banner
banner

Lolli: برنامه پاداش بیت کوین نقدی هنگام خرید آنلاین

بررسی بیت کوین lolli

برنامه پاداش بیت کوین Lolli کاربران را قادر می سازد هنگام خرید آنلاین بیت کوین رایگان کسب کنند. بیایید بررسی کنیم که محبوب ترین گزینه پاداش بازپرداخت رمزنگاری در جهان چگونه کار می کند.

در ابتدایی ترین مفهوم آن ، می توان Lolli.com را یک پلت فرم پاداش دیجیتال (در مقابل و دستگاه کوپن فوری مدرسه قدیمی) دانست که به کاربرانش امکان می دهد هنگام خرید آنلاین بیت کوین کسب ، مالکیت و استفاده کنند. این شرکت با بیش از 750 مارک برتر جهان همکاری کرده است تا به آنها کمک کند فروش و تبدیل خود را به حداکثر برسانند. در این رابطه ذکر شده است که در هر زمان شخصی با یکی از شرکای آنلاین لولی خرید می کند ، هر دو طرف از هر فروش برش کمی می گیرند. این حداقل درصد قبلی با خریدار به شکل بیت کوین تقسیم می شود.

لولی ، که 22 آگوست 2018 به طور رسمی راه اندازی شد ، در قطار “stacking sats” به سر می برد ، اخیراً آمار مربوط به پایگاه کاربر در حال رشد را به اشتراک گذاشته و گفته است که آنها به طور متوسط ​​7٪ به همه کاربران برنامه پلاگین مرورگر پاداش بیت کوین Lolli Chrome و Firefox می دهند. بازگشت به بیت کوین رایگان.

در شرایط کنونی ، خرید و فروش بیت کوین کار چندان ساده ای نیست ، به ویژه در برخی کشورها که داشتن ارز دیجیتال به طور کامل ممنوع شده است (مانند هند ، چین). با این حال ، با توجه به جذب ارزهای رمزپایه در دهه اخیر یا بیشتر ، به نظر می رسد که تعداد فزاینده ای از مردم علاقه مند به خرید ارزهای دیجیتال مستقر مانند Bitcoin ، Ethereum ، XRP هستند..

از اوایل دهه ، خرید آنلاین به یک فعالیت بسیار محبوب در میان کاربران اینترنت در سراسر جهان تبدیل شده است. از این نظر ، Lolli به عنوان پلی است که نه تنها می تواند به کاربران کمک کند تا از امکاناتی که خرید دیجیتال روی میز می گذارد بیشتر آگاه شوند بلکه به آنها این امکان را می دهد تا بدون نیاز به گذر از چندین حلقه قانونی ، دست خود را به بیت کوین برسانند..

به زبان ساده ، جذابیت کسب بیت کوین رایگان برای خرید از طریق اینترنت در مورد چیزهایی که قبلا قصد خرید آن را داشتید ، گزینه ای هوشمندانه ، قابل قبول و عملی برای کشف ارزش انجام کار به نظر می رسد. بیایید یک تجربه راهنمای کاربر دست اول در مورد چگونگی کارکرد برنامه پاداش بازگشت پول رمزنگاری Lolli برای کمک به شما در بدست آوردن بیت کوین در خریدهای خود ، ارائه دهیم..

لولی چیست؟ نگاه دقیق تر به برنامه پاداش بیت کوین

لولی چیست

همانطور که قبلا ذکر شد ، پلت فرم Lolli یک افزونه مرورگر پاداش بیت کوین است که می تواند توسط خریداران آنلاین برای به دست آوردن BTC برای هر معامله ای که از هر یک از شرکای تجاری بیش از 750 شرکت تسهیل می کند ، استفاده کند. علاوه بر این ، برای هر فروش ، Lolli یک درصد ثابت از MRP را می گیرد که توسط تاجر شرکت کننده تعیین می شود. با این حال ، لولی به جای اینکه کل برش را برای خود حفظ کند ، کمی از امتیازات را با کاربرانش به اشتراک می گذارد (که به صورت بیت کوین برای آنها ارسال می شود.)

