banner
banner

Bitstamp Exchange: Master The Crypto User Guide Guide

بررسی bitstamp

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در تبادل Bitstamp

Bitstamp یک تبادل رمزنگاری طولانی مدت است که در لوکزامبورگ مستقر است. در بررسی و راهنمای کاربر ما همه آنچه را که امروز درباره Bitstamp باید بدانید را پیدا کنید.

امکانات

 • تجارت رمزنگاری آسان در یک محیط کاملاً تنظیم شده
 • مبادله ارز رمزنگاری مستقر در لوکزامبورگ
 • از سال 2011 به صورت روان کار می کند

روش های سپرده گذاری

 • SEPA
 • کارت های اعتباری
 • نقل و انتقالات بانکی بین المللی
 • ارزهای رمزنگاری شده (BTC ، ETH ، XRP ، LTC و BCH)

طرفداران

 • هزینه ها با حجم زیاد (0.0٪ هزینه برای حجم بیش از 10 میلیارد دلار) کاهش می یابد
 • بسیار منظم ، قابل اعتماد و ایمن
 • نقل و انتقالات بانکی آسان و تجارت ارز فیات

منفی ها

 • 0.5٪ هزینه معاملات (اگر معاملات کمتر از 10،000 دلار در ماه داشته باشید)
 • تعداد کمی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده (5 ارز رمزنگاری شده ، 14 جفت کل)

معرفی

Bitstamp در اوت 2011 به عنوان جایگزینی برای کوه در اروپا تاسیس شد. Gox در آن زمان ، کوه مستقر در ژاپن Gox بر فضای تبادل رمزنگاری تسلط داشت و بیش از 50٪ از کل معاملات بیت کوین را به خود اختصاص داده بود. بنیانگذاران Bitstamp معتقد بودند که بازار به گزینه دیگری احتیاج دارد ، به همین دلیل Bitstamp را راه اندازی کردند.

تبادل رمزنگاری bitstamp

Bitstamp توسط Nejc Kodrič (مدیر عامل) و Damijan Merlak در آگوست 2011 در زادگاه خود اسلوونی تاسیس شد ، اگرچه در آوریل 2013 این مبادله به انگلستان منتقل می شود و در سال 2016 به لوکزامبورگ منتقل می شود. Bitstamp پس از یافتن مبادله رمزنگاری در لوکزامبورگ مستقر شد مقررات در اسلوونی و لندن ناکافی است. در آوریل 2016 ، دولت لوکزامبورگ مجوز Bitstamp را صادر کرد تا به طور کامل در اتحادیه اروپا به عنوان یک موسسه پرداخت تنظیم شود ، به Bitstamp اجازه تجارت در 28 کشور عضو اتحادیه اروپا را می دهد.

امروز Bitstamp به عنوان یک ارز مبادله ای قابل اعتماد ، معتبر و تنظیم شده به حرکت خود ادامه می دهد. این مبادله هم در بین معامله گران مبتدی و هم پیشرفته محبوب است. این امر به ویژه در اروپا محبوب است ، جایی که ساکنان می توانند با استفاده از انتقال SEPA وجوه خود را به Bitstamp واریز کنند. سپرده های SEPA در Bitstamp رایگان است و برداشت های SEPA فقط 3.00 یورو قیمت دارد.

Bitstamp واقعاً برای تمام سطوح معامله گران ، از جمله خرید مبتدیان برای اولین بار BTC و معامله گران رمزنگاری پیشرفته ، پاسخگو است. به عنوان مثال می توانید ارز رمزنگاری شده را با کارت اعتباری خریداری کنید و در عرض چند ثانیه حساب خود را فوراً تأیید کنید. اگر شما یک مبتدی مبتنی بر رمزنگاری در اروپا هستید که به دنبال خرید رمزنگاری برای اولین بار با استفاده از EUR و یک حساب بانکی اتحادیه اروپا هستید ، Bitstamp به شما اجازه می دهد ظرف چند دقیقه این کار را انجام دهید.

Bitstamp همچنین برای کاربران پیشرفته مناسب است. صرافی API های FIX و HTTP را ارائه می دهد که به معامله گران پیشرفته اجازه می دهد Bitstamp را در تنظیمات موجود خود ادغام کنند. هزینه های معاملاتی Bitstamp نیز با حجم معاملات به طور قابل توجهی کاهش می یابد: معامله گران کم حجم (کمتر از 10،000 دلار در ماه) هزینه های 0.50٪ را پرداخت می کنند ، اگرچه معامله گران با حجم بالا (بیش از 10 میلیارد دلار در ماه) هزینه های 0.0٪ را پرداخت می کنند.

