banner
banner

کارگزاران فارکس سنگاپور

کارگزاران فارکس سنگاپور

ما تعداد زیادی از کارگزاران فارکس را در سنگاپور بررسی کرده ایم ، 5 کارگزار برتر وجود دارد که با دستورالعمل های کیفیت ما مطابقت دارند و ساکنان سنگاپور را می پذیرند. موارد زیر را توصیه می کنیم:

کارگزاران فارکس سنگاپور

در سال 2016 تاسیس شد, Capital.com یکی از بزرگترین کارگزاران CFD است که از ساکنان سنگاپور پشتیبانی می کند. این یک پلت فرم تجارت بین المللی با بیش از 788،000 مشتری ، بیش از 100 میلیون دلار سپرده و حجم معاملات 88 میلیارد دلار را تجربه کرده است. دفاتر آن در لندن ، جبل الطارق ، لیماسول و مینسک واقع شده است.

با هدف ایجاد جذابیت و دسترسی به دنیای سرمایه گذاری ها ، Capital.com یک پلتفرم مالی پیشرفته و در عین حال کاربرپسند ساخته است که هم برای متخصصان و هم برای تازه کاران مناسب است. از مطالب آموزشی و نمودارهای ساده تا طیف گسترده ای از شاخص های فنی پیشرفته و ابزارهای رسم – Capital.com نیازهای هر معامله گر را پوشش می دهد.

Capital.com که توسط برترین ناظران مالی جهان مجاز و تنظیم شده است ، محلی برای معاملات محبوب ترین و مایع ترین دارایی ها از جمله سهام ، شاخص ها ، فارکس ، کالاها و ارزهای رمزپایه است..

بررسی تفصیلی Capital.com ما را بخوانید

به سایت Capital.com مراجعه کنید

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. 72.6٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر.

معاملات با ابزارهای غیر قابل تحویل بدون نسخه یک فعالیت پرخطر است و می تواند نه تنها سود بلکه ضرر نیز به همراه داشته باشد. اندازه ضرر احتمالی محدود به اندازه سپرده است. سود گذشته تضمین کننده سود آینده نیست. برای درک خطرات قبل از شروع کار از خدمات آموزشی Capital.com استفاده کنید.

کارگزاران فارکس سنگاپور

XM در سال 2009 تاسیس شد و اولین توصیه ما برای ساکنان سنگاپور است. در طی دوره ای که سپری شده است ، آنها موفق شده اند به یکی از نامهای فوری قابل شناسایی در معاملات فارکس تبدیل شوند و همچنین کارگزاران فارکس در رتبه برتر جهانی هستند. این نه تنها به دلیل انطباق عالی نظارتی آنها در سراسر جهان است ، بلکه توسط CySEC و ASIC و همچنین دو تنظیم کننده سطح بالا تنظیم می شود.

این کارگزار نیازهای بازار فارکس را در بیش از 196 کشور جهان تأمین می کند. این امر آنها را به یکی از جهانی ترین کارگزاران صنعت در تمام سطوح معامله گر تبدیل می کند. این مورد را با یک بخش آموزش استثنایی و دارایی های متنوعی برای تجارت مرتبط کنید و یک ترکیب برنده با XM خواهید داشت.

بررسی دقیق XM ما را بخوانید

از XM دیدن کنید

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملا درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد. عملکرد گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست.

کارگزاران فارکس سنگاپور

AvaTrade یک انتخاب برتر برای ساکنان سنگاپور است ، در حالی که آنها در سال 2006 در ایرلند تاسیس شده اند ، از آن زمان رشد کرده و به یکی از برترین کارگزاران فارکس در این بخش تبدیل شده اند.

کمترین میزان سپرده گذاری موردنیاز فقط 100 دلار در اکثر انواع حساب های موجود ، همراه با مقررات قابل احترام از تعدادی از ارگان های سراسر جهان ، AvaTrade را به گزینه ای محبوب برای تجار جدید و باتجربه سنگاپور تبدیل کرده است..

این کارگزار طیف گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت ارائه می دهد که شامل بیش از 60 جفت ارز و بازارهای دیگر برای تجارت سهام ، ETF ، رمزنگاری و غیره است. کاربران AvaTrade همچنین می توانند از طیف گسترده ای از محتوای آموزشی با مطالب بصیرت متناسب با تمام سطح معامله گران بهره مند شوند.

بررسی دقیق AvaTrade ما را بخوانید

بازدید آواتجارت

هشدار: تجارت فارکس / CFD & گزینه های حاشیه ای سطح بالایی از خطر را به همراه دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم فشار می تواند بر علیه شما و همچنین برای شما موثر باشد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت هرگونه محصولات دارای اهرم مالی ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید.

CityIndex

CityIndex توسط اداره پول سنگاپور (MAS) تنظیم می شود که آنها را از هم جدا می کند.

City Index نام تجاری GAIN Capital Singapore Pte Ltd. آنها دارای دفاتر در 168 Robinson Road، Capital Tower # 20-01، Singapore 068912 هستند.

نام تجاری GAIN Capital که در محافل مالی در سراسر جهان شناخته شده اند و همچنین در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر شده اند. از نظر کارگزار در این بخش ، شاخص شهر یکی از سنگ بناهای کل صنعت است که از سال 1983 وجود داشته است.

