banner
banner

Airdrop چیست – 5 قطب برتر همه زمان ها

بیشتر جامعه رمزنگاری اصطلاح “airdrop” را می دانند یا حداقل آن را شنیده اند. airdrop زمانی است که سازندگان یک پروژه بلاکچین در صورت تأمین نیازهای airdrop خود ، سکه های رمزنگاری شده یا نشانه های پلتفرم رایگان را به کاربران خود می دهند.

برای دریافت سکه های رایگان ، اغلب لازم است که مقدار مشخصی از رمزها یا رمزهای واقعی سکو را داشته باشید و آنها را در کیف پول تعیین شده خود ذخیره کنید. اکثر سیستم عامل های airdrop همچنین نیاز دارند که مشترک شوید ، پست کنید یا چیزی در مورد آنها در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، اما این از پروژه به پروژه دیگر متفاوت است.

هدایای Airdrop معمولاً به این ترتیب اتفاق می افتد: در یک تاریخ دقیق که اعلام خواهد شد ، پروژه یک عکس فوری از بلاکچین می گیرد ، که حساب ها و مانده های آنها را در آن لحظه نشان می دهد. سپس به دارندگان توکن مقدار مشخصی سکه / نشان به عنوان تبلیغات داده می شود. این قطره های هوایی در چندین بلاکچین توزیع می شود ، اما Ethereum بیشتر پروژه های رمزنگاری موجود را بر اساس زنجیره بلوک خود دارد و به دلیل سازماندهی قطرات هوایی معروف هستند.

Hydro Airdrop

قطره هیدروژن

Hydro پروژه ای است که توسط هیدروژن شرکت ، یک بستر فناوری برای توسعه دهندگان و شرکت های خدمات مالی ، که برای برقراری ارتباط سیستم های خصوصی با بلاکچین عمومی ایجاد شده است.

این مدل ترکیبی بین مدل خصوصی و عمومی به سیستم عامل های خدمات مالی اجازه می دهد تا پویایی یک دفتر توزیع شده ، شفاف و غیرقابل چالش را کنترل کنند. این پروژه بر برخی مناطق که نیاز به پیشرفت دارد مانند تأیید اعتبار ، مدیریت هویت ، امنیت اسناد ، معاملات و هوش مصنوعی تأکید دارد.

Hydro هواپیمای خود را در 16 فوریه تکمیل کرد و در مجموع 2،632،330،741.57 توزیع کرد. اولین 25000 توسعه دهنده ای که در طول دوره عرضه شرکت کردند ، مجاز به دریافت حداقل 222222 نشانه HYDRO بودند. برخلاف اکثر پروژه ها ، هیچ یک از نشانه های HYDRO موجود را نمی توان در یک فروش خریداری کرد. این توزیع توکن ها نهایی است ، زیرا تیم اعلام کرد دیگر هیچ قطره هوایی را نگه نمی دارند.

امروز وقتشه! ثبت نام ها امشب در ساعت 11:59 PM EST پایان می یابد ، پس از آن با توزیع رمز شروع می شود # هواپيما. # بلاکچین # فین تک # توسعه دهندگان https://t.co/i5NSLyFFun pic.twitter.com/wusMT8DeZj

– هیدروژن (HydrogenAPI) 16 فوریه 2018

چندشکلی

چندشکلی یک پلت فرم مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن رابطی بین اوراق بهادار مالی سنتی و فناوری بلاکچین است. سکه و پلتفرم برای ساده سازی مراحل قانونی ایجاد و فروش رمزهای امنیتی طراحی شده اند. استاندارد جدید توافقنامه دولتی آنها ، ST20 ، فقط می تواند توسط لیستی از سرمایه گذاران مجاز متعلق و متعلق به آن باشد.

در تاریخ 31 ژانویه ، Polymath با موفقیت 9،556،000 نشانه POLY را به 38 ، 224 کیف پول توزیع کرد.

POLY Airdrop رسماً کامل است!

ما با موفقیت 9،556،000 POLY را به 38،224 آدرس توزیع کردیم.

با تشکر فراوان از جامعه ما برای شرکت و به اشتراک گذاشتن تمام پیام های شگفت انگیز آنها با ما. این تازه شروع کار است…

بگذارید رکود شروع شود. pic.twitter.com/hCLWnFxTQ8

– Polymath (PolymathNetwork) 1 فوریه 2018

به دلیل علاقه بی سابقه کاربران برای Polymath Airdrop (40،000+ برنامه از سراسر جهان) ، آنها مقدار توکن هایی را که در ابتدا برای بخشیدن برنامه ریزی کرده بودند بسیار افزایش داده اند..

برای اطمینان از اجرای عادلانه این airdrop ، آنها نیاز داشتند که هر شرکت کننده فرآیند شناخت مشتری و پول شویی (KYC / AML) را انجام دهید. به این ترتیب ، آنها تأیید کردند که فقط کاربران واقعی پلت فرم Polymath نشانه های خود را دریافت می کنند (به جای ربات ها) که به نوبه خود به آنها امکان می دهد مقدار بیشتری را به سرمایه گذاران خود توزیع کنند.

روند ثبت نام Airdrop در تاریخ 10 ژانویه به پایان رسید ، جایی که تصویب کنندگان اولیه برای دریافت رمزهای POLY تأیید شدند. مقدار توکن هایی که یک پذیرنده اولیه در حین بهره برداری از هوا دریافت کرد ، 250 نشان POLY بود.

