banner
banner

10 مرحله برای تسلط بر تجارت اهرم رمزنگاری

اگر یک تاجر اهرم تازه کار هستید یا می خواهید یکی از آن ها باشید ، این را میلیون بار بار شنیده اید. تجارت اهرم Cryptos خطرناک است. این بسیار خطرناک است و تجملاتی که باید مرتکب شوید بسیار کم است ، به خصوص هنگامی که در معاملات بالای 20 برابر هستید. از این رو انجام مدیریت ریسک برای تمام معاملات شما بسیار مهم است. با گفتن این موارد ، در اینجا 10 مرحله وجود دارد که باید برای تسلط بر تجارت اهرم Crypto دنبال کنید.

اگر می خواهید معاملات اهرمی یک تیم حرفه ای از معامله گران را همراه با نمونه کارها ، درس ها و دوره کامل معاملات ارزهای رمزنگاری شده بدست آورید ، به رئیس بروید آکادمی تجارت رمزنگاری – مجانی امتحان کنید.

از کم شروع کنید

درک خطرات معامله رمزنگاری اهرم ، شروع از کوچک بهترین راه برای شروع سفر است. در نظر گرفتن پولی که در معاملات حاشیه ای سرمایه گذاری می کنید دیگر مال شما نیست ، بهترین راه است زیرا مطمئن نیستید که معاملات شما چگونه پیش خواهد رفت. به سرعت در آن عجله نکنید. یک نمونه کار کوچک و واضح داشته باشید. قبل از اینکه بخواهید بدوید ، راه رفتن را یاد بگیرید.

برنامه ای داشته باشید

داشتن یک برنامه بازی قبل از معامله بسیار مهم است ، به ویژه معاملات مارجین زیرا یک عامل خطر بزرگ وجود دارد. صرف بیشتر وقت خود در یادگیری قواعد بازی می تواند برتری شما در مورد پرش فقط در دریا باشد. هنگامی که درک درستی از قوانینی که آموخته اید ، می توانید استراتژی هایی پیرامون آنها ایجاد کنید. استراتژی آن چیزی است که تجارت حرفه ای را از قمار متمایز می کند.

قبل از اهرم معاملات Cryptos ، بازار Spot را معامله کنید

بازارهای Spot شامل خرید و فروش ساده هر دارایی است. نمودارهایی که مشاهده می کنید بسیار پایدارتر از نمودارهای ارزهای رمزپایه هستند. هر معامله گر جدید حتی قبل از بررسی معاملات اهرمی باید دائماً در بازارهای محلی سودآوری داشته باشد. استفاده از اهرم سود و زیان شما را افزایش می دهد. این به خصوص می تواند برای تجارت روز مفید باشد اما فقط مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید.

سود ببرید و ضررها را متوقف کنید

این سود خوبی است که در طول مسیر از معاملات برنده سود می گیرید. اگر در حال استفاده از اهرم اندازه گیری ریسک برای پاداش دادن هستید ، احتمالاً متوقف خواهید شد و سود خواهید برد. معاملات نوسان چند هفته ای در محل می تواند از سود و توقف ضرر استفاده کند. از دستورات توقف می توان علیه شما نیز استفاده کرد. موارد بسیاری وجود دارد که “شکار سفارش را متوقف کنید” با موسسات بزرگ که قیمت را حمایت می کنند یا مقاومت می کنند. وقتی این اتفاق می افتد ، ممکن است سفارش شما با قیمت ماشه اجرا نشود اما شما را در بدترین قیمت ممکن که نمی توانید سود بیشتری ببرید ببندد.

یک ترفند یک ضربه ای تسلط پیدا کنید

داشتن یک برنامه قبل از اجرای معامله حاشیه بسیار مهم است و تسلط بر یک استراتژی موثر که می تواند نتایج مداومی ایجاد کند ، می تواند شما را بهتر از دانستن صد استراتژی در خدمت شما قرار دهد. شما از این تکنیک جهانی برای درآمدزایی به هیچ چیز فکری و فکری نیاز ندارید ، فقط یک تاکتیک ساده که قبلاً برای شما مفید بوده و با آن راحت هستید کافی است. نقطه شیرین خود را در بازار پیدا کنید ، ارز رمزنگاری شده مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به برنامه خود پایبند باشید. اگر برنامه ای ندارید ، پس نباید در میدان جنگ باشید. بازرگانانی که تمایل به اجرای سفارشات تصادفی بدون برنامه دارند ، معمولاً پول خود را از دست می دهند ، خصوصاً در رابطه با معاملات حاشیه ای.

