banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم جهانی OKB – ژوئن 2020

تصویر گزارش OKB ژوئن

در ماه ژوئن ، OKB به نقاط عطف قابل توجهی دست یافت. برای اولین بار ، حجم معاملات تک روز OKB همچنان از 300 میلیون دلار عبور کرد. همچنین ، OKB اکوسیستم با پشتیبانی از شش شریک جهانی جدید ، بسیاری از زمینه های کاربردی محبوب اخیر مانند کیف پول ارز دیجیتال و داده های بزرگ را پوشش می دهد. علاوه بر این ، تیم OKB به طور پی در پی دو کانال شناخته شده در Spot Trading و Buy Crypto را باز کرد.

حجم معاملات یک روزه OKB به 301 میلیون دلار می رسد

معیارهای اصلی تصویب OKB برای ژوئن 2020. منبع: OKEx

اکوسیستم OKB به طور مداوم خدمات با کیفیت بالا را به پیروان 154 کشور و منطقه در جهان ارائه داده است. در این میان فعال ترین دارندگان این ماه از اروپا و آسیای جنوب شرقی بودند. علاوه بر این ، در ماه گذشته ، جفت های تجاری OKB با بیشترین حجم معاملات با ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین (BTC) و پایدار سکه های USD Coin (USDC) و Tether (USDT) همراه بودند..

OKB Markets در ماه ژوئن

در زیر یک نمای کلی از قیمت OKB – از جمله بالا ، پایین و سود – در ماه ژوئن است.

بازارهای OKB در ژوئن 2020. منبع: OKEx

 

نظرات بازار 

با توجه به تجمع داده های رمزنگاری Coincodex ، OKB در میان سه نشانه اصلی که بازار باید در ماه ژوئن تمرکز کند رتبه اول را کسب کرد. Coincodex اظهار داشت که ارزش OKB با اجرای ساخت های مهم زیست محیطی مانند خرید و سوختن بیشتر افزایش می یابد.

شش شریک جدید به اکوسیستم OKB می پیوندند

ایجاد ارزش مداوم برای کاربران یکی از مهمترین اهداف ساخت OKB Ecosystem است. ما به طور مداوم با ارزش ترین سناریوها و مناسب ترین کانال های تجاری را برای مزایای دارندگان OKB انتخاب می کنیم.

در ماه ژوئن ، اکوسیستم جهانی OKB در مجموع از شش شریک جدید موجود استقبال کرد. شرکای جدید بسیاری از زمینه های اصلی مانند کیف پول های رمزنگاری ، بازی بلاکچین ، داده های بزرگ و معاملات API را پوشش می دهند.

مشارکت های OKB اکوسیستم در ژوئن 2020

  •  در تاریخ 3 ژوئن ، OKB همکاری خود را با کیف پول رمزنگاری بزرگ Coinomi آغاز کرد ، که دارای میلیون ها کاربر و 168 کانال تجارت فیات است ، گزینه های ذخیره سازی و تجارت دارایی برای کاربران OKB جهانی را بسیار گسترش می دهد..
  • در تاریخ 10 ژوئن ، OKEx اولین مبادله ارز رمزنگاری شد که Flipside Crypto’s FCAS (امتیاز دارایی اصلی Crypto) را در سیستم عامل خود ادغام کرد. این معیار سلامت و عملکرد ارزهای رمزپایه را بر اساس فعالیت کاربر ، رفتار توسعه دهندگان و بلوغ بازار ارزیابی می کند و به معامله گران اجازه می دهد مستقیماً از درون بستر OKEx تصمیمات آگاهانه تری بگیرند. رمز سودمند OKEx OKB نیز در FCAS ذکر شده است ، دارنده های رمز را با شفافیت کامل ارائه می دهد.
  • در تاریخ 15 ژوئن ، غول بازی های بلاکچین Enjin رسماً به اکوسیستم OKB Global پیوست. کاربران OKB اکنون می توانند دارایی های بازی پشتیبانی شده را از طریق Enjin مبادله و ذخیره کنند.
  • در تاریخ 20 ژوئن ، OKB با Guarda ، یک توسعه دهنده معروف کیف پول رمزنگاری اروپایی ، به یک همکاری همکاری استراتژیک دست یافت. از طریق کیف پول های Guarda ، کاربران OKB می توانند راحت تر بین دارایی ها ذخیره و معامله کنند.

تا کنون ، OKB در مجموع 65 شریک جهانی دارد و همچنان به ارائه خدمات درجه یک به میلیون ها کاربر در سراسر جهان ادامه می دهد. خدمات شریک مورد اعتماد ما ده ها زمینه صنعت از جمله پرداخت ، تجارت ، کیف پول ، وام و مدیریت مالی ، امنیت فنی ، گردشگری ، خدمات زندگی ، سرگرمی ، شبکه های اجتماعی ، قراردادهای الکترونیکی و موارد دیگر را پوشش می دهد..