بررسی تبادل bitstamp

دفتر مرکزی بیت استمپ در لوکزامبورگ واقع شده است ، اگرچه دفاتر این صرافی در لندن و نیویورک نیز نگهداری می شود. این یک ارز رمزنگاری بسیار قابل تنظیم و بسیار قابل اعتماد با سابقه اثبات شده در ارائه تجارت امن ارز رمزنگاری شده و فیات در یک محیط کاربر پسند است.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Bitstamp عبارتند از:

ساعت کاری پیشرو در صنعت: Bitstamp ادعا می کند که بهترین زمان مصرف را در فضای رمزنگاری دارد. این صرافی از سال 2011 تقریباً بدون توقف در حال اجرا است.

امنیت پیشرفته: Bitstamp مانند اکثر صرافی ها ادعا می کند که از روشهای امنیتی پیشرفته برای محافظت از مشتریان و وجوه آنها استفاده می کند. 98٪ دارایی ها در سردخانه نگهداری می شوند ، داده های شخصی بسیار رمزگذاری شده است و کنترل های داخلی خطاها و دسترسی را محدود می کند.

رابط کاربری آسان: Bitstamp برای مبتدیان و معامله گران پیشرفته به طور یکسان مناسب است. با این حال ، Bitstamp به خصوص با معامله گران مبتدی دوستانه است و تیم تلاش قابل توجهی در ساخت آسان استفاده از مبادلات خود انجام داده است ، حتی اگر قبلاً هرگز با رمزنگاری سر و کار نداشته باشید. می توانید مستقیماً از حساب بانکی خود واریز و برداشت کنید ، به عنوان مثال ، با استفاده از نقل و انتقالات SEPA در اتحادیه اروپا.

برنامه های موبایل: Bitstamp دارای برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android است. برنامه های تلفن همراه از همه انواع سفارشات و ابزارهای تجاری مشابه نسخه دسک تاپ برخوردار هستند.

معماری درجه نهادی: Bitstamp با نقدینگی قوی ، اجرای قابل اعتماد سفارش و به روزرسانی مداوم ، پاسخگوی تمام سطوح معامله گران رمزنگاری ، از جمله بازرگانان موسسات است..

چندین API: Bitstamp API های FIX و HTTP را ارائه می دهد و کاربران می توانند برای پخش مستقیم داده ها به Bitstamp WebSocket متصل شوند ، و برای معامله گران پیشرفته ادغام Bitstamp در تنظیمات فعلی تجارت خود را آسان می کند..

برداشت های فوری: با استفاده از چندین روش برداشت و فقط با چند کلیک ، پول را از Bitstamp در چند ثانیه برداشت کنید.

هزینه های بالا برای معامله گران با حجم کم: Bitstamp هزینه های بالاتری را نسبت به یک صرافی معمولی دریافت می کند. هر کس با کمتر از 10000 دلار حجم معاملات در یک دوره 30 روزه ، هزینه معاملات 0.50٪ را برای همه جفت ها پرداخت خواهد کرد. اگر بیش از 10 میلیارد دلار در ماه معامله کنید ، نرخ ها تا 0.0٪ کاهش می یابد.

سپرده ها و برداشت های SEPA: Bitstamp از انتقال SEPA برای ساکنان اتحادیه اروپا پشتیبانی می کند ، واریز و برداشت پول از حساب بانکی اروپا را به حساب Bitstamp آسان می کند. سپرده های SEPA رایگان است ، در حالی که برداشت های SEPA دارای هزینه ثابت 3 یورو است.

واریزها و برداشت های رمزنگاری شده: Bitstamp از سپرده ها و برداشت های رمزنگاری در BTC ، ETH ، XRP ، LTC و BCH پشتیبانی می کند.

سپرده های کارت اعتباری: دقیقاً مانند صرافی های تنظیم شده خوبی مانند Coinbase ، Bitstamp به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را با استفاده از کارت های اعتباری خریداری کنید. تمام خریدهای کارت اعتباری هزینه 5٪ ارزیابی می شود ، اما شما می توانید با استفاده از کارت اعتباری هر مقدار رمزنگاری را به طور قانونی خریداری کنید.

متصل به نامهای مالی معتمد: Bitstamp به برخی از معتبرترین موسسات مالی در جهان متصل است ، از جمله Swissquote ، Credit Agricole و بورس کالا شیکاگو. تعداد کمی از مبادلات رمزنگاری شده دیگر دارای این نوع مشارکت هستند.

