banner
banner

Andrew Adcock ، مدیر عامل شرکت Crowd for Angels – سری مصاحبه ها

اندرو مدیر ارشد اجرایی شرکت Crowd for Angels است که یک بستر سرمایه گذاری سرمایه جمعی است. او اغلب در رویدادهای Crowdfunding ، Alternative Finance و Investment شرکت می کند و در آنها سخنرانی می کند. پیش از این ، او در NinetyTen ، توسعه دهنده برنامه های وب و ارائه دهنده شبکه های اجتماعی خصوصی کار می کرد ، که مشتریان آن شامل نوکیا ، کانال 4 و فروشگاه مستقیم بود

شما یکی از بنیانگذاران اصلی Crowd for Angels بودید. آیا می توانید درباره الهام بخشیدن به راه اندازی این تجارت بحث کنید?

من واقعاً یکی از تیم بنیانگذار Crowd for Angels بودم ، اما الهام راه اندازی این شرکت از مدیر ما تونی دو ناظرت است ، که دهه های دانش مالی خود را با رویکرد “رسانه های اجتماعی” ترکیب کرد. این امر برای جلب مشارکت جامعه در هنگام تأمین بودجه و حمایت از مشاغل بود ، در نتیجه طرفداران مارک تجاری ایجاد می کردند که نه تنها از آرمان های یک شرکت حمایت مالی می کردند بلکه به صداپیشگان و مشتری های شرکت نیز تبدیل می شدند..

چقدر خود را در عرشه های زمین بازی و بسته بندی معاملات موجود در Crowd for Angels درگیر می کنید?

من در بیشتر شرکت هایی شرکت می کنم که به دنبال لیست در Crowd for Angels هستند. من یک جذابیت واقعی در زندگی شرکت های نوپا و شرکت هایی دارم که به دنبال توسعه هستند. هرکدام داستان و علاقه خاص خود را دارند که من شیفته آن شده ام. من با جمع آوری سرمایه برای شرکت خودم و سرمایه گذاری در بسیاری از شرکتهای دیگر ، امیدوارم بینش لازم را برای شرکت فراهم کنم.

چه نوع مراقبت های لازم در مورد شرکت هایی که در این لیست ذکر شده اند انجام می شود?

زیاد! Crowd for Angels تلاش و کوشش لازم را در 3 زمینه اساسی انجام می دهد ، اول اینکه ما بررسی های واقعی مانند KYC ، AML ، PEP ، اعتبار اعتبار را در مورد مدیران انجام می دهیم ، حساب های تولید شده توسط شرکت را بررسی می کنیم و واقعیت های موجود در زمین را تأیید می کنیم. ثانیا ، ما بررسی های بازار را انجام می دهیم ، به عنوان مثال ، آیا محصول موجود است و همانطور كه ​​شرح داده شد ، آیا بازار قابل پرداختی وجود دارد ، آیا ارزیابی معقول است ، چه چالش های قانونی شركت ممكن است با آن روبرو شود و آیا اخلاقی است. بررسی نهایی یک عقل سالم است ، که نه تنها توسط Crowd for Angels آزمایش می شود ، بلکه همچنین توسط فرشتگان ما ، که سوالات خود را از شرکت می پرسند.

برخی از دلایل اصلی رد شدن شرکت ها برای ورود به لیست در سیستم عامل چیست؟?

دلایلی می تواند وجود داشته باشد اما برخی از آنها که رایج ترین آنها را پیدا می کنیم به شرح زیر است:

  • ارزیابی در مقایسه با موقعیت شرکت ها خیلی ساده است
  • این شرکت اسنادی را ارائه نمی دهد (طرح تجاری ، حساب های مدیریت ، اسناد ادغام)
  • محصول خیلی زودرس است یا هنوز توسعه نیافته است
  • کارگردانان هیچ “پوستی در بازی” ندارند

بزرگترین مزایای سرمایه گذاری جمعی در سهام چیست؟?

من شخصاً معتقدم که بزرگترین مزیت توانایی ایجاد طرفداران برند است ، افرادی که از نظر اقتصادی پشتیبانی می کنند و مشتری فعال می شوند ، دیگران را برای بررسی نام تجاری خود جذب می کنند ، چه از طریق دهان به دهان و چه از طریق رسانه های اجتماعی.

آیا می توانید یک داستان موفقیت در مورد شرکتی برای ما جمع کنید که سرمایه خود را در بستر Crowd for Angels جمع آوری کرده است?

