banner
banner

اهرم BitMEX توضیح داده شده 2019 – قسمت اول

بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال به دلیل نوسان مشهور هستند که در مدت زمان کوتاهی قیمت های آنها به طور قابل توجهی نوسان می کند. در هفدهم دسامبر 2017 ، قیمت بیت کوین پیش از سقوط بیش از 60 درصدی در سه ماه اول 2018 ، تقریباً به 20،000 دلار افزایش یافت.

این کاهش پس از هشدار بزرگ اقتصادی آمریکایی ، وارن بافت و دیگر بدبینان این بود که دیوانگی بیت کوین حبابی است که در نهایت سقوط خواهد کرد.

استفاده از اهرم در معاملات ارزهای رمزنگاری شده

اگر می خواهید از بی ثباتی بازار ارزهای رمزپایه درآمد کسب کنید ، بهتر است فکر کنید BitMEX اهرم تجارت.

BitMEX یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است که محصولات مالی مختلفی مانند تجارت حاشیه برای بیت کوین, اتریوم, و Litecoin.

این سایت همچنین مشتقات ارز رمزپایه و سایر محصولات مالی را برای سرمایه گذاران ارائه می دهد. مفهوم پشت معاملات حاشیه BitMEX را می توان در معاملات سهام یا معاملات آتی نیز مشاهده کرد.

این پلتفرم حداکثر 100 برابر اهرم در یک معامله تجاری را امکان پذیر می کند. با این حال ، استفاده از اهرم در معاملات ارزهای رمزنگاری می تواند یک شمشیر دو لبه باشد. این می تواند منجر به سود قابل توجه یا ورشکستگی کامل شود. در حقیقت ، معاملات اهرم از نظر فنی نوعی قمار در مقابل سرمایه گذاری است.

استفاده از این روش برای مبتدیان می تواند خطرناک باشد زیرا آنها معمولاً تجربه ای در این روش ندارند. با این وجود ، موفقیت همچنان می تواند با سطح صحیح اهرم و سطح درست مدیریت ریسک حاصل شود. قانون اصلی قمار هرگز بیش از آن چیزی نیست که بتوانید باخت خود را راحت کنید.

نحوه تجارت اهرم BitMEX چگونه کار می کند

خرید و فروش اهرم در BitMEX آسان است. برای شروع ، باید برای یک ثبت نام کنید BitMEX حساب. این سیستم عامل امکان ایجاد حساب های ناشناس را فراهم می کند. دادن نام واقعی شما اجباری نیست. برای شروع تجارت ، ابتدا باید مقداری ارز رمزنگاری شده را واریز کنید.

یک یادآوری سریع: Litecoin ، Ripple یا هر altcoin دیگر را ارسال نکنید ، مهم نیست که کدام نوع قرارداد را می خواهید خریداری کنید – پول شما از دست می رود. فقط بیت کوین پذیرفته می شود. همچنین ، وجوه فقط در بیت کوین قابل برداشت است.

پس از تأیید سپرده ها ، می توانید با حداکثر اهرم 100 برابر معامله کنید. این بدان معنی است که اگر 0.01 BTC در حساب خود دارید ، می توانید در یک معامله 1 بیت کوین بخرید.

توجه داشته باشید که BitMEX فقط در ارزهای دیجیتال معاملات انجام می شود. شما نمی توانید معاملات آتی بیت کوین را با استفاده از ارزهای فیات مانند دلار یا یورو خریداری و بفروشید.

قراردادها

BitMEX دو نوع قرارداد ارائه می دهد ، یعنی یک قرارداد آتی و یک قرارداد دائمی.

قراردادهای آتی

قرارداد آتی در واقع توافقی بین فروشنده و خریدار برای مبادله دارایی در یک نقطه مشخص در آینده و با قیمت توافق شده است. در یک زمان مشخص ، دارایی اساسی دست به دست می شود.

برخلاف خرید سهام سنتی ، شما سهام ندارید ، به این معنی که حق سود سهام ندارید. همچنین اجازه شرکت در AGM ها را ندارید. به همین ترتیب ، قرارداد آتی BitMEX به معامله گران امکان تجارت سکه بدون نیاز به داشتن سکه را می دهد.