برای استفاده از این سرویس ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت رسمی شرکت بروید و پسوند مرورگر Lolli را بارگیری کنید. پس از اتمام کار ، کاربران می توانند به خرید و خرید در هر یک از شرکتهای وابسته تجاری شرکت بپردازند ، زیرا پسوند فوق الذکر پس از آن به طور خودکار نیاز را انجام می دهد (با توجه به اینکه خرید مورد نظر برای بازده BTC واجد شرایط است). پس از انجام معامله ، Lolli برگه خرید ما را نگه می دارد و مقدار بیت کوین مربوطه را به کیف پول کاربران ارسال می کند..

خرید lolli-کسب-بیت کوین

برای اینکه فردی واجد شرایط برنامه پاداش Lolli باشد ، باید خرید خود را فقط از طریق پسوند خرید Lolli تسهیل کند. و نه از طریق برنامه های مرورگر دیگر ، سایت کوپن ، برنامه پس انداز ، یا یک برنامه برگشت پول دیگر. علاوه بر این ، چند بازرگان تصمیم می گیرند در صورت استفاده از کد کوپن داخلی بهمراه ماژول برنامه افزودنی خرید Lolli ، هیچ پاداش BTC در اختیار کاربران خود قرار ندهند..

موارد استثنا از نوع فوق فقط به صلاحدید بازرگان شرکت کننده واگذار می شود و بنابراین شرایط و ضوابط در هر زمان تغییر می یابد.

هدف و سهولت استفاده: اطلاعات مهمی که باید به خاطر بسپارید

پاداش loilli بیت کوین چگونه کار می کند

پشتیبانی محدود: در زمان نوشتن این مقاله ، Lolli فقط توسط Google Chrome و Firefox پشتیبانی می شود. با این حال ، در وب سایت رسمی شرکت اعلام شده است که مرورگرهای دیگر (مانند Brave ، Opera) نیز می توانند از خریدهای Lolli در آینده نزدیک پشتیبانی کنند.

بدون ادغام Apple / Mac / Safari: لازم به ذکر است که Lolli قبلاً توسط مرورگر وب Safari اپل پشتیبانی می شد ، اما به دلیل تغییراتی که اخیراً در شرایط خدمات این شرکت ایجاد شده است ، دیگر نمی توان از برنامه افزودنی همراه با مرورگر استفاده کرد.

برنامه موبایلی وجود ندارد: همانطور که همه چیز ثابت است ، Lolli برنامه موبایلی ندارد که بتواند توسط پایگاه کاربر آن استفاده شود. با این حال ، طبق پست اخیر وبلاگ ، تیم اصلی توسعه دهنده شرکت در حال کار بر روی انتشار یک برنامه تلفن همراه بومی در طی 6-12 ماه آینده است.

فقط در ایالات متحده موجود است: یک نکته مهم در استفاده از لولی این است که در حال حاضر فقط برای استفاده در ایالات متحده در دسترس است. با این حال ، کاربران با قدرت دیجیتال کافی می توانند از VPN ها و سایر راه های دیجیتال مشابه برای دور زدن هرگونه محدودیت استفاده کنند..

اصطلاحات کلیدی قابل توجه

مزایای خرید بیت کوین lolli

بیت کوین: همانطور که ممکن است بسیاری از خوانندگان ما به خوبی از آن آگاه باشند ، بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که در دهه گذشته به دلیل توانایی نه تنها به عنوان ذخیره ارزش طولانی مدت بلکه به عنوان یک معامله کارآمد ، بسیار محبوب شده است. متوسط. همچنین ، از آنجا که بیت کوین غیرمتمرکز است ، هیچ نهاد دولتی نمی تواند ارز را کنترل کند.

ساتس: Sats همچنین به عنوان Satoshi نامیده می شود ، می تواند به عنوان یک واحد اساسی ارز در نظر گرفته شود که یکصد میلیونم واحد بیت کوین است (0.00000001 BTC).

بازگشت بیت کوین: Bitcoin Back اصطلاحی است که معمولاً هنگام اشاره به پاداشهایی که کاربران هنگام استفاده از Lolli (برای تسهیل خریدهای آنلاین خود) کسب می کنند ، استفاده می شود.

