banner
banner

رتبه بندی مالیات رمزنگاری هنگ کنگ و موفقیت های آزمایشی DCEP

مروری هفتگی در مورد اخبار بلاکچین و ارزهای رمزپایه از چین و هنگ کنگ

در تعطیلات هفته طلایی ، معاون فرماندار بانک خلق چین اعلام کرد که ارز دیجیتال چین ، معروف به پرداخت الکترونیکی ارز دیجیتال ، معاملات به ارزش 1.1 میلیارد RMB را در دوره آزمایشی خود پردازش کرده است. در همین حال ، به دنبال آخرین گزارش سالانه جهانی مالیات رمزنگاری PwC هنگ کنگ ، بحث مالیات دارایی های دیجیتال در هنگ کنگ به بحث جامعه در آمده است. در حوزه مبادله ارزهای رمزنگاری شده ، آمارهای Cryptowisser حاکی از آن است که 75 صرافی رمزنگاری در سال 2020 تعطیل شده است که 10 مورد از آنها در هنگ کنگ یا چین مستقر هستند.

در اینجا همه چیزهایی را که ممکن است در مورد این داستان ها (و موارد دیگر) از دست داده باشید در نسخه این هفته سازمان دیده بان بازار OKEx Insights در چین آورده شده است..

PBoC: DCEP 1.1 میلیارد RMB در معاملات آزمایشی پردازش کرد

فن ییفی ، معاون رئیس بانک خلق چین, اظهار داشت که DCEP در برنامه آزمایشی جاری خود 1.1 میلیارد RMB (تقریباً 162 میلیون دلار) تراکنش را پردازش کرده است.

طبق گفته Fan ، DCEP در موارد مختلف استفاده تحت برنامه آزمایشی مورد آزمایش قرار گرفته است – از پرداخت قبض گرفته تا خدمات دولتی. تا اواخر ماه اوت ، بیش از 6700 مورد استفاده از ارز دیجیتال چین وجود داشت.

غذاهای کلیدی

  • جدا از موارد استفاده در صنایع مختلف ، از DCEP همچنین برای روشهای مختلف پرداخت – مانند پرداختهای شناسایی چهره و معاملات tap-and-go استفاده می شود..
  • DCEP همچنین توسعه کیف پول های دیجیتال در چین را تسریع کرد. به گفته فن ، بیش از 113،300 کیف پول دیجیتال شخصی و حدود 8،800 کیف پول دیجیتال سازمانی در طول برنامه آزمایشی DCEP افتتاح شده است..

هنگ کنگ در شاخص مالیات رمزنگاری PwC در رتبه ششم قرار گرفت

PwC هنگ کنگ ، یک شرکت بزرگ حسابداری ، اخیراً منتشر شده اولین سالانه آن گزارش مالیات رمزنگاری جهانی. این گزارش از رتبه بندی شاخص مالیات Crypto رونمایی می کند و آخرین تحولات رمزنگاری تنظیم کنندگان مالیات در حوزه های مختلف قضایی را بررسی می کند.

طبق گزارش PwC هنگ کنگ ، اموال متداول ترین برخورد دارایی های رمزنگاری توسط نهادهای نظارتی مالیات است. لیختن اشتاین در راس شاخص مالیات رمزنگاری قرار گرفت و هنگ کنگ در رده ششم قرار گرفت.

PwC هنگ کنگ در مورد نحوه مالیات بر دارایی های رمزنگاری در هنگ کنگ گزارش داد. منبع: گزارش سالانه جهانی مالیات رمزنگاری PwC هنگ کنگ

