banner
banner

نحوه شرکت در OKEx Jumpstart 11th Project DEAPCOIN (DEP)

مرحله اول: در OKEx ثبت نام کنید و تأیید صحت سطح PASS را عبور دهید

در صفحه اصلی OKEx ، کلیک کنید "ثبت نام" در گوشه بالا سمت راست برای ثبت نام در OKEx. می توانید از طریق پست الکترونیکی یا تلفن ثبت نام کنید ، سپس یک کد 6 رقمی به طور سیستماتیک ارسال می شود ، شماره درست را پر کنید ، سپس ثبت نام را کامل می کنید.

برای شرکت در OKEx Jumpstart ، باید پیش از تأیید سطح KYC 2 عبور کنید. وارد حساب خود شوید و کلیک کنید "تأیید KYC" در زیر نماد نمایه خود قرار دهید. در کل سه سطح تأیید وجود دارد ، هر یک شامل اطلاعات مختلف مورد نیاز و محدودیت برداشت 24 ساعته است. برای گذراندن تأیید KYC ، اطلاعات فردی خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برخی مناطق صلاحیت شرکت در Jumpstart را ندارند که در اطلاعیه یافت می شود.

مرحله دو: خرید CRYPTO و تجارت

قوانین جدید OKEx Jumpstart شامل جلسه اختصاصی اختصاصی OKBelievers و جلسه اختصاصی اختصاصی OKTraders است. کاربران باید حداقل 100 رمزگذاری OKEx Platform داشته باشند – OKB برای OKBelievers باشد ، یا حداقل 5 معادل BTC معامله نکنند تا OKTraders باشند.

برای خرید OKB ، باید کلیک کنید "خرید رمزنگاری" در نوار منوی بالا ، و سپس OKB ، واحد پولی خرید و روش پرداخت را انتخاب کنید. مقدار ارز را در کادر پر کنید و سیستم مقدار OKB را بدست خواهید آورد. حداقل آستانه 100 OKB است و اکنون قیمت OKB 4.42 دلار است ، بنابراین می توانیم “442” را پر کرده و کلیک کنیم "هم اکنون خریداری کنید" برای پرش به صفحه پرداخت شخص ثالث. پس از تسویه حساب پرداخت ، 100 OKB به کیف پول OKEx شما منتقل می شود. می توانید آن را چک کنید "دارایی".

همچنین می توانید سایر رمزنگاری ها را معامله کنید تا OKTrader باشید. در نوار منوی بالا ، کلیک کنید "تجارت" و سپس انتخاب کنید "معاملات نقطه ای", شما می توانید جفت های معاملاتی در سمت چپ را برای خرید رمزنگاری نیاز انتخاب کنید. ما از زمان تأسیس OKEx معادل حجم BTC معاملات انباشته شما را محاسبه خواهیم کرد ، شامل هر دو معامله درجا و معاملات مارجین.

مرحله سوم: ضریب تخصیص را دریافت کنید

برای بدست آوردن بالاترین ضریب تخصیص ، باید حداقل 2500 OKB را 5 روز قبل از t نگه داریدoken sale آخرین زمان عکس تصادفی تصادفی ، یا مقدار معامله معاملات سهام در محل شما از زمان تأسیس OKEx بالاتر از 100 محاسبه شده در BTC است.

به طور خلاصه ، هر چه مقدار OKB بیشتری داشته باشید ، ضریب تخصیص بالاتر تضمین می شود. اگر OKB را 5 روز قبل نگه ندارید ، می توانید مقدار بیشتری OKB خریداری کنید قبل از آخرین زمان عکس فوری تصادفی فروش توکن برای رسیدن به آستانه مشارکت. لطفاً توجه داشته باشید که ما بصورت تصادفی از برگزاری OKB کاربران روزانه ، از جمله حساب Funding ، Spot Spot ، Fiat Account و Margin Account عکس خواهیم گرفت..

در مورد OKTraders ، لطفاً توجه داشته باشید که حجم معاملات نقطه ای انباشته تاریخی شامل حجم معاملات نقطه ای و حجم معاملات حاشیه است.

فرمول تخصیص ، ضریب تخصیص تخصیص و سوابق عکس فوری OKB را می توان در صفحه اصلی و اطلاعیه OKEx Jumptusers مشاهده کرد.

مرحله چهارم: جلسه فروش توکن در تاریخ 8 آوریل

فروش رمز OKEx Jumpstart در تاریخ 8 آوریل آغاز می شود. جلسه اختصاصی اختصاصی OKBelievers در ساعت 04:00 (UTC) و جلسه اختصاصی امتیاز OKTraders در ساعت 05:00 (UTC) افتتاح می شود. هر جلسه فروش توکن 30 دقیقه طول می کشد. قبل از پایان اشتراک محدودیتی ندارید.

به عنوان مثال جلسه اختصاصی امتیاز OKTraders.

در صفحه اصلی OKEx Jumpstart ، پس از خواندن اعلامیه ، روی “من خوانده ام” کلیک کنید.

اکنون می توانید قوانین فروش توکن ، جزئیات تخصیص ، نرخ تخصیص و شمارش معکوس تخصیص را بررسی کنید.

روی «جزئیات تخصیص» کلیک کنید و وارد صفحه فروش DEP شوید.

مقدار تخصیص DEP را پر کنید و سیستم هزینه OKB را محاسبه می کند. می توانید موجودی کل OKB خود را در اینجا مشاهده کنید.

بر روی “اشتراک” کلیک کنید ، سپس در صف اشتراک قرار می گیرید و نتیجه تقسیمی شما 30 دقیقه پس از پایان جلسه اعلام می شود.

جزئیات از جمله محدودیت اشتراك فردی و نرخ ارز هر فروش توكن در جزئیات فروش توکن OKEx Jumpstart x DEAPCOIN (DEP).

پس از پایان دوره تخصیص ، رمزها به حساب Funding OKEx کاربران واریز می شوند و مقدار مربوط به OKB کسر می شود. مقدار باقیمانده OKB در انتظار برای اشتراک آزاد خواهد شد. جلسه دوم تخصیص پس از اتمام محاسبه نتایج آغاز می شود. در جلسه دوم می توانید از OKB منتشر شده از جلسه اول استفاده کنید.

اکنون شما با موفقیت در OKEx Jumpstart شرکت کرده اید. سپس می توانید برای معاملات بیشتر منتظر لیست رمزنگاری باشید. جفت معاملات DEP / USDT در ساعت 7:00 (UTC) و DEP / USDK در 9:00 (UCT) ، همان روز فروش توکن Jumpstart باز خواهد بود.

اگر در مورد قوانین یا معاملات س questionالی دارید ، می توانید با پشتیبانی مشتری آنلاین ما تماس بگیرید یا بلیط ارسال کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me