banner
banner

اصول و استراتژی های گزینه های رمزنگاری OKEx IV: تجارت وگا و نوسانات

نه تنها در رمزنگاری بلکه در بازارهای سهام و کالا با مواجهه با سقوط کلی بازار و نوسانات تاریخی-بالا ، حتی متخصصان باتجربه صنعت نیز از جابجایی ناخواسته عبور کردند. عدم اطمینان بازار در مورد COVID19 و عواقب آن ، بازی بدون هژمونی نفتی بی پایان و ماشین های اقتصادی سنگفرشی (اکنون ظاهر می شوند یا سوراخ می شوند ، بنابراین می آیند) بحران و فرصت جدیدی ایجاد می کنند. همانطور که از تاریخ دیده ایم ، تولد سرمایه گذاران افسانه ای ، پایبندی به اصل و منطق و همچنین اجازه دادن به یک تفکر انعطاف پذیر و واقعا خلاقانه ممکن است برای پیروزی در این فصل مفید باشد.

برای استفاده از نوسانات بازار ، بیایید با ادامه مطالعه ما در مورد اصل و استراتژی گزینه رمزنگاری OKEx ، این بار ، تجارت وگا و نوسانات شروع کنیم.

قسمت 1. وگا

وگا یک است مشتق اول-جزئی ارزش گزینه با توجه به نوسانات اساسی, و به عنوان نشان داده شده است

وگا به شما کمک می کند حساسیت نوسان قیمت نسبت به قیمت مورد انتظار گزینه را درک کنید ، بگویید نوسانات بالاتر می تواند ارزش نهایی گزینه را برای هر دو حالت مکالمه و تنظیم بالاتر قرار دهد. معمولاً بالاترین در گزینه خودپرداز با بلوغ بیشتر.

اگر تا به حال با استراتژی مقاله قبلی تجارت کرده اید, Straddle and Strangle, حتی ممکن است موقعیت احتیاطی دقیق را تجربه کنید ، مقدار تغییر می کند ، به ویژه با توجه به نوسانات و ما اعتقاد داریم برخی از آنها می شوند سود کلان (در واقع کاهش فک) فقط با ساخت یکی از دو استراتژی, بیشتر در مورد خفه کردن ، با طولانی قرار دادن کنار. و اگر این رشته را دنبال می کنید ، وحشت زده نیستید یا با سود کوتاه مدت هیجان زده نیستید ، آخرین بازیابی قیمت ، بازده خوب دیگری را از طرف تماس طولانی فراهم می کند ،.

علاوه بر این ، حتی موقعیت خنثی بازار نیز ساخته شده ، چه کاری می توانیم انجام دهیم تا قدرت پیش بینی خود را در بازار افزایش دهیم؟ گزینه Why توسط بسیاری از معامله گران مشتقات دنبال می شود?

(ضمنی) نوسان می گوید ، و دم تکان دادن سگ.

قسمت 2. تجارت نوسانات

درک کامل گزینه ممکن است آسان نباشد ، اما شما را معامله می کند که آیا در بازار معامله می کنید یا نمی کنید یا معاملات خود را در محل و معاملات آتی انجام می دهید. این ابزار نه تنها برای تنوع بخشیدن و به حداکثر رساندن سود ، بلکه از منظر مدیریت ریسک نیز محسوب می شود.

ما قبلا در مورد نوسانات مطالعه کرده ایم. بیایید وارد جزئیات شویم.

نوساناتی که معمولاً به آن اشاره می کنیم ، دو نژاد وجود دارد که بیشتر آنها را ذکر می کنیم: جلد تحقق یافته & جلد ضمنی.

نوسانات تحقق یافته ، حرکت واقعی قیمت پایه در دوره های معین (عمدتا سالانه) است ، بنابراین ریشه مربع واریانس است ، در حالی که نوسانات ضمنی نوسانات مجدد محاسبه شده از قیمت گزینه است. بنابراین ، باید یک فاصله بین قیمت زیر بنای فعلی و ارزش پیش بینی شده قیمت پایه وجود داشته باشد ، یک نگاه به آینده نگر. از این مرحله ، ما می توانیم ایده تجارت خود را از بین ببریم. اگر نوسانات ضمنی شروع به تغییر کند در حالی که هیچ تغییر خاصی در تحقق نیافته است ، عواقب آن چه خواهد بود؟ به خصوص ، در Spot و Futures یا بازار مبادله همیشگی؟ ما می توانیم این قسمت را در طول آشفتگی های اخیر بررسی کنیم.

