banner
banner

جمع بندی AMA: آلیسا خو و ONT – معاملات مبادله ONT در OKEx

در تاریخ 26 مه ، آلیسا خو سازمان CSO ما به یک جلسه زنده از من بپرسید (AMA) به میزبانی ONT ، یک بلاکچین عمومی با عملکرد بالا و پلت فرم همکاری توزیع شده ، پیوست و در کانال تلگرامی خود با 23000 عضو بیشتر و بنیانگذار س coالات پاسخ داد. اندی جی (https://t.me/OntologyNetwork) در طول چت ، آلیسا معاملات مبادله دائمی OKEx ONT / USD و ONT / USDT و همچنین مزایای تجارت مشتقات رمزنگاری را معرفی کرد.

نمی دانید چرا معاملات مبادله ONT بهتر است؟ چگونه مشتقات ONT را در OKEx معامله کنیم؟ س belowال زیر را بررسی کنید&همانطور که ما برای شما آماده کرده ایم ، با تمام سوالات Alysa در گپ پاسخ داده است.

Contents

قسمت 1: سوالات توییتر

1. مزایای تجارت ONT Swap چیست؟ چرا معاملات ONT Swap بهتر از سایر معاملات است؟ (@ M123Aleksey)

آلیسا: با تشکر از سوال شما @ M123Aleksey در توییتر. در مورد این موضوع می توانم زیاد صحبت کنم.

اول ، اهرم نیرو.

در معاملات قراردادی ، کاربران می توانند درآمد خود را با تنظیم اهرم افزایش دهند. به عنوان مثال ، وقتی قیمت ONT 1 دلار باشد ، کاربر A قراردادی به ارزش 10 ONT با حاشیه 1 دلار و اهرم 10 برابر می گیرد. اگر قیمت ONT 10٪ افزایش یابد (از 1 دلار به 1.1 دلار) ، سود این قرارداد 10110٪ = 1 دلار خواهد بود. بنابراین کاربر A با افزایش 10 درصدی ONT ، 1 دلار 10 برابر اهرم کسب می کند. لازم به ذکر است که وقتی درآمد با اهرم دو برابر می شود ، خطر نیز دو برابر می شود. بنابراین لطفاً از اهرم نیرو استفاده منطقی کنید.

دوم ، مصون سازی.

کاربرانی که دارایی های دیجیتالی دارند ، می توانند از آینده برای دستیابی به پوشش اقتصادی استفاده کنند ، به ویژه هنگامی که بازار رو به کاهش است. هیدینگ به نوسانات قیمت ارز رمزنگاری شده هدف قرارداد برای جلوگیری از خطرات ناشی از نوسانات در این دوره اشاره دارد..

این بدین معناست که مشتری یک موقعیت معکوس قرارداد ایجاد می کند ، به طوری که سود و زیان تولید شده توسط ارز رمزنگاری شده دقیقاً در مقابل سود و زیان حاصل از قرارداد در صورت نوسان قیمت و سود و زیان کل ارز رمزنگاری شده است و قرارداد ثابت می ماند.

آن را در یک سناریو قرار دهید. بگذارید بگوییم قیمت ONT فعلی 1 دلار است ، کاربر A 10 ONT را نگه می دارد و انتظار دارد که قیمت ONT در آینده کاهش یابد ، بنابراین برای جلوگیری از ضرر ناشی از کاهش ONT ، کاربر A قراردادی به ارزش 10 ONT می فروشد ؛ فرض کنید که بعد از 1 ماه ، قیمت واقعی ONT به 0.8 دلار کاهش یابد ، سپس درآمد قرارداد 2.5 ONT ، معادل 2 دلار است. ONT اصلی 2 دلار ضرر خواهد کرد و کاربر A نیز از بین می رود. با ایجاد موقعیت قرارداد معکوس از قبل ، می توانید درآمد نهایی USD خود را قفل کنید.

2. مزیت رقابتی ONT در OKEx چیست؟ و آیا رویدادهای تجاری برای استقبال از ورود هستی شناسی وجود دارد?