HODL: HODL عامیانه ای است که معمولاً توسط اعضای جامعه جهانی بیت کوین برای نگهداری بیت کوین به جای فروش بکار می رود.

آیا استفاده از Lolli بی خطر است?

سیستم پاداش وجه نقد lolli

طبق گفته جامعه توسعه دهندگان شرکت ، لولی از چارچوبی کاملاً ایمن استفاده می کند که تضمین می کند وجوه مشتری در هر زمان امن هستند. با این حال ، هنگام تسهیل انتقال کیف پول شخص ثالث ، کاربران باید اطمینان حاصل کنند که پول آنها در همه زمان ها حساب می شود. از نظر حریم خصوصی داده ها ، وب سایت Lolli کاملاً روشن می کند که حرکات وب کاربر خود را ردیابی نمی کند ، در عوض ، این شرکت فقط داده های خاصی را در رابطه با شرکت های تجاری خود به دست می آورد. علاوه بر این ، Lolli اطلاعات قابل شناسایی شخصی را نمی فروشد – روشی که این روزها حتی با شرکت های مستقر نیز امری عادی شده است..

الکس آدلمن ، مدیر عامل و بنیانگذار Lolli (همچنین مت Senter نیز یکی از بنیانگذاران) است ، در ماه ژوئیه سال 2019 در Yahoo Finance اعلام کرد که پلتفرم پاداش رمزنگاری کارت پشتیبانی بیت کوین را برای کاربران در آینده صادر می کند همچنین.

در آخر ، باید به این نکته نیز اشاره شود که در صورت عدم دسترسی تصادفی کاربر به کیف پول یا اطلاعات حساب خود ، به راحتی می توانند با استفاده از عملکرد بازیابی تعبیه شده در وب سایت Lolli ، دارایی های خود را بازیابی کنند. کل روند کاملا ساده است و می تواند در عرض چند دقیقه تکمیل شود.

سیستم پاداش Lolli چگونه کار می کند?

سیستم پاداش استفاده شده توسط Lolli کاملاً ساده و استفاده از آن آسان است. به عنوان مثال ، به محض اینکه یک تاجر خرید را تأیید می کند ، تیم روابط عمومی Lolli با ارسال نامه ای به مشتری ، از پاداش های تخمینی و زمان انتظار آنها مطلع می شود. با این حال ، کل روند ممکن است کمی زمان ببرد (به طور معمول بین 30-90 روز پس از تاریخ خرید اولیه) زیرا هر معامله مرتبط باید توسط شرکای خرده فروشی Lolli به طور مستقل تأیید شود. نه تنها این ، حتی مبلغ پاداش برآورد شده نیز نهایی نیست و به دلیل نوسانات ارزش قابل تغییر است.

درآمد-بیت کوین-با-برنامه-lolli-پاداش

سرانجام ، لازم است به محض دریافت تأیید Lolli از یک بازرگان مبنی بر اینکه معامله کامل شده است ، باید به آن اشاره شود ، برای کاربران ایمیل الکترونیکی ارسال می شود که به طور واضح پاداش هایی را که باید در آینده نزدیک انتظار داشته باشد مشخص می کند. موجودی برآورد شده را می توان در سابقه حمل و نقل شخص نیز مشاهده کرد (که می توانید آن را در نوار ابزار مرورگر خود در زیر گزینه کیف پول مشاهده کنید.)

ثبت نام در ثبت نام با برنامه خرید وجه نقد Lolli بسیار آسان است:

 1. برنامه افزونه مرورگر وب Lolli را نصب کنید
 2. با هر یک از فروشگاههای شریک وب را خریداری کنید
 3. در خریدهای آنلاین خود سریع و آسان بیت کوین کسب کنید

نحوه استفاده از lolli برای کسب بیت کوین

برخی از نکات کلیدی قابل توجه در ذهن هستند

در اینجا چند مفهوم اساسی وجود دارد که باید هنگام استفاده از سرویس برگشت بیت کوین به خاطر بسپارید:

(i) نوسانات ارزش انتظار می رود: هنگامی که شخصی برای تسهیل خریدهای آنلاین خود از Lolli استفاده می کند ، بازرگانان شرکت کننده پاداش تخمینی BTC را که می توانند انتظار داشته باشند به کاربران خود ارائه می دهند. با این حال ، این مقدار فقط یک برآورد است و به دلیل ماهیت بی ثبات BTC در معرض نوسانات مختلف پولی است. با این حال ، هنگامی که خرید توسط فروشنده تأیید شد ، صرف نظر از هرگونه تغییر پولی خارجی ، ارزش پاداش BTC قفل می شود.