تجارت فیات: Bitstamp از معاملات فیات پشتیبانی می کند و چندین ارز فیات و جفت ارز رمزنگاری شده دارد. شما می توانید رمزنگاری را با دلار یا یورو خریداری و بفروشید. Bitstamp به شما امکان می دهد از فرانک سوئیس (CHF) و پوند انگلیس (GBP) استفاده کنید ، اگرچه در حال حاضر نمی توانید با هر یک از ارزها معامله کنید (برای تجارت به دلار یا یورو تبدیل می شود).

پنج ارز رمزنگاری شده قابل تجارت: Bitstamp از تجارت در پنج ارز رمزنگاری شده از جمله BTC ، XRP ، ETH ، LTC و BCH پشتیبانی می کند..

شاخص های فنی TradingView: Bitstamp TradingView را به طور کامل در نمودارهای خود ادغام کرده است و دسترسی به انواع شاخص های فنی ، گزینه های شمعدان و ابزارهای نمودار را برای کاربران آسان کرده است..

Bitstamp ارزها و جفت ها

Bitstamp به سبک Coinbase ارزهای پشتیبانی شده پیش رفته است و به جای لیست کردن صدها ارز و جفت ، از تعداد کمی ارز و جفت با کیفیت بالا پشتیبانی کرده است. امروز ، Bitstamp تقریباً 15 جفت ذکر شده است. جفت ها شامل ترکیبات مختلف ارزهای فیات (EUR و USD) و ارزهای رمزپایه (BCH ، BTC ، XRP ، ETH و LTC) است. جفت های BTC / USD ، BTC / EUR و XRP / USD بیشترین جفت های معامله شده در Bitstamp هستند که تقریباً 90٪ از کل معاملات را تشکیل می دهند.

Bitstamp ارزها و جفت ها

روش های سپرده و برداشت پشتیبان Bitstamp

Bitstamp یک صرافی کاملاً تنظیم شده است که از طیف وسیعی از گزینه های محبوب واریز و برداشت پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از رمزنگاری (BTC ، XRP ، LTC ، ETH و BCH) ، نقل و انتقالات بانکی SEPA ، کارت های اعتباری و نقل و انتقال های بین المللی واریز و برداشت کنید..

مراحل ثبت نام و ورود Bitstamp

مانند سایر صرافی های تنظیم شده ، Bitstamp از کاربران می خواهد قبل از معامله در سیستم عامل ، تأیید هویت را تکمیل کنند. همه کاربران باید از مقررات KYC / AML پیروی کنند. قبل از واریز وجه یا تجارت در Bitstamp ، باید گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا شناسه عکس صادر شده توسط دولت را بارگذاری کنید. همچنین باید شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. به طور کلی ، روند ورود و ثبت نام آسان و آسان است. Bitstamp از 2FA از طریق Google Authenticator یا Duo پشتیبانی می کند.

تجارت Bitstamp

Bitstamp دارای یک رابط خرید و فروش ساده خرید و فروش است که خرید و فروش را برای مبتدیان و کاربران پیشرفته آسان می کند. نمودارهای Advanced TradingView برای معامله گران پیشرفته تر در دسترس است و Bitstamp FIX و HTTP API را برای کمک به ادغام با تنظیمات معاملاتی موجود ارائه می دهد..

تجارت Bitstamp

فقط تعداد کمی از معاملات در دسترس است ، از جمله سفارشات فوری ، سفارشات محدود ، سفارشات بازار و سفارشات متوقف. تمام معاملات از سمت راست پنجره معاملات در دسترس هستند.

هزینه های Bitstamp

بسته به حجم معاملات 30 روزه شما ، Bitstamp هزینه هایی را بین 0.0٪ تا 0.50٪ دریافت می کند. هرکسی که ماهانه کمتر از 10000 دلار معامله کند ، هزینه ای معادل 0.50٪ پرداخت خواهد کرد که با معامله بیش از 20000 $ در ماه ، این مبلغ به 0.25٪ کاهش می یابد. از آنجا ، با کاهش حجم ، هزینه ها به تدریج کاهش می یابد:

هزینه های Bitstamp

خریدهای کارت اعتباری صرف نظر از مبلغ خرید شما ، با هزینه 5٪ همراه است. سپرده های SEPA رایگان است ، در حالی که برداشت های SEPA هزینه ای معادل 3.00 یورو دارد.