آلیسا: همانطور که مایل به حضور در این AMA هستید ، می توانم اطمینان حاصل کنم که شما یکی از انجیلی های ONT هستید یا حداقل در مورد این پروژه با کیفیت کنجکاو هستید. ONT یک پروژه برتر منحصر به فرد است که توسط متخصصان حرفه ای در حوزه های مختلف مانند اندی اجرا می شود – که یک محیط شبکه غیرمتمرکز را حل می کند که مسائل اصلی امنیت هویت و یکپارچگی داده ها را به عنوان هدف نهایی خود برای کاربران حل می کند.

در مورد محبوبیت ، توسعه فنی و پذیرش ONT ، ما از زمان آشنایی ما رابطه بسیار طولانی و طولانی را حفظ کرده ایم. ما OKEx انواع محصولات و جفت های معاملاتی ONT ، مانند مبادله نقطه ای و دائمی و غیره را عرضه کرده و فعالیت تبلیغاتی مبادله ONT در سیستم عامل ما وجود خواهد داشت! ما جزئیات را تا پایان این AMA اعلام خواهیم کرد. کاربران می توانند با معامله قراردادهای مبادله دائمی ONT تا یک USDT را به اشتراک بگذارند. ابتدا بیایید خدمت کنید لطفاً از طریق این پیوند به فعالیت بپیوندید – https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

3. بیشتر سرمایه گذاران فقط در کوتاه مدت به جای ارزش واقعی پروژه روی قیمت توکن تمرکز می کنند. آیا می توانید انگیزه و مزایای طولانی مدت سرمایه گذاران را به ما بگویید؟ (@ memenci6)

اندی: هوم سخت است که در مورد روند قیمت صحبت کنیم. اما ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که جامعه ما به جای پول محور بودن ، از طریق برنامه های ابزاری هدایت شده بود. با استفاده از راه اندازی ONT به جای هر نوع جمع آوری کمک مالی ، ما رمز خود را در اختیار کاربران ثابت شده ارزهای رمزپایه یا سرمایه گذاران واقعی قرار می دهیم ، نه فقط دست دلالان.

طراحی دو توکن ما توسعه زیرساخت ها را تضمین می کند و خدمات بیشتری را برای توجیه ارزش زیرساخت ها ارائه می دهد. استیکینگ هم یک مدل حکمرانی اساسی است و هم می تواند طیف وسیعی از مشاغل مبتنی بر ارزش را توسعه دهد. ما قصد داریم برای افزایش منافع طولانی مدت HODL های خود ، پیشرفت بزرگی در مدل شرط بندی ارائه دهیم. ما در طولانی مدت به نظارت و افزایش ارزش شبکه ادامه خواهیم داد.

علاوه بر این ، هستی شناسی طبق نقشه راه ما به طور پیوسته در حال پیشرفت است. ما یک زنجیره عمومی با یکی از جامع ترین و سخت ترین زیرساخت های اساسی هستیم. این برای توسعه طولانی مدت پروژه بسیار مهم است و همچنین برای حمایت از کاربرد مرحله بعد برای اطمینان از منافع سرمایه گذاران تا حد زیادی استفاده می شود.

ما بودجه کافی برای حمایت از “آزمایش ایده آل” طولانی مدت خود داریم. چرا به انقلاب اشتراک اطلاعات ما پیوسته و قهرمان ماراتن نمی شویم؟ این انتخاب تو است.

4- معاملات نقطه ای معمولاً مورد علاقه من در ONT است ، اما با محصولات مشتق مانند قرارداد خیلی آشنا نیست. قرارداد چیست؟ (TraThoa)

آلیسا: سوال عالی ازTraThoa. برای مبتدیان رمزنگاری ، ما معمولاً مکانهایی را معامله می کنیم اما باید بدانیم که در بازارهای مشتقه نیز چه می گذرد. قراردادهای آتی ، معاوضه های همیشگی ، گزینه ها … خوب ، به قراردادهای جدید معاملات آتی برگردید. اون چیه?

