banner
banner

10 بهترین برنامه پاداش و بازپرداخت Cryptocurrency

کاربران بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده که به صورت آنلاین خرید می کنند باید با بهترین پاداش های بازپرداخت رمزپایه و سیستم عامل های تخفیف آشنا شوند. در حالی که ما بهترین روش های کسب بیت کوین را شرح داده ایم ، 10 برنامه برتر پاداش و وب سایت های تخفیف دار زیر گزینه هایی هستند که باید استفاده کنند که به مردم امکان می دهد پول خرید خود را با پرداخت ارز رمزپایه دریافت کنند..

ممکن است بسیاری از افراد با خدمات معروف پول پس گرفتن مانند Rakuten ، Honey ، Ibotta یا Drop آشنا باشند ، اما با ظهور بیت کوین بسیاری از افراد سوئیچ می کنند تا ببینند چگونه می توانند پول نقد رمزنگاری را به عنوان راهی عالی برای جیب زدن سکه اضافی به دست آورند. رایگان.

صدها میلیون آمریکایی و صدها میلیون نفر دیگر در سراسر جهان دوست دارند کشف معاملات ، کوپن های کلیپ ، اعمال کد تبلیغاتی و برنامه های وفاداری اهرمی – و اکنون این جنبش صرفه جویی در پول راه خود را به بازار ارزهای رمزپایه باز کرده است.

در حالی که برنامه های پاداش برگشت وجه نقد محور ارزهای رمزپایه نسبتاً جدید هستند ، سیستم عامل های پاداش خرید و ذخیره هنوز فناوری در مورد استفاده و قدردانی از آنها نیست که دوباره استفاده کنند. یادگیری نحوه شروع خرید هوشمندانه تر (مایل سفر ، امتیاز کارت اعتباری ، تخفیف عمده و غیره) با دریافت پاداش بازگشت پول ، توانایی هزینه صرف پول با بازپرداخت پول از فروشگاه های مورد علاقه خود را ترکیبی می کند.

همه ما می دانیم که صرفه جویی در هزینه های آنلاین چقدر آسان است اما درک چگونگی صرفه جویی در هزینه خرید در اینترنت کار چندان ساده ای نیست و این راهنمای پاداش بیت کوین پول نقد به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه در خریدهای روزمره خود به راحتی تخفیف رمزگذاری کسب کنید..

البته همه برنامه های پاداش رمزنگاری به یک اندازه ایجاد نشده اند ، همانطور که گفته می شود ، “چیزی به عنوان یک ناهار رایگان وجود ندارد” ، اما استفاده از خدمات برنامه بازپرداخت قابل بازخرید می تواند صرفه جویی در هزینه را سرگرم کننده و آسان کند در حالی که به طور همزمان درآمد را بهینه می کنید. گرچه ممکن است واضح باشد ، کلاهبرداری های بیت کوین وحشیانه عمل می کنند ، بنابراین توجه کافی داشته باشید و مراقبت های لازم را انجام دهید.

از روزهای قطع کوپن تا ارسال تخفیف های برگشتی ، ما همه کاربران رمزنگاری را تشویق می کنیم تا از 10 بهترین برنامه پاداش برگشت پول نقد مبتنی بر بیت کوین در زیر برای پس انداز قفل استفاده کنند.

10 برنامه برتر پاداش Crypto Cash Back برای استفاده

به راحتی می توان گفت که هر سرویس مبتنی بر دیجیتال که پول رایگان ارائه می دهد ، باید با شک و تردید فوری و چشم نوازی روبرو شود ، اما لیست زیر از سیستم عامل های پاداش خرید آنلاین مربوط به بیت کوین ، بهترین و مناسب ترین برنامه ها است در نظر گرفتن.

این برنامه های بازپرداخت رمزنگاری به شما کمک می کند تا پس از خرید کالا یا خدمات (جایی که کوپن یا کد تبلیغاتی قبل از تسویه حساب اعمال می شود) در ازای درآمد کسب کنید ، مشابه تخفیف است.

ارزهای رمزپایه از اسباب بازی های پیشرفته و پیشرفته به توکن های ارزشمندی با کاربردهای گسترده تبدیل شده اند.

