banner
banner

AMA Recap: Alysa Xu & DASH – شروع با Dash Swap Trading – قسمت اول

در تاریخ 29 آوریل ، CSO ما Alysa Xu به یک جلسه زنده از من بپرسید (AMA) به میزبانی DASH ، یک جامعه تجارت رمزنگاری کاملاً ثابت ، پیوست و در کانال تلگرامی خود با 3،400+ عضو به س questionsالات پاسخ داد (http://t.me/dash_chat) در طول چت 90 دقیقه ای ، آلیسا قرارداد OKEx و معاملات مشتقه و همچنین مزایای تجارت مشتقات رمزنگاری را معرفی کرد.

نمی دانید محصولات مشتق چه چیزی می تواند شما را خارج از محدوده معاملات نقطه ای بیاورد؟ چرا باید مشتقات رمزنگاری را در OKEx معامله کنید؟ س belowال زیر را بررسی کنید&همانطور که ما برای شما آماده کرده ایم ، با تمام سوالات Alysa در گپ پاسخ داده است.

Contents

قسمت 1: مقدمه ای بر قرارداد و مشتقات

آلیسا ، بیایید با اصول اولیه شروع کنیم – قرارداد چیست?

آلیسا: برای مبتدیان رمزنگاری ، ما معمولاً مکانهایی را معامله می کنیم اما باید بدانیم که در بازارهای مشتقه نیز چه می گذرد. آینده ، معاملات دائمی ، گزینه ها … خوب ، به عقب برگردید.

این قرارداد یک محصول مشتق شده از ارز دیجیتال است. کاربران می توانند با خرید یک قرارداد طولانی یا فروش یک قرارداد کوتاه ، در ازای افزایش یا کاهش قیمت درآمد کسب کنند. خرید طولانی به معنای این است که سرمایه گذاران انتظار دارند بازار در آینده صعود کرده و مقدار مشخصی از قراردادهای طولانی دارایی دیجیتال را خریداری کنند.

معامله قرارداد DASH را به عنوان مثال در نظر بگیرید. اگر قیمت DASH 60 دلار آمریکا باشد ، ما قراردادی به ارزش 1 DASH خریداری می کنیم. اگر قیمت DASH به 70 دلار آمریکا برسد ، با فروش قرارداد DASH می توانیم 10 دلار سود کسب کنیم. فروش کوتاه به سرمایه گذارانی اطلاق می شود که انتظار دارند بازار در آینده سقوط کند و مقدار مشخصی از قراردادهای کوتاه دارایی دیجیتال را بفروشند. با در نظر گرفتن معامله قرارداد DASH ، وقتی قیمت DASH 60 دلار آمریکا است ، ما قراردادی به ارزش 1 DASH می فروشیم. اگر قیمت DASH به هر دلار 50 دلار کاهش یابد ، با خرید قراردادی به ارزش 1 DASH می توانیم 10 دلار سود کسب کنیم.

سرمایه گذاری در معاملات لحظه ای به این معنی است که سود فقط در صورت افزایش قیمت لحظه ای حاصل می شود. اما می توان در معاملات پیمانکاری بدون در نظر گرفتن افزایش و سقوط قیمت با خرید طولانی یا فروش کوتاه سود کسب کرد.

عمر ، به عنوان نماینده داش ، افزایش ظهور مشتقات در بازار ارزهای رمزپایه را چگونه می بینید?

عمر: پاسخ کوتاه این است که ما معتقدیم این اتفاق در دوره ای دیگر برای صنعت می افتاد. با در نظر گرفتن معاملات نهادی ، این احتمال را دیدیم که بسیاری از محصولات موجود در بازارهای قدیمی در صنعت ارزهای رمزپایه زیاد باشد. این یک چیز خوب است زیرا به استاندارد و بالغ شدن صنعت نوپای ما کمک کرده است.

