banner
banner

بعد از اینکه الون ماسک از Dogecoin استفاده کرد ، یرن بهره برداری کرد و هزینه های Ethereum به بالاترین سطح رسید

اخبار هفته – بزرگترین داستانهای هفته ارز رمزنگاری شده

این هفته ، مثل همیشه ، یک هفته پر حادثه در صنعت بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده بود. ما شاهد بودیم که یارن در عرض چند دقیقه برای میلیون ها دلار مورد سو استفاده قرار گرفت در حالی که تقاضای زیاد برای امور مالی غیرمتمرکز هزینه های شبکه Ethereum را به بالاترین رقم رسانده است. ایلان ماسک همچنین به دلیل ایجاد توییت در مورد Dogecoin ، اشاره به Bitcoin را از طریق توییتر خود حذف کرد.

در اینجا همه چیزهایی که باید درباره این داستان ها و موارد دیگر بدانید ، در این هفته از اخبار هفته OKEx Insight است.

بهره برداری یارن باعث خسارت 2.8 میلیون دلاری در عرض 10 دقیقه می شود

اواخر پنجشنبه شب ، پلت فرم مالی غیرمتمرکز Yearn Finance بود استثمار شده. علی رغم اینکه تقریباً در حد تخفیف است 10 دقیقه, 2.8 میلیون دلار به یک مهاجم ضرر کرد در حالی که یک طاق 11 میلیون دلار ضرر کرد.

غذاهای کلیدی

 • Yearn یک بستر شناخته شده در فضای DeFi است و میزبان مشارکت های زیادی است. این بهره برداری بدون شک – حداقل به طور موقت – به پروژه آسیب خواهد زد ، که بحث های مربوط به حکومت خود را از اواخر.
 • این بهره برداری در زمانی انجام می شود که نشانه های حاکمیت DeFi در ارزیابی ناگهانی افزایش می یابد. اخبار مربوط به مشکل یارن کاری نکرد که بلافاصله رشد سایر نشانه ها را متوقف کند.
 • این حمله ماهیتی کاملاً پیچیده داشت و ممکن است در مورد امنیت دیگر پلت فرم DeFi که تثبیت شده است شک و تردید ایجاد کند.

قیمت YFI بلافاصله پس از بهره برداری نوسان دید. منبع: OKEx

ایلان ماسک بیت کوین را از طریق bio حذف می کند ، Dogecoin را شیلنگ می کند

ایلان ماسک حذف شد "# بیت کوین" قبل از ارسال یک سری توییت درباره Dogecoin ، هشتشنبه از بیو توییتر خود را منتشر کرده است. بلافاصله افزایش قیمت DOGE آغاز شد اما پس از افزایش قیمت مربوط به شرط بندی های وال استریت نتوانست به بالاترین حد خود برسد.

غذاهای کلیدی

 • تایید ماسک در توئیتر و بیوگرافی وی درباره بیت کوین کوتاه مدت بود ، اما این بدان معنا نیست که علاقه ای به وی ندارد. بنیانگذار معمایی تسلا در یک جلسه کلابهاوس اشاره کرد که وی در ارز رمزنگاری پیشرو بالقوه می بیند.
 • برخی از افراد در صنعت بلاکچین در حال یافتن مطالب جالب ماسک در توییتر – به ویژه توییت های Dogecoin – وی هستند غیرتمند و برای سرمایه گذاران خرده فروشی خطرناک است.

قیمت DOGE یک هفته به خصوص ناپایدار را تجربه کرد. منبع: OKEx

رافر 40٪ از مواجهه با BTC را به قیمت 650 میلیون دلار سود فروخت

روفر افشا شد فروش تقریبا 40٪ از کل مواجهه با BTC در روز چهارشنبه با 650 میلیون دلار سود. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری سکه ها را در نوامبر 2020 خریداری کرد و هنوز هم در معرض ارز رمزپایه پیشرو با ارزش 700 میلیون دلار است..

غذای اصلی

 • به عنوان یک سرمایه گذار نهادی ، تجارت موفق Ruffer ممکن است نشان دهد که بازیکنان بزرگ مشابه همچنین ممکن است مایل به کسب سود پس از افزایش گسترده قیمت BTC باشند – در مقابل فقط نگه داشتن کل قرار گرفتن در معرض آنها برای طولانی مدت.

هزینه های متوسط ​​Ethereum در بالاترین سطح جدید خود قرار می گیرد

با علاقه به تمرکز غیرمتمرکز مالی و توکن مبتنی بر Ethereum, هزینه های معامله متوسط در لایه پایه فوق الذکر به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده و بیش از 20 دلار است.

غذاهای کلیدی

 • کاربران Ethereum و شرکت کنندگان DeFi فکر کردند هزینه های معاملات در تابستان گذشته ، زمانی که علاقه به امور مالی غیرمتمرکز واقعاً بد شد ، بد است. اکنون ، هزینه ها اساساً دو برابر هزینه های قبلی است "تابستان DeFi."
 • بسیاری از آنها در مورد عدم مقیاس پذیری آشکار Ethereum سوال می کنند و تعجب می کنند که شبکه تا چه حد پایدار است "آینده مالی."
 • استخراج کنندگان Ethereum بزرگترین ذینفع افزایش چشمگیر هزینه های معاملاتی هستند.
 • کاربران کوچکتر خرده فروشی از مبادلات غیرمتمرکز مانند Uniswap و SushiSwap قیمت گذاری می شوند.

هزینه های معاملات متوسط ​​در شبکه Ethereum در حال افزایش است. منبع: Blockchair

هدف Guggenheim CIO BTC را تا 600000 دلار افزایش می دهد

اسکات مینرد از شرکای گوگنهایم پیش بینی قیمت خود برای BTC را به 600000 دلار در هر سکه افزایش داد. مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری این هدف تجدید نظر شده را در یک مصاحبه با CNN در روز سه شنبه.

غذاهای کلیدی

 • با وجود هدف بلند مدت ، مینرد معتقد است که مشارکت نهادی در حال حاضر برای حمایت از سطح قیمت فعلی زیر 40000 دلار در هر سکه کافی نیست.
 • با این وجود ، احساسات مینرد نمونه دیگری از پذیرفته شدن BTC به عنوان دارایی است که ارزش سرمایه گذاری در آن را از سرمایه گذاران نهادی و افراد با ارزش خالص بالا دارد..

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me