banner
banner

CEX.io Exchange: Master The Crypto User Guide Guide

CEX.io بررسی تبادل

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در صرافی CEX.io

CEX.io یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که در سال 2013 تاسیس شده است. همه چیزهایی را که امروز باید در مورد ارز رمزنگاری طولانی مدت امروز بدانید در بررسی و راهنمای کاربر ما بیابید..

امکانات

  • مبادله ارز رمزنگاری مستقر در لندن از سال 2013 به راحتی کار می کند
  • در دسترس معامله گران 99٪ از کشورهای جهان (و 31 ایالت آمریکا)
  • چندین رمز ارز و جفت ارز فیات موجود است

روش های سپرده گذاری

  • انتقال بانکی (SEPA ، ACH ، SWIFT ، پرداخت سریع تر)
  • کارت های اعتباری (ویزا و مسترکارت)
  • رمزنگاری (BTC ، ETH ، BCH ، BTG ، DASH ، LTC ، XRP ، XLM)

طرفداران

  • فضای تجارت بسیار تنظیم شده
  • ویژگی های خرید سریع و فروش سریع
  • هزینه های رقابتی

منفی ها

  • فرآیند KYC / AML شدیدتر از بیشتر مبادلات دیگر

معرفی

CEX.io یک صرافی ارز رمزنگاری شده در لندن است که در سال 2013 تاسیس شده است.

در سال 2013 ، CEX.io اولین ارائه دهنده استخراج ابر در جهان بود. امروز ، CEX.io از طریق وب سایت و برنامه تلفن همراه خود تجارت رمزنگاری بین پلتفرمی را ارائه می دهد. CEX.io همچنین اجازه می دهد تا معامله گران از طریق WebSocket و REST API به صرافی متصل شوند ، به هر کسی امکان دسترسی به کتاب سفارشات با نقدینگی بالا CEX.io را می دهد..

CEX.io Exchange چیست

CEX.io توسط معامله گران خرده فروشی و معامله گران سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این پلتفرم دارای یک سیستم حساب چند سطحی است که برای معامله گران از هر اندازه مناسب است. سایر ویژگی های کلیدی ارائه شده توسط CEX.io شامل پوشش در سراسر جهان ، گزینه های متعدد پرداخت و پشتیبانی 24/7 است.

CEX.io طیف شگفت انگیزی از گزینه های پرداخت ، از جمله Visa ، MasterCard ، انتقال بانکی (SWIFT ، SEPA ، ACH ، پرداخت سریع تر) و رمزنگاری را ارائه می دهد. معامله گران همچنین می توانند با اهرم 10 برابر بدون نیاز به ایجاد حساب اضافی تجارت کنند.

CEX.io یک بار استخراج ابری را از طریق استخر GHash.io فراهم کرد. CEX.io دارایی های آن استخر استخراج را در اکتبر 2013 به دست آورد. در عرض یک ماه ، GHash.io به استخر شماره یک استخراج معدن در جهان تبدیل شده بود. با این حال ، تا ژانویه 2015 ، CEX.io خدمات استخراج ابری خود را متوقف کرده است.

دفتر مرکزی CEX.io در لندن است ، اگرچه آدرس صرافی نیز در جرسی سیتی ، نیوجرسی ، ایالات متحده است. CEX.io به طور رسمی در انگلستان ثبت شده است و از طریق FinCEN دارای وضعیت مشاغل خدمات پول است.

CEX.io توسط Oleksandr Lutskevych تاسیس شد که دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه سایبرنتیک از دانشگاه ملی کیف است. قبل از تأسیس CEX.io ، لوتسکیویچ به عنوان توسعه دهنده و مشاور در صنعت IT و بازی کار می کرد. لوتسکیوچ هنوز مدیر عامل CEX.io است.

از دسامبر 2019 ، CEX.io با حدود معاملات 2 میلیون دلار در روز (در حدود 136 شماره در لیست ، طبق CoinMarketCap در حال حاضر) در خارج از 100 صرافی برتر از نظر حجم معاملات قرار دارد.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی CEX.io عبارتند از:

ثبت شده و تنظیم شده: CEX.io به طور رسمی در انگلستان ثبت شده است. این صرافی همچنین از طریق America’s FinCEN دارای وضعیت کسب و کار خدمات پولی (MSB) است. CEX.io به الزامات قانونی هر کشور یا حوزه قضایی که در آن فعالیت می کند ، عمل می کند و CEX.io کاربران را از حوزه های قضایی غیر پشتیبانی نمی کند. به طور کلی ، این یک مبادله قابل اعتماد و منظم است.

