banner
banner

توافق نامه کاربر معاملات مبادله دائمی OKEx

1. بررسی اجمالی

1.1 معاملات مبادله OKEx (“سرویس”) یک سرویس تجارت مشتق دارایی مالی مجازی (VFA) است که توسط Aux Cayes Fintech Co. Ltd. (از این پس “OKEx”) راه اندازی شده است. توسط OKEx طراحی ، مدیریت و اداره می شود. برای فعال کردن معاملات مبادله OKEx ، باید “توافق نامه کاربر معاملات مبادله ثابت OKEx” و مطالب مندرج در ماده 7.1 این مقاله (“توافق نامه”) را کاملاً بخوانید ، درک کرده و با آن موافقت کنید. لطفاً قبل از انتخاب پذیرش این قرارداد ، کلیه شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه کنید.

1.2 لطفا توجه داشته باشید که شما مجاز به استفاده نیستید و از سرویس استفاده نخواهید کرد مگر اینکه همه شرایط توافق نامه را بخوانید و قبول کنید. به طور خاص ، پذیرش شما از این توافق نامه و استفاده شما از سرویس نشان دهنده این است که شما این توافق نامه را خوانده و با آن موافقت کرده اید و این توافق نامه از نظر قانونی برای شما لازم الاجرا است.

2. واجد شرایط بودن برای استفاده از سرویس

2.1 شما تصدیق و موافقت می کنید که:

 • شما با “شرایط خدمات OKEx” موافقت کرده اید و استفاده از “خدمات” تعریف شده در آن را واجد شرایط هستید و منعی برای استفاده از آن ندارید.
 • این توافق نامه با قوانین کشور یا منطقه ای که اهل آن هستید منافات ندارد و شما قول می دهید که با قوانین کشور یا منطقه خود مطابقت داشته باشید.
 • شما مالک قانونی VFA هایی هستید که به سرویس سپرده اید و قانونی بودن منابع VFA های فوق را تضمین می کنید.

2.2 شما از خطرات احتمالی مرتبط با استفاده از سرویس آگاهی دارید و آنها را فرض می کنید که شامل موارد زیر است:

 • نوسانات بالای قیمت VFA ها و مشتقات آنها می تواند در مدت زمان کوتاهی ضرر کل یا کل داشته باشد.
 • عدم کفایت VFA های واریز شده به عنوان حاشیه می تواند منجر به تصفیه فوری موقعیت های شما شود و شما می توانید تمام VFA هایی را که به سرویس سپرده اید از دست دهید.
 • خشم فناوری ممکن است اتفاق بیفتد ، که ممکن است استفاده شما از سرویس را به تأخیر بیندازد یا آن را مسدود کند.
 • ممکن است ناهنجاری در بازار اتفاق بیفتد که ممکن است باعث از دست دادن VFA شما شود.
 • هر از گاهی ، برای حفظ رفاه عمومی بازار ، OKEx نیاز به افزودن ، حذف یا تغییر سیاست ها دارد. چنین اقدامی ممکن است به نفع یا علیه یک کاربر شخصی مانند شما باشد.

2.3 شما تصدیق و تعهد می کنید که:

 • شما برای هیچ هدف غیرقانونی از خدمات استفاده نخواهید کرد ، از جمله شامل قمار غیرقانونی ، پولشویی ، کلاهبرداری ، اخاذی ، اخاذی ، نقض داده ها ، تأمین مالی تروریسم و ​​سایر اقدامات خشونت آمیز یا سایر مشاغل منع شده توسط قانون نیست..
 • شما هیچ نوع دستکاری در بازار یا سایر اشکال رفتارهای غیرقانونی را انجام نخواهید داد ، یا به آنها محدود نخواهید شد ، فقط شامل قمار غیرقانونی ، پولشویی ، کلاهبرداری ، اخاذی ، اخاذی ، نقض داده ها ، تأمین مالی تروریسم و ​​سایر فعالیت های خشونت آمیز یا مشاغل ممنوع است. توسط قانون.

3. استفاده از سرویس

3.1 این سرویس به شما اطلاعات سفارش در زمان واقعی را ارائه می دهد. شما می توانید اطلاعات را برای تجزیه و تحلیل خود مشاهده یا بارگیری کنید. OKEx مسئولیتی در قبال قضاوت یا تحلیلی که شما بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط سرویس انجام داده اید ، ندارد.