اما بر خلاف سرمایه گذاری سنتی بورس ، شما فقط وقتی قیمت بالا می رود درآمد کسب نمی کنید. با BitMEX با قراردادهای آتی ، حتی وقتی قیمت ارزهای رمزپایه سقوط می کند می توانید درآمد کسب کنید.

تقریباً همه کالاها می توانند قرارداد آتی برای آن تعریف کنند. هر فرد تجاری ، به عنوان مثال ، یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات ، یک صادر کننده یا یک کشاورز گراز در معرض خطر قرار دارد. برای كاهش این خطر ، آنها می توانند با فروش یا خرید قرارداد آتی ، از این طریق رد كنند.

قرارداد دائم

قرارداد دائمی مانند قرارداد آتی است اما در آینده تاریخ مشخصی که منقضی می شود تاریخ خاصی ندارد. همانطور که از نام آن پیداست ، قرارداد دائمی به طور مداوم تمدید می شود. این قیمت دارایی اساسی را دنبال می کند و فرض می شود نسبت به قراردادهای آتی معمولی نوسان کمتری داشته باشد. قراردادهای دائمی برای سرمایه گذاران بلند مدت مناسب است.

یک قرارداد منفرد در تعویض همیشگی بیت کوین 1 دلار است. این بدان معنی است که اگر 0.01 BTC در حساب خود داشته باشید که معادل 50 دلار قیمت در بازار 5000 دلار است ، می توانید 5000 قرارداد با اهرم 100 برابر خریداری کنید. با یک اهرم 10 برابر ، می توانید 500 قرارداد خریداری کنید. اگر فکر می کنید قیمت در حال افزایش است ، باید بیشتر بخرید. اگر حق با شماست ، می توانید بازده هنگفتی از سپرده حاشیه خود بدست آورید.

اگر فکر می کنید قیمت بیت کوین در سه ماه آینده یا همین حدود کاهش یابد ، پس باید کوتاه بیایید.

موضع گیری طولانی

وقتی موقعیت بالایی در یک دارایی دارید ، بیت کوین را در بازار آزاد خریداری می کنید و انتظار دارید قیمت ها در یک دوره معقول افزایش یابد. این بدان معناست که شما دارایی را خریداری می کنید و سود شما متکی به افزایش ارزش آن است.

اگر در پایان سال 2017 که قیمت ها به بالاترین حد خود نزدیک به 20000 دلار برای هر بیت کوین رسید ، اکنون خود را لگد می زدید. البته کارشناسان پیش بینی می کنند قیمت بیت کوین طی چند سال آینده بیش از 20 هزار دلار باشد.

اما آنچه در مورد خرید و فروش قرارداد آتی با BitMEX جالبتر است این است که شما فقط برای درصدی از قیمت قرارداد پرداخت می کنید. به عبارت دیگر ، شما در حال خرید حاشیه هستید. به زبان ساده ، شما آن را با پول قرض گرفته شده خریداری می کنید.

بنابراین فرض کنید شما در نوامبر 2017 10 BTC را با حدود 19000 دلار دلار خریداری کردید. شما می توانستید در آن زمان ارزها را به ازای هر سکه 19000 دلار بفروشید و سپس در هنگام بدترین قیمت در فوریه 2018 ، بستانکار خود را با حدود 6000 دلار بازپرداخت کنید – در هر سکه 13000 دلار سود ناخوشایند داشته باشید.

مثال دیگر: بگذارید بگوییم قیمت فعلی BTC 6300 دلار است و شما 6300 دلار دارید. تصمیم گرفتید از اهرم 5 برابر استفاده کنید. یعنی شما می توانید 5 BTC را با قیمت 6300 دلار خریداری کنید. اگر بیت کوین فقط 100 دلار افزایش یابد ، 500 دلار دریافت می کنید. این نوعی روش است که اکنون بسیاری از مردم در حال استفاده از آن هستند.

اگر برای به دست آوردن 100 بیت کوین از اهرم 100 برابر استفاده کنید ، یا سود زیادی خواهید برد یا ضررهای زیادی متحمل خواهید شد. و اگر بازار بر خلاف موقعیت شما حرکت کند ، صندوق بیمه BitMEX برنده خواهد شد.

همین منطق در کوتاه مدت هم صدق می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me