banner
banner

نحوه خرید نانو (XRB) در بورس KuCoin

نانو ، قبلا RaiBlocks ادعا می کند که در مقایسه با بیت کوین رویکرد متفاوتی را در معاملات جهانی ارائه می دهد. با مفهوم block-lattice که RaiBlocks پیاده سازی می کند ، هر حسابی زنجیره بلوکی خود را دارد و هر بلاک یک تراکنش دارد. امروز ما تمام مراحل خرید نانو (XRB) را در بورس KuCoin به شما آموزش می دهیم.

نحوه خرید نانو

هنگامی که یک معامله آغاز می شود ، دو عملیات انجام می شود ، یکی از فرستنده و دیگری از گیرنده. ارسال و دریافت سکه های RaiBlocks لزوماً همزمان اتفاق نمی افتد. هنگامی که گیرنده آفلاین است ، فرستنده می تواند ارسال کند و هنگامی که گیرنده در دسترس باشد ، بلوک دریافت را ایجاد می کند. معامله فقط تا زمانی که گیرنده برای انجام وظیفه خود به صورت آنلاین وارد نشود ، حل و فصل نخواهد شد.

مراحل نحوه خرید نانو در صرافی KuCoin

بیشترین حجم معاملات نانو (RaiBlocks) روزانه در بورس KuCoin انجام می شود. مراحل زیر شما را با چگونگی خرید سکه های RaiBlock آشنا می کند.

 1. اولین قدم برای معامله سایر ارزهای رمزپایه برای RaiBlock در صرافی KuCoin ثبت نام حساب در سیستم عامل است. کلیک این لینک برای ثبت نام اکنون به صفحه ثبت نام حساب KuCoin مراجعه کنید.
 2. فرم ثبت نام را پر کنید. آنچه در درجه اول مورد نیاز است آدرس ایمیل فعال شما است که به آن دسترسی دارید و همچنین یک رمز ورود امن (گذرواژه های عددی برای امنیت بیشتر) انتخاب می کنید که به راحتی برای شما به خاطر سپرده می شود اما برای هر کس دیگری دشوار است.
 3. نامه ای به آدرس ایمیلی که قبلاً ثبت کرده اید ارسال می شود. شما باید وارد آن آدرس ایمیل شوید و روی پیوند موجود در قسمت اصلی نامه که منجر به فعال شدن حساب خود در KuCoin می شود ، کلیک کنید. این ویژگی برای اطمینان از شخصی است که با ایمیل ثبت نام کرده است مالک واقعی است.
 4. با کلیک بر روی پیوند فعال سازی ، به سیستم حساب کاربری خود وارد می شوید. در غیر این صورت ، شما باید ایمیل و رمز ورود خود را همانطور که در هنگام ثبت نام وارد شده است وارد کنید.
 5. وقتی وارد سیستم عامل شدید ، روی دکمه DEPOSIT در صفحه کلیک کنید تا مقداری از کیف پول خارجی به سیستم عامل KuCoin ارسال شود. اگر هیچ موردی ندارید ، می توانید مقداری خریداری کنید تغییر پذیر, یا پایه سکه با فیات ، و سپس به سیستم عامل KuCoin ارسال کنید.
 6. واریز بار اول شما را مجبور می کند از برنامه Google Authenticator برای ایمن سازی حساب خود در بورس استفاده کنید. برای این کار ، دستورالعمل های موجود در صفحه واریز را دنبال کنید تا افزونه Google Authenticator را برای دستگاه خود نصب و تنظیم کنید.
 7. اکنون که یک حساب امن دارید ، می توانید نسبت به سپرده گذاری اقدام کنید. با هزینه های بالای معاملات اخیر و افزایش زمان معامله در شبکه Bitcoin ، ممکن است بخواهید بودجه حساب خود را با برخی از Ethers تأمین کنید. این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود که می توانید در خرید بیشتر سکه های RaiBlocks که برای یک معامله بیت کوین هزینه می کنند استفاده کنید..

برای انتخاب دارایی ETH بر روی پیکان کشویی مقابل جعبه کشویی دارایی کلیک کنید. این آدرس اتر تولید شده شما را در بستر KuCoin بارگیری می کند. این آدرس را در کیف پول خارجی خود کپی کنید تا بسته به مقدار ارزش سکه های RaiBlocks که می خواهید خریداری کنید ، چند رمزنگاری Ether به کیف پول KuCoin ارسال کنید.

 1. لحظه ای صبر کنید تا معامله شما در یک انتقال موفقیت آمیز تأمل کند. سرعت تأیید سکه های شما به میزان بنزینی که برای ارسال آن معامله استفاده می کنید بستگی دارد. شما باید 5 دقیقه سکه های خود را در KuCoin داشته باشید.
 2. پس از انعکاس واریز ، روی پیوندهای MARKET در صفحه ای که در بالا قرار دارد کلیک کنید.
 3. اگر از طریق گزینه های موجود بودجه را انتخاب کرده اید ، روی برگه ETH یا هر مورد دیگر کلیک کنید.
 4. با جعبه جستجو در بالای بخش دارایی برای XRB / ETH جستجو کنید. این برای شما جفت RaiBlock است. بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه تبادل بروید.
 5. در پایین سمت راست صفحه ، کادری را مشاهده می کنید که از شما می خواهد کدی را از برنامه Google Authenticator که به تازگی نصب کرده اید وارد کنید..
 6. برای مبادله Ether خود با RaiBlocks ، روی قسمت پیوند بهترین قیمت در قسمت Price در قسمت خرید جفت XRB / ETH کلیک کنید ، این باید جعبه را با بهترین قیمت سکه برای خرید خودکار پر کند. همچنین ، روی پیوند حداکثر کلیک کنید تا کادر Amount را با تعداد XRB که می توانید با وجوه واریز شده خود خریداری کنید ، پر کنید. همچنین می توانید تعداد سکه هایی را که می خواهید خریداری کنید به صورت دستی وارد کنید.
 7. در آخر می توانید بر روی دکمه BUY کلیک کنید.

کمی صبر کنید ، و باید سکه RaiBlocks خود را در صرافی KuCoin به کیف پول خود واریز کنید..

RaiBlocks بسته به انتخاب شما در انواع کیف پول قابل ذخیره سازی است. آ کیف پول وب, همچنین می توانید کیف پول RaiBlock را برای خود بارگیری کنید لینوکس, پنجره ها, یا مک سیستم های عامل. کیف پول های شخص ثالث برای سکه های RaiBlock شامل می شود RaiWalletBot و رای والت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me