banner
banner

درک شلوس ، مدیر استراتژی آکادمی رمزهای امنیتی – مجموعه مصاحبه ها

درک شلوس ، مدیر استراتژی آکادمی رمز امنیت است. وی پیش از این یک قطعه از رهبران اندیشه با عنوان “عدم تمرکز کافی و رمزهای امنیتی” را برای ما ارسال کرده است.

در ابتدا چگونه با آکادمی Security Token درگیر شدید?

من سابقه كارآفريني ، حقوق ، و علاقه بسيار شديد به تكنولوژي مخرب دارم. چند سال پیش به تقاطع بلاکچین ، دیجیتالی شدن ، شبکه های باز و قانون اوراق بهادار علاقه مند شدم – و شروع به تحقیق و نوشتن در مورد این موضوعات کردم. در آن زمان ، من شرکت قبلی خود را اداره می کردم و در دانشگاه اورگان کارآفرینی تدریس می کردم.

استیون مک کئون (شریک ، صندوق همکاری) دوست خوب من و همچنین مشاور سابق یکی از استارتاپ های قبلی من است. استفان کارهای مکتوب و تفکر شگفت انگیزی را پیرامون نشانه های امنیتی گردآوری کرده بود و به عنوان مشاور ارشد استراتژی آکادمی رمز امنیت (STA) فعالیت می کرد. پس از گذراندن وقت با تیم STA و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارهای آموزشی آن ، در ژانویه سال 2019 به عنوان مدیر استراتژی به STA پیوستم.

آیا می توانید هدف اصلی آکادمی امنیت رمز را با ما در میان بگذارید?

آکادمی Security Token به عنوان پیشروترین پلتفرم آموزشی در صنعت رمزهای امنیتی در نظر گرفته شده است و تیم متعهد به پوشش و تسهیل تکامل اوراق بهادار دیجیتالی با پیشرفت صنعت طی سالهای آینده است. با پشتیبانی از علاقه شدید به آینده امور مالی ، STA میزبان رویدادهای آموزشی ، مصاحبه های ویدیویی و پادکست ، یک خبرنامه هفتگی پیشرو در صنعت و مطالعات موردی و روایت های روشنگری با تیم ها و ارائه دهندگان خدمات ایجاد صنعت رمز امنیتی است..

برخی از پروژه های موجود در بخش اوراق بهادار دیجیتال که به نظر شما جالب ترین است?

منطقه ای که به نظر من بیشتر جالب است قطعاً لایه زیرساخت است – پروژه هایی که ابزار و بنیادی برای صنعت در بازارهای خرده فروشی و نهادی ایجاد می کنند. من قبلاً در این باره نوشته ام ، اما برخلاف سایر حوزه های صنعت بلاکچین ، یک اکوسیستم کاملاً بهینه شده (و سازگار) پایان به پایان برای دیدن نیاز به تصویب جریان اصلی رمز امنیتی لازم است. این موارد شامل مواردی مانند حقوقی ، معاملات دلالی ، صدور ، معاملات ، حضانت و انطباق با چرخه زندگی است.

با استفاده از رمزهای امنیتی ، ما در حال ایجاد یک ساختار مالی کاملاً جدید هستیم – دارایی که هر دارایی قابل تصور می تواند به صورت دیجیتالی بسته بندی ، ردیابی و معامله شود و به طور هماهنگ با دفترهای قابل اعتماد خرید و فروش شود. تعدادی از پروژه ها منابع قابل توجهی را برای ساخت و بهینه سازی قسمتهای مختلف این لایه زیرساخت سرمایه گذاری کرده اند ، و از دیدگاه من ، تماشای شروع به هم آمدن این قطعات پازل برای پیگیری جذاب بوده است.

توکن های امنیتی تنظیم شده از قوانین سرمایه گذاری جمعی SEC برای جذب سرمایه استفاده می کنند. آیا می توانید به تفکیک هر آیین نامه بپردازید؟ به عنوان مثال ، آیین نامه A + ، آیین نامه D ، مقررات CF?

