banner
banner

جمع بندی AMA: مدیر عامل OKEx جی هائو و موهبیت

در تاریخ 6 اوت ، مدیر عامل OKEx ، جی هائو به یک جلسه زنده از من بپرس از هر چیزی که به میزبانی موهبت ، یکی از محبوب ترین جوامع رمزنگاری در ترکیه برگزار شد ، پیوست و در کانال تلگرامی خود برای بیش از 2،000 عضو خود به س questionsالات پاسخ داد..

در طول چت ، جی در مورد عملکرد معاملات مشتق شده OKEx و برنامه های بازی برای DeFi و همچنین توسعه اکوسیستم OKChain بحث کرد.

تا به حال فکر کرده اید که چرا OKEx در بین سایر صرافی ها بهترین است یا چگونه می توان ایمنی را در OKEx تضمین کرد؟ جی در چت به این س questionsالات و سایر موارد پاسخ داد – که در اینجا بازتولید شده است.

OKEx یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. لطفاً برای ما توضیح دهید که بهترین بودن در این زمینه چیست؟?

من معتقدم که هر صرافی موقعیت منحصر به فرد خود را در بازار دارد – اما متشکرم که ما را برای این افتخار در نظر گرفتید و تلاش تیم های ما را تشخیص دادید.

در OKEx ، ما چهار مزیت اصلی نسبت به سایر مبادلات داریم که کاربران را به سمت خود جذب می کند:

  1. اول ، ما ارائه می دهیم طیف گسترده ای از محصولات تجاری به معامله گران ، مانند معاملات بورس ، معاملات آتی ، وام و وام ، و غیره. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که باعث می شود کاربران در سیستم عامل ما تجارت کنند..
  2. دوم ، ما سیستم مدیریت ریسک کاربران را به خود جلب می کند. ببینید ، ما از زمان راه اندازی OKEx ، معاملات آتی را ارائه می دهیم. در طول سال ها ، ما به طور مداوم در حال یادگیری چگونگی عملکرد این بازار غیر قابل پیش بینی بوده ایم و سیستم مدیریت ریسک خود را به منظور ارائه یک بستر تجاری قابل اعتماد برای کاربران خود ، کامل کرده ایم.
  3. سوم ، البته ، مربوط به ما است نقدینگی. نیازی به گفتن نیست که ما یکی از رقبای برتر در این حوزه هستیم و شما می توانید این موضوع را بلافاصله فقط با بررسی میزان گسترش و عمق کتاب سفارشات بگویید. اندازه تیک های ما بسیار کم است – یعنی 0.1 برای بازارهای spot و دائمی swap و 0.01 برای بازارهای آتی – و هنوز هم می توانید عمق ضخیم موجود را پیدا کنید.
  4. سرانجام ، رقابتی ما هزینه ها باید پایین ترین در صنعت باشد. چه معامله در بازار معاملات آتی ، معاملات آتی یا معاملات دائمی انجام دهید ، هرچه بیشتر معامله کنید ، هزینه های مربوط به همه بازارها کمتر است. در حال حاضر ، اگر بیش از 2000 OKB در حساب خود داشته باشید ، می توانید از 40٪ تخفیف هزینه بهره مند شوید.

نمودار نشان دهنده بهره باز در صرافی های آتی BTC. منبع: skew.

در این هفته ، اکوسیستم OKEx به گردش مالی مشتقات صنعت و سطح بهره باز دست یافت. آخر هفته گذشته ، بیش از 1 میلیارد دلار اهرم اعتبار داشت ارز رمزنگاری شده موقعیت ها با افت ناگهانی قیمت منحل شدند. با وجود آن ، به لطف سیستم جامع مدیریت ریسک ما ، 0٪ بازپرداخت سود و 0٪ کاهش خودکار معاملات سودآوری را ثبت کرد.

به روزرسانی ها و کمپین های مداوم وجود دارد ، اما مهمترین به روزرسانی های اخیر چه مواردی هستند?

هدف نهایی OKEx نه تنها ارائه بهترین پلتفرم تجارت مشتقات رمزنگاری به کاربران بلکه همچنین به عنوان یک راه حل یک مرحله ای برای پذیرش رمزنگاری است..

ما مدتهاست که امور مالی غیرمتمرکز را به عنوان یکی از مهمترین جهات توسعه بلاکچین و ارز رمزپایه در نظر می گیریم. با وجود بسیاری از برنامه های با کیفیت بالا که در سال 2020 برجسته است ، OKEx با ذکر نشانه های بومی و حاکمیت برجسته ترین پروژه های DeFi – مانند BAL ، SNX ، CELO و DMG به طور فعال از DeFi پشتیبانی می کند..

