banner
banner

امن ترین کیف پول بیت کوین: آنلاین در مقابل سخت افزار

کیف پول آنلاین و سخت افزاری دو گزینه متداول برای ذخیره و دسترسی به ارز رمزنگاری شده شما هستند. با توجه به اینکه اکنون امنیت بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است ، مهم است که بدانید کدام یک است امن ترین کیف پول بیت کوین.

در این مقاله کشف خواهید کرد:

 • تفاوت کیف پول آنلاین در مقابل کیف پول سخت افزاری
 • جوانب مثبت و منفی هر یک
 • چگونگی استفاده از هر دو با هم می تواند راه حل ایده آل برای محافظت از ارز شما و خواب راحت شبانه شما باشد

مطابق با یک مطالعه اخیر در مورد کلاهبرداری ارزهای رمزنگاری شده, 13،000 قربانی از 11 میلیون دلار در یک دوره چهار ساله از 2011-2015 کلاهبرداری شدند. اکنون امنیت بیش از هر زمان دیگری باید جدی گرفته شود. انتخاب کیف پول بسیار مهم است ، زیرا امنیت و دسترسی ارز شما را تعیین می کند.

امن ترین کیف پول بیت کوین

اگر هنوز مطمئن نیستید که کیف پول بیت کوین (BTC) دقیقاً چیست, این راهنمای گام به گام کیف پول را بخوانید. اگر می خواهید در مورد تفاوت کیف پول های آنلاین و سخت افزاری و اینکه کدام یک از امنیت بیشتری برخوردار است اطلاعات کسب کنید ، خواندن این مقاله را ادامه دهید.

امن ترین نوع کیف پول بیت کوین

تفاوت کیف پول آنلاین و سخت افزار

کیف پول بیت کوین از دستگاه های ذخیره سازی ضد گلوله که در کف دست شما قرار دارند گرفته تا وب سایت های کاربر پسند با UI بدون درز متغیر است. تنها مشکل در مورد آنها تعیین اینکه کدام یک برای شما مناسب است.

دو مورد از رایج ترین گزینه ها ، گزینه های آنلاین (تحت وب) و سخت افزار (دستگاه های آفلاین) هستند. اما برای درک بهتر این دو ، بسیار مهم است که شما ابتدا تفاوت اساسی بین کیف پول “گرم” و “سرد” را درک کنید.

ذخیره سازی داغ در مقابل سردخانه

گرم یا نبودن کیف پول توسط اتصال به اینترنت تعیین می شود. کیف پول داغی به اینترنت متصل است و می تواند در هر زمان برای انجام معامله مورد استفاده قرار گیرد. کیف پول سرد آفلاین است و مستقیماً به وب متصل نمی شود ، به این معنی که اگر می خواهید معامله ای انجام دهید باید به نحوی آن را متصل کنید.

نکته حرفه ای: انتقال پول از یک کیف پول گرم به یک کیف سرد نسبتاً یکپارچه است. بهتر است از طریق کیف پول داغ خود پول دریافت کنید و آن را به صورت آفلاین به یک کیف سرد منتقل کنید تا ذخیره سازی ایمن داشته باشد ، و فقط یک تعادل کوچک آنلاین برای معاملات منظم داشته باشید. به این فکر کنید که پول نقد بپردازید و اکثر فیش حقوقی خود را به حساب پس انداز خود واریز کنید در حالی که برای آخر هفته مقداری پول نقد در دست دارید..

یک کیف پول داغ را به عنوان حساب جاری و یک کیف پول سرد را به عنوان حساب پس انداز خود (یا حتی یک گاوصندوق مخفی شده در زیرزمین خود!) تجسم کنید. مورد اول را می توانید در هر زمان برای خرید اقلام استفاده کنید در حالی که مورد دوم بیشتر برای نگهداری ایمن است.

کیف پول رمزنگاری آنلاین در مقابل سخت افزار

کیف پول آنلاین

کیف پول آنلاین بیت کوین کاملاً از طریق وب اجرا می شود (تعجب !!!). این کیف پول های تحت وب در فضای ابری کار می کنند و قابلیت دسترسی بی نظیری دارند. با اتصال به اینترنت می توانید از هرجای دنیا به پول خود دسترسی پیدا کنید. کیف پول آنلاین یک راه حل عالی برای افرادی که می خواهند مقدار کمی بیت کوین را برای خریدهای منظم ذخیره کنند.

کیف پول بیت کوین آنلاینبه طور گسترده ای از کیف پول آنلاین بیت کوین استفاده می شود

نکته منفی این است که کلیدهای شما در سرورهای شرکت دیگری ذخیره می شوند ، به این معنی که در معرض سرقت یا هک شدن بیشتر هستند. به طور کلی ، با این وجود ، در اکثر کیف پول ها اقدامات امنیتی محکم وجود دارد.

