banner
banner

ارزهای رمزپایه برتر با پتانسیل رشد بزرگ در سال 2018 – قسمت دوم

این یک مقاله پیگیری شده برای لیست است:   

  • ارزهای رمزپایه برتر با پتانسیل رشد بزرگ در سال 2018 – قسمت اول “

امروزه Altcoins زیادی در بازار وجود دارد ، اما لازم است بدانید که برخی از آنها پتانسیل کمی برای موفقیت در دنیای ارزهای رمزپایه دارند. با این حال ، توانایی سرمایه گذاری در موارد مناسب همان چیزی است که شما همیشه باید هدف آن باشید. سکه رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری شما ممکن است “چیز بزرگ” بعدی در بازار فردا مانند Bitcoin ، Ethereum و Litecoin باشد.

با این وجود ، در این مقاله ، ما دوست داریم نگاهی دقیق به 5 ارز رمزنگاری شده (البته فعلاً آنقدرها معروف نیست) در بازار که دارای پتانسیل رشد در سال 2018 است ، بیاندازیم.!

EOS

EOS یک رمز بلاکچین است که به طور خاص تولید می شود تا به کارآمدترین ساختار در دنیای ارزهای رمزپایه تبدیل شود. این رمز ارز در اصل مانند Ethereum است ، اما هدف آن این است که نسخه بهتری از آن باشد و DAPP بتواند حدود 60،000 تراکنش در ثانیه را مدیریت کند.

مسئله بیت کوین و برخی دیگر از ارزهای رمزپایه برجسته این بود که معاملات کند بوده و اجازه پیشرفت DAPP ها ، DAOS و سایر توابع ارز رمزپایه را نمی دهد. به این دلیل EOS ایجاد شد.

لازم است بدانید که EOS می تواند شما را به سرعت معامله بالاتری برساند و شما می توانید در هر زمان و بدون مواجه شدن با گرفتگی ، هر معامله را انجام دهید..

از طریق EOS می توان به ایجاد DAPP کمک کرد. همچنین ، با استفاده از EOS می توان اقتصاد بهتری ایجاد کرد که در ازای هر معامله ای عاری از هزینه است. به عبارت دیگر ، همانطور که سکه های رمزنگاری مانند Ethereum هر بار که معامله ای انجام می دهید از شما هزینه می گیرند. اما ، EOS DAPP در ازای هر معامله ای که توسط شما انجام شود ، هزینه ای از شما دریافت نمی کند.

در نتیجه ، این رمز ارز برای بهبود آینده ارز رمزپایه تولید شد.

NEO

NEO یک رمزنگاری نسل بعدی است که برای ساخت شبکه ای قابل دسترسی از برنامه های غیرمتمرکز ایجاد شده است. یکی از ویژگی های مهم NEO این است که رمز آن قابل تقسیم نیست و توکن های GAS تولید می کند که می تواند برای پرداخت هزینه های معامله ای که توسط برنامه های موجود در شبکه تولید می شود ، استفاده شود.

علاوه بر این ، این ارز رمزپایه از فناوری بلاکچین و هویت دیجیتالی برای دیجیتالی کردن دارایی ها از طریق استفاده از مخاطبین کارآمد استفاده می کند. به راحتی می توان گفت که ، NEO یک ارز دیجیتال است که با استفاده از هویت دیجیتال به دنبال ایجاد خلق بهتر برای آینده است..

متعاقباً ، با ویژگی هویت دیجیتال ، NEO قصد دارد اطمینان حاصل کند که ویژگی هویت دیجیتال به استاندارد PKI (زیرساخت کلید عمومی) X.509 رسیده است. این بدان معنی است که برای هر کسی که از این بلاکچین استفاده می کند ، گمنامی ارائه می شود ، اما باید تحت استاندارد بین المللی برای هویت دیجیتال باشد. با این وجود ، با NEO می توانید بهترین راه حل های بلاکچین را دریافت کنید.

خط تیره

اشکال خاصی در ارزهای دیجیتال برجسته مانند بیت کوین منجر به ظهور سکه های رمزپایه دیگری مانند این شده است خط تیره.

Dash به گونه ای طراحی شده است که در کل حدود هجده میلیون سکه عرضه کند. در حال حاضر ، میزان عرضه به 7.4 میلیون افزایش یافته است و انتظار می رود تا 2300 به نقطه عطف خود برسد.

با این حال ، در زمان نوشتن این مقاله ، قیمت هر واحد DASH حدود 352 دلار است. علاوه بر این ، ارزش بازار این ارز رمزنگاری شده حدود 2.8 میلیارد دلار است.

Dash از پول نقد الکترونیکی غیرمتمرکز P2P پشتیبانی می کند و این یک سکه رمزنگاری شده با آینده ای روشن است.

ون

ون یک رمز ارز است که توسط شبکه HubCulture کنترل می شود. این ارز رمزنگاری شده به دلیل راحت بودن امروزه به طور گسترده ای پذیرفته شده است.

در واقع ، این رمز ارز یک دارایی دیجیتال برای تماشای در سال 2018 است ، و این به این دلیل است که هدف آن قراردادهای هوشمند است و همچنین بر ICO ها و DAPP ها تمرکز دارد..

دلیل محکم دیگر اینکه چرا باید مراقب این سکه باشید ، الگویی بودن آن با شرکت های بزرگ مالی در جهان است. مشارکت با شرکتهای بزرگ مالی رشد ارزش این ارز رمزپایه را افزایش می دهد.

همچنین ، VEN با دولت چین مطابقت دارد. همه ما از جنگ دولت چین با ارزهای رمزپایه می دانیم – اما ، VEN یک سکه رمزنگاری است که هیچ مشکلی با چین ندارد و در آنجا بسیار پذیرفته شده است.

DCR

چه مقدر می شود

DCR (Decred Coin) یکی دیگر از ارزهای رمزپایه ناشناس با سیستم اجماع ترکیبی است. این دارایی دیجیتال بیشتر شبیه بیت کوین است ، اما با یک برنامه قوی در ورودی جامعه برای حفظ توسعه اقتصادی.

DCR از یک سیستم استخراج استفاده می کند تا مطمئن شود هیچ کس توانایی کنترل کامل معاملات را بدون توافق جامعه ندارد..

علاوه بر این ، DCR همچنین به کاربران خود اجازه می دهد بدون استفاده از سخت افزار استخراج گران قیمت ، در برنامه های خود شرکت کنند.

در حقیقت ، DCR برای ایجاد تعادل بین نیازهای شرکت کنندگان و نهادهای نظارتی ایجاد شده است. حتی اگر DCR امروزه یک “تازه کار” در بازار است ؛ هنوز سرعت رشد آن حیرت انگیز است. با این وجود ، این رمز ارز دارای پتانسیل لازم برای رشد است زیرا در حال حاضر سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است – باید دلایل خوبی وجود داشته باشد ، درست است?

مقاله قبلی ما را بررسی کنید ‘ارزهای رمزپایه برتر با پتانسیل رشد بزرگ در سال 2018 – قسمت اول.

اگر این را دوست داشتید ، ممکن است بخواهید قسمت بعدی “برترین ارزهای رمزپایه با پتانسیل رشد عالی در سال 2018” را از اینجا بررسی کنید. همچنین ، بسیاری از ارزهای رمزپایه ذکر شده را می توان در اینجا یافت مبادله Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me