banner
banner

Red Swan Partners با Polymath با ارزش 2.2 میلیارد دلار

شركت املاك و مستغلات تجاري مستقر در شهر نيويورك ، رد سوان در رقابت براي ادغام توكن سازي در بازار فقط سود را بالا برد. این هفته ، این شرکت همکاری جدیدی را با پلت فرم محبوب توکن سازی ، Polymath اعلام کرد. این مشارکت به شرکت اجازه داد 2.2 میلیارد دلار از املاک خود را در سراسر ایالات متحده به دست آورد. این خبر بلوغ بیشتر در بخش توکن سازی املاک و مستغلات و همچنین یکی از بزرگترین و بلند پروازانه ترین پروژه های توکن سازی تاکنون را نشان می دهد..

گریم مور ، رئیس توکن سازی در Polymath ، در بحث از این مانور ، لحظه ای صرف کرد و در مورد برخی از تلاش های قبلی توکن سازی توسط رقبا صحبت کرد. وی توضیح داد که این پروژه ها فاقد تجربه واقعی در بخش املاک و مستغلات هستند. در نتیجه ، این شرکتهای فناوری هرگز نتوانستند راه حلی واقعی برای خدمت به بخش املاک و مستغلات خصوصی به روشی که برای رشد مناسب باشد ، ایجاد کنند..

تجربه بازار به حساب می آید

به طور مشخص ، مور به تلاش های هاربر اشاره كرد كه در آن شركت مجبور شد استراتژی را كنار بگذارد پس از آنكه مسائل مربوط به اسناد و مدارك باعث آزار پروژه شد. همچنین ، او به دو شکست عمده توکن سازی از دو سال گذشته اشاره کرد سیالیت و پروژه های پروپلر. هر دوی این پروژه های بلند پروازانه درصدد بودند تا بودجه های املاک و مستغلات را به میلیون ها دلار برسانند. متأسفانه ، هر دو پس از عوارض غیر قابل اجرا کردن مفاهیم ، بی سر و صدا بازنشسته شدند.

طبق اسناد شرکت ، Red Swan سهام 780 میلیون دلاری سهام را از طریق پیش فروش در اختیار سرمایه گذاران معتبر قرار خواهد داد. پس از تکمیل ، این شرکت با 4 میلیارد دلار املاک و مستغلات اضافی که در حال حاضر در خط تولید توکن سازی خود قرار دارد ، ادامه خواهد داد. نکته مهم این است که 2.2 میلیارد دلار نشان دهنده سهام 16 املاک تجاری مختلف کلاس A است. این خواص در سراسر ایالات متحده واقع شده است. به طور خاص ، آستین و هوستون ، تگزاس ، بروکلین ، نیویورک ، اوکلند ، کالیفرنیا و انتاریو ، کانادا.

قو سرخ – در جایی که دیگران شکست خورده اند موفق شوید

رد سوان معتقد است که آنچه را که لازم است برای عبور از جایی که رقابت شکست خورده است ، دارد. برای اولین بار ، مدیران اظهار داشتند که این شرکت یک شرکت املاک و مستغلات تجاری است و گروه فنی دیگری نیست. ثانیا ، این شرکت موقعیت لازم را دارد تا اطمینان حاصل کند که مفهوم آن به موقع وارد بازار می شود.

Red Swan Ventures از طریق صفحه اصلی

Red Swan Ventures از طریق صفحه اصلی

نکته مهم این است که Red Swan قصد دارد وجوه سرمایه گذاران را تا زمان توزیع در اواسط ماه آوریل در دست نگه دارد. در این زمان ، شرکت امیدوار است که از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به عنوان مشاور سرمایه گذاری ثبت شده تأیید شود. این مجوز به شرکت امکان می دهد دارایی های سرمایه گذاران معتبر را که به سمت جلو حرکت می کنند ، مدیریت کند.

Polymath – یک رهبر صنعت

به نوبه خود ، Polymath تمام جنبه های فنی توکن سازی را ارائه داد. این مراحل شامل نشانه گذاری خصوصیات ، برنامه نویسی قراردادهای هوشمند و حفظ یکپارچگی سیستم عامل بود. Polymath به عنوان یک رهبر در بخش توکن سازی شناخته می شود. در نتیجه ، Red Swan وقتی تصمیم به همکاری با این شرکت گرفت کوچه ای قدرتمند ایجاد کرد. براساس گزارش ها ، Polymath با استفاده از پروتکل ST-20 بومی خود ، املاک و مستغلات را توکن زد. این توکن های ST-20 تا تاریخ توزیع در کیف پول دیجیتالی که توسط Prime Trust نگهداری می شود ، قرار می گیرند. علاوه بر این ، این صندوق ها تا یک میلیارد دلار بیمه می شوند.

