banner
banner

بهترین ردیاب های نمونه کارها رمزنگاری: 16 برنامه برتر مدیر سکه

بهترین ردیاب نمونه کارها رمزنگاری

سرمایه گذاران ، معامله گران و فروشندگان رمزنگاری همه می خواهند بدانند که بهترین ردیاب های نمونه کارها رمزنگاری برای استفاده چیست؟ بیایید 16 برنامه برتر مدیریت دارایی رمزنگاری سال 2020 را مرور کنیم تا سعی در پیگیری سکه های شما داشته باشیم.

16 محبوب ترین برنامه مدیریت نمونه کارها در رمز ارزها

بازار رمزنگاری جهانی طی چند سال گذشته کاملاً بی ثبات باقی مانده است – با رشد این بخش در اوج خود در سال 2017 و فقط یک سال بعد سقوط کرد. و در حالی که معامله گران فصلی می دانند چگونه از بازارهای خرس به طور کلی استفاده کنند ، اکثر افراد مهارت های لازم برای تسهیل معاملات سودآور را در چنین شرایط سخت ندارند. همچنین ، ذکر این نکته است که طی دهه گذشته یا بیشتر ، تعداد ارزهای رمزپایه موجود برای خرید تجاری به بیش از 2300 رسیده است. نه تنها این ، بخش رمزنگاری در حال حاضر شاهد حجم تجارت 24 ساعته روزانه تقریباً 77 میلیارد دلار است – که به عنوان شاخص مناسبی از رشد سرمایه گذار در حال رشد به این فضا است..

با تمام این اطلاعات موجود ، باید درک کرد که بیشتر علاقه مندان به رمزنگاری این روزها بیش از چند ارز رمزپایه را در سبد مالی خود دارند. این بدان دلیل است که اکنون آنها امکان سرمایه گذاری در مجموعه وسیعی از دارایی های دیجیتالی متنوع و سودآور را دارند که برای اهداف مختلف طراحی شده اند. با این حال ، در عین حال ، همه این تحولات منجر به این شده است که ردیابی منابع خود برای سرمایه گذاران دشوارتر شود.

این جایی است که ردیاب های نمونه کارها رمزنگاری به تصویر می آیند. آنها برنامه ها یا سیستم عامل های خدمات آنلاین هستند که برای کمک به کاربران در نظارت بر عملکرد دارایی های دیجیتال خود به روشی کاملاً ساده و ساده طراحی شده اند. نه تنها این ، برنامه های جدیدتر از این طبیعت اکنون حتی با مجموعه ای از ویژگی های پیچیده از جمله:

 • درگاه های اجرای تجارت.
 • ماژول های مدیریت استراتژی خودکار.
 • شمارنده های ارزیابی نمونه کارها مبتنی بر زمان.

محبوب ترین مدیران نمونه کارها ارزهای رمزنگاری شده

ردیاب نمونه کارها رمزنگاری چیست و چه چیزی را باید در آن جستجو کرد?

در ابتدایی ترین مفهوم آن ، می توان ردیاب نمونه کارها ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک برنامه ، وب سایت یا یک بستر خدمات در نظر گرفت که به کاربران اجازه می دهد از نزدیک مراقب ارزش سرمایه گذاری های خود باشند. در این رابطه ذکر می شود که اکثر ردیاب ها به گونه ای طراحی شده اند که به صورت خودکار با کیف پول رمزنگاری یا حساب صرافی شخصی صاحب خود ارتباط برقرار می کنند. نه تنها این ، بلکه برای سرمایه گذاران کلان که بطور منظم بیش از 3 سکه معامله می کنند بسیار مفید است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برخی از ردیاب های اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده به گونه ای ابداع شده اند که به عنوان سکوهای تجاری نیز عمل می کنند. به عنوان مثال ، آنها شخصی را با یک کلید کیف پول جداگانه اختصاص می دهند که می تواند برای وارد کردن یا نگه داشتن دارایی های رمزنگاری شده به یک روش ساده و مستقیم مورد استفاده قرار گیرد.

با این اوصاف ، ردیاب های نمونه کارها مختلف دارای مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد خود هستند – به این معنی که هیچ یک از سیستم عامل ها هرگز همه کارها را به طور کامل انجام نمی دهند. به عنوان مثال ، برخی به کاربران خود اجازه می دهند فقط زیر مجموعه خاصی از ارزهای رمزپایه را معامله کنند در حالی که دیگران با کاتالوگ گسترده ای از altcoins پر شده اند اما بسیاری از ویژگی های ردیابی را ارائه نمی دهند.

موارد ضروری که هنگام انتخاب ردیاب باید به آنها توجه کنید:

(i) امنیت و حریم خصوصی کلی: به دلیل ماهیت غیر متمرکز و شفاف بلاکچین ، ردیابی / ردیابی tx مربوط به ارزهای رمزپایه مختلف (مانند بیت کوین) برای شخص بسیار دشوار است. نه تنها این ، بلکه تعیین اینکه چه کسی کیف پول را در اختیار دارد نیز بسیار دشوار است. به دلیل این عوامل ، یک فرد باید ردیاب نمونه کارها را برای خودش انتخاب کند – از آنجا که اکثر این سیستم های مدیریت نمونه کارها مستقیماً به مبادلات یا حساب بانکی شخص مرتبط هستند.