3.2 شما می توانید از طریق وب سایت ، نرم افزار سرویس گیرنده ، API یا هر کانال دیگر ، به فرم مورد نیاز OKEx سفارش دهید. پس از پر شدن سفارش ، نمی توانید آن را لغو یا اصلاح کنید.

3.3 هنگامی که سفارش “Open Long” یا “Open Short” شما پر شد ، موقعیت مربوطه باز می شود. پس از پر شدن سفارش “بستن طولانی” یا “بستن کوتاه” ، موقعیت مربوطه بسته می شود. این سرویس اطلاعاتی راجع به موقعیت های شما و ارزش VFA ها و مشتقات آنها به شما در زمان واقعی ارائه می دهد..

3.4 تعویض همیشگی هر روز ساعت 08:00 (UTC) تسویه می شود (“تسویه حساب”). قیمت تسویه آخرین قیمت علامت گذاری شده است (تعریف شده و محاسبه شده توسط سرویس ، به “راهنمای تعویض دائمی OKEx” مراجعه کنید). در تسویه حساب ، همان مقدار FVA به اندازه UPL به RPL اضافه می شود و RPL کمتر از مبلغ Clawback به موجودی شما واریز می شود ، که می تواند بلافاصله پس گرفته شود (با توجه به شرایط حاشیه و سایر محدودیت های مورد نیاز سرویس). سپس UPL و RPL به 0 تغییر می یابند (برای تعاریف و روش های محاسبه UPL 、 RPL و مقدار Clawback به “راهنمای تعویض همیشگی OKEx” مراجعه کنید.)

3.5 در تسویه حساب ، کاربران با موقعیت های طولانی و کاربران با موقعیت های کوتاه هزینه تأمین مالی را مبادله می کنند (تعریف شده و محاسبه شده توسط سرویس ، به “راهنمای تعویض دائمی OKEx” مراجعه کنید).

3.6 شما باید هزینه خدمات را به OKEx پرداخت کنید. برای برنامه هزینه ، لطفاً به “راهنمای تعویض همیشگی OKEx” مراجعه کنید.

3.7 اگر ناهنجاری های بازار قبل از تسویه رخ دهد ، از جمله نوسانات حاد شاخص زمینه ای یا نرخ بازدارنده غیرطبیعی ، OKEx ممکن است ، بنا به صلاحدید خود ، تصمیم بگیرد که در یک زمان مناسب با روش منطقی تجاری تسویه حساب کند. OKEx باید اطلاعیه ای را درباره این قوانین دقیق ارسال کند.

4. مدیریت ریسک

4.1 خدمات اقدامات مختلفی را برای کنترل خطرات سیستماتیک در نظر می گیرد ، از جمله:

 • سیستم حاشیه با نسبت حاشیه نگهداری لایه ای
 • مکانیسم تصفیه
 • رویه بازپرداخت اجتماعی

OKEx به طور مداوم اقدامات مدیریت ریسک خود را بهبود می بخشد.

4.2 “سیستم حاشیه با نسبت حاشیه نگهداری لایه ای”. براساس VFA هایی که در سرویس واریز کرده اید ، اندازه موقعیتی که می توانید باز کنید محدود است. علاوه بر این ، برای جلوگیری از انحلال ، نسبت حاشیه شما (تعریف شده و محاسبه شده توسط سرویس ، نگاه کنید به “OKEx راهنمای تعویض همیشگی”) باید بالاتر از Maintenance Margin Ratio نگه داشته شود ، که کمترین نسبت حاشیه مورد نیاز شما برای حفظ موقعیتهای فعلی شماست. یک جدول نسبت حاشیه نگهداری لایه ای توسط سرویس تصویب می شود. هرچه موقعیت بزرگتر باز شود ، به نسبت حاشیه نگهداری بالاتر نیاز است. لطفا به “OKEx راهنمای تعویض همیشگی”برای جزئیات.