پشتیبانی مشتری 24/7: CEX.io به پشتیبانی مشتری 24/7 خود افتخار می کند و ادعا می کند که “هر یک از اعضای تیم پشتیبانی آموزش فشرده را با دقت طراحی شده می گذرانند تا بتوانند از پس مشکلات احتمالی برآیند”

50+ جفت: CEX.io در حال حاضر از بیش از 50 جفت ارز رمزپایه و ارز فیات پشتیبانی می کند. محبوب ترین جفت های CEX.io شامل BTC / USD ، BTC / EUR ، XRP / USD ، ETH / USD و BTC / GBP.

چندین ارز فیات پشتیبانی شده: مانند سایر صرافی های کاملاً منظم ، CEX.io به شما امکان می دهد ارزهای فیات را با ارزهای رمزپایه عوض کنید. CEX.io در حال حاضر جفتی به دلار ، EUR و GBP نشان می دهد.

KYC و AML مورد نیاز: مانند سایر صرافی های تنظیم شده ، CEX.io قبل از معامله در این سیستم ، کاربران را ملزم به تأیید مشتری خود (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) می کنند. این بدان معنی است که شما باید هویت خود را تأیید کنید و اسناد آدرس را بارگذاری کنید.

مزایای تبادل رمزنگاری CEX.io

خدمات کارگزاری: CEX.io به عنوان صرافی و کارگزاری فعالیت می کند. کاربران جدید می توانند برای اولین بار به آسانی از کارگزاری CEX.io برای خرید ارزهای رمزپایه استفاده کنند ، اگرچه هزینه بالایی را پرداخت می کنند. معاملات کارگزاری CEX.io براساس سفارشات پر کردن یا کشتن (FOK) انجام می شود.

هزینه های تجارت ارزان: معاملات استاندارد در CEX.io با هزینه 0.25٪ محاسبه می شود.

تجارت حاشیه: در سال 2019 یک بار تجارت حاشیه را مستقیماً از سیستم عامل معاملات خود ارائه داد. در سال 2019 ، با این حال ، CEX.io یک سرویس تجارت حاشیه اختصاصی با نام CEX.io Broker افتتاح کرد. برای دستیابی به حداکثر اهرم 10 برابر می توانید از این سرویس استفاده کنید. CEX.io همچنین ادعا می کند که از منفی مانده حساب محافظت می کند.

پشتیبانی از کارت اعتباری: CEX.io از سپرده ها از طریق کارت اعتباری یا کارت نقدی ، از جمله ویزا و مسترکارت پشتیبانی می کند.

پشتیبانی سپرده بانکی: CEX.io همچنین از سپرده در نقل و انتقالات بانکی یا نقل و انتقالات بانکی داخلی پشتیبانی می کند. SEPA ، ACH ، SWIFT و پرداخت سریعتر همه توسط CEX.io پشتیبانی می شوند.

چهار ردیف تأیید حساب: CEX.io دارای چهار ردیف تأیید حساب است ، از جمله هویت ، آدرس ، پیشرفته و شرکت. در پایین ترین سطح ، کاربران ردیف تأیید هویت می توانند حداکثر 1000 دلار BTC در روز و 3000 دلار BTC در ماه خریداری کنند. حسابهای آدرس ، Enhanced و شرکت هیچ محدودیتی ندارند.

پشتیبانی جهانی از بازرگانان در 99٪ کشورها: CEX.io این واقعیت را تبلیغ می کند که در “99٪ کشورهای جهان” از جمله 31 ایالت در آمریکا موجود است. برخی از کشورها (مانند کشورهای تحریم شده) قادر به واریز پول از طریق کارت های اعتباری و انتقال وجه نیستند. با این حال ، به طور کلی ، CEX.io دارای قوی ترین پشتیبانی بین المللی است که در فضای تبادل رمزنگاری دیده می شود.