بعلاوه این قراردادها معامله گران سازمانی بیشتری را به ارمغان آوردند که منجر به علاقه بیشتر به ارز رمزنگاری می شود. از همه مهمتر ، معرفی مشتقات به دلیل نوسانات بازار رمزنگاری اجتناب ناپذیر بود. من می توانم بیشتر تصور کنم اگر همه کاربران این AMA نتوانند به سرعت تغییر موقعیت های شخص از یک لحظه به لحظه دیگر ارتباط برقرار کنند.

مزایای مشتقات و انواع مختلف مشتقات (مبادله ، اختیارات ، معاملات آتی ، دائمی و غیره) را می توان در برابر ریسک های ناپایداری پوشش داد. از آنجا که صنعت ارز رمزنگاری در بیشتر موارد در همان جهتی مانند بیت کوین حرکت می کند ، استفاده از ارزهای رمزپایه دیگر برای جلوگیری از سرمایه گذاری های شما دشوار است..

به عنوان مثال ، در بازارهای قدیمی ، بدون استفاده از مشتقات می توانید در دارایی های ضد دوره ای یا جایگزین سرمایه گذاری كنید كه با افزایش بازار ارزش آنها را كاهش داده یا آنها را حفظ می كنند و بالعكس. در ارز رمزنگاری شده ، این توانایی به راحتی در دسترس نبود و حرکات بازار قیمت برای Altcoins ، معمولاً در بیشتر جهات با بیت کوین رو به جلو حرکت می کردند. موسسات مانند مشتریان خود با علاقه بازار ارزهای رمزنگاری شده را تماشا می کردند ، با این حال ، با نوسان قیمت به همان اندازه که در صنعت ما وجود دارد ، موسسات برای به حداکثر رساندن بازده به راهی برای کاهش خطرات و مدیریت قیمت های تجارت نیاز داشتند..

مسئله اخیر از طریق میزهای فرابورس حل و فصل شد ، با این حال م componentلفه کاهش خطر فقط برای موسسات با معرفی مشتقات در صنعت ارزهای رمزپایه در دسترس بود. فایده ای که برای هر کاربر خاص در نظر گرفته شده این است که اکنون می تواند از این روش های کاهش خطر نیز بهره ببرد. ما معتقدیم که مشتقات یکی از اجزای مهم اکوسیستم معاملات ارزهای رمزنگاری شده خواهد بود و OKEx را بخاطر برداشتن مراحل معرفی این خدمات به کاربران خود تحسین می کنیم..

بنابراین بگویید من فقط یک معامله گر رمزنگاری پایه هستم ، چه چیزی می تواند محصولات مشتق شده ما را خارج از محدوده تجارت محلی انجام دهد?

آلیسا: اول ، اهرم نیرو. در معاملات قراردادی ، کاربران می توانند درآمد خود را با تنظیم اهرم افزایش دهند. مثالی برای کمک به شما در درک بهتر اهرم در اینجا آورده شده است: وقتی قیمت DASH 50 دلار باشد ، کاربر A قراردادی به ارزش 10 DASH با حاشیه 50 دلار و اهرم x10 می گیرد. اگر قیمت DASH 10٪ افزایش یابد (از 50 دلار به 55 دلار) ، سود این قرارداد 10 * 50 * 10٪ = 50 دلار خواهد بود. بنابراین کاربر A با افزایش 10 درصدی قیمت DASH 50 دلار از طریق اهرم x10 درآمد کسب می کند. لازم به ذکر است که وقتی درآمد با اهرم دو برابر می شود ، خطر نیز دو برابر می شود. بنابراین لطفاً از اهرم نیرو استفاده منطقی کنید.

دوم ، مصون سازی کاربرانی که دارایی های دیجیتالی دارند ، می توانند از آینده برای دستیابی به پوشش اقتصادی استفاده کنند ، به ویژه هنگامی که بازار رو به زوال است. هیدینگ به نوسانات قیمت ارز رمزنگاری شده هدف قرارداد اشاره دارد تا از خطرات ناشی از نوسانات در این دوره جلوگیری کند. این بدین معناست که مشتری یک موقعیت معکوس قرارداد ایجاد می کند ، به طوری که سود و زیان تولید شده توسط ارز رمزنگاری شده دقیقاً در مقابل سود و زیان حاصل از قرارداد در صورت نوسان قیمت و سود و زیان کلی ارز رمزنگاری شده است و قرارداد ثابت می ماند.