هزینه های Bitstamp

سپرده های سیم بین المللی با کارمزد 0.05٪ (حداقل کارمزد 7.50 USD یا EUR و حداکثر کارمزد 300 USD یا EUR) ارائه می شود ، در حالی که برداشت های بین المللی سیم با کارمزد 0.1٪ (حداقل هزینه 25 USD یا EUR ، بدون حداکثر ).

سپرده های رمزنگاری رایگان است ، اگرچه شما پس از برداشت هزینه کمی پرداخت خواهید کرد (به عنوان مثال 0.0005 BTC برای هر بیت کوین).

مشکلات امنیتی Bitstamp و زمان خرابی

Bitstamp در طی سالهای گذشته با مشکلات عمده امنیتی یا حوادث غیرفعال روبرو بوده است که به ویژه با توجه به اینکه Bitstamp از سال 2011 وجود داشته است بسیار چشمگیر است. در فوریه 2014 ، Bitstamp پس از حمله توزیع شده انکار سرویس ، برداشت به طور موقت را برای چند روز متوقف کرد. افراد عامل این حمله ، مدیرعامل Bitstamp ، Nejc Kodrič را باج خواهان 75 BTC ارسال کردند. کودریچ امتناع کرد ، و پس از چند روز پس گیری ها از سر گرفته شد.

تنها واقعه قابل توجه دیگر مربوط به Bitstamp در ژانویه 2015 رخ داد ، زمانی که Bitstamp پس از سرقت 19000 BTC معاملات را متوقف کرد. این صرافی یک هفته بعد افتتاح شد و Bitstamp تمام مسئولیت هک را پذیرفت. ارزش BTC سرقت شده در آن زمان حدود 5 میلیون دلار بود (275 دلار برای هر BTC).

امروزه 98٪ از دارایی های Bitstamp در سردخانه نگهداری می شوند. تمام داده های شخصی “بسیار رمزگذاری شده” هستند و Bitstamp ادعا می کند که “کنترل های داخلی آنها خطاها و دسترسی را محدود می کند”.

Bitstamp سهولت استفاده

Bitstamp دارای یک بستر تجاری مشابه با هر ارز مبادله ای است و اگر قبلاً از صرافی استفاده کرده باشید ، رابط کاربری فوراً آشنا می شود. تمایل به استفاده از Bitstamp آسان تر و کاربرپسندتر از صرافی های رمزنگاری معمولی است. یکی از بزرگترین مزایای افراد تازه وارد این است که برای تجارت در Bitstamp نیازی به داشتن رمزنگاری ندارید. در عوض ، می توانید رمزنگاری را مستقیماً با استفاده از SEPA ، کارت های اعتباری یا سایر روش های واریز خریداری کنید. تا زمانی که GBP ، EUR ، USD ، CHF یا یکی از پنج ارز رمزپایه پشتیبانی شده داشته باشید ، می توانید در Bitstamp تجارت کنید..

نحوه استفاده از bitstamp

Bitstamp اعتماد و حریم خصوصی

Bitstamp یک تبادل مطمئن و شفاف است. این مبادله توسط دولت لوکزامبورگ تنظیم می شود که به Bitstamp به عنوان یک م officialسسه پرداخت رسمی اتحادیه اروپا مجوز داده است.

دادستان کل نیویورک به عنوان نشانه ای از اعتماد Bitstamp ، در سپتامبر 2018 یک بررسی از 14 صرافی ارز رمزنگاری شده انجام داد ، سپس اطلاعات بیشتری را از این صرافی ها درخواست کرد. Bitstamp یکی از 10 صرافی بود که به این درخواست پاسخ داد و یکی از تنها 7 صرافی بود که تأیید کرد آنها از وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک (DFS) برای کار قانونی در ایالت نیویورک تأیید کرده اند.

Bitstamp دسترسی VPN به صرافی را مسدود می کند. Bitstamp همچنین به طور منظم از منابع ارزی مجازی خود حسابرسی می کند.

سرویس مشتری Bitstamp

Bitstamp به طور قابل توجهی در خدمات مشتری سرمایه گذاری کرده است. صرافی یکی از معدود صرافی های ارز رمزنگاری شده است که پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق تلفن را ارائه می دهد. بسیاری از صرافی های رقیب – حتی برخی از صرافی های بزرگتر – فقط دارای پشتیبانی مشتری مبتنی بر ایمیل با زمان پاسخگویی طولانی هستند.