حفاظت و امنیت DDoS: CEX.io رمزگذاری کامل داده را ارائه می دهد و با استانداردهای PCI DSS مطابقت دارد.

تجارت بین بسترهای نرم افزاری: CEX.io از تجارت از طریق وب سایت ، برنامه تلفن همراه ، WebSocket یا REST API پشتیبانی می کند.

نقدینگی بالا: CEX.io نوید اجرای سریع سفارش ، پخش کم و دسترسی به کتاب سفارش نقدینگی بالا را برای جفت ارزهای برتر می دهد.

3 میلیون + مشتری: پایگاه کاربری CEX.io بیش از 3 میلیون نفر است.

سابقه اثبات شده از سال 2013: CEX.io از سال 2013 به راحتی کار می کند. وجوه کاربر هرگز از صرافی دزدیده نشده است.

ویژگی های تبادل رمزنگاری CEX

CEX.io ارزها و جفت ها

CEX.io از حدود 15 ارز رمزپایه و سه ارز فیات پشتیبانی می کند.

بیشتر ارزهای رمزپایه اصلی از جمله BTC ، XRP ، ETH ، XLM ، TRX ، DASH ، BCH و LTC پشتیبانی می شوند. CEX.io از بسیاری از ارزهای رمزپایه کمتر شناخته شده از جمله MHC ، BTG ، BTT ، ONG ، ONT و OMG پشتیبانی می کند..

سه ارز فیات پشتیبانی شده شامل USD ، EUR و GBP است. CEX.io همچنین از ثبات دلار آمریکا (GUSD) Gemini پشتیبانی می کند.

روش های سپرده و برداشت از CEX.io پشتیبانی می کند

CEX.io از چندین روش واریز و برداشت ، از جمله نقل و انتقالات بانکی (ACH ، SWIFT ، SEPA و پرداخت سریع تر) ، کارت های اعتباری (ویزا و MasterCard) و رمزنگاری (هر ارز رمزپایه پشتیبانی شده از بورس) پشتیبانی می کند..

روند ثبت نام و ورود به سیستم CEX.io

مانند اکثر صرافی های تنظیم شده ، CEX.io از همه کاربران می خواهد قبل از معامله در سیستم عامل ، هویت ، آدرس و سایر اطلاعات خود را تأیید کنند. در CEX.io چهار ردیف حساب وجود دارد:

هویت: هویت خود را تأیید کنید ، سپس بیت کوین را فقط با استفاده از ویزا یا مسترکارت خریداری و بفروشید. حداکثر سقف روزانه 1000 دلار ، حداکثر سقف ماهانه 3000 دلار.

نشانی: آدرس خود را تأیید کنید تا محدودیت های روزانه یا ماهانه را حذف کنید. همچنین به شما امکان می دهد حساب خود را از طریق انتقال بانکی یا کارت اعتباری تأمین مالی کنید.

پیشرفته: تأیید صحت KYC / AML را برای دستیابی به پشتیبانی اولویت و محدودیت های گسترده برای حساب خود ، از جمله محدودیت های بالاتر واریز و برداشت ، کامل کنید.

شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی: یک حساب شرکتی در CEX.io راه اندازی کنید تا اکثر محدودیت های مالی را به طور کامل از حساب خود حذف کنید.

اگرچه حداکثر محدودیت سپرده در آدرسهای Adress ، Enhanced و حسابهای شرکتی وجود ندارد ، با این وجود در لایه آدرس محدودیت سپرده (200000 دلار در روز ، 500000 دلار در ماه) وجود دارد. حسابهای پیشرفته و شرکتی دارای محدودیتهای مالی روزانه و ماهانه کارت اعتباری هستند ، اگرچه در نقل و انتقالات بانکی محدودیتی وجود ندارد.

تجارت CEX.io

CEX.io یک رابط تجاری مشابه یک صرافی ارز رمزنگاری شده استاندارد دارد. رابط کاربری برای همه کسانی که در گذشته در سایر مبادلات رمزنگاری معامله کرده اند آشنا خواهد بود.

