banner
banner

15 مرحله برای خرید سهام KuCoin (KCS) در صرافی KuCoin

سهام KuCoin (KCS) نشانه ای است که اساساً برای استفاده در آن استفاده می شود صرافی KuCoin. امروز ، ما تمام مراحل خرید سهام KuCoin را به شما نشان خواهیم داد. KCS توکن ERC20 است و با عرضه اولیه 200 میلیون توکن ارائه می شود. با در اختیار داشتن برخی از سهام KuCoin درصدی از 50٪ هزینه معاملات به شما پرداخت می شود که توسط کاربران پلت فرم KuCoin پرداخت می شود و بین دارندگان رمز به اشتراک گذاشته می شود. داشتن برخی از نشانه های KCS همچنین به ازای هر 1000 نشانه KCS که در اختیار دارید 1٪ تخفیف برای معاملات تجاری به شما می دهد. حداکثر تخفیف برای هزینه های معاملات 30٪ تخفیف است.

رمز KCS با Bitcoin ، Ether ، NEO ، Bitcoin Cash ، Red Pulse و Dash قابل تعویض است. بهترین مکان برای نگهداری رمز ارز KuCoin ، بستر صرافی ارز رمزنگاری KuCoin است.

سهام KuCoin را خریداری کنید

KuCoin احتمالاً یکی از بهترین خریدها است زیرا KCS طی ماه های گذشته رشد مداوم داشته است.

نحوه خرید سهام KuCoin در صرافی KuCoin

برای خرید توکن سهام KuCoin در صرافی KuCoin با راهنمای زیر همراه شوید.

مرحله 1 – ثبت

ثبت نام در صرافی KuCoin. برای ثبت نام در سیستم عامل اینجا را کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام حساب KuCoin مراجعه کنید.

گام 2 – تکمیل فرم

جزئیات مورد نیاز برای راه اندازی حساب را وارد کنید. آنچه لازم است یک آدرس ایمیل معتبر و یک رمز ورود امن است. گذرواژه می تواند به صورت عددی باشد تا تشخیص آن برای مهاجمان سایبری بسیار دشوارتر باشد. پس از پایان کار بر روی دکمه NEXT کلیک کنید.

مرحله 3 – تأیید ایمیل

شما باید نامه ای را در صندوق ورودی / هرزنامه حساب ایمیلی که ثبت کرده اید دریافت کنید. وارد سیستم شوید و روی پیوند موجود در نامه ارسالی کلیک کنید تا حساب کاربری شما فعال شود. این فرایند برای تأیید دسترسی شما به حساب ایمیلی است که در آن ثبت نام می کنید.

مرحله 4 – فعال سازی

روند فعال سازی باید شما را به حساب کاربری خود وارد کند پلت فرم KuCoin, در غیر این صورت ، جزئیاتی را که قبلاً ثبت نام کرده اید وارد کنید و بر روی دکمه ورود به سیستم کلیک کنید.

مرحله 5 – بر روی “سپرده” کلیک کنید

برای افزودن پول به حساب خود ، روی پیوند DEPOSIT در سمت راست صفحه خود کلیک کنید.

مرحله 6 – اکانت خود را ایمن کنید

هنگام واریز برای اولین بار ، باید با راه اندازی Google Authenticator حساب خود را ایمن کنید.

مرحله 7 – Google Authenticator

همانطور که در صفحه نمایش نشان داده شده است ، دستورالعمل های تنظیم اعتبار سنجی Google را برای حساب خود دنبال کنید. برای فعال کردن امنیت تأیید اعتبار Google در حساب KuCoin خود ، کد نمایش داده شده را بارگیری ، نصب و وارد کنید.

مرحله 8 – دارایی را انتخاب کنید

احتمالاً صفحه سپرده پیش فرض برای واریز رمز سهام KuCoin را مشاهده خواهید کرد ، بر روی کشویی کلیک کرده و دارایی مورد نظر برای واریز را انتخاب کنید. به دلیل هزینه های بالای معامله و زمان تأیید معامله کند ، ممکن است بخواهید برای Ether (ETH) بروید. در مقایسه با معامله با بیت کوین ، مقدار قابل توجهی دلار صرفه جویی می کنید و می توانید به آنچه می خواهید اضافه کنید.

مرحله 9 – کیف پول اتر

هنگامی که دارایی ETH انتخاب می شود ، آدرس کیف پول اتر خود را در صرافی KuCoin تولید و نمایش داده می شود. این می تواند برای ایجاد چندین ودیعه استفاده شود.

مرحله 10 – آدرس کیف پول

آدرس کیف پول را در خارج از کیف پول خود به کیف پول خود کپی کنید صرافی KuCoin, جایی که در حال حاضر برخی از ارزهای رمزپایه اتر را در خود نگه داشته و مقداری را به KuCoin ارسال می کنید. چند لحظه صبر کنید تا معامله در بورس KuCoin منعکس شود. این شرط طولانی نیست به شرطی که برای معامله خود از مقدار قابل توجهی گاز استفاده کنید. استفاده کنید ethgasstation.info برای دیدن میانگین بنزین فعلی معاملات خود.

مرحله 11 – پیوند بازارها

پس از انعکاس واریز ، روی پیوند MARKETS در بالای صفحه کلیک کنید.

مرحله 12 – تب ETH

روی تب ETH کلیک کنید.

از لیست دارایی های نمایش داده شده در صفحه ، بر روی KCS / ETH کلیک کنید. اگر اینگونه نباشد ، احتمالاً اولین نفر در لیست است ، از جعبه سکه جستجو در بالای قسمت دارایی ها استفاده کنید.

مرحله 13 – کد احراز هویت

در صفحه KCS / ETH ، بخشهای خرید و فروش باید غیرفعال شوند. شما باید کدی را از برنامه Google Authenticator خود وارد کنید.

مرحله 14 – لینک بهترین قیمت

روی لینک بهترین قیمت در قسمت Price کلیک کنید و بهترین قیمت بازار در جعبه پر می شود.

مرحله 15 – خرید سهام KuCoin

تعداد نشانگرهای KCS را که می خواهید با Ethers خود مبادله کنید وارد کنید یا روی پیوند حداکثر کلیک کنید ، و شماره ای که می توانید با همه وجوه واریز شده خریداری کنید در کادر Amount نمایش داده می شود.

برای خرید سهام KuCoin بر روی دکمه BUY کلیک کنید.

لحظه ای صبر کنید ، نشانه های KuCoin Shares شما در کیف پول خود ثبت می شود.

شما بروید ، اکنون سهام KuCoin دارید که همچنین یک جایزه روزانه نیز در اختیار شما قرار می دهد. بررسی کنید اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me