banner
banner

Oliver T. Roehl از The Art Token ، استراتژیست و خریدار هنر – سری مصاحبه ها

RS: آیا می توانید پیش فرض The Art Token (TAT) ، و نحوه کار را به خوانندگان بگویید?

OTR: با TheArtToken (TAT) توکن ایجاد شده است که توسط یک مجموعه هنری جامع و تحت نظارت بین المللی ، از نظر ارزش پشتیبانی و تأمین می شود. شاهکارهای معاصر در تجارت بین المللی پایه ای برای امنیت و دوام دارایی های رمزنگاری سرمایه گذار است.

TAT یک رویکرد انقلابی برای آوردن هنر به عنوان یک کلاس دارایی جایگزین با ثبات ، موفق و ایمن در بلاکچین است. هر TAT توسط 100٪ کارهای هنری مشهور با دقت تأمین شده پشتیبانی می شود. TAT با نسبت 1 به 1 خود هیچ هزینه / هزینه اضافی یا پنهانی ندارد ، اطمینان حاصل کنید که 100٪ سرمایه سرمایه گذاری شده به یک دارایی مشهود تبدیل می شود. TAT از طریق دارایی های مشهود آنالوگ ارزهای دیجیتالی را تأمین می کند.

علاوه بر این ، سرمایه گذاران می توانند از یک فرآیند بازخرید هنری کاملاً کاربردی که در آن هر دارنده TAT می تواند TAT های خود را با آثار هنری فیزیکی مبادله کند ، بهره مند شود..

RS: فکر می کنید چرا هنر وسیله نقلیه خوبی برای سرمایه گذاری است?

OTR: به سختی کلاس دیگری از دارایی ها توانسته است سرمایه سرمایه گذاری شده را چند برابر ثابت کند. این افزایش ارزش برای آثار هنری ثابت بوده و حتی هنگامی که سایر محصولات سرمایه گذاری به دلیل بحران های اقتصادی متحمل خسارات زیادی می شوند ، به سود حیرت انگیزی دست می یابد. به خصوص گروه «پس از جنگ & معاصر ”به ویژه به عنوان یک کلاس دارایی مناسب است. پیشرو به عنوان امن ترین دارایی از بیش از 50 سال با عملکرد سالانه 10.85٪.

Oliver T. Roehl از The Art Token ، استراتژیست و خریدار هنر - سری مصاحبه ها

RS: آیا سرمایه گذاران كنترل كنند كه یك قطعه هنری فروخته شود و یك قطعه هنری به چه ارزشی فروخته شود?

OTR: TAT توسط تیمی از متخصصان که تمام بخشهای بازار هنر را پوشش می دهند ، مدیریت می شود تا ارزش خالص دارایی (NAV) بلند مدت مجموعه هنری اصلی خود را به حداکثر برساند. به طور کلی ، یک خرید & استراتژی نگهداری دنبال می شود ، به موجب آن می توان از فرصتهای بازار در جهت منافع سرمایه گذاران استفاده کرد. بنابراین ، کل تیم دائماً بازار را عمیقاً رصد می کنند و به نفع TAT تصمیم خواهند گرفت.

RS: آیا نوعی سود سهام وجود دارد که به سرمایه گذاران پرداخت شود?

OTR: پرداخت سود سهام وجود ندارد. هر معامله ای دوباره به مجموعه هنری TAT سرمایه گذاری می شود. ایجاد ارزش و حفظ آن اولویت اصلی TAT است.

RS: دوره نگهداری TAT ها چقدر است و سرمایه گذاران برای حفظ ارزش کامل سرمایه گذاری خود چه مدت باید TAT های خود را نگه دارند?

OTR: حداقل دوره نگهداری وجود ندارد. سرمایه گذاران می توانند نشانه های خود را در صرافی های شریک در هر زمان بفروشند یا به طور مستقیم از نشانه های خود استفاده کنند. با این حال ، با در اختیار داشتن TAT ، سرمایه گذاران مستقیماً از ارزیابی ارزش مجموعه هنری اساسی و تأمین ثروت خود از طریق یک طبقه دارایی متنوع بهره مند می شوند..