اگر شما کاملاً در معاملات رمزنگاری تازه وارد هستید ، CEX.io یک ویژگی خرید سریع دارد که به شما امکان می دهد بلافاصله با استفاده از کارت های اعتباری رمزنگاری را خریداری کنید ، اگرچه هزینه های شما تا 7 درصد نیز پرداخت خواهید کرد. این کار مشابه خدمات خرید رمزنگاری کارت اعتباری است که توسط Coinbase و سایر شرکت ها ارائه می شود و کارمزدهای مشابه آن نیز زیاد است.

هزینه های CEX.io

اکثر معامله گران در CEX.io با فرض اینکه در هر 30 روز کمتر از 5 BTC معامله کنید ، مبلغ 0.25٪ و کارخانه سازنده 0.16٪ را پرداخت می کنند. با افزایش حجم معاملات ، کارمزد کاهش می یابد. اگر ماهانه بیش از 6000 BTC معامله می کنید ، 0.10٪ و هزینه سازنده 0.00٪ کارمزد دریافت خواهید کرد.

هزینه های CEX.io

در همین حال ، CEX.io بابت هزینه های مختلف برداشت مبلغ متفاوتی را دریافت می کند. به عنوان مثال برای اکثر سپرده های ویزا و MasterCard 2.99 درصد پرداخت خواهید کرد ، اگرچه سپرده های بانکی رایگان است. هنگام برداشت پول ، هنگام استفاده از کارت های اعتباری حداکثر 3٪ شارژ خدمات پرداخت خواهید کرد ، در حالی که برداشت های بانکی 0.3٪ کارمزد دارند. کلیه واریزها و برداشتها از طریق ACH ، SEPA و پرداخت سریعتر کاملاً رایگان است.

هزینه های مبادله CEX.io

CEX.io مسائل امنیتی و زمان خرابی

CEX.io دارای یک تاریخچه امنیتی شگفت آور تمیز است. این صرافی در سال 2013 راه اندازی شده و ادعا می شود که هرگز سرمایه کاربران را از دست نداده است. CEX.io همچنین خرابی عمده ای را تجربه نکرده است. به طور کلی ، واضح است که CEX.io از روزهای ابتدایی خود به عنوان یک استخر پیشرو در استخراج معادن تا امروز به عنوان یک مبادله ، به طور قابل توجهی در امنیت سرمایه گذاری کرده است.

CEX.io سهولت استفاده

استفاده از CEX.io برای معامله گران رمزنگاری مبتدی ، متوسط ​​و پیشرفته آسان است. این یک رابط تبادل مستقیم برای معاملات معمولی است. همچنین می توانید برای اولین بار بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را سریع خریداری کنید – مثلاً با استفاده از کارت های اعتباری.

اعتماد و حریم خصوصی CEX.io

CEX.io شرکتی قابل اعتماد ، تنظیم شده و قابل احترام است. این موسسه در هر حوزه قضایی که در آن فعالیت می کند از قوانین قابل اجرا پیروی می کند. در 99٪ کشورهای جهان و 31 ایالت ایالات متحده موجود است. علاوه بر این ، CEX.io از طریق تنظیم کننده مالی FinCEN America به عنوان یک تجارت خدمات پولی (MSB) وضعیت دارد و CEX.io یک شرکت رسمی و ثبت شده در انگلستان است.

خدمات مشتری CEX.io

CEX.io خدمات مشتری 24/7 را از طریق ایمیل و بلیط پشتیبانی ارائه می دهد.

خدمات مشتری CEX.io

شماره تلفن دفتر CEX.io لندن نیز به صورت آنلاین در دسترس است.

چگونه CEX.io کار می کند

راهنمای کاربر CEX.io: نحوه تنظیم و استفاده از CEX.io

CEX.io یک فرایند راه اندازی و ورود ساده دارد. برای کشف نحوه راه اندازی و استفاده از CEX.io برای اولین بار ، به خواندن ادامه دهید.

1. ثبت نام کنید

نحوه تنظیم و استفاده از CEX.io

به CEX.io مراجعه کرده و روی “ثبت نام” در صفحه اول کلیک کنید.

در CEX.io ثبت نام کنید

آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید. CEX.io برای تأیید آدرس شما یک کد تأیید به صندوق ورودی شما ارسال می کند.