این قرارداد یک محصول مشتق شده از ارز دیجیتال است. کاربران می توانند با خرید یک قرارداد طولانی یا فروش یک قرارداد کوتاه ، در ازای افزایش یا کاهش قیمت درآمد کسب کنند. خرید طولانی به معنای این است که سرمایه گذاران انتظار دارند بازار در آینده صعود کرده و مقدار مشخصی از قراردادهای طولانی دارایی دیجیتال را خریداری کنند.

معامله قرارداد ONT را به عنوان مثال در نظر بگیرید. اگر قیمت ONT 1 دلار باشد ، ما قراردادی به ارزش 1 ONT خریداری می کنیم. اگر قیمت ONT تا 1.1 دلار افزایش یابد ، می توانیم با فروش قرارداد ONT 0.1 دلار آمریکا سود کسب کنیم. فروش کوتاه به سرمایه گذارانی گفته می شود که انتظار دارند بازار در آینده سقوط کند و مقدار مشخصی از قراردادهای کوتاه دارایی دیجیتال را بفروشند. با در نظر گرفتن معامله قرارداد ONT به عنوان نمونه ، وقتی قیمت ONT 1.1 دلار است ، ما قراردادی به ارزش 1 ONT می فروشیم. اگر قیمت ONT به 0.9 دلار کاهش یابد ، با خرید قراردادی به ارزش 1 ONT می توانیم 0.2 دلار سود کسب کنیم.

5. هدف اصلی پروژه شما $ ONT در سال 2020 چیست؟ و VISION و MISSION شما در # بازاریابی چیست؟ (enesdre)

اندی: هستی شناسی یک زنجیره عمومی سازگار با شرکت است که به ارائه راه حل هایی برای سناریوهای کاربردی شرکت های بزرگ اختصاص داده شده است. ما افتخار می کنیم که از اولین روز اجرای پروژه همیشه نقشه راه خود را دنبال کرده ایم. در سال 2020 ، ما بیشتر در بخش های تجاری مانند صنعت خودرو ، ثبات Bitcoin و ارز دیجیتال و به اشتراک گذاری داده ها تمرکز خواهیم کرد. این دو یا سه سناریو جریان نقدی ، ارزش استراتژیک و توان عملیاتی بالا را فراهم می کنند.

ما با Libra ، Celo ، Bitcoin Suisse ، Paxos ، Circle و Transfero برای ادغام یک ابزار پرداخت فراگیر بحث کرده ایم. در همین حال ، ما یک سیستم عامل FinTech – Rail.One برای ارائه کارت بدهی ، کارت اعتباری VISA / Master و کارت اعتباری مجازی به شرکای تجاری ارائه کردیم. این بدان معناست که شما می توانید از طریق کارت مبتنی بر ONT ذخیره ، پرداخت و سرمایه گذاری کنید.

من به آلیسا پیشنهاد می کنم کالاهای جدید ما را امتحان کند.

موضوع دیگر – DATA حریم خصوصی هر کس است که تحت سلطه شخص دیگری نیست و می تواند با دارا بودن فناوری بلاکچین ، حتی مبادله به دارایی منتقل شود و در صورت تمایل سود کسب کند. هستی شناسی در حال ارائه راه حل برای آنها بدون توجه به 2B یا 2C با قدرت فن آوری ما ، به ویژه ONT ID ، و محصولات ONTO و SAGA است.

از نظر روند جهانی ، ما با تنظیم کننده های جهانی ارتباط برقرار خواهیم کرد. در می یابیم که نهادها ممکن است این انقلاب رمزنگاری دور را رهبری کنند. بنابراین ما در حال صحبت با زیرساخت های سازگارتر سازمانی مانند فروشنده نگهداری – لنگرگاه cust بازداشت coinbase , bitgo , fireblock و انبار bakkt هستیم. فروشنده ETF – bitwise و vanEck؛ مبادله تنظیم شده – Coinbase ، Bitstamp ، Gemini ؛ اعتماد سرمایه گذاری می کند – خاکستری. بیایید ببینیم که مشارکت بیشتر می شود.

