banner
banner

بیت کوین مثلث همگرایی را تشکیل می دهد ، پایین بازپرداخت می تواند حدود 6،950 دلار پشتیبانی کند: Crypto Market Daily

پنجشنبه ، 23 آوریل: بیشتر ارزهای رمزپایه برتر طی 24 ساعت گذشته شاهد سودهای متوسط ​​تا متوسط ​​هستند.

بیت کوین (BTC) همچنان با رشد 1.5 درصدی در روز ، بیش از 7000 دلار معامله می کند.

اتریوم (ETH) با رشد دوم در میان ده سکه برتر 3.4 درصد رشد کرده است.

Ripple’s XRP طی 24 ساعت گذشته تنها 0.6 درصد سود کسب کرده است و همچنان زیر 0.19 دلار معامله می شود.

با هزینه های فعلی 7200 دلار دشوار است

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

پس از سرکوب بیت کوین توسط ناحیه مقاومت بین 7،200 تا 7،300 $ ، این روند امروز صبح کاهش یافت و اکنون حمایت خود را در $ 7،050 پیدا کرده است. طی دو ساعت گذشته ، این روند شاهد یک سیگنال بازگشت بود ، اما فضا محدود است ، زیرا شکستن 7200 دلار با سطح صدای فعلی آسان نیست.

حلقه های قرمز در نمودار 1 ساعته بالا نشان می دهد از آنجا که قیمت در 7 آوریل به بالاترین قیمت در 7،470 دلار رسیده است ، بالاترین قیمت در هر بازگشت بعدی پایین تر است – با رسیدن به حدود 7،300 دلار و سپس 7،200 $.

دایره های سبز نشان می دهد که هر پایین حرکت عقب مانده ساعتی نیز بالاتر از قبلی است ، حدود 6،450 دلار و سپس 6،750 دلار.

خصوصیات کلاسیک یک الگوی مثلث همگرایی وجود دارد. بنابراین ، می توان پیش بینی کرد که پایین بازپرداخت در این مرحله ممکن است حدود 6،950 دلار پشتیبانی کند. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر عقب نشینی یا بازگشت سرمایه بالاتر یا پایین تر از بالا یا پایین قبلی باشد ، این احتمالاً به این معنی است که روند بعدی در سطح روز قابل مشاهده خواهد بود.

محدوده متحرک بیت کوین بین MA (30) و MA (60)

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 1 روزه Bitcoin هنوز نشان می دهد که در حال حاضر روند حمایت MA (30) یا مقاومت MA (60) را شکسته است. با این حال ، منطقه متحرک در حال باریک شدن است ، به این معنی که وقفه ممکن است در روزهای آینده اتفاق بیفتد.

بازرگانان باید قبل از ورود به بازار منطقی بودن وقفه را تأیید کنند. در شرایط شکست ممکن است دو شرط ظاهر شود. در شرایط 1 ، روند قوی است و ممکن است بیش از یک سوم شمعدان شکستن بالاتر از MA (60) تشکیل شود. در این شرایط دشوار است که روند به منطقه قبلی برگردد. در غیر این صورت ، اگر فقط کمتر از یک سوم شمعدان بالای MA (60) وجود داشته باشد ، ممکن است به این معنی باشد که شکستن ضعیف است و ممکن است یک دام باشد. اگر زیر MA باشد ، همین اصل اعمال می شود (30).

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،200 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،300 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،050 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،950 دلار

پشتیبانی ETH’s MA (30) باید اثبات شود

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

ثابت شده است که ETH’s MA (30) طی سه ساعت گذشته یک پشتیبانی موثر است. با این وجود ، برای اثبات قدرت پشتیبانی ، هنوز زمان لازم است زیرا دوره تأیید کوتاه است.

با این حال ، گرچه این روند یکبار به 187 دلار رسیده است ، که کمی نسبت به بالاترین قیمت در حدود 189 دلار کمی پایین تر است ، اما قدرت صعودی ETH تاکنون در سطح قوی رشد نکرده است. انرژی برگشتی کم است.

اگر این آخر هفته این روند دوباره به زیر 175 دلار برسد ، احتمالاً یک الگوی دو برابر را تشکیل می دهد و قیمت ممکن است 166 دلار باشد. از طرف دیگر ، اگر بعد از عقب نشینی قیمت همچنان بتواند روی 180 دلار تثبیت شود ، بازپرداخت بیشتر برای آزمایش 189 دلار در این شرایط امکان پذیر است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 183 دلار
 • مقاومت میان مدت: 187 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 178 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 175 دلار

XRP 0.1855 دلار پشتیبانی می کند

4H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

همانطور که نمودار 4 ساعته XRP نشان می دهد ، روند صعودی دیروز به طور موقت با 0.1855 دلار پشتیبانی می شود. با این حال ، الگوی چکش معکوس که دو ساعت پیش شکل گرفت ، سیگنال ضعیفی از گاوها بود. مقاومت در حدود 0.1920 دلار در حال حاضر به اندازه کافی سخت است.

سطح حجم نیز در حال کاهش به یک رکورد کم سابقه اخیر است و ممکن است هر لحظه از شب رشد کند. از دید مقاومت و سطح پشتیبانی فعلی ، احتمال سقوط وجود دارد ، اما اگر حجم نزولی نتواند به رشد ادامه دهد ، روند حرکت بدون لمس 0.1780 دلار ممکن است باشد..

برای سرمایه گذاران کوتاه مدت ، با محدود شدن دامنه حرکت ، و XRP سکه ای است که به شدت دچار نوسان می شود ، مهم است که به یاد داشته باشید که نمی توانید خیلی طولانی نگه دارید و یک ضرر توقف مناسب تعیین کنید.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1920 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1950 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1855 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1780 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me