تنظیمات ارز CEX.io

بستر تجاری CEX.io

ایمیل CEX.io

در مرحله بعد ، CEX.io برای تأیید شماره تلفن به شما نیاز دارد.

امنیت CEX.io

2. تأیید صحت

به عنوان یک مبادله رمزنگاری تنظیم شده ، CEX.io قبل از تعامل با سیستم عامل به هر طریقی از همه کاربران می خواهد تا مقداری سطح تأیید KYC / AML را تکمیل کنند.

تأیید CEX.io

بیشتر کاربران می خواهند تأیید هویت ردیف 1 و تأیید آدرس ردیف 2 را انجام دهند. با یک حساب Tier 1 ، شما فقط می توانید حساب خود را با استفاده از کارت های اعتباری تأمین مالی کنید و محدودیت های روزانه و ماهانه خاصی دارید. با داشتن حساب Tier 2 ، می توانید از طریق انتقال بانکی و سایر روش ها ، بدون محدودیت تجارت و محدودیت سپرده ماهانه حدود 500000 دلار ، سپرده گذاری کنید..

تأیید هویت ردیف 1:

وارد کشور محل اقامت خود شوید. کشور خود را از لیست کشویی انتخاب کرده و ایالت ، استان یا حوزه قضایی خود را انتخاب کنید.

همه ساکنان ایالات متحده باید شماره امنیت اجتماعی (SSN) خود را در این مرحله وارد کنند.

اگر شما مقیم ایالات متحده نیستید و شماره شناسایی مالیاتی (TIN) دارید ، باید آن را مشخص کنید. اگر TIN ندارید ، علامت کادر را بردارید و Next را فشار دهید.

بعد ، سند هویت خود را بارگذاری کنید. CEX.io گذرنامه ، شناسنامه یا گواهینامه رانندگی را می پذیرد. عکس آن سند را بارگذاری کنید. برای گواهینامه های رانندگی و کارت های شناسایی ، باید عکس دو طرف سند (جلو و عقب) را ارسال کنید.

نحوه استفاده از CEX.io

می توانید با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود ، عکس ها را اسکن کرده و با تلفن هوشمند خود کد QR را روی صفحه اسکن کرده و سپس عکس بگیرید. همچنین می توانید فایل های عکس را از رایانه خود بارگذاری کنید (قالب های PDF ، PNG ، JPG و GIF پشتیبانی می شوند).

سرانجام ، باید سند خود را همراه با یادداشت دست نوشته شده با عنوان “من مشتری CEX.IO هستم” با تاریخ فعلی و امضا ، سلفی بگیرید. می توانید با دستگاه تلفن همراه خود سلفی بگیرید یا فایلی را از رایانه خود بارگذاری کنید.

نکات تبادل رمزنگاری CEX.io

جنسیت ، نام ، نام خانوادگی ، نام خانوادگی ، ملیت و تاریخ تولد خود را وارد کنید.

سپس ، اطلاعات مربوط به سند هویت خود را وارد کنید ، از جمله شماره سریال ، تاریخ صدور ، کشور صادر کننده و تاریخ انقضا.

تأیید آدرس ردیف 2

برای بالا بردن محدودیت حساب و تأمین اعتبار با انتقال بانکی ، باید تأیید آدرس Tier 2 مربوط به CEX.io را انجام دهید. پس از انجام تمام مراحل بالا ، باید اسنادی را بارگذاری کنید که آدرس شما را ثابت می کنند.

ابتدا از سندی عکس بگیرید که آدرس فعلی شما را تأیید می کند. CEX.io قبض های آب و برق ، اظهارات بانکی ، اسناد اظهارنامه مالیاتی و سایر اسناد با آدرس و نام و نام خانوادگی شما را می پذیرد. اطمینان حاصل کنید که سند در سه ماه گذشته صادر شده است. با اسکن یک کد QR در تلفن خود می توانید از سند عکس بگیرید. یا می توانید آن را از رایانه خود بارگذاری کنید.

تأیید CEX.io

سپس ، آدرس مسکونی خود را از جمله آدرس خیابان ، آپارتمان و سوئیت ، شهر ، کد پستی ، ایالت / استان و کشور نشان دهید. ساکنان ایالات متحده همچنین باید شهرستان خود را وارد کنند.

