banner
banner

سهام کسری چیست؟

با افزایش تعداد معامله گران جدیدی که درگیر معاملات سهام هستند ، خرید سهام کسری در حال عادی شدن است. بنابراین ، سهام های کسری دقیقاً چیست ، چرا ممکن است برای شما مفید باشد و چگونه می توانید خرید و وارد معاملات سهام کسری شوید?

این دقیقاً همان چیزی است که ما در اینجا به شما کمک خواهیم کرد تا بفهمید دقیقاً چه انتظاری از تجارت این نوع دارایی دارید.

مبانی سهام کسری

همانطور که از نامش پیداست ، یک سهم کسری مبلغی کمتر از یک سهم کامل در شرکتی است که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید. این بدان معناست که شما می توانید بر اساس میزان پولی که در اختیار دارید ، درصدی از یک سهم را خریداری کنید..

این نوع فرصت ها و معاملات در سهام کسری در حال افزایش محبوبیت است زیرا افراد بیشتری مخصوصاً برای اولین بار درگیر سهام معاملات می شوند. شانس خرید قطعه ای از یک شرکت خاص که ممکن است کمتر از یک سهم کامل باشد ، بسته به اهداف تجاری شما می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد..

در جایی که به طور سنتی ، سهام کسری نادر بود و فقط در شرایطی مانند ادغام و ادغام ایجاد می شد ، آنها در حال تبدیل شدن به یک نوع دارایی به طور فزاینده ای هستند که توسط چندین کارگزار برتر سهام آنلاین ارائه می شود که اغلب با معاملات بدون کارمزد و سایر مزایا.

مزایای تجارت سهام کسری

این نوع تجارت مزایای متعددی را به همراه دارد که آن را برای بسیاری به گزینه ای ایده آل تبدیل می کند. اینها برخی از دلایلی است که بسیاری از معامله گران به تجارت آنلاین سهام کسری علاقه بیشتری پیدا کرده اند و چرا این نوع تجارت از نظر جذابیت همچنان رشد می کند..

مقرون به صرفه تر کردن معاملات سهام

برخی از محبوب ترین سهام شرکت ها برای سرمایه گذاران ، به ویژه هنگامی که صحبت از نام های بزرگ فناوری مانند آمازون ، گوگل و موارد دیگر می شود ، می توانند قیمت های بسیار بالایی برای یک سهم داشته باشند. این قیمت ها که اغلب می تواند بیش از 3000 دلار برای هر سهم باشد ، می تواند ساختن سبد سهام را بسیار گران کند.

داشتن توانایی خرید سهام کسری می تواند از همان ابتدا تا حد زیادی این هزینه را کاهش دهد. به عنوان مثال ، خرید یک سهم کامل در آمازون در زمان نوشتن مقاله 3256 دلار برای شما هزینه دارد. سهام کسری به این معنی است که شما می توانید کسری از این سهم را داشته باشید ، مثلاً 1/10 ، با 325 دلار مقرون به صرفه تر.

اساساً ، سهام کسری در را به شما باز می کند که صاحب تمام سهام شرکت مورد علاقه خود هستید اما همچنان در محدوده بودجه خود باقی می مانید.

کمک به متنوع کردن اوراق بهادار

سهام کسری نه تنها به شما امکان می دهد بدون توجه به قیمت ، سهام سهام موردعلاقه خود را وارد کنید ، بلکه به این معنی است که می توانید نمونه کارهای متنوعی را در حد توان خود بسازید.

در مواردی که ممکن است به طور سنتی مجبور باشید مقدار زیادی از بودجه کل خود را به سهام خاصی اختصاص دهید اگر قیمت بالاتری داشته باشد ، با سهام جزئی می توانید با مقیاس گذاری مناسب سرمایه گذاری خود با توجه به ارزش دلار سهام خاص ، تراز سهام خود را حفظ کنید.