آن را دوباره در یک سناریو قرار دهید. با فرض اینکه قیمت فعلی DASH 50 دلار باشد ، کاربر A 10 DASH را نگه می دارد و انتظار دارد که قیمت DASH در آینده کاهش یابد ، بنابراین برای جلوگیری از ضرر ناشی از افت DASH ، کاربر A قراردادی به ارزش 10 DASH می فروشد ؛ فرض کنید که بعد از 1 ماه ، قیمت واقعی DASH به 40 دلار کاهش یابد ، در نتیجه درآمد قرارداد 2.5 DASH ، معادل 100 دلار است. DASH اصلی 100 دلار ضرر می کند و کاربر A شکست می خورد. با ایجاد موقعیت قرارداد معکوس از قبل ، می توانید درآمد نهایی USD خود را قفل کنید.

عمر به هر دلیلی شما ممکن است معامله مشتقات رمزنگاری را پیشنهاد دهید?

عمر: بگذارید این جواب را با بیان اینکه این توصیه تجاری نیست مقدمه بگذارم ، اما دلایل استفاده از مشتقات را می توان به طور خلاصه 3 کلمه – نوسانات ، پوشش و حدس و گمان.

نوسان – قیمت ارزهای رمزنگاری شده می تواند بسیار بی ثبات باشد همانطور که همه می دانید. مشتقات به بازرگانان کمک می کند تا از خود در برابر نوسانات قیمت محافظت کنند. به عنوان مثال ، اگر فکر می کنید قیمت Dash افزایش خواهد یافت ، یک معامله گر ممکن است با استفاده از قرارداد آتی قیمت را برای مدت معینی قفل کند. دقیقاً مثل اینکه می خواهید برای جلوگیری از خطر افزایش غیرمنتظره نرخ ارائه دهنده خدمات اینترنت ، قیمت ماهانه سرویس اینترنت خود را برای سال آینده قفل کنید ، شما همین کار را با قراردادهای رمزنگاری و آتی نیز انجام می دهید.

هجینگ – نوعی استراتژی کاهش ریسک ، به طور خلاصه ، یک سرمایه گذار با یک اقدام مخالف ، یک ریسک را کاهش می دهد. به عنوان مثال ، اگر شخصی 10 امید را به امید افزایش قیمت در دست داشته باشد ، می تواند موقعیت کوتاهی را انتخاب کند تا سود یکی در مقابل زیان دیگری باشد. خلاصه اینکه در اصل شما شرط می بندید که بازار رو به کاهش خواهد بود. در اینجا ، یک سرمایه گذار قرارداد کوتاهی را به قیمت روز بازار می فروشد ، بنابراین وقتی قیمت آن دارایی کاهش می یابد ، در این دو زمان جداگانه سود تفاوت قیمت Dash را دریافت می کنند.

با استفاده از همین مثال ، دلیل سوم گمانه زنی خواهد بود. از شورتینگ ، دائمی ، مبادله و آینده نیز می توان برای حدس و گمان استفاده کرد. با در نظر گرفتن مثال فوق ، اگر سرمایه گذار فقط Dash کوتاه کرده و آن 10 Dash ذکر شده در بالا را نداشته باشد ، آنها حدس می زنند بازار سود و فروش کوتاهی خواهد کرد تا از این طریق سود کسب کند. چیزی که برای بیشتر افراد در بازارهای داخلی امکان پذیر نیست. به طور خلاصه ، این مشتقات زمان زیادی را در نظر می گیرند ، که یک عامل حیاتی در بسیاری از استراتژی های معامله گران است.

قسمت 2: چرا و چگونگی تجارت مشتقات رمزنگاری در OKEx

چرا معامله گران OKEx را به سایر مبادلات دارایی دیجیتال برای تجارت مشتقات ترجیح می دهند?