در آخر ، می توانید پروفایل های شبکه اجتماعی خود را وارد کنید تا شانس تأیید تأیید را افزایش دهید. CEX.io توصیه می کند حداقل به یکی از نمایه های رسانه های اجتماعی خود مانند فیس بوک ، LinkedIn یا Twitter پیوند دهید..

همه این اطلاعات را ارسال کنید ، سپس وضعیت تأیید خود را پیگیری کنید:

تأیید اعتبار CEX.io

تأیید پیشرفته و سازمانی ردیف 3 و 4

برای حذف تمام محدودیت ها از حساب خود یا راه اندازی حساب سازمانی ، باید تأیید پیشرفته (ردیف 3) یا شرکت (ردیف 4) را تکمیل کنید.

این سطح تأیید نیاز به تأیید دستی دارد و برای تکمیل مراحل لازم است با یک مدیر اختصاصی CEX.io تماس بگیرید.

3. احراز هویت دو عامل

CEX.io توصیه می کند احراز هویت دو عاملی (2FA) برای حساب خود تنظیم کنید. در حقیقت ، اگر 2FA را تنظیم نکنید ، باید چندین جعبه هشدار را علامت بزنید.

امنیت تبادل CEX

با محافظت از 2FA ، باید قبل از ورود به حساب خود ، انجام معامله یا برداشت از آن ، کد SMS یا کد برنامه تلفن همراه را تأیید کنید..

4. روش پرداخت

اکنون آماده واریز پول به CEX.io هستید. CEX از طریق کارت اعتباری (ویزا یا MasterCard) ، انتقال بانکی (ACH ، SWIFT ، SEPA یا پرداخت سریعتر) یا رمزنگاری (همه ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده) سپرده می پذیرد.

امنیت مبادله ارز رمزنگاری شده CEX.io

برای شروع سپرده انتقال بانکی ، روی دکمه “سپرده” در صفحه امور مالی در کنار ارزی که می خواهید سپرده گذاری کنید ، کلیک کنید. همچنین می توانید روی «سپرده» در گوشه سمت راست بالای هر صفحه در CEX.io کلیک کنید.

5. معامله ارز رمزنگاری شده

هنگامی که پول به حساب CEX.io شما وارد شد ، آماده خرید و فروش ارز رمزنگاری شده هستید.

معاملات رمز ارز CEX

با کلیک بر روی دکمه “اکنون بخرید” می توانید رمزنگاری را فوراً خریداری کنید. ارز رمزنگاری شده و روش پرداخت خود را انتخاب کنید ، سپس جزئیات بدهی یا کارت اعتباری ویزا یا MasterCard خود را وارد کنید.

خرید رمزنگاری در cex.io

یا ، برای انجام یک تجارت معمولی ، به صفحه “تجارت” CEX.io بروید. در سمت چپ نمودار ، لیستی از ارزهای موجود را مشاهده خواهید کرد. جفتی را انتخاب کنید که با ارز فیات واریزی شما مطابقت داشته باشد. اگر به عنوان مثال USD در حساب خود دارید و می خواهید بیت کوین بخرید ، می توانید به جفت BTC / USD بروید.

CEX.io گزینه های رمزنگاری را خریداری می کند

CEX.io به شما امکان می دهد یک بازار انجام دهید یا سفارش محدود کنید. سفارشات بازار با بهترین نرخ موجود در بازار انجام می شود ، در حالی که سفارشات محدود در یک محدودیت خرید یا فروش خاص انجام می شود.

خرید بیت کوین مبادله رمزنگاری CEX.io

6. برداشت

برای برداشتن پول از CEX.io در هر زمان ، فقط روی “برداشت” در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. برداشت از طریق کارت اعتباری ، انتقال بانکی و رمزنگاری در دسترس است.

حرف آخر

CEX.io یک مبادله رمزنگاری طولانی مدت با تعداد کمی از ارزهای فیات و ارزهای رمزپایه موجود برای تجارت است. این یک مبادله کاملاً تنظیم شده است که برای 99٪ از کشورهای جهان (و 31 ایالت ایالات متحده) در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CEX.io یا شروع معاملات امروز ، به اینجا مراجعه کنید https://cex.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me