قبل از ورود به 10 بهترین ارائه دهنده پاداش وجه نقد ، سه تمایز پرداخت برای هر یک از موارد ذکر شده قابل بررسی است:

  • روش پرداخت: تحقیق کنید که چگونه هر یک از این برنامه های پاداش بازپرداخت درآمد شما را ارسال می کند (دستورالعمل تنظیم کیف پول)
  • فرکانس پرداخت: مطالعه کنید که آیا بلافاصله پاداش پرداخت می کنید یا اینکه پرداخت ها هفتگی یا ماهانه است
  • شرایط آستانه پرداخت: قبل از بازپرداخت پاداش ، مقادیر مورد نیاز برای میزان تولید خود را بررسی کنید و همچنین بررسی خرده فروشی ها

اکنون ، بیایید به محبوب ترین برنامه های پاداش و تخفیف نقدی ارز رمزنگاری شده بپردازیم که به شما کمک می کند هنگام خرید آنلاین پس انداز کنید و بیت کوین کسب کنید..

1) Lolli – عسل Crypto

این چیزی فراتر از یک همبستگی ضعیف است. Lolli همانند سیستم عامل های پاداش مبتنی بر دسک تاپ مانند Honey فعالیت می کند. تمام کاری که کاربران باید انجام دهند این است که افزونه دسک تاپ را بارگیری کنند ، که در حال حاضر فقط برای Chrome در دسترس است.

از آنجا ، تنها کاری که شما باید انجام دهید بررسی دسته های مختلف فروشگاهی است که Lolli مشوق های شما را فراهم می کند ، خریدی انجام دهید و پرداخت را با استفاده از پلاگین Lolli تکمیل کنید و حداکثر 10٪ بیت کوین پول نقد خریدهای خود را بدست آورید..

در کل ، Lolli توسط صدها فروشگاه دیجیتال مختلف پشتیبانی می شود ، هر کدام از آنها سطح بازپرداخت خود را در خریدها ارائه می دهند. این شامل چندین نام شناخته شده مانند Macy’s ، TopShop ، Sears ، Rag است & استخوان و بیشتر.

این یکی به لطف سهولت و شهود نسبی در رتبه 3 قرار دارد ، نه تنها اتصال آن به مرورگر بلکه رابط کاربری تمیز و سبک ساده آن.

2) Pei – بازپرداخت خودکار در بیت کوین

برای یک برنامه تلفن همراه ، به نظر می رسد Pei دارای یک سیستم پرداخت مشابه مانند MoneyBox است که در آن هر زمان که از کارت وابسته خرید می کنید ، بلافاصله پول نقد یا کمک بیت کوین به حساب شما می کند..

تمام کاری که کاربران باید انجام دهند این است که برنامه تلفن همراه را که برای Android یا iOS رایگان است بارگیری کنید. از آنجا ، شما ثبت نام می کنید ، کارت انتخابی خود را ضمیمه می کنید و شروع به تولید تخفیف های ثانویه از پرداخت های خود می کنید.

پرداختها بلافاصله به عنوان فیات یا بیت کوین در حساب شما معتبر نیستند ، این دو گزینه ای است که در اختیار کاربران قرار می گیرد. با این حال ، هر پرداخت از کارت شما که در برنامه شما منعکس شده است ، به کل عملکرد شما کمک می کند.

یکی از مواردی که Pei را متمایز می کند این است که هرچه بیشتر از آن استفاده کنید ، بازپرداخت و امتیازات بهتری دریافت می کنید.

در حال حاضر ، کاربران فقط می توانند USD یا BTC را از طریق Pei بدست آورند ، این شرکت اعلام کرده است که در آینده قابل پیش بینی رمزنگاری های دیگری اضافه خواهد کرد.

3) Earn.com – Crypto for Contributions

اقتصاد کنسول در طی چند سال گذشته به طرز چشمگیری در حال رشد بوده است ، به طوری که کاربران موفق به کسب درآمد اضافی از طریق برنامه هایی مانند Lyft ، UberEats و سایر کاربران شده اند..

یکی دیگر از برنامه های Gig Economy ، Earn.com است که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را برای انجام کارهای مختلف کسب کنید. این وظایف می توانند به آسانی پاسخ دادن به س fromالات پرسشنامه اختصاصی ، شرکت در مطالعات یا پاسخ به ایمیل های خاص باشند.