6. مزایای استفاده کاربران از مبادله ONT Perpetual در OKEx بهتر از سایر صرافی های مشتقات چیست؟ (ShinoTohkaNC)

آلیسا: من عاشق این سوال هستم ،ShinoTohkaNC! ما یک صرافی ارز رمزنگاری پیشرو در جهان هستیم که خدمات مالی پیشرفته و قابل اعتمادی را بر اساس فناوری بلاکچین به بازرگانان در سطح جهان ارائه می دهیم. شما قطعاً در اینجا به جای سایر سیستم عامل ها مبادله همیشگی ONT را انجام خواهید داد ، زیرا ما بالاترین سطح امنیت را در صنعت داریم – کاربران مبادله ما می توانند بدون نگرانی در مورد سرقت دارایی ها تجارت کنند. علاوه بر این ، ما در روند معاملات اقدامات سطح بالایی مانند دفاع از شرایط شدید بازار با قیمت مارک ، دستیابی به تخصیص صفر کاربران با حاشیه های طبقه بندی شده و مکانیزم بسته شدن با عملکرد بالا و جلوگیری از خطر انحلال را داریم. با ذخیره خطر کافی.

ما انواع سفارشات متنوعی داریم – چندین نوع سفارش پیشرفته برای کمک به کاربران در تجارت راحت تر. کاربران می توانند برای کنترل خطرات و قفل کردن سود ، سفارش سود و توقف بدهند.

ما ابزارهای متنوعی برای تولید داریم – ابزارهای مختلف تجاری برای کمک به کاربران در انجام سریع و راحت معاملات:

ماشین حساب قرارداد: کاربران می توانند برای محاسبه سریع سود ، قیمت بستن و قیمت انحلال با توجه به موقعیت خود بدون عملیات پیچیده محاسبه ، از ماشین حساب استفاده کنند.

داده های معاملات چند بعدی: ده داده اصلی بازار می تواند به معامله گران کمک کند تا وضعیت بازار را به روشی جامع تجزیه و تحلیل کنند و برنامه های تجاری خود را متناسب با آن تنظیم کنند..

ما از نقدینگی ، اسپرد و عملکرد بالایی برخوردار هستیم – OKEx با محصولات عالی با حجم معاملات قرارداد پیشرو در جهان ، بیش از 30٪ از کل حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داده است. میانگین گسترش معاملات آتی / ماندگار OKEx بسیار کمتر از سایر مبادلات است. و ما عاشق شنیدن پیشنهادات شما هستیم 🙂

7. کل عرضه 1 میلیارد ONT است. بنابراین ، آیا برنامه هایی برای خرید مجدد یا مسدود کردن نشانه ها برای افزایش مقدار ONT وجود دارد؟ (@ Johaneri01)

اندی: ما از طریق سرمایه گذاری اکوسیستم خود بیش از 3 میلیون دلار بازده داشته ایم. برای خرید مجدد رمز ONT ما استفاده خواهد شد. می توانید ماهانه به روزرسانی های خرید ما را در اطلاعیه های توییتر و تلگرام ما پیدا کنید. ما همچنین گزارش مالی خود را منتشر کرده ایم (https://link.medium.com/pdl56o5gD6) اخیراً.

به منظور گسترش بیشتر تأثیرات جهانی و ایجاد اکوسیستم بهتر ، ما از اعضای جامعه بیشتری دعوت می کنیم تا به عنوان همیاران جهانی انجمن و گره های GCC با ما کار کنند. Blockchain ونزوئلا ، CryptoMondays مادرید و CryptoDiffer از جمله چهار گره GCC هستند که به منظور تسریع روند استفاده از فناوری بلاکچین در موارد استفاده تجاری قابل لمس در بازارهای اروپا ، آمریکای لاتین و اروپای شرقی ، از جمله اولین گره های GCC هستند..