نکته بازار: کیف پول Blockchain محبوب ترین کیف پول دیجیتال در جهان است. ساده ، یکپارچه و ایمن است. به همین دلایل بیش از 20 میلیون نفر این کیف پول را انتخاب کرده اند. برای اطلاعات بیشتر, به وب سایت Blockchain مراجعه کنید و اطلاعات بیشتر در مورد خدمات آنها.

کیف پول آنلاین ارز رمزنگاری شده شامل شخص ثالثی است که وجوه شما را کنترل می کند ، به این معنی که اعتماد و امنیت در درجه اول اهمیت قرار دارد. کوه هک بیت کوین Gox منجر به از دست دادن بیت کوین به ارزش 450 میلیون دلار شد (3 میلیارد دلار در ارزیابی امروز!). حتماً تحقیق خود را انجام دهید و نام معتبری را انتخاب کنید.

طرفداران:

 • از هر کجا که اتصال اینترنت داشته باشید قابل دسترسی است
 • هیچ محدودیت فیزیکی دیگری (مانند دسترسی به کامپیوتر خود برای دسترسی به پول خود)
 • برخی از آنها را می توان به کیف پول های موبایل و دسک تاپ پیوند داد
 • شما ممکن است بتوانید Bitcoin را از طریق صرافی سرور خود خریداری کنید
 • اگر رایانه شما هک شود ، کیف پول شما به طور مستقیم در معرض خطر نیست

موارد منفی:

 • امنیت کمتری دارد
 • عدم کنترل

کیف پول سخت افزار

برخلاف کیف پول های آنلاین که در فضای ابری هستند ، کیف پول های سخت افزاری کلیدهای خصوصی شما را بصورت آفلاین در یک قطعه سخت افزاری ذخیره می کنند (دوباره تعجب کنید!). این نمونه بارز سردخانه است. آنها درجه ای از امنیت را ارائه می دهند که با کیف پول های آنلاین ، موبایل یا کاغذ مطابقت ندارند.

کیف پول سخت افزار

به طور گسترده از کیف پول سخت افزار – Trezor استفاده کنید

حتی اگر ارز شما بصورت آفلاین ذخیره شده باشد ، انجام معاملات هنوز آسان است. کیف پول های سخت افزاری مجهز به تراشه ایمن یا دستگاه معادل آن هستند که به شما امکان انجام معاملات را می دهد. شما آن را به رایانه متصل کرده ، یک پین وارد کرده و ارز خود را ارسال می کنید.

اگر کیف پول آنلاین یا همراه مانند کیف پول در جیب پشتی شماست که برای پول نقد استفاده می شود ، کیف پول سخت افزاری مانند حساب بانکی غیرقابل نفوذ سوئیس است که برای پس انداز زندگی شما استفاده می شود. از آنجا که آنها به وب متصل نیستند ، تهدیدی برای هک شدن وجود ندارد.

کیف پول سخت افزارییکی از ایمن ترین کیف پول های بیت کوین – کیف پول سخت افزاری Ledger Nano

هنگام خرید یک قطعه سخت افزار ، یک رشته “کلمه بذر” به شما داده می شود. اگر سخت افزار شما هرگز از بین رفته ، به سرقت رفته یا خراب شده است ، می توانید با استفاده از این کلمات ، دسترسی به ارز خود را در دستگاه جدید برقرار کنید (بنویسید. پایین بیاورید!).

تنها نکات منفی این است که برای انجام معامله باید مراحل اضافی را انجام دهید و سخت افزار کمی گران است. با این حال ، این قیمت کمی برای پرداخت است. ما اجازه خواهیم داد که بررسی برتر آمازون برای “Trezor” ، کیف پول سخت افزاری برجسته ، آن را برای ما خلاصه کند:

من مدتی است که در Cryptocurrency سرمایه گذاری می کنم و اگر می خواهید بالاترین سطح امنیت را برای Crypto خود داشته باشید ، یک کیف پول سخت افزاری راهی برای پیشرفت است. حتی اگر 100 دلار پول زیادی به نظر برسد اما در دراز مدت امنیت بیش از تأسف است.

طرفداران:

 • لایه های امنیتی اضافه شده است
 • عدم اتصال به اینترنت به معنای عدم هکر است
 • هرگز پین خود را بر روی رایانه وارد نمی کنید
 • انجام معاملات آسان است

موارد منفی:

 • کمتر از کیف پول های آنلاین
 • نسبتاً گران هستند (قیمت جدید “ترزور” حدود 100 دلار است)
 • قابل گم شدن یا شکسته شدن است

امن ترین کیف پول بیت کوین چیست؟

سطح امنیت شما به نوع کیف پول انتخابی و ارائه دهنده خدماتی که با آن شریک هستید بستگی دارد. هر نوع در درجات مختلف ایمن است. اگرچه بهترین کیف پول بیت کوین برای شما به شرایط منحصر به فرد شما بستگی دارد, امن ترین کیف پول بیت کوین با فاصله زیادی کیف پول سخت افزاری است.