هر کار ارزش کمی از بیت کوین را برای شما فراهم می کند. بنابراین ارائه یک مقدار مختصر از زمان خود می تواند معادل بازدهی کاملاً مناسب در آینده باشد.

کاربران نمایه عمومی Earn.com را تنظیم می کنند ، دیگران را قادر می سازد بدون افشای اطلاعات تماس شخصی ، پیام ها و کارها را برای کاربر ارسال کنند. پس از پاسخ دادن به یک پیام یا تکمیل یک کار ، پاداش کار در بیت کوین دریافت خواهید کرد. سپس می توانید به کیف پول بیت کوین یا حساب Coinbase خود وجه نقد پرداخت کنید.

4) Storm X – کسب درآمد از تکالیف خرد

طوفان X همراه با داشتن برخی از بررسی های بسیار خوب در Google Play ، به عنوان یک برنامه تلفن همراه نسبتاً خوب ، بر بازی های روزمره و کارهای دیجیتالی که اغلب با آنها روبرو می شویم ، تأکید دارد..

کاربران می توانند به راحتی با بارگیری برنامه از طریق Google Play یا فروشگاه برنامه iOS ، به آن متصل شوند. از آنجا ، شما فقط باید خود را با یک حساب تنظیم کنید و شروع به کسب درآمد از کارها کنید.

هر وظیفه درون برنامه با حجم مشخصی از ارز درون برنامه ای این پلتفرم ، به عنوان «پیچ و مهره» شناخته می شود ، به کاربران پاداش می دهد. برای باز کردن قفل پاداش مالی ، باید از طریق طیف وسیعی از وظایفی که به شما محول شده است ، از مقدار مشخصی پیشی بگیرید.

یک کار ممکن است از شما بخواهد که برای مشاغلی مانند Lyft پرسشنامه ای را پر کنید. یک کار دیگر ممکن است از شما بخواهد یک بازی مرورگر انجام دهید و برای شرکت ، دعوت از دوستان یا ارائه بازخورد از Bolts کسب کنید.

این شرکت ادعا کرده است که از زمان آغاز به کار در سال 2014 ، بیش از 249 BTC و 570 ETH توزیع کرده است.

در کنار وظایف گیمیفیکیشن ، Storm دارای یک فروشگاه درون برنامه ای است که به StormShop معروف است. از طریق استفاده از این فروشگاه اختصاصی ، هر زمان که کاربران با استفاده از برنامه خرید و پرداخت را انجام می دهند ، می توانند در خریدهای خود پاداش رمزگذاری کسب کنند.

به گفته این شرکت ، در حالی که نرخ بازپرداخت برای هر یک از این فروشگاه ها متفاوت است ، بازپرداخت می تواند به بالاترین نرخ 30٪ برسد.

5) CoinRebates – دقیقاً آنچه روی قلع می گوید

“از فروشگاه های آنلاین مورد علاقه خود خرید کنید و پاداش بیت کوین نقدی رایگان دریافت کنید.”

همانطور که از نامش پیداست ، CoinRebates سطح متغیری از بازپرداخت را ارائه می دهد که ثابت است ، صرف نظر از اینکه چقدر هزینه می کنید.

آنچه این رتبه را در تعداد گسترده (و در حال افزایش) سیستم عامل بازپرداخت و پاداش بسیار بالا می برد ، به دلیل تعداد بی شماری از مشاغل است که طی سالهای گذشته با آن همکاری کرده اند.

شرکت های شریک شامل نام های اصلی خانواده مانند Walmart ، Macy’s ، Expedia و حتی اسامی آنلاین مانند Udemy ، Microsoft و Groupon هستند. بسته به اینکه از کدام شرکت استفاده می کنید ، بازپرداخت از 1.5 تا 20٪ متغیر است ، با شرکتهایی مانند Udemy 24 بیت (ارز سیستم عامل) به ازای هر دلار هزینه شده.

در حالی که این شرکت بیشتر به یک پایگاه مصرف کننده در ایالات متحده یا همسایه آن متصل می شود ، اما این امر باعث محدودیت استفاده از CoinRebates در اروپا نمی شود. در حالی که این شرکت در آمریکا مستقر است ، تا زمانی که فروشگاه های رقیب پشتیبانی حمل و نقل را به کشور مبدا آن کاربر ارائه دهند ، کاربران می توانند از این تخفیفات رمزنگاری شده استفاده کنند..