(ii) رویدادهای تبلیغاتی: علاقه مندان به رمزنگاری به دنبال ایجاد برخی از BTC در کنار این گزینه هستند که در یکی از بسیاری از رویدادهای تبلیغاتی Lolli شرکت کنند که به طور معمول از طریق دسته رسمی شرکت توییتر برگزار می شود. نه تنها این ، بلکه این شرکت همچنین سیستم ارجاع بومی خود را دارد که به طناب زدن به استخدام کنندگان جدید به شرکت کنندگان می پردازد.

(iii) برداشت: برای انتقال رمزنگاری به دست آمده از کیف پول بومی Lolli به راه حل ذخیره سازی شخص ثالث ، کاربران باید حداقل 15 دلار BTC داشته باشند. علاوه بر این ، یک دوره قفل حدود 30-90 روزه نیز وجود دارد که کاربران برای دستیابی به جوایز خود مجبور به تحمل آن هستند.

(IV) نرخ کارمزد: برای تسهیل انتقال دلار در Lolli ، کاربران باید هزینه Tx کمی در حدود 0.25 دلار پرداخت کنند. با این حال ، انتقال بیت کوین رایگان است و کاربران فقط باید هزینه گاز مربوط به معامله مورد نظر را پرداخت کنند.

پاداش کسب شده بیت کوین در حالی که برنامه خرید در نیویورک ، نیویورک با توسعه دهنده برنامه خود در دورهام ، کارولینای شمالی مستقر است ، پاداش می دهد.

چه چیزی لولی را از بقیه متفاوت می کند?

lolli bitcoin پاداش ویژگی های برنامه

راه شماره یک برای ایجاد تمایز در هنگام ارائه پاداش خرید نقدی ، داشتن تعداد زیادی شریک زندگی و روابط است. به همین دلیل برنامه Lolli شناخته شده ترین و مورد استفاده ترین پاداش خرید بیت کوین در اکوسیستم رمزنگاری است.

یکی از ویژگی های اصلی Lolli که پاداش بیت کوین را ارائه می دهد این است که به نظر می رسد لیست شرکای خرده فروشی آن تقریباً روزانه در حال رشد است. به عنوان مثال ، شرکت خرید آنلاین در حال حاضر بیش از 750 شرکت وابسته دارد – همه آنها به مشتریان خود جوایز مختلف رمزنگاری ارائه می دهند. علاوه بر این ، هر فروشنده خرده فروشی که ممکن است علاقه مند به همکاری با Lolli باشد ، می تواند به راحتی به یک ایمیل به شراکت نامه شلیک کند@lolli.com.

جزئیات مشابهی که باید به خاطر بسپارید:

پشتیبانی عالی مشتری: Lolli پشتیبانی شبانه روزی را برای مشتریان خود فراهم می کند. برای هر گونه کمک ، کاربران می توانند شرکت را از طریق آدرس الکترونیکی [email protected] ایمیل کنند.

پایگاه جامعه در حال رشد: حضور آنلاین Lolli طی چند سال گذشته بسیار زیاد شده است. در نتیجه این ، جامعه دیجیتال این شرکت رونق یافته است. به منظور عضویت در خانواده Lolli ، کاربران می توانند عضویت در انجمن فیس بوک شرکت را انتخاب کنند ، صفحه Twitter آن را دنبال کنند یا حتی با پر کردن فرم درخواست مربوطه موجود در وب سایت ، مستقیماً از شرکت درخواست دهند.

سهولت استفاده و دسترسی کلی: Lolli وقتی با تعدادی دیگر از درگاه های خرید مبتنی بر رمزنگاری مقایسه می شود ، بسیار ساده و آسان است. نه وب سایت از هیچ اصطلاح اصطلاحات فنی استفاده می کند و نه از هیچ مکانیزم دشواری tx برای تسهیل معاملات پولی شخص برخوردار است.

