banner
banner

OKEx Beacon Program Recap – مربیگری دوم با جی و لنیکس

در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 ، شش مشاورین استخدام شده 30 دقیقه جلسه مشاوره دیگری با مربیان خود داشتند: مدیر عامل OKEx جی هائو و مدیر بازارهای مالی لنیکس لای.

اطلاعات آماری جلسه اول را اینجا ببینید.

در زیر خلاصه ای از مباحث جالب و بصیرت بحث شده در طول جلسه آورده شده است.

فیلیپ تافلی: تورم زدایی در بسیاری از کشورها به دلیل اثرات ویروس کرونا یک احتمال مشخص است. اگر تورم اتفاق بیفتد ، تأثیر شما در بازارهای رمزنگاری چیست?

لنیکس: من هنوز هم معتقدم که تورم ناشی از COVID-19 بیشتر یک پدیده کوتاه مدت است. این قطعاً برخی صنایع بنیادی را تحت تأثیر قرار می دهد (به عنوان مثال ، خطوط هوایی و گردشگری) ، اما هنوز اثبات تغییرات ساختاری از نظر تقاضا در اقتصاد کلان وجود ندارد. این را می توانید از بورس ببینید. رمزنگاری ، به ویژه بیت کوین ، ابزاری برای ذخیره ارزش است که می تواند برای جلوگیری از خطر ذاتی تسهیل بیش از حد کمی مورد استفاده قرار گیرد – که به دلیل تأثیرات COVID-19 بیش از حد انتظار ، احتمال بیشتری دارد.

گیوم ژیرارد: آیا راه اندازی COMP را دنبال کرده اید؟ نظر شما در مورد استخراج نقدینگی به عنوان راهی برای توزیع رمز چیست؟?

لنیکس: COMP (و همچنین سایر نشانه های تولید محصول) نوع دیگری از مکانیزم توزیع توکن در مقابل IEO یا ICO است. این اثر واضح است: همانطور که مشاهده می کنید ، AUM در DeFi به بالاترین رکورد – همانطور که خطر است – می رسد. توکنومیکس نرخ بازار وام را تحریف می کند. به همین دلیل شانس زیادی وجود دارد که مدل چندان پایدار نباشد. مکانیزم استخراج تجارت قبلاً وجود داشت و این چندان زیبا نبود.

فیلیپ تافلی: به نظر می رسد بیت کوین با S ارتباط نزدیک داشته است&P 500 برای چند هفته اخیر اکنون. فکر می کنید علت این امر چیست ، در حالی که در گذشته همبستگی کمی وجود داشته است?

لنیکس: آره. پس از سقوط رمزنگاری بزرگ در 12 مارس ، همبستگی BTC و S&P500 بالاتر بوده است. من فکر می کنم یکی از دلایل عمده این است که معامله گران بیت کوین را به عنوان یک دارایی خطرناک جایگزین می دانند. بنابراین ، هنگامی که بازار عمومی به سطح خاصی سقوط کرد ، بیت کوین نیز در معرض تجارت خطرپذیر قرار گرفت. از نقطه نظر داده ها ، بیت کوین به دلیل ویژگی های اساسی خود ، اما نه به طور قطعی ، تأثیری در آسمان امن ایجاد کرد. با شکستن آستانه ، معامله گران به دنبال خطرپذیری هستند.

گیوم ژیرارد: امروز بزرگترین تاریخ انقضا بیت کوین بود. به نظر شما این یک روند طولانی مدت است؟ استراتژی OKEx برای به دست آوردن سهم بازار در بازار گزینه ها چیست?

لنیکس: این یک واقعیت غیر قابل انکار است که اصطکاک (به عنوان مثال ، خطر نظارتی و هزینه) دسترسی به بیت کوین پیش پا افتاده است. تصور کنید فقط 1٪ از دارایی آمریکایی ها به بیت کوین اختصاص یافته است. من معتقدم این یک روند طولانی مدت است – همانطور که مشاهده می کنید علاقه به CME نیز به بالاترین رکورد رسیده است. در OKEx ، ما هنوز در حال ساخت محصول خود هستیم. در حال حاضر ، ما می فهمیم که محصول ما خوش ساخت است ، اما باید روی UI / UX و حاشیه نمونه کارها کار کنیم. برنامه ما برای گرفتن سهم بازار باید مربوط به محصولات ساختاری باشد ، بنابراین تجارت محصولات ساختاری می تواند در بازار گزینه ها محافظت شود. ابزار دیگری که می تواند لیست شود ، معاملات آتی VIX است ، همچنین بر اساس نوسانات ضمنی در گزینه های OKEx.

ویرجینیا میس مارتین: من اولین برنامه آزمایشی را اجرا کردم بلاکچین و رمزنگاری برای دانش آموزان مدارس خصوصی در اسپانیا. ابتدا معلمان و دانش آموزان را آموزش دادم ، و سپس آنها را در برنامه آموزشی خود قرار دادم ، که شامل طراحی ، ملاحظات اجتماعی و اقتصادی و همچنین اجرای تئوری و سپس عملی بلاکچین بود. اکنون ، می توانم این برنامه را به مدارس بفروشم. خوشبختانه. استعداد خردسالان برای پنج سال کلیدی است. OKEx چه ابتکاراتی دارد و چه توصیه هایی می توانم برای راهنمایی آموزشی داشته باشم?

جی: من فکر می کنم شما اینجا رویکرد بسیار خوبی دارید. ابتدا باید با اصول اولیه با مثالهای زندگی روزمره شروع شود ، زیرا مخاطب هدف دانش آموزان هستند.