6) BitcoinRewards – پاداش در چندین رمزنگاری

BitcoinRewards به روشی مشابه Lolli و CoinRebates ، راهی کاملاً شهودی برای سوار شدن ، اتصال حساب و کیف پول رمزنگاری شده و خرید را به کاربران ارائه می دهد..

BitcoinRewards در معرض دید بسیاری از فروشگاه ها است که از مبلمان ، مد بالا ، مسافرت و زیبایی برخوردار است. میزان بازپرداختی که کاربران می توانند بدست آورند بسته به فروشگاهی که از آن خریداری می کنید ، نوسان دارد. اما اینها به طور کلی از 1.6٪ برای خریدها از فروشگاههایی مانند Game تا 16٪ برای بستر آموزش آنلاین – Udemy متغیر است.

همراه با ارائه مقدار قابل توجهی از تنوع در مورد فروشگاه ها و تخفیف ها. یکی دیگر از نکات مثبت خالص استفاده از BitcoinRewards این است که به طور مداوم رسانه های اجتماعی و صفحه اول خود را با طیف وسیعی از پیشنهادهای تبلیغاتی حساس به زمان تازه می کند. در حال حاضر ، اینها شامل کد تخفیف و وجه نقد بالاتر از Rosegal و Contiki است.

یکی از نقاط ضعفی که شما دارید این است که خود پلتفرم بیش از حد شلوغ است و این باعث می شود مردم با استفاده از پلتفرم گیج شوند.

7) Steem – پاسخ Crypto-Community به Medium

گرچه Steem اساساً در گروه برنامه های پاداش قرار نمی گیرد ، اما سیستم جبران خسارت بهتری برای زمان شما ارائه می دهد. به روشی مشابه با Earn.com ، کاربرانی که تصمیم می گیرند به عنوان یک سازنده محتوا در Steem مشارکت کنند ، می توانند بسته به میزان استقبال از مقاله / مقاله هایشان ، نشانه های Steem را کسب کنند..

داشتن تبادل ارز رمزنگاری شده به این معنی است که هر نشانه Steem که از ایجاد محتوا به دست می آورید می تواند بلافاصله با دلار یا سایر اسکناس های رمزپایه فروخته شود و به طور موثری از زمان خود درآمد کسب کنید.

ثبت نام به همان روش Medium عمل می کند – شروع به کار به عنوان یک خالق محتوا یا فقط استفاده از طیف گسترده ای از اخبار موجود در سیستم عامل بسیار آسان است.

8) TV-TWO – از زمان مشاهده خود درآمد کسب کنید

یکی از مهمترین راههای کسب درآمد از وقت شما که چشمگیر است و باید بپذیریم این است که زمانی را صرف تماشای تلویزیون یا تماشای فیلم آنلاین و کسب درآمد از آنها کنید..

خوب ، این فرضیه اساسی TV-TWO است که مشوق های دیجیتالی را برای کاربرانی که از برنامه اختصاصی آن برای تماشای محتوا از مجموعه سازندگان مستقیم و مرتبط محتوای آن استفاده می کنند ، ارائه می دهد..

در حال حاضر ، این برنامه برای Android ، iOS و همچنین برای تولیدکنندگان معروف تلویزیون مانند LG و Samsung در دسترس است.

برای شروع ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را در سیستم عامل ، تلویزیون یا فروشگاه برنامه مورد نظر خود بارگیری کنید. از آنجا ، باید کد QR را که در صفحه دستگاه شما نشان داده می شود اسکن کنید. این اجازه می دهد تا برنامه شما با تلویزیون یا رایانه لوحی که قصد استفاده از TV-TWO را دارید همگام شود.

TV-TWO با استفاده از نشانه های ERC20 مبتنی بر Ethereum ، کاربران را به تماشای محتوا از طریق برنامه خود ترغیب می کند ، که می تواند با سایر نشانه های قابل تغییر مبادله شود.

9) Captain Bitcoin – رمزنگاری برای تماشای تبلیغات

هیچ کس دوست ندارد مجبور شود یک تبلیغ 30 ثانیه ای در YouTube تماشا کند. با مشاهده تبلیغات هیچ پاداشی کسب نمی کنید.