اعتماد: سیستم خرید و فروش تجارت الکترونیکی Lolli دارای تعداد زیادی بررسی عالی به صورت آنلاین است و توسط تعدادی از خریداران مستقل که ادعا می کنند این برنامه دقیقاً همانگونه که تبلیغ شده است ، تأیید شده است. با این گفته ، تعداد کمی از افراد ادعا کرده اند که هرگز پاداشهای BTC را که به آنها وعده داده شده دریافت نکرده اند.

بیایید نگاهی به لیست در حال رشد شرکای خرید بیت کوین Lolli بیندازیم تا ببینیم که چگونه “sats back” خود را انجام می دهیم > شعار بازگشت پول نقد ».

لیست شرکای برنامه Lolli Reward برای کسب بیت کوین رایگان

در اینجا لیستی از بزرگترین نامهای فروشگاههای آنلاین وجود دارد که می توانید در ازای بارگیری و نصب برنامه پاداش رمزگذاری Lolli بدون ریسک ، برای به دست آوردن بیت کوین رایگان ، از آنها خرید کنید:

شرکت های lolli-bitcoin-cashback

 • نایک / آدیداس / میسی / والمارت / سامسونگ / بهترین خرید
 • خدمات تحویل حشیش Eaze
 • Saks Fifth Avenue / Sephora / Bloomingdale’s
 • GoDaddy / Glossier / Groupon /
 • Albertsons / Safeway / Sam’s Club
 • دپوی دفتر و OfficeMax / H&بلوک R
 • Hotels.com / Priceline / Hotwire / CheapOair
 • هیلتون / ماریوت
 • نیروی دریایی قدیمی / تومس / لولومون
 • خاویار / موزجاو / مکان کودکان
 • ASOS / Petco / پست الکترونیکی
 • Udemy / goTenna
 • 1-800-گل
 • و خیلی بیشتر

همانطور که هر خریدار آنلاین می بیند ، لیست Lolli از مکان های کسب پاداش بیت کوین قابل توجه است و به گفته یکی از مشتریان:

“اگر این کار ادامه پیدا کند ، همه چیزهایی که با استفاده از آن خریداری کردم رایگان خواهد بود.”

نظر شما بچه ها چیه؟ آیا باید منفعلانه با استفاده از برنامه وفاداری بازگشت Lolli’s BTC پشته ها را روی هم قرار دهید?

نتیجه

جوایز lolli-bitcoin-shopping

با خاتمه دادن به این بررسی لولی ، باید روشن شود که حتی اگر به نظر می رسد برنامه خرید آنلاین بیت کوین در خارج کاملاً ایمن و ایمن است ، این واقعیت که این پلتفرم از کیف پول سرد برای ذخیره پول مشتریان خود استفاده می کند ، به این معنی است که در آنجا همیشه فرصتی است که ممکن است برخی از هکرها برای ورود به سیستم عامل تلاش کنند. در حالی که Lolli یک کاتالیزور در حال ظهور بیت کوین در صنعت است ، که اخیراً در لیست 100 شروع 2019 CNBC ذکر شده است ، انتخاب نهایی همیشه در دست کاربر است و بنابراین مسئولیت این است که اطمینان حاصل شود که پاداش آنها کاملاً ایمن است بار. انگیزه های خریداران آنلاین برای دریافت بیت کوین رایگان در ازای خرید کالا از طریق اینترنت با ظهور اکوسیستم رمزنگاری در موارد اصلی استفاده همچنان ادامه خواهد یافت..

تا آنجا که به برنامه پاداش Lolli ‘Earn Bitcoin When You Shop’ مربوط می شود ، ممکن است برای هر کسی که در هر فروشگاهی که با آن کار می کند اقلام را به صورت آنلاین خریداری کند ، صرفه جویی کند و بیت کوین رایگان را به عنوان ماموریت خود دریافت کند ، هوشمند باشد بیت کوین که بیشتر در دسترس جهانی است در راه است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me