منبع: Skew.com

همانطور که از بالا می بینیم ، BTCUSD نوسانات ضمنی از 3 ماه روزانه در 12 مارس اوج گرفت, قبل از اینکه نوسانات پیگیری شده پیگیری شود ، و ما جمعه سیزدهم را به یاد می آوریم. علاوه بر این ، با نگاه دقیق تر ، وجود دارد تغییر نشانگر موازی در 8 مارس و ما همچنین منابع جایگزین را در نهنگ ها / معدنچیان حرکت می کنند ، به مبادلات بزرگ منتقل می شوند, مطمئناً ، برای آماده سازی و ایجاد موقعیت برای بازپرداخت از میان بازارهای مالی / کالاهای سنتی. این نیز به نوعی مربوط می شود پیشخوانحمله کردن در مورد ایده سرمایه گذاری مشترک ، “نصف شدن بیت کوین منجر به افزایش ارزش می شود ، بنابراین وام بگیرید&نگه دارید ”. (ما قسمت منبع جایگزین را به طور جداگانه با جزئیات پوشش خواهیم داد.)

گزینه ها و به عبارت کلی مشتقات ، حتی اگر “تحویل” شود ، بر قیمت های اساسی قدرت پیش بینی دارند. این در بسیاری از بازارها و تحقیقات دانشگاهی به اثبات رسیده است و به عنوان منبع کشف قیمت برای بازار سهام استفاده شده است. و شاید بدانید که قطع کننده های مدار اخیر در بازار مشتقات قبل از بازار بورس فعال شده و ما همچنین تأثیر زیادی بر تاریخ سررسید گزینه یا / و آتی ها داشته ایم. و موج های دم زیاد باعث سگ رگ به رگ شدن می شود ، و بله ، دردناک و سخت است که برای مدتی بلند شود.

خب ما باید چی کار کنیم؟ چه چیزی را یادآوری کنیم?

Strangle را می توان برای کسانی که در جلد ضمنی شرط می گذارند استفاده کرد. افزایش در حالی که رشته می تواند هم افزایش نوسانات تحقق یافته با اثر گاما و هم تأثیر مطلق نوسانات ضمنی ناشی از قسمت وگا را پوشش دهد. و ساختن این موقعیت بی ثباتی طولانی همانطور که از ابتدا ذکر شد ، قبل از هرگونه بروزرسانی بازار باید م effectiveثر باشد ، اکنون وسایل نقلیه اقتصادی شروع به شکستن می کنند ، بنابراین چشم اندازهای جدید در پیش است.

برعکس, کوتاه کردن جلد., فروش یکی از این دو استراتژی می تواند از حق بیمه بالایی در بازار فعلی بهره مند شود ، شرط بندی برای کاهش نوسانات با هرگونه اقدام دولت برای صرفه جویی در بازارهای سنتی و اقتصاد و اثرات پی در پی برای Crypto ، تسکین دهنده های همه گیر و بهبودی ، از نظر جسمی و عاطفی. علاوه بر این ، ارزش زمانی پول سهم بزرگی در بی ثباتی فروش دارد و باید کاملاً خطر نزولی مشکل ساز را تصدیق کند. بنابراین ، در صورت امکان و بیشتر در دسترس بودن ، مقدار نظری دقیق گزینه را محاسبه کنید و تنظیم مجدد یک موقعیت باید دنبال شود.

در آخر ، لطفاً بهترین استفاده را از ما ببرید حسابگر گزینه ها و گزینه ها برای هدف و اهداف خود ، و در صورت تمایل با ما تماس بگیرید ([ایمیل محافظت شده]) زیرا ما همیشه آماده پشتیبانی ویژه در تجارت گزینه ها و بازارهای مرتبط در OKEx هستیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me