با چنین سابقه طولانی ، جای تعجب نیست که City Index برای بسیاری از بازرگانان باتجربه از سنگاپور که با تنظیم مقررات در قالب چندین بدنه درجه یک ، به دنبال عملیاتی امن هستند ، به مقصد تبدیل شده اند..

هنوز هم کارگزار به تکامل خود ادامه می دهد و به لطف یک فضای بسیار رقابتی و کم هزینه با انتخاب بالای دارایی برای انتخاب ، مکانی عالی برای رشد تجار جدید در صنعت فراهم می کند..

بررسی تفصیلی CityIndex ما را بخوانید

از CityIndex دیدن کنید

هشدار: کلیه معاملات شامل ریسک است و زیان می تواند بیش از سپرده باشد.

BDSwiss

BD سوئیس در آن سال تأسیس شد. از آن زمان تاکنون آنها به یک کارگزار عمده فارکس تبدیل شده اند که اکنون خدمات تجارت را در بیش از 180 کشور از جمله سنگاپور ارائه می دهند. آنها همچنین دارای نظارت نظارتی از سوی تعدادی از نهادهای معتمد در صنعت هستند. BDSwiss LLC دارای مجوز و ثبت نام در انجمن ملی آینده ملی NFA ID: 0486419 است ، سایر نهادهای نظارتی که آنها از آنها پیروی می کنند شامل CySEC.

BDSwiss همچنین یک کارگزار بسیار آراسته است که به ویژه در سال های اخیر جوایز زیادی را جمع کرده است زیرا آنها حضور خود را در صنعت گسترش داده اند. شناخته شدن به عنوان ارائه دهنده یکی از بهترین برنامه های کاربردی پلتفرم تجاری و همچنین شرایط تجاری مثبت و محیط آنها به آنها در ادامه بهبود نمایه خود در میان معامله گران کمک زیادی کرده است.

بررسی دقیق BDSwiss ما را بخوانید

از BDSwiss دیدن کنید

هشدار: تجارت در Forex / CFD و سایر مشتقات بسیار سوداگرانه است و سطح بالایی از خطر را به همراه دارد. ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهید. این محصولات ممکن است برای همه مناسب نباشد و شما باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را درک می کنید. در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقلی باشید. فقط با بودجه ای که توانایی از دست دادن آن را دارید حدس بزنید.

کارگزاران فارکس سنگاپور

FX M در سال 2011 در اروپا تاسیس شد. دفتر مرکزی آنها در حال حاضر در قبرس است اما در معاملات فارکس و بسیاری از دارایی های دیگر خدمات را به بازرگانان سراسر جهان از جمله تمام مناطق سنگاپور ارائه می دهند. آنها به سرعت به یکی از برترین کارگزاران فارکس در کل بخش تبدیل شده اند.

حداقل سپرده FXTM بسته به نوع حساب شما از 10 دلار فقط شروع می شود. این بدان معناست که تجارت از طریق FXTM برای همه سطح معامله گران در دسترس است. به این موارد اضافه شده ، آنها یک کارگزار بسیار خوب تنظیم شده با پشتیبانی از چندین نهاد محترم از جمله CySEC در اروپا و FCA در انگلستان هستند.

این آیین نامه قابل اعتماد ، محدوده رقابتی هزینه های تجاری و در دسترس بودن بیش از 250 دارایی برای تجارت ، همچنان FXTM را به گزینه محبوب سنگاپوری ها تبدیل می کند..

بررسی دقیق FXTM ما را بخوانید

از FXTM دیدن کنید

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملا درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد. عملکرد گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست.

چیست MAS?

این مخفف عبارت: Monetary Authority of Singapore (MAS) است.

این یک نهاد دولتی سنگاپور مستقل است ، این بانک مرکزی سنگاپور و مقام تنظیم مقررات مالی است. این قانون اساسنامه های مختلف مربوط به پول ، بانک ، بیمه ، اوراق بهادار و به طور کلی بخش مالی و همچنین صدور ارز را اداره می کند..

چه شرایطی لازم است کارگزاران MAS?

یکی از الزاماتی که باید توسط MAS مجوز دریافت شود این است که وجوه تجاری کاملاً از وجوه مشتری جدا شده اند. این امر برای اطمینان از ایمن بودن وجوه مشتری است و برای هزینه های کسب و کار ، سود سهام یا سایر پرداخت ها استفاده نمی شود.

شرط دیگر این است که کارگزار فقط کارکنانی را استخدام کند که صلاحیت لازم را برای فعالیت در بازارهای پول را دارند. قبل از عملیاتی شدن یک تجارت ، هر کارگزار باید لیست کاملی از کارکنان را همراه با صلاحیت آنها ارائه دهد.

مشابه سایر مقامات پول در سراسر جهان ، کارگزاران در سنگاپور باید شواهدی از خرابی کامل معاملات تجاری ، حسابرسی و حسابداری ارائه دهند..

آیا می توانم با پشتیبانی مشتری تماس بگیرم?

ما کارگزار فارکس را در سنگاپور پیشنهاد می کنیم که پشتیبانی 24/7 یا 24/5 را به همه سنگاپور ارائه می دهد. در بیشتر موارد ممکن است از طریق تلفن ، ایمیل یا گپ زنده استفاده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me