هرکسی که این مطلب را بخواند باید برای مشخصات و تفاوت بیشتر یک وکیل استخدام کند ، اما من می توانم چند نکته برجسته را مشاهده کنم. از آنجا که نشانه های امنیتی صرفاً نمایشی دیجیتالی از اوراق بهادار هستند ، تابع قوانین مشابه پیشنهادات اوراق بهادار غیر توکن هستند. در نتیجه ، پیشنهادات اوراق بهادار ارائه شده به ساکنان ایالات متحده باید یا در SEC ثبت شوند ، یا تحت قانون اوراق بهادار 1933 معاف شوند.

انجام یک پیشنهاد ثبت شده دارای مزایای زیادی است – صادرکنندگان به طور کلی می توانند درخواست کنند ، به استخرهای مختلف سرمایه گذار در سراسر سرمایه گذاران معتبر و غیرمجاز بفروشند ، اوراق بهادار بلافاصله پس از فروش برای تجارت قابل انتقال است و شرکت های صادر کننده محدودیت قانونی برای مبلغ ندارند بزرگ شده با این اوصاف ، پیشنهادات ثبت شده و الزامات گزارش دهی مداوم می تواند بسیار پرهزینه و طولانی باشد.

متناوباً ، یک ناشر اوراق بهادار ممکن است به دنبال معافیت از ثبت باشد. در سال 2012 ، قانون JOBS به تصویب رسید ، یک چارچوب قانونی به روز شده برای مشارکت خرده فروشی در پیشنهادات اوراق بهادار معاف تحت Reg CF ، Reg D و Reg A + ایجاد شد. در حالی که تعدادی قانون منحصر به فرد وجود دارد ، در اینجا برخی از ویژگی های کلی هر دسته وجود دارد:

تنظیم Crowdfunding (Reg CF) شرکت های خاص را قادر می سازد تا اوراق بهادار (حداکثر 1.07 میلیون دلار در سال) را از طریق واسطه ای که یک کارگزار فروشنده یا یک پورتال تأیید اعتبار ثبت شده است ، در یک بستر مبتنی بر اینترنت عرضه و بفروشند و به سرمایه گذاران معتبر و غیر معتبر اجازه می دهد به شرکت.

قانون D قانون 506 (ب) استفاده از درخواست عمومی را مجاز نمی داند ، اما به ناشران اجازه می دهد تا اوراق بهادار بدون محدودیت جمع آوری کمک سالانه ، به تعداد نامحدودی از سرمایه گذاران معتبر و همچنین به تعداد کمی از سرمایه گذاران غیر معتبر پیچیده را بفروشند..

قانون D قانون 506 (c) اجازه استفاده از درخواست عمومی برای فروش اوراق بهادار بدون محدودیت جمع آوری سرمایه سالانه را می دهد ، جایی که همه خریداران سرمایه گذار معتبر هستند ، و صادر کننده اقدامات منطقی را برای تأیید اینکه یک خریدار یک سرمایه گذار معتبر است انجام می دهد.

آیین نامه A + درخواست عمومی برای فروش اوراق بهادار تا سقف 20 میلیون دلار (ردیف 1) یا 50 میلیون دلار (ردیف 2) را مجاز می داند و به سرمایه گذاران معتبر و غیر معتبر اجازه شرکت می دهد.

شما شخصاً معتقدید که کدام یک از این مقررات بهترین عملکرد STO ها را دارد?