با یک بار رفتن در امنیت داده های فردی ، کیف پول شخص در برابر هک های شخص ثالث ، تلاش برای نفوذ ، آسیب پذیر می شود. بنابراین ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که ردیاب نمونه کارها توسط یک فرد از قبل ساخته شده و دارای چندین ویژگی اصلی امنیتی مانند 2-FA (احراز هویت دو عاملی) و رمزگذاری چند لایه است..

(ii) سهولت استفاده: هدف اصلی استفاده از ردیاب نمونه کارها این است که تمام دارایی های رمزنگاری شده افراد در یک مکان واحد قرار داشته باشند. در این راستا ، مدیر نمونه کارایی کارآمد مدیرانی است که ارزش کل دارایی های یک فرد را در یک مکان نشان می دهد (آن هم به ساده ترین شکل ممکن). بنابراین ، هنگام انتخاب یک ردیاب ، بسیار مهم است که سکوی مورد نظر ساده باشد – به طوری که برای یک شخص نباید تلاش کند که مراقب سکه ها و نشانه های خود باشد.

نه تنها این ، ردیاب باید دارای یک طرح تمیز باشد که حاوی اصطلاحات اصطلاحات فنی بیش از حد نباشد. این نه تنها به فرد کمک می کند تا در وقت و تلاش خود صرفه جویی کند بلکه باعث می شود روند مدیریت دارایی های فرد بدون استرس باشد.

(III) سازگاری + در دسترس بودن سکه ها: نکته بسیار مهم دیگری که هنگام انتخاب ردیاب نمونه کارها باید در نظر گرفت این است که آیا پلت فرم مورد نظر با مبادلات ارز رمزنگاری شده مورد نظر سازگار است. در این راستا ، انتخاب ابزاری مدیریتی که به کاربران اجازه می دهد تمام ارزهای دیجیتالی را که ممکن است مایل باشند اکنون یا به زودی مبادله کنند ، معامله کند کاملاً مفید است. با این کار کاربران نیازی به استفاده از چندین سیستم عامل معاملاتی و همچنین به خاطر سپردن رمزهای عبور بی شماری ندارند.

ردیاب های رمزنگاری ارزش بررسی دارند

1. گوهر

ردیاب رمزگذاری سنگهای قیمتی

Gem امروزه یکی از پرکاربردترین سیستم های مدیریت اوراق بهادار در بازار است. این نه تنها یک تجربه عملیاتی روان را به کاربران ارائه می دهد بلکه دارای یک طراحی زیبا و زیباست که چشم نواز است. برخی دیگر از ویژگی های اصلی Gem که آن را برجسته می کند شامل موارد زیر است:

(i) سازگاری همگام سازی: یکی از ویژگی های اصلی Gem “گزینه همگام سازی تبادل” است که به برنامه اجازه می دهد تا به صورت خودکار هر معامله ای را که در گذشته توسط کاربر انجام شده است وارد کند. این کار باعث می شود نمونه کارها یکی از موارد بسیار ساده و بدون دردسر باشد.

(ii) رایگان: استفاده از ردیاب رایگان است و هیچ شرایط و ضوابطی با برنامه مرتبط نیست.

(III) بازیابی آسان: تعداد زیادی از ردیاب های رمزنگاری در صورت از دست دادن دستگاه دستی کاربر ، توانایی وارد کردن / نگهداری داده های نمونه کارها را ندارند. با این حال ، Gem به کاربران اجازه می دهد منابع خود را با لمس یک دکمه وارد کنند. این به این دلیل است که هنگامی که یک کاربر نمونه کارهای خود را در Gem ایجاد می کند ، حساب های مالی وی به طور خودکار به رابط متصل می شوند – در نتیجه بازیابی بسیار بدون دردسر.

(iv) پشتیبانی ارز: در زمان پرس ، Gem از بیشتر دارایی های رمزنگاری / فیات که امروز در گردش است پشتیبانی می کند. اگر این کافی نبود ، برنامه همچنین با 25 مبادله رمزنگاری برتر سازگار است. برای اتصال رابط کاربری محلی Gem با یک سیستم عامل پشتیبانی شده ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی کلیدهای API مربوط به آنها را با برنامه متصل کنید. این اجازه می دهد تا تمام سابقه تجارت کاربر (در صرافی مرتبط) به طور خودکار همگام سازی شود.

(v) پورتال کشف: برای سرمایه گذاران که ممکن است نگاهی کلی به بازار داشته باشند ، می توانند از “گزینه کشف” Gem استفاده کنند که به کاربران امکان می دهد قیمت انواع مختلف آلت کوین کمتر شناخته شده را ردیابی کنند و همچنین تعداد زیادی از اطلاعات تحقیقاتی مربوط به این رشد اقتصادی را در اختیار آنها قرار دهد. فضا. به عنوان مثال ، این پورتال به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر سفید بخوانند ، برندگان و بازندگان برتر بازار و همچنین سایر داده های خاص را با کلیک یک دکمه بررسی کنند.

