banner
banner

اگر سطح 4 ساعته Bitcoin بتواند MA (60) را بشکند ، 6،950 دلار ممکن است تبدیل به محور اصلی روند تثبیت این ماه شود: Crypto Market Daily

چهارشنبه ، 22 آوریل: بازارهای رمزپایه برتر طی 24 ساعت گذشته سودهای خفیفی را ثبت کرده اند.

بیت کوین (BTC) همچنان با معاملات 2 درصدی در روز ، فقط زیر 7000 دلار معامله می شود.

اتریوم (ETH) تقریباً 3 درصد رشد دارد و در محدوده حد بالای 176 دلار قرار دارد.

Ripple’s XRP طی 24 ساعت گذشته حدود 1.5 درصد رشد کرده و با قیمت 0.1856 دلار معامله شده است.

آیا BTC MA (60) و 6950 دلار را می شکند?

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

روز گذشته ، BTC پس از سقوط به 6،750 دلار به طور موقت ثابت شد. این روند در طی چند ساعت آینده در محدوده 6،750- 6،950 دلار ادامه داشت. مقاومت فوقانی واضح است و دامنه متحرک در مقیاس کوچک اکنون کمتر از 100 دلار است. 

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که بازگشت با حجم صعودی سنگین که امروز در ساعت 01:00 HKT انجام شد می تواند به عنوان پایه ای برای قضاوت در مورد قدرت کوتاه مدت گاوها استفاده شود..

حجم معاملات در آن ساعت بالاترین سطح در حدود 10 ساعت بود ، اما قیمت فقط برای مدت کوتاهی 6،950 دلار آزمایش شد و به سرعت سقوط کرد. تا حدی مشخص می شود که مقاومت سخت کوتاه مدت هنوز حدود 6،950 دلار است.

با توجه به اینکه 6،750 دلار می تواند به عنوان یک پشتیبانی کوتاه مدت تلقی شود ، هنگامی که روند از هر دو نقطه فوق عبور کرد ، می توان از آن برای پیش بینی موقت جهت حرکت استفاده کرد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که بهتر است بیش از چهار ساعت صبر کنید تا ببینید آیا روند همزمان MA (60) و 6،950 دلار را شکسته است یا خیر. تأیید منطقی بودن شکستن بسیار مهم است و مقاومت در برابر آن همچنان در حدود 7200 تا 7،300 دلار است.

نمودار BTC 4H مقاومت موثر MA (60) را نشان می دهد

نمودار 4 ساعته داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 4 ساعته بیت کوین نیز نشان می دهد که روند در حال حاضر توسط MA (60) سرکوب می شود. واضح است که در این سطح نمودار مشاهده می شود که MA (60) قبلاً از قیمت و پشتیبانی کافی برخوردار بوده است ، بنابراین می توان به عنوان یک مقاومت موثر در حال حاضر رفتار کرد.

با این وجود ، شانس اینکه این روند بتواند این میانگین متحرک را بشکند چیست؟ بسته به سطح حجم صعودی در چند ساعت آینده ، اگر میزان صدا تمایل به افزایش داشته باشد ، شکستن به طور مثر امکان پذیر است. در غیر این صورت ، سرمایه گذاران باید به دنبال شکستن دروغ باشند.

شناسایی فرم شمعدان نیز می تواند در مورد اثربخشی شکستگی قضاوت کند. اگر در چند ساعت آینده ، هر شمعدان ساعتی با یک خط سایه بلند بالا بسته شود ، به این معنی است که فشار فروش زیادی در اطراف آن منطقه وجود دارد و احتمال شکستن منطقی محدود است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6،950 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،200 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،750 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،550 دلار

ETH پشتیبانی کوتاه مدت با 166 دلار دارد

داده های مبادله همیشگی 1H ETH / USD. منبع: OKEx.com

166 دلار به عنوان یک سطح حمایت قوی از ETH در آینده نزدیک تأیید شده است ، اما مقاومت در بالای 175 دلار برای کوتاه مدت همچنان دشوار است. اخیراً ، این سطح دو بار ثابت شده است که یک مقاومت معتبر است.

از نقطه نظر حجم ، دو بار گذشته که 175 دلار آزمایش شد ، حجم صعودی حتی توانست در سطح بالایی حفظ شود ، اما تلاش ها هنوز ناکام ماند. با وجود حجم فعلی ، تقریباً غیرممکن است که در صورت عدم ورود وجوه صعودی به بازار ، یک موفقیت صحیح ایجاد کنید.

بنابراین ، این روند احتمالاً بین 166 تا 176 دلار خواهد بود و همانطور که دیروز گفته شد ، روند تکان دهنده تشکیل یک شانه راست است. روند همیشه پس از شکل گیری الگو جهت را انتخاب می کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 175 دلار
 • مقاومت میان مدت: 189 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 166 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 155 دلار

0.1865 دلار سطح مقاومت سخت برای XRP است

4H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد ، اگرچه XRP به طور موقت با 0.1820 دلار پشتیبانی می شود ، اما گاوها حتی نمی توانند قیمت را از مقاومت 0.1865 دلار بالاتر ببرند. اگر روند با این موقعیت همیشه مهار شود ، احتمالاً دوباره قیمت به 0.1780 دلار سقوط خواهد کرد.

دایره های قرمز رنگ در نمودار نشان می دهد که سطح مقاومت نزدیک به 0.1865 $ سخت است. حتی اگر شکست در مدت زمان کوتاهی با حجم های صعودی اتفاق بیفتد ، آسان است که قیمت بدون افزایش حجم کاهش یابد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که پایین ترین نرخ عقب نشینی دیروز قانون پایین ترین سطح اخیر را ادامه نداد. این ممکن است به معنی بزرگتر شدن خطر کاهش قیمت باشد. تمرکز بر اعتبار 0.1780 دلار در کوتاه مدت ضروری است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1865 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1885 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1820 دلار    
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1780 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me