کیف پول های آنلاین به دلیل اتصال به وب و در دست شخص ثالث ، ذاتاً خطرناک ترند. هر زمان که آنلاین باشید ، احتمال کمی برای هک کردن را باز می گذارید.

خلاصه اینکه: کیف پول های سخت افزاری درجه ای از امنیت را ارائه می دهند که از طریق کیف پول آنلاین ، موبایل یا کاغذ غیرقابل دستیابی است.

خواندن: بهترین سخت افزار کیف پول بیت کوین 2018

نحوه انتخاب کیف پول آنلاین

حتی با وجود اینکه کیف پول های سخت افزاری ایمن ترین کیف پول بیت کوین هستند ، کیف پول های آنلاین ، موبایل و کاغذی هنوز هم هدف دارند. اگر همه پول شما در گاوصندوق پنهان شده در دیوار شما باشد ، چگونه می توانید هزینه وعده غذایی خود را در یک رستوران پرداخت کنید (به این وب سایت مراجعه کنید برای پیدا کردن یک رستوران در نزدیکی شما که BTC را قبول می کند!).

دانستن چگونگی انتخاب کیف پول ارز رمزنگاری شده به خودی خود یک مهارت است. تعداد زیادی گزینه برای انتخاب وجود دارد و بدست آوردن گزینه مناسب گامی مهم در جهت کسب درآمد ایمن در دنیای بیت کوین است. برای اطمینان از راه اندازی کیف پول بیت کوین که بهترین گزینه برای شماست ، این لیست را دنبال کنید.

نکته: از 100 نفر از کارشناسان بیت کوین س Askال کنید که کدام یک مهمترین است و اکثریت می گویند چند علامت امضا یک معامله است.

 • امنیت: آیا کیف پول آنلاین دارای HTTPS است؟ آیا ورودها قوی هستند؟ آیا در صورت فراموش کردن رمز ورود ، آنها عبارت پشتیبان دارند؟ بیش از همه موارد ، حتماً کیف پول با تأیید صحت دو مرحله ای انتخاب کنید (به عنوان مثال رمز عبور + کد پیام کوتاه).
 • Multisig: فناوری چند علامت برای تأیید معامله بیت کوین به بیش از یک کلید نیاز دارد. این بدان معنی است که چندین شخص برای تکمیل معامله باید تأیید کنند. آن را مانند قراردادی تصور کنید که معتبر نیست مگر اینکه هر دو طرف امضا و توافق کنند. تفاوت در این است که مشارکت کننده دیگر می تواند فقط شما از یک دستگاه دیگر باشید. به این ترتیب ، یک سارق برای دسترسی به هر دو کلید خصوصی باید سرقت کند.
 • UX: تجربه کاربر خصوصاً برای تازه واردین فضا مهم است. آیا کیف پول شما ساده کار می کند؟ اگر گیج کننده باشد ، می تواند ساعت ها وقت شما را بخورد و شما را ناامید کند. البته ، کیف پول های پیچیده برای متخصصانی که معاملات پیچیده انجام می دهند بسیار مناسب است ، اما برای خریدهای اساسی شما به سادگی نیاز دارید.
 • آیا می توانید از بیت کوین خود پشتیبان تهیه کنید? مهمترین اقدامی که می توانید انجام دهید پشتیبان گیری از کیف پول بیت کوین است. اگر ارائه دهنده خدمات آنلاین این پیشنهاد را نمی دهد ، به جای دیگری نگاه کنید.
 • شهرت، آبرو: بخاطر داشته باشید که شخص ثالث حداقل مقداری بر وجوه شما کنترل خواهد کرد ، بدین معنی که فردی معتبر را می خواهید. آیا ترجیح می دهید پول خود را در Bank of America یا John’s Backyard Bank داشته باشید؟ بزرگترین اسامی در وب بیشتر معتبر هستند ، اما برای تأیید بیشتر ، به بخش مراجعه کنید بیت کوین Reddit و ببینید آنچه Bitcoin-ers سخت درباره ارائه دهندگان خدمات می گویند.

اگر BTC خود را گم کنید یا آنها را به کلاهبردار بفرستید ، برای همیشه از بین رفته است. معاملات نهایی هستند!

نتیجه

انتخاب امن ترین کیف پول بیت کوین برای محافظت از سرمایه گذاری شما حیاتی است. در پایان ، ترکیبی از ذخیره سازی آنلاین و آفلاین بهترین است.

متعادل نگه داشتن پول کافی در انبار گرم خود برای خرید و سردخانه برای پس انداز ، امن ترین و راحت ترین روش برای ذخیره بیت کوین است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me