آلیسا: پاسخ کوتاه است – OKEx فوق العاده است

OKEx یک صرافی ارز رمزنگاری پیشرو در جهان است که خدمات مالی پیشرفته و قابل اعتمادی را بر اساس فناوری بلاکچین به معامله گران در سطح جهان ارائه می دهد.

کاربران مبادله ما می توانند بدون نگرانی در مورد سرقت دارایی ها تجارت کنند. علاوه بر این ، ما در فرآیند معاملات اقدامات سطح بالایی را کنترل می کنیم ، مانند دفاع از شرایط شدید بازار با قیمت مارک ، دستیابی به تخصیص صفر کاربران با حاشیه های طبقه بندی شده و مکانیزم بسته شدن با عملکرد بالا و جلوگیری از خطر انحلال با ذخیره خطر کافی.

ما انواع قرارداد متنوعی داریم – غیر از قراردادهای مختلف با حاشیه متفاوت ، ما قراردادهای آتی و دائمی با تاریخ انقضا متفاوت داریم. قراردادهای آتی را می توان هفتگی ، دو هفته ای ، سه ماهه و دو سه ماهه تسویه کرد و قرارداد های دائمی فاقد تاریخ انقضا هستند.

ما انواع سفارشات متنوعی داریم – چندین نوع سفارش پیشرفته برای کمک به کاربران در تجارت راحت تر. کاربران می توانند برای کنترل خطرات و قفل کردن سود ، سفارشات سود و توقف را انجام دهند.

ما ارزهای تجاری متنوعی داریم – علاوه بر 9 ارز اصلی (BTC ، ETH ، EOS ، ETC ، LTC ، BCH ، TRX ، XPP ، BSV) ، ما اخیراً قراردادهایی را با برخی از ارزهای معروف دیگر مانند LINK ، DASH ، NEO نیز راه اندازی کرده ایم. ، و نزدیک به 20 نوع ارز به زودی راه اندازی می شود.

ما ابزارهای متنوعی برای تولید داریم – ابزارهای مختلف تجاری برای کمک به کاربران در انجام سریع و راحت معاملات

ماشین حساب قرارداد: کاربران می توانند برای محاسبه سریع سود ، قیمت بستن و قیمت انحلال با توجه به موقعیت خود بدون عملیات پیچیده محاسبه ، از ماشین حساب استفاده کنند.

داده های معاملات چند بعدی: ده داده اصلی بازار می تواند به معامله گران کمک کند تا وضعیت بازار را به روشی جامع تجزیه و تحلیل کنند و برنامه های تجاری خود را متناسب با آن تنظیم کنند..

ما از حجم معاملات ، اسپردها و عملکرد محصول بالایی برخوردار هستیم – OKEx با محصولات عالی با حجم معاملات قراردادی پیشرو در جهان ، بیش از 30٪ از کل حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داده است. میانگین گسترش معاملات آتی / ماندگار OKEx بسیار کمتر از سایر مبادلات است

و ما اعتماد به نفس داریم 🙂

بنابراین چگونه می توانم با تجارت نقطه ای یا تجارت مشتقات شروع کنم؟ آیا می توانم از طریق OKEx ثبت نام کنم?

عمر: می توانید از طریق OKEx راه اندازی کنید ، مراحل KYC را طی کنید و برای خرید مستقیم Dash در OKEx ثبت نام کنید. برای شروع استفاده از Dash ، Dash Wallet را در Apple یا GooglePlay بارگیری کنید ، سپس هنگامی که Dash خود را از طریق OKEx خریداری کردید ، به Dash.org/ Where-to-spend/ بروید تا یک تاجر در نزدیکی خود پیدا کنید تا کالاها و خدمات را با آنها خریداری کند خط تیره.

ما همچنین در حال ساختن صفحه ای نهادی در وب سایت خود هستیم که یک فروشگاه واحد را برای همه خدمات مورد نیاز یک موسسه فراهم می کند.

قرارداد OKEx چند نوع دارد؟ چه مزایایی دارند?

