشورهای آنها ، نرخ سود در حساب پس انداز آنها نزدیک به صفر یا حتی منفی است. در چین ، مردم به فرصت های سرمایه گذاری توسط DeFi علاقه مند هستند زیرا چین سیاست بسیار سختگیری در مورد ارزهای خارجی و دارایی های خارجی دارد – بنابراین ، مردم فرصت محدودی برای سرمایه گذاری در دارایی های جهانی دارند. به همین دلیل است که من اعتقاد دارم "دارایی مصنوعی" در ماه های بعدی در دنیای DeFi در چین یک کلمه کلیدی خواهد بود.

جی هائو: امیدوارید بازیکنان متمرکز مانند OKEx برای تسهیل فضای DeFi چه کنند?

گوردون گائو: من فکر می کنم مبادلات زیادی مانند OKEx می توانند برای کمک به DeFi انجام دهند ، درست است? 

اول از همه ، من فکر می کنم OKEx می تواند با ایجاد یک پل متقاطع ، پل متمرکز را برای اتصال بلاکچین های مختلف عمومی بشکند زیرا OKEx اعتبار بسیار خوبی دارد. بنابراین ، ما به OKEx اعتماد داریم زیرا کار بدی انجام نمی دهد. سالهاست که یک برند است ، درست است؟ و بسیاری از دارایی های کاربران را مدیریت می کند. مردم می توانند به این پل اعتماد کنند تا به عنوان پلی میان زنجیره ای در میان بلاکچین های مختلف عمومی عمل کند. این همان کاری است که فکر می کنم OKEx می تواند انجام دهد.

همچنین ، OKEx می تواند کاربران بیشتری را به دنیای غیرمتمرکز بیاورد. برای OKEx ، من فکر می کنم محصولات OKEx کاربر پسند هستند ، به خصوص برای برخی از کاربران رمزنگاری جدید. شاید اولین گام آنها در تجارت رمزنگاری با OKEx ، یک صرافی متمرکز باشد. سپس ، OKEx می تواند جبهه محصولات مختلف DeFi باشد و به دنیای غیرمتمرکز کمک کند تا کاربران بیشتری پیدا کند.

اینها برخی از افکار من است.

جی هائو: برای توصیف آینده DeFi یک کلمه پیشنهاد دهید – و چرا?

گوردون گائو: از نظر دفی ، فکر می کنم آینده درخشانی داشته باشد. من از این کلمه استفاده می کنم "روشن" چون DeFi مدل جدید کاری است ، درست است؟ اگر مدل کسب و کار را ارزیابی کنیم ، در واقع می توانیم به سه چیز نگاه کنیم. ما سه سوال داریم اولین مورد این است که آیا این مدل تجاری است که می تواند برای جامعه ارزش ایجاد کند. سوال دوم این است که آیا این مدل تجاری می تواند کارایی را بهبود بخشد؟ سوال سوم این است که آیا این مدل تجاری می تواند هزینه ها را کاهش دهد؟ وقتی صنعت را نگاه می کنید این سه سوال را از مردم بپرسید. 

از نظر DeFi ، این امور مالی است. خود مالی هیچ ارزشی برای جامعه ایجاد نمی کند ، بنابراین پاسخ به اولین س questionsالات منفی است.

بیایید س questionال دوم را بررسی کنیم – آیا می تواند کارایی را بهبود بخشد؟ بله دقیقا. در امور مالی سنتی ، ما از آن رنج می بریم. اگر نقل و انتقالات مرزی انجام می دهید ، شهرک ها و تصفیه ها بسیار کند پیش می روند. به دو سه روز زمان نیاز داریم! در دنیای DeFi ، وقتی شما معامله یا معامله می کنید ، بسیار سریع است. شما معامله و تسویه حساب را در چند ثانیه انجام داده اید. بنابراین ، می تواند کارایی فعالیت های مالی را بهبود بخشد.

مورد سوم این است که می توانید با استفاده از DeFi هزینه ها را کاهش دهید. هزینه بنزین را در Ethereum فراموش کنید و به WaykiChain بیایید. هزینه معامله بسیار پایین است و مردم برای انجام معامله به تعداد زیادی واسطه احتیاج ندارند. آنچه آنها می خواهند این است که فقط هزینه معامله و هزینه بنزین را پرداخت کنند و همه کارها انجام می شود. این وظیفه DeFi است. با نگاهی به DeFi ، می توانید هزینه را کاهش داده و کارایی را بهبود ببخشید.

بنابراین ، اگر بخواهم از یک کلمه برای توصیف آینده DeFi استفاده کنم ، فکر می کنم این “روشن” باشد.

این مصاحبه برای شفافیت ویرایش و متراکم شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلاکچین ، ارز رمزپایه ، به کانالهای ما بپیوندید & DeFi:

جی هائو ، مدیرعامل OKEx 

OKEx رسمی

اعتبار به مهمان میزگرد #OKExDeFi ما:

گوردون گائو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکتWaykiChain

https://twitter.com/gordongao11

https://www.linkedin.com/in/gordonhanggao/

WaykiChain

https://twitter.com/wayki_chain

https://www.linkedin.com/company/waykichain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me