banner
banner

راه حل های اصلی مالیاتی که به رمزنگاری راه پیدا می کنند

پذیرفتن جریان اصلی ارزهای رمزپایه به خوبی در جریان است. در ماه های اخیر ، همه گیری در حال انجام ، مزایای ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را برجسته کرده و در نتیجه ، بازار ارزهای رمزنگاری شده مجدداً زنده می شود. بانک های مرکزی در حال توسعه ارزهای دیجیتالی هستند ، شرکت های بزرگ در حال تبدیل ذخایر مالی به بیت کوین هستند و شرکت های FinTech در حال توسعه سیستم عامل های پشتیبانی از این دارایی ها هستند.

با وجود این پیشرفت های مثبت ، چندین زمینه وجود دارد که اغلب فقدان آنها ذکر می شود – جلوگیری از ارزهای رمزپایه برای پرواز واقعی.

  • پایانه های بازرگان – امکان خرید ساده با ارزهای دیجیتال
  • خدمات حضانت – توانایی ذخیره ایمن دارایی های دیجیتال ، بدون نیاز به زیرکی فن آوری

هر یک از اینها معمولاً به عنوان یک مانع اصلی که باید برای اتخاذ جریان اصلی رفع شود ، ذکر می شود – و دلیل خوبی هم دارد ، زیرا هر دو از موارد واقعی هستند که توسط کاربران روزمره با آن روبرو می شوند.

یک زمینه که اغلب فراموش می شود ، نیاز به راه حل های مالیاتی ساده و م taxثر است. خرید و فروش ارزهای رمزپایه یک فعالیت سرگرم کننده و عاری از هرگونه بار مالیاتی نیست. به طور معمول ، دولت ها مستلزم آن هستند که سود سرمایه در هر تجارت انجام شده ، همراه با سایر الزامات دیگر محاسبه شود.

متأسفانه ، بسیاری از سرمایه گذاران کاملاً از پیامدهای مالیاتی مرتبط با معاملات ارزهای رمزپایه بی اطلاع هستند. پیچیدگی بیشتر این ، فقدان گزینه های ساده برای ساده سازی فرآیند است. بله ، شرکت های شخص ثالثی هستند که تلاش می کنند فقط این کار را انجام دهند ، اما عدم ادغام آنها با سیستم عامل های اصلی تجارت باعث می شود که این خدمات برای بسیاری ناشناخته باقی بماند.

روز حساب

برای بسیاری از کسانی که مایلند گذشته از کمبود راه حل های کاربر پسند باشند و به هر حال به تجارت ادامه دهند ، یک روز حساب فرا می رسد. وقتی آن روز اتفاق می افتد ، یا کسانی هستند که فعالیت خود را گزارش کرده اند ، و شناور می شوند – و هم کسانی هستند که موفق به انجام این کار نشده اند و غرق می شوند.

هر کشوری در سراسر جهان دارای قوانین و دستورالعمل های خاص خود در مورد نیاز گزارش ارزهای رمزپایه است. اگرچه ممکن است شرکت کنندگان اولیه صنعت به دلیل نظارت ناچیز در فعالیت های گزارشگری کوتاهی کرده باشند ، این به سرعت در حال تغییر است. نهادهایی مانند خدمات درآمد داخلی (IRS) و آژانس درآمد کانادا (CRA), روشن کرده اند که آنها در حال تماشای آن هستند و انتظار گزارش مناسب را دارند.

مالیات

موضوع مالیات و ارزهای رمزپایه امیدوار است که در سالهای آینده مورد گذشته باشد ، اما همچنان که سیستم عامل های محبوب در صنعت نفوذ می کنند. در زیر سه نمونه از شرکت های معروف درگیر با FinTech ، میزان دستیابی آنها به ارزهای رمزپایه و کارهایی که درمورد مالیات انجام می دهند وجود دارد – دو مورد با برنامه ، و دیگری وایلد کارت.

پی پال

آخرین شرکت FinTech که وارد ارزهای رمزپایه شده است یکی از بزرگترین شرکتهای مطرح در این زمینه است – PayPal. در حالی که انتظار نمی رود بسته به موقعیت مکانی پشتیبانی ، چند هفته / ماه دیگر راه اندازی شود ، سرمایه گذاران پیش بینی استفاده از این سرویس از قبل می پرسند راه حل مالیاتی PayPal چه پیشنهادی ارائه می دهد.