کیفیت تجارت بیش از مقدار

یک اشتباه رایج که معامله گران اهرم Crypto مرتکب می شوند ، اصرار آنها برای همیشه تجارت است. تعقیب بازار در شرایط سخت اصلاً تصمیم خوبی در معاملات حاشیه ای نیست. شما باید آنقدر صبور باشید که منتظر معامله هایی باشید که احتمال پیروزی در از دست دادن معاملات بیشتر است. برای کنترل ریسک نیز همیشه باید استراتژی خروج داشته باشید. تا زمانی که الگوریتمی را در اختیار ندارید که توانایی فروش یک بازار مسطح را دارد ، از عملکرد ثبات قیمت دور بمانید. وقتی بازارها ناکارآمد هستند بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که صبور باشید و منتظر بمانید.

وقتی قیمت ها بالا است با فیات معامله کنید

این یک روال کلی است که بیشتر آلت کوین ها با استفاده از بیت کوین معامله می شوند زیرا در بیشتر مبادلات altcoins با BTC جفت می شوند. تجارت آلت کوین یک روش عالی برای جمع آوری مقدار زیادی BTC است. اما هنگامی که در جریان روند خرس رمزنگاری معامله می کنید ، بهتر است اغلب از USD یا سایر ارزهای فیات به عنوان مهمات خود استفاده کنید. استفاده از دارایی استهلاک پذیر به عنوان وثیقه می تواند زیان شما را افزایش دهد.

ریسک را مدیریت کنید

احتمال برنده شدن شما در یک معامله به هیچ وجه تضمین نمی شود حتی اگر کارآمدترین استراتژی معاملاتی را با بهترین شرایط بازار داشته باشید ، به ویژه هنگامی که Cryptos را با اهرم معامله می کنید. هیچ چیز مطلقی در تجارت وجود ندارد و هیچ چیز تضمین نمی شود. از این رو مدیریت ریسک برای کاهش ضرر بسیار مهم است. تجزیه و تحلیل فنی یک روش موثر برای خواندن عملکرد قیمت و تنظیم استراتژی شما است. کاهش ریسک طرف مقابل ، اندازه موقعیت ، تنظیم توقف یا جلوگیری از موقعیت خود و آسان گرفتن اهرم از جمله اقداماتی است که می توانید برای کاهش ریسک در هنگام استفاده از Cryptos استفاده کنید.

دستاوردها را قفل کنید و متنوع کنید

لحظه ای که می فهمید زندگی خود را با تغییر مقادیر پول بدست می آورید ، بهتر است برخی از سکه های خود را نقد کنید تا درآمد خود را قفل کنید. این به معنای حذف کامل پول از بازارهای رمزنگاری و ایجاد تنوع در سایر نقاط است. اگر موفق به انجام این کار به طور کامل شوید ، پس از آن شما برنده بازی شده اید.

Breaks را انتخاب کنید و بیاموزید

معاملات اعتیاد آور است ، به ویژه هنگامی که سودهای کلانی را از طریق استفاده از Cryptos کسب کنید. ورزش کنید و مراقبه کنید. گذراندن وقت با خانواده و دوستانتان می تواند شما را بیشتر آرام کند. وقتی تمام روز نمودارهای اقدام قیمت را مشاهده می کنید ، به آن آرامش نیاز دارید. مدتی را به تحقیق درباره تحولاتی که در حال وقوع است اختصاص دهید. هر روز نوآوری های جدید یا جدیدی در فضای رمزنگاری وجود دارد. درک کنید که آنها به عنوان یادگیری و کسب دانش یک روند ثابت هستند. # رمزنگاری

منبع تصویر: BitcoinExchangeGuide

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me