راهنمای کاربر Bitstamp: نحوه تنظیم و استفاده از Bitstamp

Bitstamp یکی از نرمترین و راحت ترین مراحل نصب را دارد که در فضای تبادل رمزنگاری پیدا خواهید کرد. تنظیم و تأیید حساب برای اولین بار آسان است. این یک راهنمای گام به گام است:

1. ثبت نام کنید

برای ثبت نام در سیستم عامل به Bitstamp.net مراجعه کنید. روی “ثبت” در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.

ثبت نام در bitstamp

حساب خود را برای استفاده شخصی یا شرکتی انتخاب کنید.

حساب bitstamp

اسم و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید.

نحوه عضویت در bitstamp

2. تأیید صحت

Bitstamp برای شما ایمیل ارسال می کند. برای تأیید آن روی پیوند موجود در ایمیل خود کلیک کنید.

تأیید bitstamp

سپس ، باید مراحل تأیید را شروع کنید. Bitstamp از شما شماره تلفن می خواهد ، سپس برای تأیید آن شماره متنی ارسال می کند.

امنیت bitstamp

در مرحله بعدی ، باید عکس شناسه عکس صادر شده توسط دولت خود را بارگذاری کنید. فرم های قابل قبول شناسنامه شامل گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی ملی است.

3. احراز هویت دو عامل

Bitstamp مانند اکثر صرافی های رمزنگاری شدیداً به مشتریان توصیه می کند قبل از واریز پول به سیستم عامل ، احراز هویت دو عاملی (2FA) را تنظیم کنند. Bitstamp از 2FA با Google Authenticator یا Duo پشتیبانی می کند. هر یک از برنامه ها را بارگیری کنید ، سپس کد QR را اسکن کنید تا 2FA را در حساب خود تأیید کنید.

راهنمای کاربر تجارت bitstamp

4. روش پرداخت

پس از تأیید حساب خود ، می توانید پول واریز کنید. Bitstamp از چندین روش سپرده گذاری ، از جمله SEPA (برای انتقال بانکی از بانک های اتحادیه اروپا) ، نقل و انتقالات بانکی بین المللی ، و سپرده های رمزنگاری (BTC ، XRP ، LTC ، ETH یا BCH) پشتیبانی می کند. تمام سپرده های Bitstamp به جز انتقال های بانکی و سپرده های کارت اعتباری رایگان است.

روش پرداخت bitstamp

5. معامله ارز رمزنگاری شده

معامله ارز رمزنگاری شده در بیت استامپ ساده است. فقط روی جفت مورد نظر خود کلیک کنید ، سپس مبلغی را که می خواهید بخرید یا بفروشید وارد کنید. می توانید سفارشات فوری ، بازاریابی ، محدودیت یا توقف را انتخاب کنید.

معاملات ارز رمزنگاری bitstamp

Bitstamp هزینه شما را مستقیماً در صفحه معاملات نمایش می دهد و به راحتی می توانید بفهمید که هر معامله دقیقاً چه هزینه ای برای شما دارد.

راهنمای bitstamp

6. برداشت

می توانید وجوه خود را از Bitstamp با استفاده از همان گزینه هایی که هنگام واریز وجه از جمله SEPA ، نقل و انتقالات بانکی بین المللی و برداشت های رمزنگاری (BTC ، XRP ، LTC ، ETH و BCH) داشته اید ، برداشت کنید..

نمای کلی bitstamp

حرف آخر

Bitstamp Coinbase اروپا است. صرافی ارز رمزنگاری مستقر در لوکزامبورگ در یک محیط معتبر و قابل اعتماد تجارت رمزنگاری مناسب را ارائه می دهد. Bitstamp فقط 14 جفت ارز رمزنگاری شده و ارز فیات دارد و از دو ارز فیات (دلار آمریکا و یورو) و پنج ارز رمزپایه (BTC ، ETH ، XRP ، LTC و BCH) پشتیبانی می کند و کیفیت را بر کمیت تأکید می کند.

یکی از اشکالات بزرگ Bitstamp این است که یک کاربر متوسط ​​(معامله کمتر از 10،000 دلار در ماه) هزینه های معاملات نسبتاً بالایی از 0.5٪ را پرداخت خواهد کرد. با این حال ، هزینه های معاملات با افزایش حجم قابل توجهی کاهش می یابد و با 20،000 دلار حجم در ماه به 0.25٪ کاهش می یابد.

اگر به دنبال صرافی ارز معتبر و رمزپایه اروپایی هستید که از انتقال SEPA ، پرداخت کارت اعتباری و تجارت معتبر رمزنگاری پشتیبانی کند ، ممکن است Bitstamp گزینه مناسبی برای شما باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me