(vi) قابل اعتماد: Gem مدتی است که در بازار به بازار عرضه شده است ، و اولین تکرار این برنامه تقریباً در نوامبر 2013 اجرا می شود. علاوه بر این ، این پروژه همچنین قادر به جمع آوری 20 میلیون دلار آمریکا از سرمایه گذاران در سراسر جهان است. برخی از بازیکنان مشهور و بزرگ که در Gem سرمایه گذاری کرده اند شامل Fenbushi Capital و Blockchain Capital هستند.

در بستن این بخش ، ذکر می شود که Gem در مقایسه با معاصران خود ، نه تنها از نظر بصری جذاب ترین ردیاب نمونه کارها است ، بلکه دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که معمولاً در چنین سیستم عامل هایی یافت نمی شود..

2. دلتا

برنامه ردیابی نمونه کارها ارز رمزنگاری دلتا

Delta یکی از محبوب ترین ردیاب های رمزنگاری موجود در بازار امروز است. Delta گرچه عمدتا یک برنامه مبتنی بر تلفن همراه است ، همچنین دارای سرویس گیرنده های دسک تاپ است که با انواع سیستم عامل های معروف مانند Windows ، Mac و Linux سازگار است. با این حال ، لازم به ذکر است که مشتریان دسک تاپ فوق الحاقات برنامه موبایل دلتا هستند.

برخی از ویژگی های اصلی که قابل برجسته هستند:

(من) طراحی مینیمالیستی + ظریف: رابط بومی دلتا بسیار شیک به نظر می رسد. به عنوان مثال ، این برنامه از یک طرح رنگی آبی عمیق استفاده می کند که ظریف است و ظاهر پیچیده ای به سیستم عامل می بخشد.

(ii) لیست تماشای: Delta به صورت پیش ساخته با گزینه «لیست تماشای» ارائه می شود که به کاربران امکان می دهد تمام سکه هایی را که ممکن است در آینده نزدیک بخواهند خریداری کنند ردیابی کنند.

(III) گزینه های همگام سازی: با استفاده از کلیدهای API ، کاربران می توانند Delta را به میزبان صرافی های رمزنگاری متصل کنند. این امر باعث می شود که داده های تجاری خود برای افراد بسیار آسان باشد و همچنین دارایی های خود را در یک مکان ادغام کنیم.

(IV) بازیابی یکپارچه: دلتا گزینه “بازیابی حساب” را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که یک کد بازیابی پویا ایجاد می کند که در صورت از دست دادن دستگاه رایانه دستی یا تلفن هوشمند توسط شخصی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. کل مراحل کار بسیار ساده است و در عرض چند دقیقه قابل انجام است.

(v) برنامه های رایگان + پولی موجود: دلتا با تعداد زیادی برنامه رایگان و پولی به کاربران ارائه می دهد. به عنوان مثال ، قیمت Delta PRO در حال حاضر 7 دلار برای کاربران iOS و 8.5 دلار برای کاربران اندروید است. علاوه بر این ، بسته های اشتراک سالانه بسیاری نیز برای خرید در دسترس است.

(vi) Delta Pro: این یک نسخه پولی از برنامه استاندارد Delta است که سرشار از چندین ابزار پیشرفته تجزیه و تحلیل نمونه کارها است. نه تنها این ، بلکه به کاربران امکان می دهد تا هر تعداد حساب مبادله ای / کیف پول رمزنگاری را با برنامه وصل کنند (همانطور که ممکن است دوست داشته باشند).

(v) انجمن دیجیتال فعال: جامعه آنلاین Delta در بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Telegram و Slack کاملاً فعال است.

(vi) پشتیبانی ارز و ارز: همانطور که همه چیز ثابت است ، Delta با سازگار با بیش از 3000 ارز رمزنگاری شده سازگاری دارد. نه تنها این ، بلکه برنامه از بیش از 200 سیستم عامل تجارت رمزنگاری پشتیبانی می کند در حالی که توانایی اضافه کردن سکه های سفارشی برای ICO را که هنوز در لیست نیستند به کاربران ارائه می دهد..

Delta ابزاری کاملاً جامع برای ردیابی رمزنگاری است که برای معامله گران سطح پایین و متوسط ​​مناسب است زیرا از چندین ویژگی خودکار و آسان برای استفاده برخوردار است. همچنین ، این تنها ردیابی است که با مشتری دسک تاپ جداگانه خود همراه است. تنها نقطه ضعف این برنامه این است که قابلیت های نمودار آن کمی محدود است و قابلیت پشتیبانی از API همگام سازی آن محدود به تعداد نسبتاً کمی از مبادلات ارز رمزنگاری شده است.

3. اوراق بهادار

بررسی Blockfolio

همراه با Delta ، Blockfolio احتمالاً یکی از محبوب ترین پورتال های مدیریت رمزنگاری در بازار امروز است. طراحی برنامه بسیار شهودی است اما از یک سرویس گیرنده وب برخوردار نیست که با استفاده از رایانه رومیزی یا لپ تاپ بتوان به آن دسترسی داشت. علاوه بر این ، Blockfolio توانایی ردیابی چندین نمونه کارها را برای کاربران فراهم می کند و استفاده از آنها کاملاً رایگان است. با این حال ، یک نقطه ضعف ملموس برای برنامه این است که از گزینه همگام سازی تبادل استفاده نمی کند – این بدان معنی است که همه معاملات جداگانه باید به صورت دستی به رابط برنامه اضافه شوند.