هستی شناسی برای بازخورد جامعه بسیار ارزش قائل است. 10000 ONG تا 31 مه برای بهبود حاکمیت هستی شناسی و مدل اقتصادی پیشگام در دسترس است. رای دهید و پیشنهادات جدید خود را در اینجا با ما در میان بگذارید: https://forms.gle/4Lq4LoDhDeFqDnbm9 ما می خواهیم صدای بیشتری از جامعه بشنویم.

8. در حال حاضر ، OKEx قرارداد Swap را فقط برای جفت ONT / USDT گشوده است. آیا انتظار می رود در آینده جفت های بیشتری برای رمز ONT راه اندازی شود؟ (@ cryptoboy237)

آلیسا: شما دوباره @ cryptoboy237! من فکر می کنم با این حال ، قبل از راه اندازی هرگونه سرویس یا جفت تجاری ، تیم ما باید بررسی عمیق مدیریت ریسک ، پایداری و کاربرپسندی کاربر را انجام دهد. برای گوش دادن به صدای همه شما زمان زیادی لازم است ، کاری که ما هر روز انجام می دهیم. اگر اطلاعیه جدیدی داریم ، آن را در همه کانال های خود ارسال خواهیم کرد تا به زودی به شما اطلاع دهیم 🙂

9. من در مورد محصول جدیدی شنیدم که SAGA توسط تیم ONT آورده شده است. چگونه کمک خواهد کرد که فرزندخواندگی در آینده به اکوسیستم ONT برسد ، لطفاً یک ایده کوتاه به جامعه ارائه دهید؟ (@ Johaneri01)

اندی: بازار داده SAGA توسط یک پروتکل تعامل داده ای کامل مبتنی بر زنجیره عمومی هستی شناسی تأمین می شود. روند ارزیابی داده ها ، تقسیم سود ، امنیت داده ها و محافظت از حریم خصوصی از طریق بلاک چین Ontology کاملاً غیرمتمرکز است. افراد و شرکت هایی که از بازار داده SAGA استفاده می کنند می توانند با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد بلاک چین عمومی Ontology ، از داده ها و خدمات پردازش داده ها و بینش خام و بینش بهره مند شوند..

محصولات بی نظیر هویت دیجیتال و همکاری داده های Ontology به بازار SAGA در هدف مهم خود ، اطمینان از امنیت و انطباق بالا کمک می کنند. از طریق شبکه تبادل داده توزیع شده Ontology و شناسه ONT ، بازار داده SAGA به این موارد دست می یابد:

مالکیت داده و تأیید صحت

امنیت داده و محافظت از حریم خصوصی

فن آوری تجارت داده های بین پلتفرمی همتا به همتا

Data Token به طلای دیجیتال آینده شما تبدیل خواهد شد.

10. من دیدم OKEx از 2 نوع قرارداد پشتیبانی می کند – معاملات آتی سوپ با سکه و معاملات آتی حاشیه USDT / مبادله. چه تفاوتی بین آنها وجود دارد؟ (@ M123Aleksey)

آلیسا: OKEx از 2 نوع قرارداد پشتیبانی می کند: معاملات آتی حاشیه سکه / مبادله و معاملات آتی حاشیه USDT / مبادله.

معاملات آتی / معامله با سکه (معکوس) در ارز رمزپایه اساسی انجام می شود ، یعنی واحد پول افتتاحیه و تسویه یک ارز مشخص است. به عنوان مثال: سرمایه گذاران می خواهند معاملات قراردادی BTC و موقعیت های باز را با BTC به عنوان حاشیه انجام دهند ، سود و زیان نهایی نیز در BTC خواهد بود. اگر سرمایه گذاران بخواهند معاملات قراردادی ONT را انجام دهند و موقعیت های خود را با حاشیه ONT باز کنند ، تسویه حساب سود و زیان نهایی نیز در ONT خواهد بود.

