banner
banner

آشنایی با اکوسیستم ارک

ARK یک ارز رمزنگاری شده است که به عنوان ارز بلاکچین همه در یک شناخته می شود. چرا اینطور است؟ زیرا ARK می خواهد تمام بلاکچینهای مختلف هر ارز رمزپایه موجود در بازار را بهم متصل کند. ARK از ICO آغاز به کار کرد که در 7 نوامبر 2016 آغاز شد و در 11 دسامبر 2016 به پایان رسید. در لحظه فروش توکن ، قیمت رمز کشتی تقریبا 0.0099 دلار بود. به عنوان اطلاعات جالب ، دارندگان ARK در صورت خرید این توکن ، 28،263٪ ROI داشتند..

ARK چگونه کار می کند?

ARK به کاربران ، توسعه دهندگان و شرکت های نوپا فناوری های نوآورانه بلاکچین ارائه می دهد. هدف اصلی ایجاد یک اکوسیستم کامل از زنجیره های متصل و یک شبکه عنکبوتی مجازی از موارد استفاده بی پایان است. ARK از فناوری Smart Bridge استفاده می کند که اجازه می دهد هر سکه از هر ارز حتی قدرتمندتر شود.

در بازار ارزهای رمزنگاری متفاوتی وجود دارد. بیت کوین ، اتریوم و سایر سکه های دیگر. هر کدام از آنها ویژگی خاصی دارند. اما آن زمان ARK چه چیزی ارائه می دهد؟ تیم و توسعه دهندگان ARK در حال جستجوی جدیدترین فناوری های بلاکچین برای گسترش دامنه خدماتی هستند که این ارز رمزپایه می تواند ارائه دهد. با اجرای این فناوری ها در ARK Core از طریق بلاکچین های پل دار (ARK Smart Bridge) ، ARK Crew ویژگی های جدیدی را ایجاد می کند و خدمات ارزنده ای را به یک مصرف کننده متوسط ​​ارائه می دهد. با اتصالات و زمینه های داده های چند منظوره به این مهم دست می یابید.

بیت کوین و اتریوم ، یکی با بلاکچین و دیگری با قراردادهای هوشمند ، قادر خواهند بود از پیشرفت های ARK بهره مند شوند. آنها قادر خواهند بود ویژگی های سایر سکه های دیگر را بدست آورند. ارتباط Smart Bridge بین بلاکچین ها باعث می شود قابلیت های مختلفی بین شبکه ها گسترش یابد.

به عنوان مثال ، اگر شرکتی برنامه ای را توسعه دهد که فقط در یک بلاکچین استفاده شود ، آنچه ARK انجام می دهد ایجاد پل (Smart Bridge) و گسترش کاربردهای این برنامه به شبکه دیگری است. با استفاده از ARK کاربران قادر به راه اندازی هر ویژگی خاص از یک بلاکچین هستند ، اما در ویژگی دیگری. برای افرادی که علاقه مند هستند درباره ARK اطلاعات بیشتری کسب کنند ، در اینجا لیستی با چند فیلم توضیحی آورده شده است:

اهداف ARK چیست – ARK چیست?

هدف اصلی ARK Crew افزایش تمرکز مصرف کننده با تمرکز در یک فناوری سریع سریع و خدمات عملی برای افراد واقعی است. پلت فرم ARK یک بلاکچین هسته ای بسیار امن ، ادغام فن آوری های اصلی غیرمتمرکز و توسعه موارد استفاده برای نشان دادن توانایی های شبکه ARK را فراهم می کند. با استفاده از یکپارچه سازی و یکپارچه سازی این فناوری ها ، با گذشت زمان ، اکوسیستم ARK با تمام چالش های جدید روبرو می شود.

ARK یک انجمن است. این گروه متنوعی از افراد و مجموعه مهارت ها است. مدیران پول ، نوازندگان ، بازرگانان ، مروجان رسانه های اجتماعی و صاحبان مشاغل. همه آنها به همکاری و توسعه اکوسیستم و جامعه ARK اختصاص داده شده اند.

ARK یک نشانه اساسی است. امنیت آن توسط شبکه بلاکچین رمزنگاری شده با الگوریتم اثبات شده سهام اثبات می شود.

ARK دارای مجموعه Blockchains Bridged از طریق فناوری Smart Bridge است. این سیستم نوآور امکان ارتباط بین بلاک چین های دارای پل معتبر با قابلیت انجام وظایف و عملکردهای پیشرفته را فراهم می کند. به عنوان مثال ، ARK Crew قادر است بسیاری از زنجیره های بلوکی محبوب را بهم متصل کرده و پیوندی یکپارچه را بین اکوسیستم های مختلف ایجاد کند..

ویژگی های ARK و شبکه آن به درستی ایمن می شوند. امنیت نکته اصلی برای توسعه دهندگان ARK است. این تیم وظیفه تجزیه و تحلیل مداوم ریسک و آزمایش نفوذ مکرر داخلی را دارد و سیستمی را ارائه می دهد که استانداردهای بالای محیط را برآورده می کند. در مورد امنیت ، حریم خصوصی برای ARK مسئله مهمی است. یکپارچه سازی شبکه ناشناس هنگام ارسال تراکنش ARK در بستر ARK به کاربران تنظیمات حریم خصوصی اختیاری می دهد.

آنچه یکی از نکات اصلی اکوسیستم ARK را نشان می دهد این است که ARK مأموریت دارد فناوری بلاکچین را به راحتی در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد. آنها می خواهند مصرف کنندگان احساس نکنند از هیچ فناوری استفاده می کنند. هدف ایجاد پل ارتباطی بین دنیای مجازی و واقعیت با خدمات منحصر به فردی است که کاربران با استفاده از ARK می خواهند ، درک می کنند و مایل به خرید آن هستند. برای جزئیات بیشتر abotu ARK ، می توانید آنها را بررسی کنید نقشه راه.

چه در مورد آینده آن?

در حال حاضر ، ARK با قیمت 2.83 دلار معامله می شود CoinCodex. در آوریل ، قیمت ارز در حدود 0.05 دلار بود. در پایان ماه سپتامبر ، قیمت آن تا 4 دلار افزایش یافت و در آنجا سطح مقاومت یافت.

ARK توانایی بالایی برای رشد در زمان های آینده دارد. ARK می تواند به شرکت ها ، کاربران و توسعه دهندگان اجازه دهد از ویژگی های مختلف بلاکچین های مختلف استفاده کنند. پیوندی که ARK ایجاد کرده است در آینده لازم است که تمام بلاک چین ها به چیزی از دیگری نیاز داشته باشند. چرا ما فقط به یک بلاکچین اعتماد داریم که دیگران ابزارها و امکانات باورنکردنی ارائه می دهند؟ این نقطه ای است که ARK’s Smart Bridge تفاوت ایجاد می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me