ویژگی های اصلی قابل برجسته:

(i) طبقه بندی سرمایه گذاری: یکی از ویژگی های اصلی Blockfolio توانایی افزودن چند نمونه کارها به سیستم موجود است. در نتیجه این ، برای کاربران بسیار آسان است که بتوانند سرمایه گذاری خود را در دسته های مختلف طبقه بندی کنند.

(ii) بازیابی بدون دردسر: Blockfolio به کاربران امکان می دهد در صورت سرقت یا گم شدن دستگاه های دستی ، نمونه کارها (های) خود را به طور یکپارچه وارد کنند

(iii) سیگنال Blockfolio: این یکی از مهمترین ویژگیهای برنامه است که پروژه های شخص ثالث را قادر می سازد تا اعلان ها و هشدارها (مربوط به مشارکت های جدید ، اخبار) را مستقیماً به سیستم انتقال دهند.

(IV) گزینه های جانبی: علاوه بر تمام جنبه های اصلی خود ، Blockfolio همچنین با چندین گزینه دیگر نیز همراه است. به عنوان مثال ، این بخش “بخش اکتشاف” را در بر می گیرد که مجموعه ای گسترده از آخرین اخبار رمزنگاری شده را نشان می دهد که می تواند به مردم کمک کند تا از تمام وقایع فعلی مربوط به دنیای ارزهای دیجیتال مطلع شوند. علاوه بر این ، این برنامه همچنین دارای ویژگی “حالت شب” داخلی و همچنین یک پروتکل ورود پین است که می تواند از دسترسی غیرمجاز افراد به داده های یک شخص جلوگیری کند.

(v) سازگاری خوب: Blockfolio با بیش از 6000 ارز رمزپایه سازگار است و می تواند همراه با بیش از 250 صرافی مورد استفاده قرار گیرد.

در پایان این بخش ، باید اشاره کرد که تا به امروز ، بلاکفولیو توانسته است در مجموع 15 میلیون دلار از سرمایه گذاران باتجربه در سراسر جهان جمع کند. برخی از بازیکنان معروف که در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند شامل Refactor Capital ، Huobi و BitMEX هستند.

4. CoinTracking

برنامه نمونه کارها رمزنگاری CoinTracking

همانطور که از نامش پیداست ، CoinTracking یک برنامه مدیریت نمونه کارها است که با تعداد زیادی ویژگی پیشرفته پر شده است. در این رابطه ، باید اشاره کرد که آن برنامه برای معامله گران تمام وقت که می خواهند بینش عمیق تری در مورد سرمایه گذاری های خود (چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت) کسب کنند ، مناسب ترین است. در زمان نوشتن این مقاله ، CoinTracking در Android و همچنین دستگاه های iOS در دسترس است ، با این حال ، برای استفاده از برنامه ، ابتدا ثبت نام وب باید انجام شود.

ویژگی های اصلی:

(i) رابط مستقیم: گرچه رابط کاربری محلی CoinTracking به اندازه برخی از معاصران دیجیتال آن زیبا و زیبا نیست ، این برنامه وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد و دارای تمام ویژگی هایی است که یک ردیاب نمونه کارها باید داشته باشد.

(ii) قابلیت واردات: CoinTracking به کاربران امکان می دهد تمام معاملات خود را – که از طریق سیستم عامل های مختلف تجاری پردازش شده اند – با لمس یک دکمه وارد کنند..

(III) سازگاری تبادل و کیف پول: CoinTracking به کاربران امکان می دهد تا با چندین صرافی ارز رمزنگاری شده مستقر با استفاده از کلیدهای API (که به آنها امکان می دهد نمونه کارها و داده های معاملاتی خود را به صورت یکپارچه وارد کنند) ارتباط برقرار کنند. نه تنها این ، بلکه این سیستم همچنین با یک کیف پول سخت و نرم (مانند Trezor و Exodus.)

(IV) خدمات رایگان و پولی: در حالی که رابط اصلی CoinTracking را می توان به طور رایگان بارگیری کرد ، از ویژگی های پیشرفته تر آن فقط در صورتی می توان استفاده کرد که افراد در خدمات پولی برنامه مشترک شوند. به عنوان مثال ، این حساب رایگان به کاربران امکان می دهد در مجموع 200 معامله را انجام دهند و اجازه ادغام داده ها از هیچ کیف پول بلاکچین شخص ثالث را نمی دهد..

هزینه نسخه های پیشرفته CoinTracking بین 70 تا 1000 دلار است – بسته به برنامه ای که انتخاب شده است.

(v) داده های تاریخی: یکی از جنبه های اصلی CoinTracking این است که به کاربران اجازه می دهد اطلاعات زیادی را در مورد قیمت های تاریخی مرتبط با ارزهای رمزپایه مختلف نگه دارند. علاوه بر این ، این برنامه همچنین دارای یک ابزار تجزیه و تحلیل Bitcoin است که از ماژول های آماری مختلفی استفاده می کند که می تواند برای پیش بینی قیمت BTC استفاده شود.

