banner
banner

بانک های ایالات متحده از زنجیره بلوک استقبال می کنند ، در حالی که موسسات همچنان علاقمند به BTC هستند

اخبار هفته – بزرگترین داستانهای هفته ارز رمزنگاری شده

2021 برای صنعت بلاکچین و ارزهای رمزپایه بسیار قدرتمند آغاز شده است. دارایی دیجیتال ، BTC ، به بالاترین قیمت جدید در همه زمان ها رسیده است (دوباره) زیرا بانک های ایالات متحده خود را مجاز به استفاده از بلاک چین و پول های ثابت می دانند.

بهره باز نیز برای گزینه های ETH و معاملات آتی افزایش یافته است ، در حالی که سرمایه بازار پیشرو در altcoin به بالاترین سطح جدید خود رسیده است. در همین حال ، شبکه Stellar توسط اوکراین برای توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود مورد استفاده قرار گرفته است.

در اینجا همه چیزهایی که باید درباره این داستان ها و موارد دیگر بدانید ، در این هفته از اخبار هفته OKEx Insight است.

هنگامی که بانک های ایالات متحده اجازه استفاده از بلاکچین های عمومی را دارند ، حجم های پایدار کوین رکورد جدیدی را ثبت کردند

در یک نامه تفسیری منتشر شده در روز دوشنبه ، 4 ژانویه ، دفتر نظارت بر ارز در ایالات متحده اعلام کرد که بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال ممکن است از هر دو بلاکچین عمومی و زنجیره پول ثابت برای شهرک ها استفاده کنند.

این خبر در کنار یک رکورد جدید برای تعدیل حجم پایدار کوین در زنجیره است. حجم کل پایدار کلین در ماه آخر سال 2020 178.34 میلیارد دلار بود – 11.3٪ افزایش نسبت به بالاترین رقم قبلی در سپتامبر – به عنوان گزارش شده توسط The Block.

غذاهای کلیدی

 • در حال حاضر بانک ها و انجمن های پس انداز مجاز به اجرای گره هستند ، در واقع به بانک ها اجازه می دهد از بلاک چین های قابل تأیید عمومی برای اهداف تأیید ، ذخیره ، ضبط و تسویه حساب استفاده کنند..
 • قوانین موجود هنوز باید رعایت شود و بانک ها و انجمن های پس انداز همچنان باید سازگار باشند.
 • این نامه تفسیری اساساً وجود پولهای پایدار را تأیید می کند و شیوع آنها را در سالهای آینده تقویت می کند.

حجم معاملات 24 ساعته عقب مانده تقریباً از ژوئیه 2020 افزایش یافته است. منبع: شاخص Stablecoin مساری

بهره باز و محدودیت بازار اتریوم به بالاترین رکوردهای همیشگی رسیده است

بر اساس The Block – که در مجموع علاقه آزاد به گزینه های ETH در آخر هفته گذشته در کنار اوج معاملات آتی 2.65 میلیارد دلار ، اوج های جدیدی را تعیین کرده است. اشاره شد که OKEx 17.8٪ سهم داشته است. در همین زمان ، ضریب OI در گزینه ها بالغ بر 1.22 میلیارد دلار بود.

در همین حال ، ارزش بازار ETH در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است. بر اساس داده های محاسبه شده توسط TradingView ، شاخص متریک به 152.279 میلیارد دلار رسید.

غذاهای کلیدی

 • تقاضا برای ETH طی ماه های اخیر همزمان با آغاز قرارداد سهام Ethereum 2.0 افزایش یافته است.
 • افزایش تقاضا و علاقه به ETH ، بار دیگر ، هزینه های بسیار بالایی را هنگام تعامل با پروتکل های DeFi مبتنی بر Ethereum و مبادلات غیرمتمرکز ایجاد کرده است..

ارزش کل بازار ETH در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است. منبع: TradingView

Three Arrows Capital دارای بزرگترین موقعیت GBTC است

این هفته ، ما از طریق یاد گرفتیم تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده که شرکت سرمایه گذاری سنگاپور Three Arrows Capital در Grayscale’s Bitcoin Trust دارای موقعیتی است که بالغ بر 36،969 BTC – ارزش تقریبی 1،526،265،165 دلار ، تا زمان نوشتن این مقاله.

غذاهای کلیدی

 • موقعیت Three Arrows Capital بزرگترین وضعیت در Bitcoin Trust Grayscale است که بیش از 6٪ از سهام GBTC را تشکیل می دهد.
 • این خبر ممکن است نشانه دیگری باشد مبنی بر اینکه سرمایه گذاران نهادی در حال انباشت محصولات BTC متمرکز بر نهادها هستند – که ممکن است حداقل تا حدی مسئول افزایش قیمت اخیر باشد.

GBTC افزایش یافته است و قیمت BTC را منعکس می کند. منبع: TradingView

اوکراین برای توسعه CBDC از Stellar استفاده می کند

وزارت تحول دیجیتال در اوکراین دارد گزارش شده برای کمک به توسعه استراتژی ارز دیجیتال و دارایی های دیجیتال بانک مرکزی خود با بنیاد توسعه ستاره ای همکاری کرد.

غذاهای کلیدی

 • Stellar در حال یافتن موردی در دنیای مالی دیجیتال تنظیم شده است. بانک آلمانی Bankhaus von der Heydt قصد دارد با استفاده از این پروتکل ، یک اوراق بهادار یورو را منتشر کند و BaFIN تنظیم کننده آلمانی اخیراً در زمینه انتشار اوراق قرضه توزیع شده در Stellar امضا کرد..
 • قیمت XLM تا زمان نگارش این مقاله طی هفت روز گذشته 138.7٪ افزایش یافته است – علی رغم این واقعیت که ارز رمزنگاری شده ممکن است نقشی کم و هیچ نقشی در توسعه CBDC اوکراین داشته باشد.

قیمت XLM در OKEx طی روزهای اخیر افزایش یافته است. منبع: OKEx

JPMorgan قیمت “ناپایدار” 146،000 دلار + BTC را پیش بینی کرده است

استراتژیست های بانک سرمایه گذاری چند ملیتی آمریکایی و شرکت هلدینگ خدمات مالی JPMorgan Chase & طبق یک یادداشت ، شرکت افزایش بالقوه قیمت BTC را به بیش از 146،000 دلار پیش بینی کرده است منتشر شده در روز دوشنبه.

قیمت BTC امروز در بالاترین سطح تاریخی و بالاتر از 41،000 دلار معامله شد ، اما از آن زمان تاکنون به حدود 39،780 دلار کاهش یافته است.

غذاهای کلیدی

 • وجوه معامله شده با مبادله طلا با افزایش شیوع بیت کوین تراست Grayscale شاهد خروج قابل توجهی هستند – این نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی BTC را بر دارایی امن و سنتی نگه می دارند.
 • پیش بینی JPMorgan ، در صورت تحقق یافتن ، تا حد زیادی به تحکیم مفهوم محبوب BTC کمک خواهد کرد "طلای دیجیتال."
 • JPMorgan همچنین اشاره کرد که "چنین سطح قیمتها ناپایدار است" – پیشنهاد می کند که ما ممکن است در مراحل اولیه تا میانه حباب BTC باشیم.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me