آلیسا: OKEx از 2 نوع قرارداد پشتیبانی می کند: معاملات آتی حاشیه سکه / مبادله و معاملات آتی حاشیه USDT / مبادله

معاملات آتی / معامله با سکه (معکوس) در ارز رمزپایه اساسی انجام می شود ، یعنی واحد پول افتتاحیه و تسویه یک ارز مشخص است. به عنوان مثال: سرمایه گذاران می خواهند معاملات قراردادی BTC و موقعیت های باز را با BTC به عنوان حاشیه انجام دهند ، سود و زیان نهایی نیز در BTC خواهد بود. اگر سرمایه گذاران بخواهند معاملات قرارداد DASH را انجام دهند و موقعیت های باز را با DASH به عنوان حاشیه باز کنند ، سود و زیان نهایی نیز در DASH خواهد بود.

مزایای معاملات آتی / مبادله حاشیه سکه: معاملات آتی / مبادله حاشیه سکه برای کاربرانی مناسب است که برای هدفگذاری بالاتری نیاز به نگه داشتن ارز مشخصی برای مدت طولانی دارند و می توانند از سود حاصل از افزایش قیمت و داشتن موقعیت های طولانی قراردادهای حاشیه ای سکه

از طرف دیگر ، قرارداد حاشیه شده USDT را عقد قراردادی می نامند. حاشیه و تسویه قرارداد حاشیه ای USDT هر دو USDT است ، یعنی: با استفاده از USDT به عنوان یک حاشیه برای باز کردن یک موقعیت ، درآمد نیز به USDT خواهد بود. ارزش حاشیه USDT پایدار است و می تواند خطر کوچک شدن حاشیه موقعیت کاربر در بازار غوطه وری را کاهش دهد. شما می توانید معاملات قراردادی چند ارزی را فقط با نگه داشتن USDT انجام دهید ، که همچنین باعث کاهش هزینه تجارت برای تغییر موقعیت می شود. قرارداد حاشیه USDT به راحتی قابل تغییر و محاسبه سود و زیان است که برای مبتدیان مناسب است. اگر کاربر جدیدی هستید که هرگز معاملات قراردادی نداشته اید ، برای شروع قرارداد با حاشیه USDT توصیه می شود

مثال زیر تفاوت بین درآمد این دو قرارداد را در هنگام صعود و نزول بازار نشان می دهد. پس از درک نحوه کار آنها ، می توانید نوع قرارداد مناسب را در بازارهای مختلف انتخاب کنید

سناریو با فروش کوتاه:

با فرض اینکه 1USDT ارزش 1 دلار آمریکا داشته باشد ، در حالی که قیمت DASH 50 دلار باشد:

حاشیه سکه (قرارداد معکوس): شما یک قرارداد کوتاه به ارزش 10 DASH را با 1 اهرم DASH و x10 می فروشید ، با این فرض که پس از 10٪ کاهش قیمت DASH بسته شوید (ارزش DASH از 50 دلار به 45 دلار کاهش می یابد) ، در این صورت درآمد شما کاهش می یابد 1.1 DASH باشد و مانده حساب 95 USDT خواهد بود

قرارداد حاشیه ای USDT (قرارداد رو به جلو): شما یک قرارداد کوتاه به ارزش 10 DASH با 50 USDT و اهرم x10 می فروشید ، با این فرض که بعد از 10٪ کاهش قیمت DASH بسته شوید (ارزش DASH از 50 دلار به 45 دلار کاهش می یابد) ، سپس درآمد شما 50 USDT خواهد بود و مانده حساب شما 100 USDT خواهد بود

به طور خلاصه ، قرارداد کوتاه هر دو قرارداد حاشیه USDT و حاشیه سکه می تواند سود حاصل کند که قیمت BTC کاهش یابد ، اما به دلیل کاهش حاشیه فیات در حاشیه سکه ، درآمد نهایی حاشیه سکه کمتر از قرارداد حاشیه ای USDT. کاهش درآمد مربوط به کاهش قیمت DASH است

سناریو با خرید طولانی:

با فرض اینکه 1USDT ارزش 1 دلار داشته باشد ، وقتی قیمت DASH 50 دلار باشد:

حاشیه سکه (قرارداد معکوس): شما یک قرارداد طولانی به ارزش 10 DASH با 1 DASH و اهرم x10 خریداری می کنید ، با این فرض که پس از افزایش 10 درصدی قیمت DASH بسته شوید (ارزش DASH از 50 دلار به 55 دلار افزایش می یابد) ، پس درآمد شما 0.91 DASH باشد و مانده حساب 105 USDT باشد.