(vi) ابزار محاسبه مالیات: یکی از برجسته ترین ویژگی های CoinTracking ابزار محاسبه مالیات آن است که می تواند برای اهداف مختلفی مانند موارد زیر استفاده شود:

 • ایجاد گزارش مالیات رمزنگاری
 • تولید ورق سود / زیان و غیره.
 • تعیین اینکه کدام ارزهای رمزپایه بدون مالیات قابل فروش هستند.

(vii) آموزشهای رایگان: این برنامه با تعداد زیادی از فیلمها و راهنماهای جامع Youtube تکمیل شده است که به کاربران امکان می دهد تا ویژگیهای مختلف / پیشرفته مختلف سیستم را بهتر درک کنند.

با خاتمه دادن به این بخش ، باید روشن شود که بهترین کار CoinTracking برای افرادی است که به شدت در معاملات روزانه رمزنگاری هستند. همچنین ، نسخه رایگان برنامه کاربران را در حدود 200 معاملات محدود می کند – که حداقل می توان گفت بسیار آزار دهنده است.

5. رمزنگاری مقایسه

مدیر ردیابی نمونه کارها Crypto مقایسه

Cryptocompare یکی دیگر از سیستم های محبوب ردیابی رمزنگاری است که برای معامله گران معمولی و همچنین باتجربه مناسب است. این برنامه دارای ویژگی های گسترده ای است و برای استفاده در رایانه های رومیزی ، تلفن های هوشمند و همچنین سایر دستگاه های کوچکتر در دسترس است. برخی از ویژگی های اصلی Cryptocompare عبارتند از:

(i) پشتیبانی از چندین اوراق بهادار و ارزهای رمزپایه: Cryptocompare به کاربران این امکان را می دهد تا هر تعداد نمونه کارها درباره نیازها و نیازهای خاص شخص ایجاد کنند. نه تنها این ، این برنامه همچنین برای سازگاری کامل با مجموعه گسترده ای از ارزهای دیجیتال که امروز در بازار موجود است ، طراحی شده است..

(ii) قابل توجه بصری: نمودارها و نمودارهای ارائه شده توسط Cryptocompare از لحاظ بصری کاملاً جذاب هستند و درک آنها نیز آسان است – زیرا از هیچ اصطلاح اصطلاحات فنی استفاده نمی کنند.

(III) بسیاری از ویژگی های کوچک محیطی: رمزنگاری نه تنها به کاربران امکان می دهد یادداشت های کوچکی را به نمونه کارهای خود اضافه کنند بلکه به آنها امکان مرتب سازی ارزهای رمزنگاری شده خود را به هر روشی که صلاح بدانند ، می دهد..

(iv) گزینه های پیشرفته: این برنامه دارای ابزاری برای تجزیه و تحلیل ریسک است که به کاربران امکان می دهد ارزیابی آینده دارایی های خود را به روشی علمی تعیین کنند. نه تنها این ، بلکه Cryptocompare همچنین با تعداد زیادی از گزینه های تجزیه و تحلیل نمودار پیشرفته که برای مطالعات مقایسه ای ایده آل است ، پر است..

(v) استفاده رایگان: ردیاب نمونه کارها کاملاً رایگان است و می تواند به روشی کاملاً ساده و بدون دردسر استفاده شود.

(vi) ذخیره سازی ابر: یکی دیگر از جنبه های اصلی این برنامه سهولت بازیابی آن در صورت گم شدن کاربر در دستگاه هوشمند خود است. این به این دلیل است که داده های نمونه کارها در ابر تحت یک حساب کاربری خاص ثبت شده ذخیره می شود که تقریباً در هر زمان قابل بازیابی است (با لمس یک دکمه)

(vii) گزینه های اشتراک گذاری: با استفاده از Cryptocompare ، سرمایه گذاران می توانند مشخصات پرتفوی خود را دولتی یا خصوصی قرار دهند – و همچنین در صورت تمایل آن را با دیگران به اشتراک بگذارند..

علاوه بر تمام داده هایی که در بالا ارائه شده است ، باید به این نکته نیز اشاره شود که درک رابط بومی Cryptocompare در ابتدا کمی دشوار است. بنابراین ، می تواند برای خوانندگان مفید باشد که سریع به برخی از راهنماهای مرتبط و فیلم های آموزشی که بصورت آنلاین در دسترس هستند ، نگاهی بیندازند تا درک بهتری از عملکرد سیستم داشته باشند..

6. CoinStats

راهنمای کاربر CoinStats

CoinStats در مقایسه با نمونه های دیجیتالی کاملاً یک سیستم اساسی مدیریت ارزهای رمزنگاری شده است. با این حال ، این وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد و به کاربران امکان می دهد ارزش بیش از 3000 ارز رمزنگاری شده را نیز در حدود 300 مبادله رمزنگاری عجیب و غریب ردیابی کنند. در این راستا ، برخی دیگر از ویژگی های اصلی CoinStats عبارتند از:

(i) سهولت استفاده: برنامه CoinStats برای استفاده در رایانه های رومیزی و همچنین دستگاه های تلفن هوشمند در دسترس است.