غذاهای کلیدی

  • شاخص مالیات رمزنگاری PwC Hong Kong بر اساس جامع بودن راهنمای مالیات رمزنگاری شده ، حوزه های قضایی را طبقه بندی می کند. هنگ کنگ پس از سنگاپور دومین رتبه بالاترین رتبه را در میان قلمرو قضائی آسیا دارد.
  • طبق گفته هنری ارسلانیان ، سرآمد PwC Global Crypto ، داشتن راهنمایی مالیاتی ویژه رمزنگاری ، یک عنصر اساسی برای نهادینه سازی مداوم اکوسیستم رمزنگاری است.
  • در حالی که بیشتر حوزه های قضایی راهنمایی مالیاتی را در مورد محاسبه سود و زیان سرمایه برای افراد و مشاغل ارائه می کردند ، اما در زمینه موضوعاتی مانند وام و وام رمزنگاری ، مالیات غیرمتمرکز ، توکن های غیر قابل استفاده ، دارایی های توکن دار و درآمد سهام.

10 مبادله رمزنگاری در هنگ کنگ و چین در سال 2020 بسته شد

Cryptowisser ، یک سایت مقایسه تبادل رمزنگاری, اعلام کرد صفحه Crypto Exchange Graveyard آن و اظهار داشت که 75 صرافی رمزنگاری در سال 2020 خاموش شده است. بیشتر مبادلات موجود در این لیست صرافی های متمرکز هستند.

در لیست صفحات آمده است که 10 مورد از 75 صرافی ارز رمزنگاری شده که بسته شده اند در هنگ کنگ یا چین مستقر هستند. به ویژه ، Hotbit ، FEX و FinexBox به دلیل شناسایی به عنوان کلاهبرداری تعطیل شدند.

غذاهای کلیدی

  • طبق گفته Cryptowisser ، 15 صرافی ارز رمزنگاری شده در سپتامبر تعطیل شده است. این بیشتر به دلیل رقابت شدید مبادلات غیرمتمرکز است که طی آن DEXs حجم معاملات با بالاترین رقم 22.57 میلیارد دلار را در سپتامبر ثبت کردند..
  • Cryptowisser چهار دلیل برای خاموش شدن مبادلات ارز رمزنگاری شده را شناسایی کرده است – یعنی خاموشی های داوطلبانه ، کلاهبرداری ، خاموش شدن و ناپدید شدن های حکومتی.

سهام هنگ کنگ علی رغم توقف مذاکرات محرك آمریكا ، افزایش یافت

به دلیل تعطیلات هفته طلایی ، این هفته بازارهای سهام چین بسته شد. مقدار شاخص Shanghai SE Composite ، CSI 300 و SZSE Blockchain 50 بدون تغییر باقی ماند. برای هنگ کنگ ، شاخص Hang Seng این هفته 3.36٪ افزایش یافت و در حال حاضر به 24248 رسیده است.

بازار سهام هنگ کنگ در پی بهبود گزارش ترامپ از COVID-19 افزایش یافت. منبع: تجارت اقتصادی ، Investing.com

شاخص Hang Seng حرکت خود را گسترش داد ، که بخشی از آن توسط بهبود گزارش شده دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده از COVID-19 است. پس از اعلام ترامپ ، شاخص Hang Seng روز سه شنبه در 23980 قرار گرفت.

علی رغم اینکه رئیس جمهور ترامپ گفتگوهای محرک اقتصادی در ایالات متحده را متوقف کرد تا پس از انتخابات در ماه نوامبر ، هنگ سنگ نگهداری می شود رالی آن 0.5٪.

غذاهای کلیدی

  • در حالی که تأثیر محدودی بر بازار سهام هنگ کنگ وجود داشته است ، اعلامیه ترامپ در مورد توقف گفتگوهای محرک منجر به کاهش بازار سهام ایالات متحده شد. میانگین صنعتی داو جونز لیز خورد 1.34٪ و S&شاخص P 500 1.4٪ افت کرد.
  • رئیس فدرال رزرو جروم پاول نامیده می شود برای محرک های مالی بیشتر ساعاتی قبل از اعلامیه ترامپ. وی علیرغم کسری بودجه بی سابقه بودجه فدرال ایالات متحده که برای سال جاری پیش بینی شده بود ، از دولت خواست تا بودجه بیشتری به محرک تزریق کند.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me