banner
banner

حماسه 2 ساله شرکت Tezos ICO رویکردهای Denouement

توافق

بنیاد تزوس پس از چندین سال ایستادن روی زمین ، تلاش برای خنثی کردن پرونده های مختلف قضایی ، فقط اقدام به این کار کرده است اعلام کرد تصمیم آنها برای حل و فصل با همه طرفها.

این دادخواست که نمایندگی از یک تلاش مشترک از طرف احزاب مختلف است ، Tezos را تا 25 میلیون دلار می بیند..

در حالی که این تصمیم توسط بنیاد Tezos اتخاذ شده است ، اما لزوما پایان این حماسه ترسیم شده نیست. در این برهه از زمان ، تصمیم رسمی در انتظار تأیید دادگاه ها است تا رسمی شود.

انکار

لازم به ذکر است که ، در حالی که بنیاد Tezos تصمیم گرفته است که رسیدگی به پرونده های مختلف علیه آنها به نفع آنها است ، آنها در بی گناهی خود ثابت قدم هستند.

بنیاد با اعلام تصمیم خود ، با بیان این عقیده ، بر این عقیده تأکید کرد,

“بنیاد Tezos تصمیم گرفت که همه ادعاها را تسویه کند زیرا بنیاد Tezos معتقد است که این امر به نفع کل پروژه Tezos و جامعه است. این بنیاد همچنان معتقد است که این دادخواست ها فاقد ارزش بوده و هرگونه تخلف را انکار می کند. با این حال ، پرونده های قضایی گران و وقت گیر هستند و تصمیم بر این شد که هزینه مالی یکبار تصفیه به مزاحمت ها و هزینه های حقوقی مرتبط با ادامه دعوا در دادگاه ها ارجح باشد. “

اجتناب از پیگرد قانونی

عواقب ناشی از تصمیم آنها برای حل و فصل دعاوی فعال فراتر از صرفه جویی در وقت و هزینه است. بنیاد Tezos اکنون از وضعیتی که ممکن است به طور بالقوه دیده باشند دادگاه ها علائم آنها را به عنوان اوراق بهادار برچسب زده اند ، جلوگیری کرده است.

اگر وضعیتی مانند این اتفاق بیفتد ، این یک الگوی آینده است و به طور بالقوه برای پروژه فاجعه بار است.

ریف با جنجال

برای طرفداران Tezos ، و آنچه بنیاد Tezos در تلاش برای دستیابی به آن است ، بدون شک ، با تصمیم آغوش استقبال می شود.

صرف نظر از پتانسیل های موجود در زمینه فناوری ، متأسفانه از روز اول Tezos با اختلاف نظر همراه بوده است. خواه اشاره به تاخیر در توزیع توکن ها پس از ICO ، به دلیل درگیری در استفاده از بودجه ، نقش هایی که توسط سرمایه گذاران برجسته ایفا شده است یا دادخواست امروز در اینجا بحث شده ، Tezos یک کار تحسین برانگیز انجام داده است و راهی پیدا کرده است که نه تنها زنده بماند ، اما رشد می کند.

از موارد استفاده کنید

علیرغم وجود مباحثی که بنیاد Tezos از روز اول به بعد درگیر است ، میزان استفاده و تصویب این پروژه همچنان در حال افزایش است. در ماه های اخیر ، این امر از طریق روند رو به رشد بخش اوراق بهادار دیجیتال مشهود است.

با استفاده از زنجیره بلوکی Tezos که عملکرد بالایی در اختیار کاربران خود قرار داده است ، ما خود را در گزارش استفاده از آن در موارد مختلف از جمله مثالهای زیر مشاهده کرده ایم:

Tezos برای بومی سازی 22 پروژه استفاده می شود

Vertalo Tezos را برای رمز امنیتی انتخاب می کند

بازدهی بالا و امنیت را برای استفاده از Tezos برای اوراق بهادار دیجیتال انجام دهید

سرمایه گذاری در کنتاکی بوربن با Wave Financial

Tezos Chosen توسط BTG Pactual و Dalma Capital برای صدور Token

هیچ ضرری انجام نشده است

بنیاد Tezos از یک تشکیل شده است شورا, که نظارت بر استفاده از بودجه و توسعه محصول است. تا به امروز ، بنیاد تقریباً مدیریت می کند 635 میلیون دلار دارایی, و سهم خود را برای حمایت از توسعه سیستم عامل خود از طریق کمک های میلیونی انجام داده است.

برای پروژه ای که تقریبا 232 میلیون دلار درآمد کسب کرد و چندین سال را صرف غلبه بر موانع قانونی کرده است ، توانایی آنها در رشد تصمیم گیری های صحیح توسط بنیاد Tezos در این مدت.

تزوس

ناشی از ICO برگزار شده در سال 2017 ، Tezos یک بلاکچین اثبات سهام است که برای ایجاد انعطاف پذیری لازم برای ایجاد خدمات نسل بعدی طراحی شده است..

بلاک چین Tezos در اصل توسط بنیانگذاران Arthur و Cathleen Breitman ایجاد شده است.

در سایر خبرها

هنگامی که Tezos ICO تکمیل شد ، یکی از بزرگترین رویدادها در نوع خود بود که بیش از 232 میلیون دلار درآمد کسب کرد. طبیعتاً به دلیل بزرگی این افزایش ، همه نگاه ها به آنها بود. با این وجود تنها آنها نیستند که تحت چنین سطح بالایی از نظارت قرار می گیرند. یکی از این شرکت ها که با موضوعات مشابهی سروکار دارد ، KIK شناخته می شود. در موارد مختلف ، ما در حال جنگ بین آنها و SEC را ثبت کرده ایم ، زیرا این دو بر سر ICO گذشته خود “آن را بیرون کشیدند”.

پرونده های SEC برای قضاوت زودهنگام در دادگاه Kik

Kik Hunkers برای مبارزه با SEC – برنامه پیام رسانی را خاموش می کند

برنامه پیام رسان محبوب Kik برای مبارزه با SEC در دادگاه بیش از Kin ICO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me