قرارداد حاشیه ای USDT (قرارداد رو به جلو): شما یک قرارداد طولانی به ارزش 10 DASH با 50 USDT و x10 اهرم x10 خریداری می کنید ، با این فرض که پس از افزایش 10 درصدی قیمت DASH بسته شوید (ارزش DASH از 50 دلار به 55 دلار افزایش می یابد) ، سپس درآمد شما 50 USDT خواهد بود و مانده حساب شما 100 USDT خواهد بود.

به طور خلاصه: قرارداد طولانی قرارداد حاشیه USDT و حاشیه سکه هنگام افزایش قیمت BTC می تواند سود کسب کند ، اما به دلیل افزایش حاشیه فیات در حاشیه سکه ، درآمد نهایی حاشیه سکه بیشتر از قرارداد حاشیه ای USDT. افزایش درآمد مربوط به افزایش قیمت DASH است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، برای کسب اطلاعات بیشتر به آکادمی ما مراجعه کنید – https://www.okex.com/academy/fa/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

قسمت 3: آینده OKEx & خط تیره

برنامه های آینده برای Dash چیست؟ آیا موارد هیجان انگیزی در خط تولید خود داریم که بتوانیم آنها را به اشتراک بگذاریم?

عمر: هیجان انگیزترین راه اندازی فناوری آینده ما ، Platform Platform است. Dash Platform بسیاری از قابلیت های جدید را به شبکه اضافه می کند که به توسعه دهندگان امکان می دهد برنامه های بومی Dash را به روشی آسان بسازند که از Dash به عنوان روش پرداخت در عین استفاده از تجربه کاربری که انتظار می رود مصرف کنندگان از برنامه های پرداخت سنتی استفاده کنند ، استفاده کنند..

از طریق پیشنهادهایی مانند API غیرمتمرکز (DAPI) ، سرویس نامتمرکز نام (DPNS) و SDK جدید ، توسعه دهندگان می توانند به راحتی برنامه هایی ایجاد کنند که از Dash به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند در حالی که تجربه کاربری را که مصرف کنندگان انتظار دارند از سنتی استفاده کنند برنامه های پرداخت.

در واقع ، کار ما بر روی Dash Platform شبکه را به یک پایگاه داده غیر متمرکز و با پشتیبانی از همفکری به عنوان سرویس تبدیل می کند. ما در حال مشاهده یک وب غیرمتمرکز ، لایه داده از دست رفته را ارائه می دهیم. محصول ما مشابه نسخه غیرمتمرکز Cloud Firestore از Firebase است. با ثبت یک قرارداد داده (به عنوان مثال طرح پایگاه داده) در سیستم عامل ، کاربران می توانند از اجماع Dash در برابر وضعیت داده های شما در هنگام ارسال و بازیابی اطلاعات از شبکه توسط کاربران بهره مند شوند.

یکی از اولین موارد استفاده برای این پلتفرم ، سرویس ناممتمرکز نام ماست ، که نام های کاربری قابل خواندن توسط انسان را فراهم می کند و جایگزین نیاز به مبادله آدرس رمزنگاری برای پرداخت می شود. علاوه بر این ، Dash Platform برای مهمترین نسخههای به روزرسانی شده در کیف پولهایمان – که DashPay نامیده می شوند – بسیار مهم است که امکان برقراری ارتباط ، پرداخت با نام کاربری و به طور کلی تجربه کاربری برابر با هر برنامه اصلی پرداخت را فراهم می کند. همه اینها بدون از بین بردن امنیت و حریم خصوصی که باعث ارزشمندی شبکه های غیرمتمرکز شده است ، حاصل خواهد شد.

شما ، آلیسا و OKEx چطور؟?