4.3 “مکانیسم انحلال”. هنگامی که نسبت حاشیه حساب شما کمتر از نرخ نگهداری و نگهداری سود + نرخ سود تصفیه باشد ، تصفیه حساب شما ایجاد می شود. حساب شما به طور موقت توسط موتور مدیریت ریسک سرویس پذیرفته می شود. و پس از انجام مراحل تصفیه تحت کنترل شما باز می گردند. در مکانیسم انحلال ، موتور مدیریت ریسک سرویس همچنان به تصفیه موقعیت های شما ادامه می دهد ، تا زمانی که نسبت مارجین شما به بالاتر از نسبت حاشیه نگهداری لایه ای شما برسد یا موقعیت های شما کاملاً تسویه شود. لطفا به “OKEx راهنمای تعویض همیشگی”برای جزئیات.

4.4 “رویه بازپرداخت اجتماعی”. برخی از VFA های واریز شده کاربر نمی توانند هزینه های ناشی از انحلال را تأمین کنند. کسری کل از کلیه کاربرانی که انحلال را طی کرده اند ابتدا توسط صندوق بیمه خدمات پرداخت می شود. در صورت تخلیه صندوق بیمه ، رویه بازپرداخت اجتماعی توسط سرویس اتخاذ می شود تا کسری باقی مانده را پوشش دهد. کاربرانی که سود خالص روزانه دارند مشمول این بازپرداخت خواهند شد. لطفا به “OKEx راهنمای تعویض همیشگی”برای جزئیات.

4.5 اگر اندازه موقعیت های شما یا سفارشات باز شما تا حدی جمع شود که تهدید قابل توجهی برای سایر کاربران باشد ، OKEx ، با صلاحدید خود ، ممکن است از شما بخواهد سفارشات خود را لغو کنید یا بخشی از موقعیت های خود را ببندید. شما تصدیق و موافقت می کنید که OKEx حق و اختیار خود را در شرایط استثنایی برای بستن کامل یا جزئی موقعیت یا سفارشات خود محفوظ می دارد..

5. محدودیت مسئولیت

5.1 شما تصدیق می کنید که قوانین و سیاست های مربوط به خدمات را کاملاً می فهمید. به دلیل سو for تفاهم در مورد قوانین و سیاست ها ، OKEx مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما نخواهد داشت. به طور خاص ، برای باز کردن یا حفظ موقعیت های خود ، مقدار VFA هایی که به عنوان حاشیه واریز کرده اید باید نیازهای خاصی را برآورده کند. در صورت برآورده نشدن شرایط ، انحلال ایجاد می شود. وقتی تصفیه اتفاق می افتد ، می توانید تمام VFA هایی را که به عنوان حاشیه واریز کرده اید از دست دهید.

5.2 اطلاعات معاملات شما در تسویه حساب رسمی می شود. اطلاعات نشان داده شده بین 2 تسویه حساب متوالی فقط برای هدف مرجع است و نمی توان ضمانت نتیجه رسمی را تضمین کرد. شما می توانید با اقدامات خود بر اساس اطلاعات مربوط به حل و فصل مقدماتی ضرر کنید. OKEx در قبال خسارت وارده شما هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

5.3 برای مطابقت با تغییرات در قوانین یا مقررات ، یا برای حفظ رفاه عمومی در بازار ، OKEx باید بنا به صلاحدید خود ، گاه و بیگاه سیاست ها ، قوانین یا قوانین اضطراری را تغییر دهد. این تغییرات یا پیاده سازی ها می تواند منجر به غیرقابل دسترسی بودن موقت حساب شما ، بازپس گرفتن از حساب شما ، بستن فوری موقعیت های خاص شما یا وقفه دیگری در سرویس شود. OKEx در قبال خسارت وارده شما هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

5.4 شما موافقت می کنید و می پذیرید که اگر پلت فرم OKEx نتواند به درستی کار کند یا سرویس به دلیل شرایط زیر قطع شود ، از این رو قادر به استفاده از سرویس ها نیستید یا نمی توانید دستورات مربوطه را انجام دهید یا عملیات مربوط به تجارت را انجام دهید ، از جمله عدم موفقیت در این موارد ، تأخیر ، قطع ، عدم پاسخگویی سیستم ، تأخیر در پاسخگویی سیستم یا هر شرایط غیر عادی دیگر ، OKEx هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از شرایط غیرقابل کنترل ، که شامل موارد محدود است:

 • تعلیق خدمات برای تعمیر و نگهداری سیستم همانطور که از قبل توسط OKEx اعلام شده است ؛
 • سو mal عملکرد دستگاه اینترنت که انتقال داده را غیرفعال می کند.
 • فورس ماژور یا حوادث ، مانند طوفان ، زلزله ، سونامی ، جاری شدن سیل ، قطع برق ، جنگ ، شورش ، اقدامات دولت ، حملات تروریستی و غیره یا هرگونه اختلال غیر منتظره دیگری که منجر به تعلیق سیستم عامل OKEx شود.
 • حملات هک ، ویروس رایانه ، سوctions عملکرد شبکه اینترنت ، مسائل بانکی ، به روزرسانی وب سایت ، تعلیق سرویس ، تأخیر یا لغو به دلیل قطع شدن دولت ؛
 • مسائل غیر قابل پیش بینی یا غیر قابل حل با فناوری های موجود در حال حاضر ؛
 • ناشی از اشخاص ثالث از جمله اعدامهای نامناسب یا با تأخیر.

5.5 خرابی شبکه ، خرابی سیستم ، حملات هکری و سایر عوامل پیش بینی نشده امکان ایجاد گردش غیرعادی ، قطع بازار و سایر ناهنجاری های احتمالی را دارند. OKEx حق لغو و / یا بازگرداندن معاملات را برای مدت زمانی که برای کاهش اثرات مخرب بازار کافی بداند ، برای خود محفوظ می داند. OKEx در قبال خسارات وارده ناشی از آن هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

5.6 شما آگاه هستید که خشم تکنولوژی ممکن است به طور غیرمنتظره ای اتفاق بیفتد. OKEx در قبال خسارات ناشی از خشم تکنولوژی که شامل موارد زیر است:

 • از دست دادن ، تأخیر ، قطع شدن یا سو mal عملکرد دیگر اتصال به سرویس.
 • توقف ، کندی ، عدم پاسخ ، یا سو or عملکرد دیگر سرویس ، به دلیل بیش از حد بارگذاری.
 • به دلیل عدم توانایی سرویس در بازیابی اطلاعات لازم از شخص ثالث از طریق اینترنت ، عملکرد نادرستی دارد.

5.7 OKEx به شدت رفتارهای ناعادلانه تجاری را ممنوع می کند. OKEx این حق را دارد که در صورت صلاحدید خود ، کنترل اجرایی بر روی حساب شما را تصویب کند

 • درگیر دستکاری قیمت و یا سایر اقدامات سوicious مخرب در بازار هستند.
 • ممکن است با سو explo استفاده از آسیب پذیری های سرویس یا سایر راه های نامعقول به کاربران دیگر یا OKEx آسیب برساند.
 • در فعالیتهای دیگری که OKEx برای رفاه عمومی بازار مضر می داند شرکت دارند. یا
 • در خلاف قانون و مقررات در هر فعالیت دیگری شرکت دارند.

OKEx همچنین حق دارد اقداماتی را با صلاحدید خود انجام دهد ، از جمله بسته شدن حساب های شما ، محدود کردن معاملات ، توقف معاملات ، لغو معاملات و معاملات برگشتی برای از بین بردن هرگونه اثرات سوverse بر سلامت عمومی بازار OKEx در قبال اقدامات فوق درمورد اقدامات فوق الذکر مسئولیتی در قبال خسارات (از جمله ضررهای مستقیم یا غیرمستقیم ، ضررهای واقعی یا از دست دادن سودهای احتمالی) متوجه شما نخواهد بود.

6. جبران خسارت

6.1 شما باید اقدامات احتمالی را انجام دهید تا از OKEx در برابر خسارت ناشی از استفاده شما از اقدامات سرویس مربوط به حساب OKEx و استفاده شما از سرویس OKEx محافظت کنید یا آن را جبران کنید..