ما همچنین در حال گسترش رد پای خود در این زمینه با محصولی مانند وام C2C خود هستیم که درآمد منفی برای کاربران ما و توسعه OKChain ایجاد می کند – که برای پشتیبانی زیرساخت های کلی DeFi استفاده می شود.

علاوه بر پروژه های DeFi ، بازار مشتقات متنوع OKEx برخی از تجار باتجربه و حرفه ای را به خود جلب کرده است. هفته گذشته ، دو محصول تعویض همیشگی – DOTUSDT و FILUSDT – به سیستم عامل ما اضافه شدند. اگرچه معاملات نقطه ای Filecoin و Polkadot در حال حاضر در OKEx کاملاً آماده نیست ، معامله گران می توانند از هم اکنون از مبادله این پروژه های ابتکاری و مهیج لذت ببرند. در OKEx ، ما دائماً در فضای ارزهای رمزنگاری شده نوآوری می کنیم و راه های جدیدی را پیدا می کنیم تا فرصت استفاده از استراتژی های متنوع معامله گر را برای سوداگران بی ثباتی پروژه های با کیفیت بالا مانند اینها فراهم کنیم تا معامله گران را جذب و جذب معامله گران بیشتری کنیم..

سرانجام ، ما اجازه می دهیم OKB ، رمز جهانی مطلوب جهانی ما نیز به عنوان وثیقه در وام های C2C استفاده شود. اکنون OKB می تواند به عنوان وثیقه همراه با بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) واریز شود. کاربران می توانند USDT را با تعهد OKB با کارمزد خدمات صفر ، با بهره گیری از حداقل سود وام ، که به میزان 0.01٪ در روز پایین است ، وام بگیرند – در حال حاضر کمترین میزان در صنعت ، به عنوان نرخ روزانه معمول در سایر نقاط حدود 0.1٪ است. OKB به طور مستمر بر گسترش سناریوهای کاربردی خود متمرکز است و ما خوشحالیم که به دارندگان این فرصت را می دهیم که با استفاده از OKB با کمترین نرخ وام بگیرند. علاوه بر این ، OKB با Aeron’s Pilot Shop همکاری کرده است تا به دارندگان اجازه دهد کالاها و خدمات را با رمز جهانی نرم افزار جهانی تصویب شده از OKEx خریداری کنند..

ایمنی یکی از مهمترین جنبه های مبادله است ، در مورد ایمنی OKEx چه می توانید بگویید?

ایمنی و امنیت در واقع مهمترین اولویت ما است و ما هرگز در این زمینه سازش نمی کنیم.

برای ایمنی وجوه ، ما کیف پول های چند منظوره را برای تقسیم دارایی های خود به حدود 500 BTC در هر کیف پول اتخاذ کرده ایم ، به طوری که هیچ کیف پول سرد با مقدار زیادی دارایی حمل نمی کنیم و خطرات خود را گسترش می دهیم و بهتر مدیریت می کنیم. ما همچنین برای حفاظت از وجوه کاربرانمان یک سیستم نظارت بر امنیت شبانه روزی داریم. تخته سنگ تمیز ما بهترین اثبات تلاش ماست.

اطلاعات و حریم خصوصی کاربران نیز در OKEx به خوبی محافظت می شود. داده های کاربر رمزگذاری شده و در سیستم backend ما ذخیره می شود – که سالها برای بهبود ثبات آن را بهینه سازی کرده ایم. ما همچنین آزمایش های نفوذ منظم را دو بار در سال انجام می دهیم. سرویس های حفاظت شخص ثالث نیز به کار گرفته می شوند.

بستر تجارت OKEx پایدار و قابل اعتماد است زیرا ما یک سیستم پیچیده مدیریت ریسک داریم. داده ها به خودی خود صحبت می کنند. OKEx این هفته با افزایش BTC گردش مالی مشتق شده در صنعت پیشرو و سود باز داشته است.

مالی غیرمتمرکز یکی از مشهورترین مفاهیم اخیراً است. آیا در DeFi چیزی در جریان است و آیا برنامه ای دارید?