یکی از موارد مورد علاقه من شرکتی به نام CNPPS است. یک کارآفرین جوان ، که در آن زمان در دانشگاه در حال تحصیل مهندسی بود ، یک راه حل نفوذ پذیر برای روسازی ایجاد کرده بود که از کل بازیافت شده استفاده می کرد. شاید به نظر نرسد که این برنامه به اندازه یک برنامه جذاب باشد ، اما دنیای ما پوشیده از جاده و پیاده رو است. محلول وی ، از 100٪ ماده بازیافتی استفاده شده و منفی کربن بود ، علاوه بر این ، به آب اجازه عبور می داد. با همکاری کارآفرین توانستیم 100000 پوند برای مرحله آزمایش جمع کنیم که اکنون منجر به عقد قرارداد تجاری و بودجه بیشتری برای شرکت شده است.

آنچه جالب توجه بود رویکرد اخلاقی شرکت برای تغییر یک صنعت قدیمی بود ، سرسختی کارآفرین نشان داد که هرگز دست از تلاش برنداشته و یک تجارت واقعی را می توان از پایه و اساس و بدون هیچ دانشگاهی رشد داد. تاکنون طی یک دوره 2 ساله ، ارزیابی شرکت 4 برابر شده است ، و بازدهی خوب برای فرشتگان درگیر ارائه می دهد.

Crowd for Angels یکی از معدود سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی است که بیت کوین را قبول می کند. چه تعداد سرمایه گذار از بیت کوین استفاده می کنند و بیشتر این سرمایه گذاران از کجا سرچشمه می گیرند?

بله ، ما از اوایل سال 2016 ارز رمزنگاری شده را به عنوان نوعی پرداخت برای سرمایه گذاری پذیرفته ایم. در آن زمان ، ما این گزینه پرداخت را ادغام کردیم تا به سرمایه گذاران خارجی اجازه دهیم بدون هزینه ها و زمان مربوط به نقل و انتقالات بانکی بین المللی در شرکت های انگلیس سرمایه گذاری کنند. در ابتدا ، ما شاهد بودیم که تعدادی از استرالیایی ها ، سرمایه گذاران چینی و عمدتا آسیایی از این روش پرداخت استفاده می کنند. با این وجود ، با محبوبیت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده ، رشد سرمایه گذاران اروپایی با استفاده از ارز رمزپایه را شاهد بودیم. بخشی از این به خاطر دستاوردهایی است که آنها ممکن است تجربه کرده باشند و من معتقدم که رمزنگاریهای راحتی ارائه شده است. اکنون ، ما بیش از 14000 عضو داریم که با یک کیف پول ارز رمزنگاری شده در سیستم عامل خود ثبت شده اند و بسیاری از آنها در اروپا هستند.

چند سال پیش ، رمز ANGEL منتشر شد. موارد استفاده از این رمز چیست؟?

رمز ANGEL برای کاهش هزینه خرید کاربر سرمایه گذاران در حالی که به سهامداران پاداش تعامل با سیستم عامل ما پاداش می دهد ، منتشر شد. امید است وقتی کاربران تعامل می کنند و محتوا را در شبکه به اشتراک می گذارند ، می گویند سرمایه گذاری که به تازگی در یک شرکت نقابدار انجام داده اند ، پاداش ANGEL دریافت کنند. Crowd for Angels سپس متعهد شده است ANGEL مرتبط با درآمد حاصل از زمین های ما را پس بگیرد و بسوزاند ، بنابراین یک حلقه فضیلت ایجاد می کند. ما امیدواریم که در آینده ، فرشتگان ما نیز بتوانند از رمز ANGEL به عنوان روش پرداخت برای سرمایه گذاری استفاده کنند.

چگونه می بینید دارایی های دیجیتال و اوراق بهادار دیجیتال در نهایت با سرمایه گذاری جمعی ادغام می شوند?

Crowdfunding با استفاده از فناوری اجازه می دهد تا توده ها سرمایه های اندکی را در زمین ها سرمایه گذاری کنند ، اما سهام معمولاً با نامزدی نگهداری می شود و اگر بخواهید آنها را بفروشید یا به شخص دیگری بدهید ، این کار دشوار است. بنابراین ، ادغام دارایی های دیجیتالی شده نباید ممنوع باشد ، زیرا به طور بالقوه کنترل دارایی را به سرمایه گذار باز می گرداند و مجموعه ای از قوانین را دنبال می کند ، که قابل نقض نیست. در دنیای آرمان شهر به سرمایه گذاران اجازه می دهید هر دارایی را که می خواهند خریداری ، نگهداری و معامله کنند. با استفاده از بلاکچین ، از یک دفتر تغییرناپذیر بهره مند می شوید که این معاملات را ثبت می کند و به شما کارآیی و شفافیت می دهد. من معتقدم ما فقط یک سنگ هستیم که از برخی تغییرات بزرگ دور می کنیم.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Crowd for Angels به اشتراک بگذارید?

ما همیشه به روی ایده ها باز هستیم ، یک مکالمه می تواند کمک زیادی کند.

از شما برای مصاحبه متشکرم. خوانندگانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستند ، می توانند به لیست کسب و کار Crowd for Angels ما مراجعه کنند جمعیت برای وب سایت Angels.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me