مزایای معاملات آتی / مبادله حاشیه سکه: معاملات آتی / مبادله حاشیه سکه برای کاربرانی مناسب است که برای هدفگذاری بالاتری نیاز به نگه داشتن ارز مشخصی برای مدت طولانی دارند و می توانند از سود حاصل از افزایش قیمت و داشتن موقعیت های طولانی قراردادهای حاشیه ای سکه.

از طرف دیگر ، قرارداد حاشیه شده USDT را عقد قراردادی می نامند. حاشیه و تسویه قرارداد حاشیه ای USDT هر دو USDT است ، یعنی: با استفاده از USDT به عنوان یک حاشیه برای باز کردن یک موقعیت ، درآمد نیز به USDT خواهد بود. ارزش حاشیه USDT پایدار است و می تواند خطر کوچک شدن حاشیه موقعیت کاربر در بازار غوطه وری را کاهش دهد. شما می توانید معاملات قراردادی چند ارزی را فقط با نگه داشتن USDT انجام دهید ، که همچنین باعث کاهش هزینه تجارت برای تغییر موقعیت می شود. قرارداد حاشیه USDT به راحتی قابل تغییر و محاسبه سود و زیان است که برای مبتدیان مناسب است. اگر کاربر جدیدی هستید که هرگز معاملات قراردادی نداشته اید ، برای شروع قرارداد با حاشیه USDT توصیه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، برای کسب اطلاعات بیشتر به آکادمی ما مراجعه کنید – https://www.okex.com/academy/fa/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

قسمت 2: سوالات زنده

سلامalysaxuokex. می توانید به طور خلاصه بگویید که چگونه سیستم OKEx حتی برای اوقات ناپایدار برای معامله گران Swap / Futures پایدار و قابل اعتماد طراحی شده است?

آلیسا: ما در فرآیند معاملات اقدامات سطح بالایی برای کنترل ریسک داریم ، مانند دفاع از شرایط شدید بازار با قیمت مارک ، قوانین محدودیت قیمت ، دستیابی به تخصیص صفر کاربران با حاشیه های طبقه بندی شده و مکانیزم بسته شدن با عملکرد بالا و جلوگیری از خطر انحلال با ذخیره خطر کافی. و ما امسال سیستم خود را بهینه کرده ایم ، سرعت مطابقت بسیار سریعتر و پایدارتر است.

با ظهور بسیاری از پروژه های بلاکچین ، به ویژه پروژه پرداخت که دارای جدیدترین فناوری ، مقیاس پذیری ، اثر بخشی ، حتی بدون پرداخت هزینه برای معاملات است. آیا هستی شناسی از طریق این موضوع در رقابت راه حل های پرداخت جهانی احساس فشار می کند?

اندی: احساس فشار نمی کنیم. راه حل لایه 2 ما اخیراً فعال است و شما می توانید یک پرداخت سریع و ارزان بر اساس بلاکچین Ontology تجربه کنید. طبق آزمایش ما ، سریعتر از اکثر پروژه های جدید بلاکچین پرداخت است. در این بین ، Ontology خوشحال است که از نظر قابلیت همکاری با این پروژه ها همکاری می کند و به کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه خدمات ارائه می دهد.

OKEx در حال حاضر به خوبی پیش می رود و مورد توجه مثبت قرار می گیرد. برای مواجهه و پذیرش بیشتر چه کاری انجام می دهید؟ پیام Okex برای انجمن امروز چیست?

آلیسا: من از شنیدن آن خوشحالم ، زیرا ما هر روز بسیار سخت کار می کنیم! در مورد OKEx چطور؟ ما در حال فكر كردن به روش هایی برای ارائه خدمات بهتر به كاربران فعلی خود بوده ایم ، اما محدودیت بازار كجاست؟ چگونه فضای جدیدی در بازار ایجاد کنیم؟ در کنفرانس اجرایی خود در ابتدای سال ، ما یک استراتژی جهانی با چرخه کامل پیشنهاد کردیم که در تمام جهات مشاغل ما گسترش می یابد.