RS: به نظر شما چه تاریخی واقع بینانه است که سرمایه گذاران بتوانند TAT را در صرافی معامله کنند?

OTR: ما در حال تنظیم توافق نامه هایی با مبادلات بین المللی هستیم. ما مشتاقانه منتظر اعلام همکاری های خود در اسرع وقت هستیم. با این وجود ، ما انتظار داریم لیست در تابستان 2019 اتفاق بیفتد.

RS: هنری که TAT برگزار می کند هر چند وقت یک بار مورد ارزیابی / ممیزی قرار می گیرد?

OTR: TAT هر دو حسابرسی خارجی مستقل و تجزیه و تحلیل ارزش داخلی را به صورت فصلی اجرا خواهد کرد. سرمایه گذاران به وب سایت TAT به تحولات قیمت و مستندات حسابرسی شده دسترسی خواهند داشت.

RS: وب سایت TAT خاطر نشان می کند که رمز TAT برای کارهای هنری فیزیکی قابل استفاده است – آیا این تنها اثر هنری TAT است یا TAT با سایر هنرمندان / گالری ها و غیره مشارکت دارد.?

OTR: بله ، فرآیند بازخرید شامل تمام آثار هنری TAT است. TAT به معنای “گالری رمزنگاری هنر” نیست. TAT با استفاده از مجموعه هنری رو به رشد خود ، ایمنی و حفاظت از ارزهای سرمایه گذاری شده را به حداکثر می رساند.

RS: TAT خاطرنشان می کند که “100٪ سرمایه سرمایه گذاری شده به هنر تبدیل می شود” ، در حالی که این برای سرمایه گذاران بسیار عالی است که کل سرمایه آنها به هنر می رود ، این چگونه برای کسب درآمد و تخفیف اولیه کار می کند?

OTR: برای ما بسیار مهم است که سرمایه گذاران اطمینان حاصل کنند که هیچ هزینه غیرضروری را پرداخت نمی کنند و یا با هزینه های پنهان مواجه هستند. بنابراین ، ما تصمیم می گیریم هزینه ها / هزینه های اولیه یا سالانه را به طور کامل کنار بگذاریم. سیاست خرید TAT قصد دارد کل مجموعه های هنری را به تعداد زیاد و نه کارهای هنری را به صورت قطعه قطعه خریداری کند. از طریق آن TAT حاشیه کسب می کند ، که همه هزینه ها را پرداخت می کند. این همه مبتنی بر دسترسی ما به یک شبکه شریک عالی است که طی سالهای گذشته رشد کرده است.

برای اینکه بتوانید تخفیف اولیه TAT را بدهید ، از حاشیه خود چشم پوشی کرد.

RS: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره The Art Token به خوانندگان بگویید?

OTR: تحولات اخیر نشان داده است که نشانه های امنیتی از نظر حفظ ثروت تا چه اندازه می توانند مهم باشند. TAT های مجموعه هنری اساسی از نظر ارزش پایدار بودند در حالی که دارایی ها ، نشانه ها و ارزهای دیگر بسیار بی ثبات بودند. TAT یک فرصت بی نظیر برای وارد کردن دارایی های فیزیکی به عصر دیجیتال است. این بهترین های هر دو دنیا را با هم ترکیب می کند و به شما امکان می دهد از مزایای مشترک جدیدترین فناوری blockchain باز و قدیمی ترین دارایی مشهود ساخت بشر در جهان بهره مند شوید. ما از شما برای دستیابی به ثبات ، موفق استقبال می کنیم & کلاس دارایی جایگزین امن ، که قادر است سرمایه سرمایه گذاری شده را از چند دهه به طور پایدار ضرب کند.

هرکسی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر است می تواند به صفحه لیست های نشانه TokenArtToken یا وب سایت TheArtToken.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me