OKEx مدت زیادی است که رشد فضای DeFi را دنبال می کند – حتی اقداماتی را برای ایجاد اکوسیستم خود انجام می دهد. از لیست هایی مانند MakerDAO و برخی نشانه های DEX گرفته تا ادغام های فنی ، مانند DAI Saving Rate (DSR) و Compound’s Open Oracle System ، ما فکر می کنیم که با اکوسیستم فعلی خود عملکرد بسیار خوبی داشته ایم.

البته ، ما فکر می کنیم این فقط اولین قدم ها است و انتظار همکاری ها و پروژه های DeFi بیشتری را داریم.

بیایید بیشتر در مورد لیست توکن های DeFi صحبت کنیم. ما معتقدیم که ما راه حل های با کیفیت بالا ارائه می دهیم و ارزش و نقدینگی را برای کاربران خود فراهم می کنیم – مانند MakerDAO و Compound. ما از قبل ارزیابی کاملی را برای ارزیابی پایگاه کاربران و جامعه یک پروژه ، پتانسیل آن ، عملکرد گذشته ، فعالیت توسعه ، وضعیت حقوقی و غیره انجام می دهیم. اکنون که FCAS (یعنی امتیاز اصلی دارایی Crypto) را با سیستم عامل خود ادغام کرده ایم ، کاربران ما همچنین می تواند قبل از تصمیم گیری در مورد معامله ، از سلامت دارایی های رمزنگاری شده در لیست ما بهره مند شود. اخیراً ، برخی از نشانه های جدید احتمالی حاکمیت DeFi را نیز اضافه کرده ایم – مانند BAL ، SNX و DMG.

اگرچه برخی از مردم معتقدند که مبادلات متمرکز و DeFi ناسازگار هستند ، اما ما فکر می کنیم که قطعاً جای هر دو وجود دارد. علیرغم وجود ردپای موجود در فضای DeFi ، ما معتقدیم که مبادلات متمرکز نیز نقشی دارند – مخصوصاً که زیرساخت های DeFi هنوز کاملاً توسعه نیافته اند و می توانند از کمک مبادلات متمرکز برای رشد و بلوغ استفاده کنند..

عامل جالب توجه دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ، بیماری همه گیر COVID-19 است. من معتقدم که تا حدی حرکت به سمت امور مالی غیرمتمرکز را تسریع می کند. با این حال ، باید به یاد داشته باشیم که قبل از راه رفتن دویدن نداشته باشیم. بلاکچین های اثبات کار به راحتی کافی برای انجام معاملات گسترده را ندارند – و Ethereum 2.0 فقط می تواند این مسئله را به تدریج برطرف کند. به طور کلی ، و همچنین پیشرفت در فن آوری ، اوراکل ، قراردادهای هوشمند ، TPS ، قابلیت همکاری … و در این فضا هنوز آموزش بیشتری لازم است. ، حداقل برای پنج تا 10 سال دیگر.

در OKEx ، ما کاملاً به #FinanceForAll اعتقاد داریم – که DeFi دسترسی یکسانی به خدمات مالی برای همه فراهم می کند. برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خود ، ما در حال برگزاری یک سری میزگرد مجازی #OKExDeFi مجازی با رهبران – مانند کامپاند ، MakerDAO ، DMM ، Bancor و Loopring – هستیم تا درباره پیشرفت DeFi ، بینش و برنامه های آینده آنها بحث کنیم..

https://www.youtube.com/playlist؟list=PLwd2gX1QJxP1ozVZcXBQ1m2qdlsN8XFke

یک سؤال دیگر. آیا قصد دارید با سرمایه گذاران ما در ترکیه دیداری داشته باشید؟ ما خیلی دوست داریم شما را در ترکیه ببینیم!

کاملا ، ما خیلی دوست داریم! در حال حاضر ، به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، معتقدم زندگی روزمره افراد بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است. وقتی اوضاع بهتر شد ، قطعاً دوست داریم در ترکیه دیدارهایی انجام دهیم!

سtionsالاتی از انجمن رمزنگاری ترکیه

لطفاً می توانید درباره OKChain بگویید؟ آیا این فناوری استاندارد بلاکچین است؟ در غیر این صورت ، چه تفاوتی وجود دارد?

OKChain زنجیره بلوکی تجاری است که توسط OKEx ساخته شده است. این در Cosmos بود ، اما اکنون آزمایشگاه آن را راه اندازی کرده ایم. امیدوارم شبکه اصلی خیلی زود فعال شود! 