از طرف دیگر ، ما به گسترش جهانی ادامه می دهیم. “جهانی سازی واقعی” به معنای بومی سازی محصول شما در هر کشور برای ارائه خدمات به کاربران محلی است. ریشه دواندن در بازارهای در حال ظهور برای ما یک چالش جدید است زیرا باید به فرهنگ محلی ، عادات کاربر نزدیک شویم و رقبای بازار محلی را درک کنیم..

مثل همیشه ، با یک ذهنیت کارآفرینی و فروتنانه برای یادگیری ، ما هرگز جستجوی محصولات و روندهای جدید بازار را متوقف نمی کنیم. در عین حال ، ما سیستم مدیریت ریسک خود را در اولویت قرار می دهیم. در تعادل بین توسعه بلند مدت و منافع کوتاه مدت ، ما همیشه مورد اول را انتخاب خواهیم کرد.

یکی از بزرگترین مشکلات DApps حالت غیرفعال و بی فایده است. مردم فقط DApp ها را ایجاد می کنند اما هیچ کاربردی ندارد و سهمی در اکوسیستم بلاکچین ندارد. برای جلوگیری و حل این مشکل که ممکن است در بستر Ontology رخ دهد ، تیم شما چه کاری انجام خواهد داد?

اندی: این حقیقت است. پس از توسعه یک ساله در dApp ، ما 80++ dApp را در زمینه بازی ، محتوا ، DeFi و پلتفرم فریلنسر راه اندازی کرده ایم. صادقانه بگویم ، dApp های فعلی آنقدرها فعال نیستند و هنوز نمی توانند از استفاده گسترده استفاده کنند. با این حال ، برخی از dApp های عمودی را با پتانسیل بالا ، مانند Bitcoin ثابت و تبادل داده و غیره کشف کردیم. ما به زودی dApp های با کیفیت بیشتری در بستر زنجیره بلوک Ontology مانند OGQ و بازی ژاپنی با کیفیت بالا راه اندازی خواهیم کرد..

بازار در فصل پویای آینده کاملاً بی ثبات خواهد بود ، اکثر سرمایه گذاران در روزهای پایانی سال جاری فعالیت کمتری خواهند داشت ، بنابراین Okex قصد دارد هر رویداد آینده را ترتیب دهد تا آن را هیجان انگیزتر از بازار کند. پایان سال یا نه?

آلیسا: همکاران من در حال برنامه ریزی چندین رویداد هستند! OKEx یک رویداد معاملاتی خاص برای معامله گران ONT دارد. کاربران می توانند مبادله ONT را انجام دهند تا یک جایزه USDT را به اشتراک بگذارند. می توانید از طریق این پیوند به این رویداد بپیوندید: https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

و بزودی یک مسابقه تیم بازرگانی نخبه نیز برگزار می شود که به زودی توسط OKEx برگزار می شود ، شما می توانید به یک تیم بپیوندید و جوایز را کسب کنید. مجموع جوایز این مسابقه تیم نخبگان تا 150.000 دلار است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر این لینک را بررسی کنید: https://www.okex.com/trading-contest/team/1365

منتظر رویدادهای آینده باشید و توییتر C-suite ما را دنبال کنید! alysaxuokex & @ jayhao8

چرا تصمیم گرفتید صرافی OKEx را به جای صرافی های دیگر انتخاب کنید؟ مزایای OKEx برای هستی شناسی و بالعکس چیست?

آلیسا: OKEx یک صرافی ارز رمزنگاری پیشرو در جهان است که خدمات مالی پیشرفته و قابل اعتمادی را بر اساس فناوری بلاکچین در سطح جهانی به تاجران ارائه می دهد. شما قطعاً به جای سایر سیستم عامل ها ، مبادله همیشگی ONT را در اینجا معامله خواهید کرد.

ما بالاترین سطح امنیت را در صنعت داریم – کاربران مبادله ما می توانند بدون نگرانی در مورد سرقت دارایی ها تجارت کنند.