کمپین Hackathon OKChain و گسترش حقوق کاربران OKB

بهینه سازی و غنی سازی مداوم حقوق داخلی همه کاربران OKB هنوز یکی از وظایف اصلی ما در ماه ژوئن بود. در حال حاضر ، ما چندین مرحله اساسی در حقوق کاربران انجام داده ایم ، به ویژه مربوط به blockchain غیر متمرکز OKChain و پلتفرم جمع آوری کمک مالی رمزنگاری OKEx Jumpstart. دارندگان OKB OKT – رمز اصلی OKChain – را به عنوان airdrop دریافت می کنند. 

کمپین هکاتون OKChain

از زمان ارتقا شبکه آزمون OKChain به نسخه 0.10 ، جامعه آزمون پایداری OKChain را به پایان رسانده و دو عملکرد عمده به آن اضافه کرده است: رأی تأیید برای گره های فوق العاده و ساخت مستقل مبادله غیرمتمرکز. در کیهان بازی مناطق مسابقه آزمون زنجیره ای ، OKChain نتایج عالی و رضایت بخشی را بدست آورد.

برای افزایش بیشتر توانمندی اکولوژیکی و حقوق کاربر OKChain ، انجمن تصمیم گرفت یک کمپین هکاتون را برای همه کاربران قبل از 20 ژوئیه برگزار کند و به تیم ها و توسعه دهندگان برجسته تا 5000 دلار OKB اعطا کند..

کمپین Hackathon شامل برنامه های ابتکاری مانند ابزارهای توسعه دهنده ، خدمات گره های سپرده شده ، افزونه های محاسبات بازار ، SDK و staking است ، اما محدود به آنها نیست..

OKEx Jumpstart

به منظور بزرگتر ساختن حقوق کاربران OKEx Jumpstart ، OKB برای فروش توکن مدیریتی خود ، WGRT ، در بستر Jumpstart با WaykiChain همکاری کرد.

تا کنون ، OKB در مجموع 14 حقوق داخلی برای کاربران ایجاد کرده است ، از جمله تخفیف کارمزد معاملات ، تجارت اهرمی OKB ، تبدیل دارایی های کوچک ، پس انداز OKB ، OKEx Jumpstart و موارد دیگر. هدف ما ادامه دادن به گسترش و ایجاد حقوق و مزایای بیشتر برای کاربران OKB است.

بیشتر تبلیغات تبلیغاتی برای دادن مزایا

کمپین هایی برای منافع جامعه

از 1-5 ژوئن ، OKB فعالیت های منحصر به فردی را برای بزرگداشت روز جهانی کودک آغاز کرد.

در همان دوره ، OKB ، همراه با پروژه معروف زنجیره بلوک Metaverse ، 1 میلیون از Metaverse’s Dualchain Network Architecture (DNA) را به کاربران OKB منتقل کرد. شرکت کنندگان برای بدست آوردن 1000 DNA فقط نیاز به خرید 10 OKB داشتند. همچنین کاربران جدید می توانند 500 DNA اضافی را نیز از هوای خارج شوند. 

علاوه بر این ، OKB به کارزار خود ادامه داد "برای دریافت USDT OKB بخرید" برای کاربران در سراسر جهان است. کاربران واجد شرایط برای خرید OKB به ارزش 100 USDT پاداش 10 USDT دریافت می کنند.

تعاملات جامعه

از 11-30 ژوئن ، OKB به طور مشترک هفت فعالیت پخش زنده را با بسیاری از پروژه ها ، سازمان ها و گروه های شناخته شده بلاکچین ، از جمله BitTorent ، Neo ، TRON ، Bitcoin Diamond ، Bytom ، Lambda و SatoshiClub سازماندهی کرد و به صدها هزار کاربر فعال بلاکچین رسید..

تقویم فصل پاداش های تابستانی OKEx

در تاریخ 26 ژوئن ، انجمن رسمی تلگرام OKB پخش زنده ای تحت عنوان “حال و آینده OKB” را برای گزارش در مورد ساخت و برنامه ریزی و برنامه ریزی استراتژیک آینده OKB برگزار کرد..

منتظر یک ماه جدید هستم

در مجموع ، طی چند ماه گذشته افزایش تدریجی تعداد در حال توسعه برنامه های OKB را مشاهده کرده ایم. همراه با تیم توسعه و پشتیبانی دارندگان OKB ، انتظار داریم OKB در ماه ها و سال های آینده دامنه برنامه های خود را گسترش دهد.

در آینده ، تیم OKB تلاش خواهد کرد تا بالاترین کیفیت خدمات را به کاربران بیشتر ارائه دهد و به ایجاد اجماع در اکوسیستم OKB و صنعت بلاکچین کمک کند..

اگر در مورد تیم های OKB یا OKChain س questionsال یا نظری دارید ، لطفاً از طریق مخاطبین زیر با ما تماس بگیرید:

ایمیل OKB: [email protected]

ایمیل OKChain: [email protected]

OKChain https://t.me/okchaintech

تیم OKB

جولای 2020

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me