RedSwan از طریق توییتر

RedSwan از طریق توییتر

نکته مهم ، مدیران اظهار داشتند که این شرکت قصد دارد در آینده بسیار نزدیک توکن هایی را روی یک بستر انحصاری بلاکچین سازمانی منتشر کند. این خبر نگرانی های فزاینده ای راجع به استفاده از بلاک چین های عمومی در بازار STO برجسته می کند. به تازگی ، چندین سیستم عامل ، از جمله Polymath ، نشانه های خود را از Ethereum به زنجیره بلوکی اختصاصی تغییر داده اند ، با توجه به نگرانی های مختلف از مقیاس پذیری ، تا آنجا که معدنچیان در کشورهای مجاز مجاز در معاملات تایید می کنند.

نووكدی همچنین در مورد تمایل به كمك به سرمایه گذاران خدمات با سطح بودجه بین 500000 تا 10 میلیون دلار صحبت كرد. وی اظهار داشت که در حال حاضر ، این سرمایه گذاران باید با پروژه های با ریسک و سطح پایین تر برخورد کنند. وی معتقد است که رویکرد Red Swan می تواند این سرمایه گذاران را به گونه ای که قبلاً غیرقابل تصور بود ، به املاک بزرگ و عالی برساند..

Red Swan’s Role

Red Swan به عنوان بخشی از نقش خود در پروژه توکن سازی ، کلیه معاملات مربوط به املاک را اداره خواهد کرد. این اقدامات شامل ارزیابی املاک ، ارزیابی بازارها و فروش املاک با رسیدن زمان است. با توجه به تجربه عظیم بازار مستقیم شرکت ، این کارها نباید خیلی سخت باشد. در حال حاضر ، Red Swan بیش از 30،000 سرمایه گذار معتبر در سیستم عامل خود دارد. طبق اسناد شرکت ، این پلت فرم درصد کمی از ارزش سهام صادر شده را می گیرد. اگر فقط درصد کمی از این کاربران از پیشنهادات جدید شرکت بهره مند شوند ، این شرکت قرار است درآمد هنگفتی کسب کند.

نقدینگی بیشتر در فضا

جنبه مهم دیگری که باید در مورد پروژه توکن سازی Red Swan مورد توجه قرار گیرد این واقعیت است که این شرکت قفل نقدینگی غیرقابل دسترسی قبلی در بازار را باز می کند. به عنوان مثال ، رد سوان به صاحبان املاک اجازه می دهد 90٪ از ارزش خالص سهام یک دارایی را به دست آورند. در مقایسه ، بانک محلی شما فقط به شما امکان استفاده از 50٪ از دارایی یک ملک را می دهد.

ثبت در بازار املاک و مستغلات – اجتناب ناپذیر

سکه بندی بخش املاک و مستغلات جهانی مزایای عمده ای نسبت به شیوه های سنتی بازار در حال حاضر برای بازار فراهم می کند. از طرف دیگر ، املاک توکنی شده می تواند به مخاطبان جهانی فروخته شود. در مقایسه با سرمایه گذاری مستقیم در املاک و مستغلات ، خرید و انتقال رمزهای امنیتی بسیار آسان تر است.

علاوه بر این ، توکن سازی سطح ورود سرمایه گذاران را که قصد شرکت در بازار را دارند ، کاهش می دهد. در برخی موارد ، سرمایه گذاران می توانند با صرف 100 دلار در یک STO مستغلات توکن سازی شده شرکت کنند. به این ترتیب ، توکن سازی سرمایه جدید را مستقیماً وارد بازار می کند. Red Swan این مفهوم را یک گام فراتر می برد زیرا این گروه دارای شبکه عظیمی از کارآفرینان املاک و مستغلات است. لیست قابل توجه شرکت از سرمایه گذاران معتبر مطمئناً این فرصت های جدید بازار را به سطح بالاتری ارتقا خواهد داد.

قو قرمز – بازی تغییر کرده است

رد سوان با این مانور بازار جهانی املاک و مستغلات را به جلو سوق داده است. اقدامات بعدی این شرکت روند ماهانه بازار را القا می کند. پس از اینکه Red Swan درآمد خود را فاش کرد ، می توانید انتظار داشته باشید که تعداد دیگری از شرکت های بزرگ املاک و مستغلات نیز در این کار شرکت کنند. در حال حاضر ، بازار املاک و مستغلات به روزرسانی عمده ای شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me