آلیسا: البته ، من و هم تیمی ام برای ساختن کاربرترین و حرفه ای ترین تبادل دارایی های دیجیتال و همچنین ایجاد بهترین اکوسیستم رمزنگاری تلاش خواهیم کرد

اما در اینجا می خواهم مدتی را صرف فشار آوردن به تبلیغات خود در اینجا بکنم! یک پاداش ویژه برای معامله گران Dash در آینده: از 29 آوریل تا 6 مه ، معامله گران می توانند تا 20،000 USDT را با قراردادهای تجارت Dash تسهیم کنند.

اولین بار ، اولین سرویس! لطفاً اطلاعات بیشتر را در وب سایت یا برنامه های تلفن همراه ما بررسی کنید.

قسمت 4: س&آ

اینجا از @ cryptococuk01: بسیاری از مبادلات هک شده اند ، حتی اگر از امنیت بالایی برخوردار باشند. آیا مکانیسمی برای جلوگیری از چنین حملاتی دارید؟ آیا در صورت بروز چنین حمله ای کاربران را جبران می کنید?

آلیسا: خوب این سوال خیلی خوبی است! من نمی توانم زمان زیادی را اینجا بگذرانم ، شما بچه ها می توانید مقالات ما را در آکادمی ما بخوانید! اما lemme به شما یک راز کوچک می دهد که فقط در AMA در اینجا موجود است:

امنیت کاربران و امنیت هیچ چیز نیست ، چه امنیت وجوه ، تجارت ، داده و حریم خصوصی.

ما برای تقسیم دارایی های خود به حدود 500 BTC در هر کیف پول ، کیف پول سرد چند منظوره را اتخاذ می کنیم ، به طوری که هیچ کیف پول سردی با مقدار زیادی دارایی همراه نداریم و خطرات خود را گسترش می دهیم و بهتر مدیریت می کنیم.

DustyLoooza می پرسد: از نظر امنیت: Dash با 51٪ حمله ایمنی ، اکنون ، چگونه این امکان وجود دارد؟ لطفاً فرایند نحوه دستیابی به این ویژگی امنیتی را شرح دهید?

عمر: Dash دارای ویژگی به نام ChainLocks است که به شما کمک می کند خطر 51٪ حمله به بلاکچین Dash را کاهش دهد. چنین حملاتی را می توان توسط یک ماینر مخرب یا گروهی از ماینرها انجام داد که بیش از 50٪ قدرت محاسباتی شبکه را کنترل می کنند.

ChainLocks به معدنچیان انگیزه می دهد تا بلافاصله بلوک های پردازش شده را منتشر کرده و در نتیجه مزایای استخراج مخفی را کاهش داده و دشواری انجام حمله اجماع را افزایش دهند..

شبکه Dash از یک سیستم حد نصاب استفاده می کند که از Long Living Masternode Quorums (LLMQs) استفاده می کند. در اینجا بلوک ها زمانی تأیید می شوند که 60٪ یا بیشتر از LLMQ که متشکل از چند صد ماسوندود (MNO) است که به طور تصادفی انتخاب شده اند ، بلوک اول در یک زنجیره فعال را تأیید می کند

اولین مسدود شده با یک امضای ChainLock قفل شده است که از ایجاد مجدد زنجیره جلوگیری می کند (یعنی غیرممکن می شود).

RoginJohn هم اکنون چه نوع مشتقی در OKEx موجود است?

آلیسا: ما معاملات ، معاملات آتی و گزینه های دائمی (معاملات آتی / مبادله حاشیه سکه و معاملات آتی / مبادله حاشیه USDT) را در اختیار داریم. به غیر از قراردادهای ارز کوچک مانند DASH ، NEO ، Link و XTZ که به امضا رسیده اند ، قراردادهای ارزهای کوچک بیشتری مانند ZEC و ADA نیز به زودی منعقد خواهد شد. گوش به زنگ باشید!

Simonwong من به عنوان یک مبتدی برای تجارت قراردادها ، در مورد تجارت با وجوه خودم نگرانی هایی دارم. آیا OKEx می تواند یک آزمون آزمایشی برای مبتدیان فراهم کند تا برخی از روش های تجارت قرارداد را داشته باشند?