به همین دلیل خوب است که ببینیم سیستم عامل هایی مانند Captain Bitcoin یک گزینه جالب ارائه می دهند. CB به جای پرتاب تبلیغات در مقابل کاربران ، به کاربران انگیزه های مالی برای تماشای تبلیغات خاص از طیف وسیعی از شرکت های معروف به شرکت های مبتنی بر بلاکچین مانند Decentraland را ارائه می دهد..

دلیل رتبه بندی کاپیتان بیت کوین در اینجا فقط این است که یک پروژه نسبتاً جدید است و به تازگی راه اندازی شده است. با این اوصاف ، چیزهای زیادی برای انتظار برای این پروژه وجود دارد.

10) SatsApp

SatsApp یک پروژه مخفی شناخته شده است که توسط همان تیم پشت SatsBack و CasaHODL راه اندازی شده است. اگرچه SatsApp شناخته شده است ، اما این پلتفرم تاکنون بررسی های متفاوتی داشته است که دلیل اصلی آن دسترسی محدود آن است.

طبق گفته این تیم ، SatsApp فقط برای اعضای Casa Gold ، Platinum و Diamond در دسترس است. در عین حال ، این یکی از معدود سیستم عامل های موجود است که هم از بیت کوین و هم از شبکه 2 رعد و برق آن استفاده می کند.

این برنامه که هم در اندروید و هم در iOS موجود است ، به کاربران امکان می دهد تا به سرعت با استفاده از این پلتفرم پرداخت کنند و در عین حال از همان موارد تخفیف دریافت کنند.

شرکت های Crypto Cashback برای مراقبت از آنها

  • تا کردن
  • دانه سکه
  • پرداخت فلز
  • شبکه Nuo
  • Crypto.com
  • زنجیر پرنده

یک شرکت خاص که ارزش توجه این ماه را دارد FOLD است که به تازگی سرمایه موفقیت آمیز خود را بیش از 2.5 میلیون دلار اعلام کرده است. هدف اصلی در ذهن داشتن این سرمایه جدید ارائه فروشگاه های خرده فروشی با روشی یکپارچه برای پرداخت با استفاده از بیت کوین است.

سرنخ محصول FOLD Will Reeves اظهار داشته است كه این محصول به مشاغل علاقه مند به خدمات اشتراك شركت ارائه خواهد شد:

“هنگامی که مردم فیات را در خرده فروشان خرج می کنند ، پاداش BTC دریافت می کنند. آنها می توانند آن جوایز را خرج کنند و یا آنها را به یک آدرس داخلی منتقل کنند. در آینده ، ما در حال به روزرسانی هستیم که به مردم امکان می دهد پاداش مستقیم به رعد و برق را بگیرند ، که باعث کاهش هزینه ها و استفاده بیشتر از آن می شود. “

یک برنامه بازپرداخت ارز رمزنگاری شده دیگر به نام Coinseed وجود دارد ، که تمرکز خود را بر روی آسان ساختن سرمایه رمزنگاری بلکه همچنین در گرفتن پول نقد به رمزنگاری از مکانهایی مانند آمازون ، Walmart ، Ebay و رستوران های محلی می گذارد..

آینده برای سیستم عامل های تخفیف ارزهای رمزپایه و پاداش های نقدی روشن به نظر می رسد.

کلمه نهایی: کسب پاداش تخفیف نقدی در Crypto

بسیاری از وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه ذکر شده در بالا به شما امکان می دهند به طور قانونی ریسک رمزنگاری آنلاین را با ریسک محدود کسب کنید. در ازای انجام کارهای ساده ، خرید محصولات خاص یا انجام برخی از بازی ها ، می توانید در ازای استفاده از خدمات آنها ، پاداش قابل توجه رمزگذاری کسب کنید..

ما همچنین در آینده نزدیک هر یک از سیستم عامل های فردی را بررسی خواهیم کرد ، بنابراین حتماً بررسی کنید و ببینید که همه این ارائه دهندگان خدمات برگشت وجه نقدی رمزنگاری شده.

امروز یکی از وب سایت های فوق را امتحان کنید و از طریق سیستم عامل های تخفیف ، بازپرداخت پول و پاداش کسب رمزنگاری کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me