در اینجا یک مورد خوب وجود دارد: Blockchain در گواهینامه مدرسه آنها. تصور کنید که می توانید گواهینامه خود را به صورت غیرمتمرکز در بلاکچین قرار دهید. گواهینامه شما از نظر دیجیتال ایمن خواهد بود – بدون هیچ گونه احتمال از دست رفتن فیزیکی – در حالی که سایر موسسات می توانند رکوردها را در بلاکچین عمومی ردیابی کنند. آیا این فوق العاده نخواهد بود?

مثال دیگر ، تدارکات دانه های قهوه است. ما معمولاً نمی توانیم از قانونی بودن تأیید منبع دانه های قهوه در برخی کشورها لذت ببریم. با استفاده از زنجیره بلوک ، ما می توانیم محصولات تأیید شده را گام به گام ردیابی کنیم.

OKEx سالها در زمینه آموزش بلاکچین اقدامات ابتکاری را انجام داده است. در مرحله اول ، ما فیلم ها و مقالاتی را توضیح دادیم که اصول آن را توضیح می دهند. و اکنون ، ما یک برنامه آموزش منظم تر را تهیه کرده و آکادمی OKEx را راه اندازی کرده ایم.

Dmytro Sokoliuk: در سال 2017 ، ICO داشتیم و IEO های بعدی بودند. به نظر شما صحنه بعدی که می تواند در رشد آلتکوین ها تأثیر بگذارد چیست؟?

جی: بله ، به همین سرعت صنعت بلاکچین تکامل می یابد. این سوال بسیار جالب است. در واقع ، بسیاری از مردم اکنون موافقت می کنند که ما در فصل altcoin هستیم ، زیرا بسیاری از پروژه های altcoin با کیفیت بالا به بازار می آیند.

به نظر من می رسد که رشد altcoins مشابه سهام است:

  • ارزش ذاتی از جمله ارزش تجاری یا اجتماعی پروژه ها مهم است ، چه این که می تواند برای برخی از خواسته ها ارزش ایجاد کند.
  • نظر اجتماعی نیز حیاتی است ، زیرا ما در یک دوره رسانه های اجتماعی هستیم.

ویرجینیا میس مارتین و آنتوان کیف پول: نظر شما در مورد آینده تجارت رمزنگاری فرابورس ، بازارهای فرابورس ، شرکت کنندگان ، مقررات ، حجم ، ریسک و نقدینگی چیست؟ و نقش مبادلات چیست؟ OKEx تعداد کمی از نشانه های جدید را فهرست کرده است – چه عاملی باعث می شود شما یک سکه / رمز را در OKEx به جای یکی دیگر بنویسید?

جی: در OKEx ، ما به دنبال پروژه های خوب و امیدوار کننده هستیم. در مورد الزامات لیست ، ما خود را به عنوان مبادله ای بی طرف می بینیم که فرصت های برابر برای لیست شدن پروژه های خوب را فراهم می کند. به عنوان مثال ، ما به مقاله سفید پروژه – که باید محکم باشد – کیفیت جامعه آن و هم افزایی آن با مبادلات و سایر پروژه های بلاکچین را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین الزامات لیست مشخصی داریم و یک تیم جداگانه برای مدیریت لیست برنامه ها وجود دارد.

آنتوان کیف پول: ما در سالهای اخیر شاهد توسعه عظیم DeFi بوده ایم که از نظر تصویب و توسعه یک نقطه عطف بزرگ است. تو در موردش چه فکری می کنی?

جی: برای چندین سناریو بسیار زیبا اعمال شده است:

کیف پول – DeFi بسیار سریع در حال توسعه است و ما معتقدیم که این یک عنصر مهم برای سیستم مالی سنتی خواهد بود. ما محصولات مختلفی را به بازار عرضه کرده ایم تا کاربران بتوانند از طریق وام دهی ، سهام و سپرده گذاری به راحتی درآمد منفعل کسب کنند.

به طور کلی خدمات وام C2C بازار مطلوبی را برای تطبیق عرضه و تقاضای سرمایه بیکار ایجاد می کند. OKEx می خواهد آن را تا حد ممکن شفاف نگه دارد – بر خلاف سایر بازیگران در بازار ، نرخ بهره خدمات وام C2C OKEx کاملاً تحت رقابت بازار است. روند وام های رمزنگاری شده بدون توجه به میزان سرمایه گذاری آنها ، فرصت های جدیدی را برای جامعه فراهم می کند. در این فضای سریع رشد DeFi ، ما خوشحالیم که اولین کسانی هستیم که خدمات وام را به روشی غیرمجاز ، باز و قابل ترکیب ارائه می دهیم.

ما در ماه های اخیر ، به خصوص این دو هفته گذشته ، فهمیدیم که تعداد DeFi بیشتری وجود دارد "کشاورزان" در مزرعه هفته گذشته ، ارزش کل قفل شده (یا به اختصار TVL) در DeFi 1 میلیارد دلار شکست. اکنون تنها TVL دو پروژه برتر DeFi ، کامپوند و MakerDAO بیش از 1 میلیارد دلار است.

DeFi در حال بلند شدن است و البته OKEx روی آن قرار خواهد گرفت.

ما بلاک چین خود ، OKChain را با یک برنامه کاربردی غیرمتمرکز اولیه روی آن راه اندازی کرده ایم: OKEx DEX. ما معتقدیم که DeFi رمز ورود مالی و آزادی مالی برای همه است.

این خلاصه برای شفافیت ویرایش شده است.

OKEx را روشن کنید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me