پی پال مشخص نکرده که برنامه های خود را برای به حداقل رساندن بار گزارشگری مالیاتی چیست. با نگاه همه به پی پال (تنظیم کننده ها و کاربران) ، ممکن است در حال حاضر اینگونه باشد ، اما احتمالاً برای همیشه اینگونه نیست. س isال این است که آیا پی پال راه حل خاص خود را توسعه می دهد؟ آیا شرکتی مانند SimpleTax را به دست خواهد آورد؟ یا اینکه خدمات مشابه دیگری را شریک و ادغام خواهد کرد TaxBit?

ثروت ساده

WealthSimple که تقریباً تازه وارد ارزهای رمزنگاری شده است ، پلتفرم رمزنگاری خود را در اواخر سال 2020 اعلام کرد. این پلتفرم که خرید و فروش دارایی های برتر مختلف (بیت کوین ، اتریوم و …) را تسهیل می کند ، توانایی بالایی در معرفی ارزهای رمزپایه به گروه متنوعی از مشتریان دارد..

خواه عمدی باشد یا نه ، WealthSimple خوشبختانه در سال 2018 یک اقدام استراتژیک انجام داده است ، که به نفع پلت فرم رمزنگاری تازه تشکیل شده آن است – خرید SimpleTax.  این پلت فرم محبوب مالیات گرا ، سادگی در تشکیل مالیات را به ارمغان می آورد. علاوه بر این ، سالها است که از کاربران مشارکت در تجارت ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. در نتیجه ، WealthSimple آماده و آماده است تا از سیستم عامل جدید خود با یک راه حل مالیاتی متمرکز بر رمزنگاری پشتیبانی کند.

جوزا

در حالی که WealthSimple دسترسی به طیف گسترده ای از توانایی های مالی ، از جمله TFSA / RRSP / و غیره را فراهم می کند ، جوزا رویکرد متمرکزتری روی ارزهای رمزپایه دارد.

پلت فرم محبوبیت فزاینده ای تازه دارد اعلام کرد این یک نرم افزار توسط TaxBit است که به طور خاص برای گزارش فعالیت های تجاری رمزنگاری طراحی شده است. یکی از نکات قابل توجه در این سرویس ، توانایی سرمایه گذاران برای ایجاد ، نه تنها گزارش های پایان سال ، بلکه برای ردیابی اثر معاملات خود بر مالیات در زمان واقعی است..

تایلر وینکلوس ، مدیر عامل Gemini ، اظهار داشت ، “نرم افزار TaxBit به طور خودکار محاسبات مورد نیاز برای گزارش مالیات رمزنگاری را انجام می دهد و به کاهش درد مالیات رمزنگاری برای کاربران ما کمک می کند. سرمایه گذاران همچنین می توانند پیامدهای مالیاتی در زمان واقعی معاملات خود را در مورد جوزا ببینند. “

ماکزیمالیست با انتخاب?

اصطلاحی که اغلب هنگام بحث در مورد سرمایه گذاری بیت کوین استفاده می شود ، “حداکثر” است. این به سرمایه گذاران اشاره دارد که بیش از هر چیز دیگر به کارآیی بیت کوین اعتقاد دارند و دارایی خود را در این دارایی به حداکثر می رسانند ، به جای اینکه در میان سکه های مختلف جایگزین کنند.

با در نظر گرفتن مسئله پیرامون مالیات که امروز در اینجا بحث شده ، این سال پیش می آید – آیا همه سرمایه گذاران از نظر حداکثر هزینه بیت کوین هستند؟ یا اینکه آنها به سادگی توسط الزامات سنگین مالیاتی و فقدان گزینه ها برای غلبه بر این ، بازدارنده هستند?

امیدوارم زودتر از دیرتر ، این مسئله به بحث برانگیز تبدیل شود و شرکت هایی مانند WealthSimple ، Gemini ، PayPal و دیگران همچنان نیاز صنعت را برآورده کنند.

نتیجه گیری از همه اینها ساده است – الزامات مالیاتی محلی خود را بیاموزید و به آنها پایبند باشید. در تلاش برای درک فعالیتهای گزارش نشده برای سالها ، هنگامی که IRS / CRA / و غیره درگیر هستید ، درگیر نمی شوید. می آید تماس می گیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me