ما از نقدینگی ، اسپرد و عملکرد بالایی برخوردار هستیم – OKEx با محصولات عالی با حجم معاملات قرارداد پیشرو در جهان ، بیش از 30٪ از کل حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داده است. میانگین گسترش معاملات آتی / ماندگار OKEx بسیار کمتر از سایر مبادلات است.

سلام! kristinaontology ، می بینم اصطلاحات # هستی شناسی بسیار فلسفی است (یعنی سقراط ، افلاطون ، ارسطو) چرا اینطور است؟ آیا برنامه آینده ای برای گسترش به بازارهای ایالات متحده وجود دارد؟ با تشکر

اندی: هستی شناسی اصطلاحی است که مورد علاقه فلاسفه ، گیک های رایانه ای و شاعران است. امیدواریم با کاوش در هستی شناسی ، ارزش واقعی بلاکچین را پیدا کنیم. در سال 2020 ، ما تمرکز خود را بر ورود به بازار مقررات ایالات متحده خواهیم گذاشت. ما برای گسترش سناریوهای کاربردی در بازار ایالات متحده به اتاق دیجیتال پیوستیم و با Bison Trails و Kingdom Trust برای ورود به حوزه موسسات کار کردیم. امیدوارم بتوانیم نام ONT را در Coinbase ببینیم.

سلام [ایمیل محافظت شده], هزینه معاملات ONT Swap در OKEx چقدر است؟ آیا OKEx دارای ویژگی معاملات تجاری با رمز OKB است?

آلیسا: هزینه استفاده کننده از کاربران قرارداد ONT Swap در همه سطوح 0٪ است و تخفیف سفارش می تواند تا 0.035٪ باشد. ما برای دارندگان OKb نرخ هزینه تخفیف در نظر گرفته ایم. در وب سایت ما در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید – https://www.okex.com/en/fees.html

برای استفاده از این واقعیت که اخیراً رونق رمزنگاری در حال افزایش است و استفاده از این سرمایه گذاران بالقوه ، چه برنامه ای برای ترویج پذیرش ONT در آمریکای جنوبی دارید ، که برای آینده ONT بسیار مفید خواهد بود?

اندی: ما به منظور کمک به کاربران بیشتر در آمریکای لاتین در یافتن فرصت های شغلی و پرداخت آسان ، مقرون به صرفه تر و ارائه ثبات بدون پول تورم با خدمات ، یک پلت فرم مستقل کارگری با Mircroworkers راه اندازی خواهیم کرد. ما با ونزوئلا بلاکچین و شبکه تسویه حساب از آرژانتین ، چندین شرکت برزیلی برای بررسی بیشتر مبادله و مبادله بین ONT و امکانات فیات محلی کار می کنیم. ما همچنین ONTO را به زبان اسپانیایی راه اندازی خواهیم کرد تا تجربه کاربری بهتری داشته باشیم و سطح زندگی روزمره افراد را در آمریکای لاتین ارتقا دهیم. امیدوارم که خدمات ما را دوست داشته باشید.

پاسخ دادن به هر س questionال شما می تواند تجربه تجارت شما را خوشایند کند. این یک استاندارد برای سیستم عامل های قابل مبادله برای ارائه پشتیبانی مشتری 24/7 با دانش افرادی است که مشکلات فنی را در زمان واقعی حل می کنند تبدیل شده است. آیا می توانید درباره پشتیبانی مشتری OKEx به ما بگویید?

آلیسا: ما یک تیم پشتیبانی مشتری بین المللی و حرفه ای داریم که پرونده های هر کاربری را رسیدگی می کند و چیزی که به نظر من بسیار جالب است گسترش پشتیبانی ما به کانال تلگرام ماست! شما فقط می توانید افسران ارتباط با مشتری ما را در تلگرام DM پیام خصوصی دهید. س FAالات متداول ، فرم درخواست ، راهنمای مبتدیان ، مستندات API ، شرح مسئله و یک پایگاه داده پرسش و پاسخ عالی و واضح!

OKEx را روشن کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me