دیگر لازم نیست سبد سهام خود را در مورد چند سهام منفرد گران قیمت بسازید ، در عوض می توانید برای هر شرکتی که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید مبلغ تعیین شده ای اختصاص دهید و اجازه دهید معاملات جزئی از مقدار واقعی سهام شما برای این خرید مراقبت کند. بودجه.

حداکثر استفاده از سرمایه

با کارگزارانی که معاملات سهام جزئی ارائه نمی دهند ، ممکن است کاملاً معمول باشد که شما وجوه “باقیمانده” کوچکتری را پیدا کنید که نمی تواند به سهام خاصی اختصاص یابد ، زیرا خرید یک سهم کامل کافی نیست.

این دیگر نیازی به مشکلی در سهام سهمی ندارد. به جای اینکه این وجوه باقیمانده سرمایه گذاری نشود ، می توان آنها را به سهام منتخب شما برای خرید کسری بالاتر یا سهام دیگری به انتخاب شما اختصاص داد..

چه کسی سهام کسری را معامله می کند?

هر کسی می تواند با سهام جزئی به داد و ستد بپردازد به شرطی که توسط دلال شما برای تجارت عرضه شود مزایای ذکر شده در بالا همچنین می تواند به طور مساوی برای هر معامله گر در تمام سطوح صرف نظر از بودجه شما اعمال شود ، اگرچه چند نوع معامله گر وجود دارد که سهام کسری برای آنها ایده آل است.

اگر در معاملات تازه وارد هستید ، این نوع معاملات بهترین روش برای مشارکت در معاملات سهام شرکت های مورد علاقه خود در عین مدیریت همزمان خطر است. شروع با مقادیر کمتر سرمایه توصیه می شود زمانی که یک معامله گر جدید هستید و به شما این فرصت عالی را می دهد که در عین داشتن بخشی از سهام مورد علاقه خود ، در مورد معاملات و بازار سهام بیشتر بدانید.

کار در بودجه کمتری به عنوان یک معامله گر گاه به گاه به معنای سهام کسری است همچنین می تواند مناسب شما باشد. بازهم این مدل همچنان به شما امکان می دهد سهام شرکت موردعلاقه خود را با تمام مزایایی که به همراه دارد داشته باشید و حتی یک نمونه کارها متنوع داشته باشید. همه در حالی که در محدوده مالی خود باقی مانده اید.

سهام خرد را از کجا بخریم

همانطور که گفته شد ، سهام کسری امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به روند اصلی بازار است. این بدان معنی است که می توانید آنها را توسط تعدادی از کارگزاران ارائه دهید. اگرچه مهم است که همیشه قبل از انتخاب کارگزار در مورد کارمزد و شرایط تجارت ، دقت لازم را انجام دهید ، یک زن و شوهر وجود دارد که از جمعیت متمایز هستند.

Public.com یک بازیگر نسبتاً جدید اما بسیار منظم و قابل اعتماد در این بخش است. آنها صدها سهام برتر و ETF را برای شما فراهم می کنند تا از طریق برنامه تلفن همراه اختصاصی خود که بسیاری از ویژگی های عالی تجارت اجتماعی را نیز در بر دارد ، کاملاً بدون کمیسیون تجارت کنید..

M1 امور مالی یکی دیگر از خدمات عالی است که می توانید برای شروع در معاملات کسری و موارد دیگر از جمله خدمات بانکداری دیجیتال و توانایی وام گرفتن در برابر پرتفوی سهام کسری خود با نرخ بسیار رقابتی استفاده کنید..

هر دو کارگزار بسیاری از بخش ها را دوست دارند ، وقتی صحبت از سهام جزئی می شود ، معاملات بدون کارمزد و تا حد زیادی بدون کارمزد را انجام می دهند. این مزایای اصلی این نوع تجارت را تقویت می کند که هم قابل دسترسی است ، هم انعطاف پذیر است و هم بسیار مقرون به صرفه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کارگزاران ، معاملات سهام کسری و نحوه انجام معاملات خود ، در صورت تمایل می توانید راهنمای خرید سهام کسری را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me