وقتی OKChain پایدار شود ، OKB از شبکه ERC-20 به شبکه اصلی OKChain منتقل می شود ، جایی که OKB به پول اصلی شبکه OKChain تبدیل می شود و برای تسویه هزینه های معامله و همچنین برای برنامه های غیرمتمرکز ، که معمولاً DApps نامیده می شوند ، استفاده می شود که در OKChain توسعه یافته اند.

DeFi یکی از داغترین موضوعات در حال حاضر فضای بلاکچین است. آیا می توانید نظر خود را در مورد DeFi با ما در میان بگذارید؟ آیا فکر می کنید DeFi سیستم مالی موجود را مختل می کند؟ رویکرد OKB نسبت به بخش DeFi چیست?

اغلب اوقات ، پروژه ها ، شرکت ها ، نشانه ها و ایده ها با یکدیگر رقابت می کنند. اما ، در واقع ، همه ما می خواهیم به توده مردم برسیم و افراد بیشتری را به رمزنگاری بیاوریم. به جای جنگ علیه یکدیگر ، باید همکاری کنیم تا فضا را در صحنه جهانی بدرخشیم. این مکان مکانی برای امور مالی متمرکز ، امور مالی غیرمتمرکز ، بلاک چین های عمومی ، بازرگانان و موسسات خرده فروشی است. ما به همه آنها نیاز داریم تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنیم ، جاه طلبی خود را تحقق بخشیم و خدمات مالی را برای همه در دسترس قرار دهیم.

OKEx در DeFi رد پایی مشخص شده دارد. به عنوان مثال ، در زنجیره عمومی ما ، OKChain ، کاربران می توانند مبادله غیرمتمرکز خود را بسازند. OKChain همچنین از انتشار برنامه های DeFi پشتیبانی می کند و کاربران می توانند سناریوهای برنامه های توزیع شده مالی را برای خود بسازند.

به منظور بهبود ارزش ، پشتیبانی و تجربه خدمات OKB ، اکوسیستم در ماه ژوئیه در مجموع 11 شریک در سراسر جهان اضافه کرد. موارد اضافی بسیاری از زمینه های مهم را شامل می شود – از جمله خدمات DeFi ، پرداخت آنلاین ، حق بیمه تخفیف ، خدمات امنیتی و همچنین تجارت عادی. OKB همکاری استراتژیک خود را با Saturn Network ، ارائه دهنده خدمات معروف DeFi ، تقویت کرد. کاربران می توانند مشتقات OKB DEX را هنگام معامله در بستر شبکه کیوان انجام دهند.

سیاست های لیست OKEx چیست؟ پروژه ها باید از کدام مراحل عبور کنند تا در OKEx لیست شوند?

در مورد لیست ، ما برای پروژه ها شرایط سختگیری داریم. در مورد افشای اطلاعات ، رفتار بازار و امنیت ، دستورالعمل های فهرست مشخص و حذف وجود دارد – فقط چند مورد را ذکر کنید.

داغ یا رمان بودن یک پروژه تنها جنبه مورد نظر ما نیست. وقتی صحبت از لیست می شود ، امیدواریم که پروژه های با کیفیت را به کاربران خود معرفی کنیم تا آنها بتوانند در آنها سرمایه گذاری کنند. ما فقط می خواهیم بهترین های بازار را انتخاب کنیم.

برای جزئیات بیشتر ، می توانید صفحه وب ما را بررسی کرده و نمایه های پروژه خود را به آدرس ارسال کنید [ایمیل محافظت شده] – کارکنان ما به آنها نگاه می کنند.

آیا OKEx قصد دارد در صورت هک شدن در بورس ، سیستمی را به عنوان صندوق بیمه تهیه یا ایجاد کند?

ما صندوق بیمه مشخصی برای پوشش زیان دارایی نداریم. اما ، در صورت به خطر افتادن سیستم ما در آینده ، ما می توانیم و تمام خسارات وارده به کاربران خود را پوشش خواهیم داد.

با این حال ، ما یک صندوق بیمه در بازارهای مشتقه خود داریم. ما اعتقاد داریم کفایت صندوق بیمه میزان کنترل ریسک صرافی را نشان می دهد. در واقع ، ترکیب صندوق بیمه موجود و سیستم مدیریت ریسک OKEx – از جمله سیستم نسبت حاشیه نگهداری لایه ای ، قیمت مارک ، محدودیت قیمت و غیره – ما را به اندازه کافی قوی می کند تا در برابر همه افراطی که ممکن است در بازار رمزنگاری اتفاق بیفتد مقاومت کنیم..