تصدیق

Decred (DCR) یک پلت فرم مبتنی بر بلاکچین است که به دنبال اولویت دادن به دولت غیرمتمرکز و ایجاد ارز رمزنگاری شده است که به صورت مستقل اجرا شود.

airdrop با اعلامیه عمومی Decred در 15 دسامبر 2015 آغاز شد و کارزار در 18 ژانویه 2016 به پایان رسید. در مجموع ، 3،244 متقاضی با ارسال یک آدرس آدرس موفقیت تایید airdrop را به پایان رساندند.

ثبت نام در airdrop به مدت 34 روز در دسترس بود و شرکت کنندگان از 99 کشور مختلف درگیر این روند شدند. هر شرکت کننده موفق هنگام دریافت بذر تولید شده (و ذخیره) در کیف پول ، تقریباً 258.93958076 Decred دریافت کرد.

ایمیل های دعوت از 8 ژانویه 2016 آغاز می شود. ثبت نام Airdrop تا 18 ژانویه باز می ماند. برنامه ها تا زمان راه اندازی شبکه اصلی پردازش می شوند! # ناسزا

– تصمیم گرفت (decredproject) 7 ژانویه 2016

همچنین تأییدها برای بررسی شباهت در آدرس های IP و آدرس های ایمیل در ورودی ها اعمال شد – این فرآیند به صورت دستی نیز انجام شد. در حالی که هیچ سیستم ارزشیابی کاملی وجود ندارد ، آنها تلاشهای قابل توجهی انجام دادند تا هرچه بیشتر از هر متقاضی هزینه کنند.

با این حال ، پروژه برای جلب رضایت جامعه ، تصمیم به انجام یک جابجایی دیگر (و نهایی) از پایگاه داده برای بررسی صحت آن و از بین بردن متقاضیان مشکل ساز که به عنوان کلاهبردار شناخته شده بودند ، بود. نتیجه این بررسی نشان داد که هر شرکت کننده موفق کمی بیشتر از مقدار مشخص شده سکه دریافت کرده است – اما کمتر از مبلغ در نظر گرفته شده 258.93958076 نیست.

eBTC

eBTC یک نسخه سازگار با ERC20 بیت کوین است که در بلاک چین Ethereum ایجاد شده است. این سکه برای ترکیب بهترین ویژگی های دو ارز برتر ساخته شده است ، با 21 میلیون سقف ، سازگار با قراردادهای هوشمند و زمان معاملات سریعتر.

ثبت نام airdrop در تاریخ 29 سپتامبر ساعت 3:00 بعد از ظهر بسته شد. EST ، و توکن ها در 30 سپتامبر توزیع شد. آنها 95٪ (19،950،000) از eBTC خود را در كارزار airdrop خود كه به طور مساوي در ميان آدرس هايي كه براي شركت داده شده بودند توزيع كردند. با پایان یافتن airdrop ، سکه در حدود 0.03 دلار معامله شد.

دوره ثبت نام برای $ EBTC airdrop تمام شد! از همه کسانی که ثبت نام کرده اند متشکریم ، توکن ها فردا توزیع می شوند. #eBTC #Eth

– eBTC (ebtctoken) 29 سپتامبر 2017

هستی شناسی Airdrop

Ontology (ONT) یک شبکه دفترکار توزیع شده و بلاک چین است که برای میزبانی dApp ها و سیستم عامل های قرارداد هوشمند طراحی شده است..

در 7 مارس 2018 ، Ontology اولین برنامه هوایی خود را برای کسانی که در خبرنامه خود مشترک شده و در NEO DevCon حضور داشتند ، نهایی کرد. افرادی که برای دریافت خبرنامه Ontology در ژانویه 2018 مشترک شدند ، از 1000 نشانه Ontology (ONT) خارج شدند و شرکت کنندگان در NEO DevCon 500 نشان ONT دریافت کردند. طبق گفته Coinmarketcap ، ONT در آن زمان حدود 10 دلار ارزش داشت.

Ontology توزیع ONT برای اشتراک خبرنامه و NEO DevCon Airdrops را به پایان رساند! https://t.co/ypu43oCJle $ ONT

– هستی شناسی (OntologyNetwork) 7 مارس 2018

عکس فوری بلاکچین NEO در ارتفاع بلوک 1،974،823 گرفته شده است که در ساعت 09:15:33 صبح (UTC +8) در تاریخ 28 فوریه 2018 انجام شد.

به ازای هر NEO برگزار شده ، یک علامت 0.2 ONT به هر کیف پول NEO بسته می شد. با راه اندازی شبکه اصلی Ontology ، 0.1 ONT بلافاصله در دسترس قرار گرفت و 0.1 ONT دیگر توزیع شد. هستی شناسی را می توان از اینجا خریداری کرد مبادله Binance.

بیشتر بخوانید:

  • EOS Airdrops و نحوه درخواست نشانه های رایگان خود
  • EOS Airdrop: نشانه های رایگان eosDAC
  • ETC Callisto Airdrop (CLO) – همه آنچه باید بدانید

نتیجه

با توزیع رمزها به جامعه ، ICO ها و پروژه ها رمزنگاری آنها را قادر می سازد تا وارد مرحله بعدی توسعه شوند. دسترسی بیشتر altcoin ها به افراد بیشتر همیشه یک چالش بوده است ، اما به نظر می رسد کمپین های airdrops روند کار را بسیار آسان می کنند.

اینکه آیا این دارندگان این توکن ها را حفظ خواهند کرد یا نه ، زیرا آنها واقعاً به پتانسیل آن اعتقاد دارند یا بلافاصله آنها را در سیستم عامل های معاملات مبادله می کنند ، باید منتظر ماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me