(ii) اتصال: این برنامه می تواند یک پیوند مستقیم با کیف پول بومی کاربر و حساب صرافی ایجاد کند. این امر باعث می شود فعالیتهای مربوط به واردات داده بسیار سرراست و بدون دردسر انجام شود.

(III) هشدارها و اعلان ها: Coinstats از پیش ساخته شده و دارای یک پیشخوان هشدار قیمت است که هرگونه تغییر قیمت را که ممکن است در مورد دارایی آنها در زمان واقعی رخ دهد ، به کاربران اطلاع می دهد. نه تنها این ، بلکه این برنامه همچنین کاربران را از به روزرسانی ها و اخبار مهم که ممکن است مورد علاقه آنها باشد ، مطلع می کند.

با بستن این بخش ، باید برجسته شود که CoinStats به کاربران هیچ ویژگی پیشگامانه ای را ارائه نمی دهد و همچنین رابط کاربری آن با برخی از نزدیکترین رقبای خود مطابقت ندارد. با این حال ، از آنجا که این برنامه به کاربران امکان می دهد تا از طریق کلیدهای API خود به بیش از 20 صرافی رمز ارز و کیف پول متصل شوند ، بیش از این هدف اصلی خود را برآورده می کند.

7. AltPocket

ردیاب نمونه کارها ارز دیجیتال AltPocket

AltPocket اگرچه به اندازه برخی از معاصر خود از ویژگی های خاصی برخوردار نیست ، اما بدون شک یکی از بهترین ردیاب های رمزنگاری در بازار امروز است. این برنامه نه تنها رایگان است ، بلکه به کاربران امکان می دهد کلیدهای API خود را وارد سیستم کنند تا معاملات آنها به صورت خودکار به روز شود. با این حال ، در صورت تمایل کاربران به این کار ، می توانند به صورت دستی اطلاعات تجارت خود را وارد کنند.

(i) گزینه های ادغام: AltPocket به کاربران اجازه می دهد API قیمت گذاری خود را به چندین سیستم عامل مختلف مانند CoinMarketCap ، Poloniex یا Bittrex وارد کنند.

(ii) اشتراک پذیری: کار با این برنامه بسیار آسان است و به کاربران امکان می دهد نمونه کارها و داده های عملکرد خود را با لمس یک دکمه با افراد دیگر به اشتراک بگذارند.

(III) ارائه جذاب اطلاعات: همانطور که قبلا ذکر شد ، Altpocket از نظر ارائه داده و هزینه بصری ، یکی از بهترین راه حل های ردیابی رمزنگاری در بازار امروز است.

با بستن این بخش ، باید کاملاً روشن کنیم که بسیاری از سیستم های مدیریت رمزنگاری دیگر نیز وجود دارند که امروزه (اگر نه بهتر) از AltPocket در بازار خوب هستند. بنابراین ، هنگام انتخاب ، قبل از استقرار در یک برنامه خاص ، باید تا آنجا که ممکن است گزینه ها را غربال کنید.

8. CoinFinance

برنامه رمزگذاری CoinFinance

CoinFinance یکی دیگر از برنامه هایی است که طی چند سال گذشته مورد توجه اصلی قرار گرفته است – با بسیاری از رسانه ها حتی از آن به عنوان Google Finance جهان رمزارزها یاد می کنند.

ویژگی های کلیدی:

(i) رابط عالی: رابط بومی CoinFinance از لحاظ بصری بسیار جذاب و کاربر پسند است. این هیچ اصطلاح اصطلاحات فنی خاصی ندارد و توسط کاربران با تجربه و همچنین مبتدی به طور یکسان قابل استفاده است.

(ii) سهولت استفاده: همانطور که قبلاً گفته شد ، استفاده از CoinFinance آسان است و از برنامه های مختلف کوچکتری که می توانند در iOS و همچنین دستگاه های Android قابل اجرا باشند استفاده می کند.

(III) ویژگی های پیشرفته: این برنامه از پیش ساخته شده است و دارای چند ابزار تجزیه و تحلیل پیشرفته است که برای معامله گران باتجربه مناسب است.

9. میگو

برنامه ردیابی ارز رمزنگاری میگو

اگرچه به نظر می رسد نام Shrimpy برای برخی از افراد کمی جالب توجه باشد ، این یک برنامه وب عالی مدیریت نمونه کارها است که با تعداد زیادی از ویژگی های مطلوب سرشار است ، برای مبتدیان ، رابط کاربر برنامه بسیار ساده و آسان برای استفاده است. نه تنها این ، بلکه به کاربران این امکان را می دهد تا با لمس یک دکمه تمام حساب های تبادل / کیف پول خود را با خود پیوند دهند.

(ط) طراحی جذاب: رابط کاربری Shrimpy از نظر بصری کاملاً جذاب است و تمام اطلاعاتی را که ممکن است به آنها نیاز داشته باشند را به طرز کاملاً مرتب و کاربردی به کاربران ارائه می دهد..