آلیسا: Testnet idea یک ایده عالی 🙂 ما درک می کنیم که مبتدیان در مورد تجارت با وجوه خود و ضررهای احتمالی ناشی از تجربه ناکافی نگرانی دارند.

بنابراین ، OKEx برای سهولت در نگرانی مبتدیان ، تست نت را راه اندازی کرد. OKEx بودجه تست کافی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید کل فرآیند تجارت را بدون نگرانی در مورد ضرر و زیان تجربه کنید.

RoginJohn مزایای DASH برای مشاغل چیست?

عمر: پذیرش Dash به عنوان نوعی پرداخت مزایای بسیاری دارد (من تصور می کنم این سوالی بود که به طور خاص از آن پرسیده می شد). همچنین این برخی از نقاط تمایز کلیدی با سایر ارزهای رمزپایه است. اولین مورد ، سرعت و کارمزد معاملات پایین تراکنش های Dash به هرجای دنیا است. معاملات خط تیره با استفاده از InstantSend با هزینه کسری از سکه ایالات متحده فوری (از جمله تسویه حساب) است. همانطور که قبلاً در AMA ذکر شد ، Dash تنها 51٪ ارز رمزپایه ضد حمله است که به موجب فناوری ماست ، بنابراین معاملات بسیار ایمن هستند. علاوه بر این ، داش دارای محبوبیت جهانی گسترده ای است که سازمان ها و اعضای جامعه در سراسر جهان به دنبال استفاده از Dash برای پرداخت هستند. این بدان معنی است که مشتریان بالقوه بیشتری برای مشاغل خود دارند. ما واقعاً به شرکای خود اعتقاد داریم و همیشه در تلاش هستیم تا از طریق چندین روش از جمله AMA مانند اینها به رشد برسیم. مشاغل همچنین می توانند برای مشاغل و ابتکاراتی سرمایه جمع کنند که در نهایت از طریق سیستم پیشنهادی به سود شبکه Dash باشد. بخشی از شبکه DAO ماست. از طریق همان شبکه DAO آنها می توانند به همان اندازه که دوست دارند فعال یا غیرفعال باشند ، این بدان معناست که مشتری مشتری آینده آنها را درگیر می کند. از زمان شیوع همه گیر ، مشاغل نیز به دنبال جابجایی آنلاین هستند و Dash با توجه به هزینه های معامله پایین برای پرداخت های آنلاین ، جهانی و حتی خرد می باشد. سرانجام ، با انتشار فناوری بیشتر توسط تیم اصلی ، فرصت های بیشتری برای گسترش خدمات تجاری و افزایش کارایی وجود دارد.

@ Ahmad10112 راه نجات خودم از حمله 51٪ چیست؟

عمر: از Dash استفاده کنید؛)

@ Kitty081089 مزیت استفاده از #Dash در مقایسه با دیگران چیست?

عمر: می توانید Dash (از جمله شهرک ها) را در هر کجای دنیا بلافاصله و ایمن با Dash در کسری از سنت ایالات متحده ارسال و دریافت کنید. علاوه بر این ، شما می توانید در DAO ما شرکت کنید و به انجمن بپیوندید و حتی برای شروع یک پروژه بودجه دریافت کنید.

AMA بیشتر برای آمدن

هر موضوعی را که می خواهید پوشش دهید ، با ما در میان بگذارید!

هر وقت AMA را به پایان می رسانیم ، از اینکه چقدر مشتاقانه انجمن های ما می خواهند بیشتر در مورد ما بیاموزند ، احساس تعجب و تحت تأثیر قرار می گیریم. همانطور که قبلاً گفته شد ، جلسات بیشتر AMA ادامه خواهد داشت. اگر ایده خوبی درباره موضوعی که می توانیم پوشش دهیم ، دارید ، لطفا در صورت تمایل به ما در کانال های رسانه های اجتماعی ما اطلاع دهید. تا دفعه بعد ، تجارت خوشحال!

OKEx را دنبال کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me