banner
banner

شرکای OKEx با دادن 100 میلیون کاربر به روشهای پرداخت گسترده و ابزارهای تجاری

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین بورس آتی بیت کوین در جهان ، اعلام کرده است که یک همکاری استراتژیک با پیشرو در بازار peer (pepfulful) بیت کوین نظیر به نظیر (BTC) (www.paxful.com). با پیوستن به نیروها ، هدف این دو صنعت این است که فشار بیشتری بر تصرف ارزهای رمزپایه در سراسر جهان ببرند.

کیوسک Paxful مستقیماً در بستر OKEx ادغام خواهد شد تا به کاربران جدید و موجود امکان استفاده از گزینه های مختلف پرداخت و ابزارهای پیشرفته تجارت را بدهد..

Paxful از طریق تنوع روش پرداخت برای خرید بیت کوین ، به ویژه در کشورهای در حال توسعه ، به عنوان یک رمپ کلیدی برای ارز رمزنگاری شده OKEx عمل خواهد کرد. این مشارکت همچنین به کاربران OKEx امکان خرید بیت کوین با بیش از 160 ارز فیات از جمله لیر ترکیه ، روپیه هند و پزوی آرژانتین را با استفاده از روش های پرداخت محلی مناسب که توسط پلتفرم Paxful فعال شده است ، فراهم می کند. این موارد شامل حواله بانکی ، سیم داخلی ، کیف پول آنلاین و کارت های هدیه و سایر موارد است.

ری یوسف ، مدیر عامل و بنیانگذار Paxful ، در بیانیه ای درباره این مشارکت گفت:

“در Paxful ، یکی از اهداف ما کمک به رشد جامعه رمزنگاری است. ما کار OKEx را تحسین می کنیم و می دانیم که ارزش ها و استراتژی ما مطابقت دارد. با این مشارکت ، ما امیدواریم که به توسعه اکوسیستم با هم ادامه دهیم و رمزنگاری را به عنوان یک روش پرداخت در دنیای واقعی بیشتر در دسترس قرار دهیم. “

از طریق ادغام ، کاربران می توانند بلافاصله با فروشندگانی مطابقت داشته باشند که معیارهای نیازهای تجاری خود را از نظر ارز و روش پرداخت مطابقت دارند ، یا از طریق پلت فرم Paxful یا OKEx. به طور کلی ، بیش از 100 میلیون کاربر از این ادغام بهره مند خواهند شد ، نه فقط از نظر گزینه های آزادی پرداخت بلکه از طریق قرار گرفتن در معرض نقدینگی زیاد OKEx ، ویژگی های ذخیره سازی سرد و مجموعه گسترده ای از محصولات و ابزارهای تجاری.

برای اولین بار ، کاربران Paxful می توانند به گزینه های پیچیده معاملاتی مانند معاملات spot ، margin و معاملات آتی در OKEx دسترسی پیدا کنند. آنها همچنین می توانند در معاملات گزینه ها از طریق OKEx DEX شرکت کنند و به آنها فرصت های جدیدی در بازارهای مشتقه که قبلاً در دسترس آنها نبوده است ، بدهند..

جی هائو ، مدیرعامل OKEx ، همچنین در مورد اهمیت دستیابی به افراد بیشتر با مجموعه ای از گزینه های رمپ صحبت کرد و اظهار داشت:

“ما از همکاری خود با Paxful به عنوان یکی از پرکاربردترین و معتبرترین بازارهای BTC نظیر به نظیر بسیار مشتاق هستیم. ما معتقد به همکاری در OKEx هستیم و درک می کنیم که باید با هم کار کنیم تا افراد بیشتری را به ارزهای رمزپایه برسانیم. هیچ کس نباید به عنوان یک جزیره منزوی کار کند. مزایای این همکاری هم برای کاربران Paxful و هم برای کاربران OKEx بسیار زیاد است. با هم می توانیم حداقل به 100 میلیون کاربر دسترسی پیدا کرده و گزینه های بیشتری را در اختیار آنها قرار دهیم." 

این مشارکت از نظر حضور OKEx در مناطق در حال توسعه جهان ، از جمله کشورهایی مانند هند ، اندونزی ، نیجریه ، ترکیه ، روسیه و آرژانتین ، که صحنه ارزهای رمزپایه به سرعت در حال رشد است ، گامی بزرگ برای OKEx محسوب می شود. با همکاری هم ، این دو شرکت دسترسی راحت تری به بازار جهانی ارزهای رمزنگاری شده را فراهم می کنند. این یک برنده برای کاربران موجود Paxful و OKEx است که اکنون طیف گسترده تری از روش های پرداخت ، ابزارهای معاملاتی و افزایش عملکرد را دارند..

برای اطلاعات بیشتر و یا دسترسی به کیوسک Paxful در OKEx ، کاربران می توانند به این موارد مراجعه کنند: https://bit.ly/3hrnuLj

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

درباره Paxful

Paxful یک بازار برای انتقال پول با هرکسی در هر مکان و هر زمان با قدرت توسط مردم است. مأموریت آنها این است که چهار میلیارد فراموش شده بدون بانک و زیرپای بانک در سراسر جهان را قادر سازند تا بتوانند پول خود را با استفاده از معاملات همتا کنترل کنند. این شرکت که در سال 2015 تاسیس شده است ، بیش از 3 میلیون مشتری در سطح جهان دارد که می توانید فوراً با آنها خرید و فروش بیت کوین کنید – با استفاده از بیش از 300 روش مختلف پرداخت.

به عنوان بخشی از ماموریت خود ، Paxful نیز راه اندازی شد # ساخته شده با بیت کوین, یک ابتکار خوب اجتماعی با هدف ساختن 100 مدرسه که کاملاً توسط بیت کوین در سراسر بازارهای نوظهور تأمین می شود. پاکسفول در سال 2015 توسط ری یوسف ، مدیر ارشد اجرایی و آرتور شابک ، مدیر ارشد اجرایی تأسیس شد..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me