(ii) ابزار پیشرفته: مانند بسیاری از دیگر همتایان ردیابی خود ، Shrimpy نیز مجموعه ای بسیار مفصل از تجزیه و تحلیل پیشرفته و ابزارهای محاسباتی را به کاربران ارائه می دهد که می تواند به سرمایه گذاران در به حداکثر رساندن بازده خود کمک کند.

(III) استراتژی های تجارت خودکار: این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا استراتژی های تجارت شخصی و HODLing خود را که می توانند بعداً به صورت کاملاً خودکار اجرا شوند ، تنظیم کنند..

(iv) رابط فقط وب: لازم به ذکر است که Shrimpy به عنوان یک رابط فقط وب در دسترس است که هیچ برنامه همراه همراهی برای همراهی با آن ندارد. در حال حاضر فقط از طریق وب سایت رسمی شرکت می توان به این سیستم دسترسی داشت ، بنابراین این احتمال وجود دارد که برخی از افراد طعمه پروژه های کلاهبرداری شوند که ممکن است بخواهند ظاهر عمومی پلتفرم را جعل کنند..

10. LiveCoinWatch

برنامه سکه رمزنگاری LiveCoinWatch

همانطور که از نامش پیداست ، LiveCoinWatch یک برنامه وب ردیابی قیمت است که می تواند به عنوان جایگزینی برای CMC (CoinMarketCap) مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به عملکرد کلی پلت فرم ، LiveCoinWatch به کاربران اجازه می دهد تا زبانه ای را در انبوهی از داده های خاص مانند:

حرکت قیمت در زمان واقعی ارزهای رمزپایه مختلف

موقعیت بازار جفت ارزهای رمزنگاری شده مختلف

کنش زنده مرتبط با مبادلات مختلف ارزهای رمزنگاری شده

حجم ، نقدینگی ، غلبه بازار سکه های مختلف

ویژگی های کلیدی:

(من) مدیریت یکپارچه: با استفاده از LiveCoinWatch ، کاربران می توانند به راحتی عملکرد منابع مختلف ارز دیجیتال خود را مدیریت و ردیابی کنند.

(ii) رابط فقط وب: LiveCoinWatch برای استفاده به عنوان یک برنامه فقط وب در دسترس است. این ممکن است برای برخی از کاربران کمی خاموش باشد اما به طور کلی این ویژگی امکان افزایش امنیت و حریم خصوصی را فراهم می کند.

(III) طراحی مینیمالیستی: کاملاً برخلاف بسیاری از معاصرانش که با ویژگی های غیرضروری زیادی همراه هستند ، طراحی LiveCoinWatch کاملاً مینیمالیستی و ساده است.

(iv) ورود دستی اطلاعات: برای به روزرسانی داده های نمونه کارها ، کاربران باید به صورت دستی جزئیات تمام نشانه ها / سکه هایی را که ممکن است در گذشته خریداری و فروخته باشند وارد کنند.

با بستن این بخش ، یادآوری این نکته ضروری است که برنامه از نظر عملکرد کلی کاملاً اساسی است و از هیچ ویژگی پیشرفته ای برخوردار نیست (مانند نمودارهای آماری ، ابزارهای تحلیلگران ، گزینه های هشدار و غیره). با این حال ، وقتی کار در مورد نمایش نمونه کارها رمزنگاری یک شخص باشد ، کار مناسبی انجام می دهد.

11. مدیر مسکن

ردیاب رمزنگاری Coinmanager

Coinmanager برنامه دیگری است که به نظر می رسد در چند وقت اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. برای مبتدیان ، این برنامه نه تنها به عنوان یک ردیاب نمونه کارها عالی عمل می کند بلکه دارای عملکرد آربیتراژ است که به کاربران امکان می دهد تفاوت قیمت بین سیستم عامل های مختلف تجاری را ردیابی کنند..

ویژگی های اصلی عبارتند از:

(یک) ادغام تبادل: CoinManager را می توان با استفاده از کلیدهای API یکی با کل مبادلات ارزهای رمزپایه مانند Binance ، Bittrex ، Bithumb و Coinone مرتبط کرد. این امر باعث می شود تجارت بسیار ساده و بدون دردسر برای کاربران انجام شود.

(ii) ویژگی بارگیری شده: این برنامه ، با تکرار فعلی ، در iOS و همچنین دستگاه های Android در دسترس است. CoinManager از نظر ویژگی های خود ، از قبل با یک ماژول نمودار بسیار مفید تهیه می شود که توسط TradingView طراحی شده است. نه تنها این ، همانطور که قبلا ذکر شد ، این برنامه همچنین دارای یک عملکرد آربیتراژ است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد از اختلاف قیمت (در رابطه با دارایی های رمزنگاری شده مختلف) که بین سیستم عامل های مختلف تجارت رمزنگاری در هر زمان مشخص وجود دارد ، سود ببرند..

(III) تجارت درون برنامه ای: CoinManager به کاربران امکان می دهد معاملات در زمان واقعی را در داخل برنامه خود تسهیل کنند.

در حالی که برنامه به خودی خود هیچ نقص آشکاری به آن متصل نیست ، اما تسلط بر رابط کلی آن می تواند کمی پیچیده باشد.