این قطعاً مورد به مورد است – برای ناشران ، درک اهداف بلند مدت جمع آوری سرمایه مهم است ، سپس از آنجا به عقب کار کنید تا چارچوبی را پیدا کنید که کاملاً متناسب با آن اهداف باشد. علاوه بر این ، تعدادی از س questionsالات و ملاحظات حقوقی نیز وجود دارد که صادرکنندگان هنگام انتخاب بهترین چارچوب قانونی برای ارائه اوراق بهادار خود با آنها روبرو می شوند. من همیشه توصیه می کنم با مشاوران حقوقی که هم در قوانین اوراق بهادار و هم در جمع آوری سرمایه مبتنی بر بلاکچین تجربه دارند ، بنشینید و گزینه های موجود را مرور کنید..

آیا نمونه پروژه هایی با استفاده از معافیت های فوق دارید?

تعدادی از اولین پروژه های رمز امنیتی در ایالات متحده از ساختار Reg D Rule 506 (c) استفاده کرده اند. با این اوصاف ، تعداد زیادی پیشنهاد ارائه شده است که از چارچوبهای مختلفی استفاده کرده اند که بهتر متناسب با پیشنهاداتشان بوده است. با گذشت زمان ، من انتظار دارم که پیشنهادهای ثبت شده Reg CF ، Reg A + و در نهایت ثبت شده بیشتری را ببینم.

همانطور که مربوط به نشانه های “شبکه” است – یکی از روندهای عمده ای که من همچنان مشاهده می کنم این است که بیشتر و بیشتر شبکه های از پیش راه اندازی شده به دنبال قوانین اوراق بهادار ایالات متحده هستند تا به طور منطقی شبکه های جدید خود را شروع کنند. Blockstack تحت عنوان Reg A + به ارزش 23 میلیون دلار علامت “قرارداد سرمایه گذاری” فروخت و Reg S. Althea با تلفیق مفهوم Reg CF و مفهوم “token airdrops” در بستر سرمایه گذاری سرمایه گذاری سهام جمهوری ، شبکه غیرمتمرکز اینترنت خود را راه اندازی می کند. CoinList به پروژه هایی مانند Kadena و NuCypher کمک می کند تا پیشنهادهای Reg D را در بالای پلت فرم CoinList راه اندازی کنند. من انتظار دارم که شبکه های بیشتر از پیش راه اندازی شده این موضوع را دنبال کنند. با گذشت زمان ، هدف بسیاری از این شبکه ها دستیابی به حالتی خواهد بود که توکن های شبکه در ابتدا فروخته می شوند زیرا قراردادهای سرمایه گذاری می توانند از امنیت به غیر امنیتی منتقل شوند زیرا عوامل قرارداد سرمایه گذاری از بین می روند و شبکه اصلی غیرمتمرکز می شود..

5 سال دیگر بازار را کجا می بینید?

دیجیتال و دفترهای بی اعتماد تعداد قابل توجهی از مزایا را در مقایسه با سیستم های قدیمی ما ارائه می دهند – من به شدت احساس می کنم با بلوغ ابزارها و مقررات ، صنعت رونق خواهد گرفت.

در ضمن ، ما باید پایه صنعت را برای موارد مختلف استفاده و کاربران نهایی ایجاد کنیم – به عبارت دیگر ، ابزارهای مناسب برای بخش های مناسب. ما به وکلائی متعهد هستیم که دیجیتالی کردن دارایی را درک کنند ، و توکن سازی را راهی قوی برای مشتریان می دانند. ما به قانونگذاران و نهادهای نظارتی نیاز داریم که راهنمایی متناسب با این فناوری مخرب را ارائه دهند. اگر قانونگذاران و نهادهای نظارتی بتوانند در حوزه های قضایی با یکدیگر همکاری کنند ، حتی بهتر. سرانجام ، ما باید به بهبود آموزش در این فضا ادامه دهیم – این چیزی است که ما در آکادمی Security Token بر آن تمرکز کرده ایم.

در نهایت ، ناشران توکن سازی را ترجیح می دهند و سرمایه گذاران آن را مطالبه می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به Security Token Academy مراجعه کنید یا مقاله ای را که درک با عنوان Decentralization and Security Tokens نوشت ، بخوانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me