همانطور که می بینیم ، برخی از حوادث شدید بازار ، مانند سقوط 12 مارس ، ما را از بین نبرد. حتی بیشتر ، ما فقط مقدار معقولی از صندوق بیمه را مصرف کردیم تا از سود تاجران خود در برابر بازپرداخت پول یا خودکشی خودکار به دلیل بازار فوق العاده محافظت کنیم.

آیا می توانید توضیح دهید که چرا قرار دادن ارزهای رمزنگاری شده من روی استخر OKEx به جای استفاده از هر سیستم عامل دیگری برای من مفید است؟ آیا استخر OKEx پاداش یا مزایای بیشتری را ارائه می دهد?

استخر OKEx متفاوت از سایر استخرهای استخراج ، تبدیل شدن به یک استخر استخراج یکپارچه در جهان است که از استخراج متناسب با اثبات کار و اثبات سهام / PoS-variant پشتیبانی می کند. ما نه تنها از 13 دارایی اصلی رمزنگاری برای استخراج PoW پشتیبانی می کنیم ، بلکه برای تأمین خواسته های متنوع موجود در بازار نیز خدمات پوشش و ذخیره سازی ارائه می دهیم..

ما چهار دوره شرط بندی برای تأمین نیازهای کاربران مختلف ارائه می دهیم. برای ذخیره عملکرد ، استخر OKEx روزانه درآمد را بین کاربران توزیع می کند. ما در حال راه اندازی یک کمپین تبلیغات محصول برای افزایش بازده کاربران هستیم. استخر OKEx کمپین تبلیغاتی “Staking IOST Double Yield” را در ماه فوریه راه اندازی کرد.

آیا برنامه ای برای جذب سرمایه گذاران غیر رمزنگاری به OKB دارید – و اگر چنین است ، چگونه؟ اقدامات برای افزایش آگاهی در اطراف OKB در فضای غیر رمزنگاری چیست؟? 

من همیشه اعتقاد دارم که با هم ، ما قویتر هستیم. ما بسیار سپاسگزاریم از همه شرکای ما که در این راه ما را حمایت کرده اند تا کل اکوسیستم OKB و OKChain را در خارج از فضای رمزنگاری شناخته شوند.

این موارد اضافی بسیاری از زمینه های مهم را شامل می شود – از جمله خدمات DeFi ، پرداخت آنلاین ، حق بیمه تخفیف ، خدمات امنیتی و همچنین تجارت عادی. OKB همکاری استراتژیک خود را با Saturn Network ، ارائه دهنده خدمات معروف DeFi ، تقویت کرد. کاربران می توانند مشتقات OKB DEX را هنگام معامله در بستر شبکه کیوان انجام دهند. OKB همچنین به طور پیاپی در زمینه پرداخت با Aeron و MyWish همکاری استراتژیک داشت. با استفاده از Aeron ، کاربران می توانند محصولات هواپیمایی ارائه شده توسط Aeron را با OKB خریداری کنند. در همان زمان ، کاربران می توانند از OKB برای پرداخت و استفاده از خدمات قرارداد هوشمند ارائه شده توسط MyWish استفاده کنند. علاوه بر این ، OKB همچنین از راه اندازی سیستم عامل های شناخته شده استراتژی API Haasonline ، Cryptohopper و Mudrex پشتیبانی کرد. همه کاربران OKB می توانند از تخفیف هزینه برای ربات های معاملاتی در سیستم عامل های فوق برخوردار شوند.

در مورد گسترش کانالهای قانونی تجارت توکن ، OKB Kamoney را راه اندازی کرد ، یک پلتفرم پیشرو و قانونی تجارت ارز آمریکای جنوبی و همچنین Cointopay ، یک پلتفرم تجاری معروف – توسعه بیشتر زیست بوم جهانی. وقتی نوبت به کیف پول می رسد ، OKB با کیف پول های معروف BuyUCoin هند و بزرگترین کیف پول رمزنگاری شده در روسیه ، معتمد ، توافقاتی را انجام داده است. کاربران از طریق کیف پول های فوق می توانند از تمام پس انداز و تجارت OKB بهره مند شوند.

با تلاش مداوم ، OKB در حال حاضر 76 شریک جهانی دارد و به ارائه خدمات درجه یک به میلیون ها کاربر و طرفدار در سراسر جهان ادامه خواهد داد. به منظور برقراری ارتباط نزدیک با کاربران و گوش دادن به پیشنهادات آنها ، OKB همچنین تعدادی از فعالیت های مهم جامعه را در ماه جولای برگزار کرد.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me