6.2 بدینوسیله شما موافقت می کنید از OKEx در برابر هرگونه ادعا یا مطالبه ای (از جمله هزینه های حقوقی معقول) که به دلیل نقض این توافق ، ناشی از نقض این توافق نامه توسط شخص ثالث یا ایجاد شده توسط شخص ثالثی صورت گرفته یا از آن بی ضرر است ، دفاع کنید ، غرامت آن را پرداخت کرده و از آن استفاده کنید ، نقض قانون یا حقوق شخص ثالث شما و / یا اقدامات یا عدم عملکرد هر شخص ثالثی که به شما اجازه استفاده از حساب OKEx خود را می دهد یا دسترسی به وب سایت ، نرم افزار ، سیستم ما (از جمله هر شبکه و سرور استفاده می شود) ارائه هر یک از سرویس ها) که توسط ما یا از طرف ما یا هر یک از خدمات از طرف شما اداره می شود.

7. متفرقه

7.1 محتویات این موافقت نامه همچنین شامل مشخصات مختلف سیستم OKEx ، سایر توافق نامه ها یا قوانین مندرج در ضمیمه این توافق نامه ، راهنمای تعویض دائمی OKEx و سایر توافق نامه های مربوطه ، قوانین مربوط به سرویس است که ممکن است OKEx هر از گاهی صادر کند. هنگامی که محتوای فوق به طور رسمی منتشر شد ، این جز integ لاینفک این توافق نامه است و شما نیز باید آن را رعایت کنید. در صورت بروز هرگونه تعارض بین محتوای فوق و این توافق نامه ، در صورت عدم وجود گزاره مخالف ، این توافق نامه حاکم است.

7.2 OKEx حق تغییر یک جانبه این توافق نامه (از جمله مطالب فوق) را در صورت لزوم برای خود محفوظ می دارد. چنین تغییری می تواند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی انجام شود. در صورت ایجاد هرگونه تغییر ، مطالب اصلاح شده بلافاصله بر روی وب سایت OKEx قرار می گیرند. لطفاً برای اطلاع از هرگونه تغییر ، آخرین اطلاعات ارسال شده در آن را بررسی کنید. ادامه استفاده یا دسترسی شما به سرویس پس از ارسال هرگونه تغییر به منزله پذیرش آن تغییرات است. اگر محتوای اصلاح شده را قبول ندارید ، باید دیگر از خدمات مرتبط استفاده نکنید.

7.3 شما باید توافق نامه و هر سندی را که در اینجا به آن اشاره می شود با دقت مطالعه کنید. اگر موردی وجود دارد که شما در توافق نامه و هر سندی که در این مقاله به آن اشاره شده درک نمی کنید ، باید این موضوع را با OKEx در میان بگذارید و توضیحات لازم را بخواهید. هرگونه ارتباط رسمی با شما باید از طریق پست الکترونیکی انجام شود مگر اینکه توسط OKEx دستور دیگری داده شود. اسناد از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال می شود و شما باید به دنبال ارسال هرگونه اسنادی برای ما باشید. همچنین می توانید از طریق تلفن با ما تماس بگیرید. هر گونه ارتباط رسمی با شما ، در صورت توافق غیرقابل توافق ، باید به زبان انگلیسی انجام شود. در صورت اختلاف بین نسخه انگلیسی توافق نامه یا هرگونه ارتباطات از این دست و هرگونه ترجمه توافق نامه یا اینگونه ارتباطات (در صورت وجود) به زبان خارجی ، نسخه انگلیسی مربوطه غالب خواهد بود. در صورت اختلاف بین ارتباطات و توافق نامه ، توافق نامه حاکم خواهد بود.

7.4 ایجاد ، اعتبار ، توضیح ، تغییر ، اجرا و حل اختلاف این توافق نامه کاربر با قوانین سیشل اداره می شود.

7.5 در صورت بروز اختلاف بین کاربر و OKEx ، هر دو طرف باید سعی کنند از طریق مذاکره قطعنامه ای را تهیه کنند. با این حال ، اگر تلاش ناموفق باشد ، هر دو طرف باید توافق کنند که اختلاف یا اختلاف را از طریق دادگستری سیشل حل کنند.

7.6 تمام عناوین این توافق نامه فقط برای راحتی خواندن است و تأثیری در تفسیر آن ندارد.

7.7 این توافق نامه در مورد کاربران شبیه سازی معاملات تعویض دائمی اعمال نمی شود.

7.8 Aux Cayes Fintech Co. Ltd. اختیار و تصمیم نهایی تفسیر این توافق نامه را دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me