12. رمزنگار

مدیریت نمونه کارها رمزنگاری Cryptonaut

Cryptonaut یک سیستم مدیریت نمونه کارها عالی است که از رابط کاربری جذابی استفاده می کند که پیمایش آن بسیار آسان است. علاوه بر این ، این برنامه برای افرادی که طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال دارند مناسب است – از آنجا که Cryptonaut با طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال سازگار است.

ویژگی های کلیدی:

(ه) هشدارها: این برنامه به کاربران امکان می دهد اعلان ها / هشدارهای فوری فشار را در رابطه با ارزهای رمزنگاری شده مختلفی که مورد علاقه آنها است دریافت کنند.

(ii) سازگاری ارزی: کاربران می توانند نمونه کارهای خود را در تعداد دارایی های مختلف (از جمله بیت کوین ، دلار ، یورو و غیره) مشاهده کنند.

(III) سهولت استفاده: Cryptonaut از یک طراحی کاملاً ساده استفاده می کند که می تواند برای کاربران تازه کار و همچنین کاربران پیشرفته به طور یکسان استفاده شود.

در آخر ، ذکر این نکته است که Cryptonaut با تعداد زیادی ابزار عملیاتی کاملاً مفید برای معامله گران تمام وقت و همچنین سرمایه گذاران جدی ارزهای رمزپایه بسیار پر کاربرد است. با این اوصاف ، امروزه تعداد کمی سیستم مدیریت رمزنگاری دیگر وجود دارد که برابر هستند (اگر نه بهتر) از Cryptonaut.

13. کریپتوگراف

بررسی اجمالی کریپتوگراف

KryptoGraphe یک مدیر نمونه کارها رایگان است که برای هر دو سیستم عامل Android و همچنین iOS در دسترس است. از نظر عملکرد کلی ، برنامه به گونه ای طراحی شده است که می تواند به طور خودکار خود را با طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و کیف پول ادغام کند. نه تنها این ، پلت فرم بسیار امن ، سریع ، کارآمد است و از یک طراحی زیبایی پسند استفاده می کند که کاملا کاربر پسند است.

این برنامه با استفاده از شاخصهایی مانند:

 • تعداد رشد
 • شماره های صدک

سرانجام ، Kryptographe به 13 زبان در دسترس است و با استفاده از سیستم ارجاع بومی خود ، طیف وسیعی از پاداش را به کاربران خود ارائه می دهد – جایی که کاربران می توانند با ارجاع ساده به خانواده و دوستان خود برای استفاده از برنامه ، آنها را به ویژگی های برتر ارتقا دهند..

14. BitSnapp

ردیابی رمزنگاری ها با BitSnapp

Bitsnapp یک برنامه نسبتاً جدید است که هم اکنون فقط در بازار اندروید موجود است. با توجه به ویژگی های خود ، این برنامه به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای خود را از طریق API های چند بورسی و کیف پول به صورت کاملاً خودکار همگام سازی کنند. علاوه بر این ، برخی دیگر از ویژگی های اصلی BitSnapp عبارتند از:

 • این نمودارهای مفصلی را در اختیار کاربران قرار می دهد که می تواند به آنها کمک کند دارایی های خود را ردیابی کنند.
 • این پلت فرم در حال حاضر با مجموع 1300+ سکه و رمز ارز رمزپایه سازگار است.
 • ردیابی آدرس کیف پول خودکار.
 • از پیش ساخته شده با یک خبر ویژه شخصی ارائه می شود.

15. Unspent

برنامه ردیابی دارایی رمزنگاری UnSpent

Unspent یک سیستم ردیابی است که مدتی است زیر رادار مانده است. با این حال ، نگاهی اجمالی به ویژگی های کلی این پلتفرم به ما نشان می دهد که از قبل با هر مشخصه ای که فرد از چنین محصولی انتظار دارد ساخته شده است.

ویژگی های کلیدی:

UnSpent از ویژگی های مختلف ردیابی پیشرفته استفاده می کند که برای سرمایه گذاران باتجربه بیشتر مناسب است.

این برنامه علاوه بر به نمایش گذاشتن ارزش نمونه کارها کاربر ، به طور واضح تمام سودهایی را که توسط یک شخص محقق شده است نیز مشخص می کند (آن هم در زمان واقعی).

این برنامه به کاربران امکان می دهد عملکرد و نوسان دارایی های رمزنگاری شخصی خود و همچنین هرگونه همبستگی بین دارایی های آنها را تجزیه و تحلیل کنند..

16. نعناع

برنامه مدیر نمونه کارها سکه ارز رمزنگاری شده Mintfort

Mintfort ابزاری برای مدیریت نمونه کارها مبتنی بر دسک تاپ است که در حال حاضر فقط برای استفاده در دستگاه های مبتنی بر Windows و Macbook در دسترس است. این یک پلت فرم مبتنی بر API است که به این معنی است که می تواند همراه با تعدادی از سیستم عامل های تجاری معروف مانند Binance ، Bitfinex ، Huobi ، Kucoin ، Bittrex و Kraken مورد استفاده قرار گیرد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me