banner
banner

Crypto Market Daily 2.17 (| BTC مجدداً یک الگوی بالای سر و شانه ها را تشکیل می دهد و این نگرانی را دارد که آیا قیمت می تواند در خط گردن رشد کند.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته BTC است. آخر هفته گذشته BTC وارد بازار برگشت تماس شد و قیمت به سرعت به زیر 10 هزار دلار رسید ، در حال حاضر بالاتر از 9700 دلار است. نئو ، تحلیلگر OKEx معتقد است که حجم معاملات پس از عبور از 10 هزار دلار اخیراً در حال کاهش است و رشد نیز در مقایسه با قبل کندتر شده است. با مقاومت زیاد در حدود 10000 دلار ، خطر واژگونی همیشه وجود خواهد داشت ، بنابراین مرحله برگشت کالا پس از شکست در آزمون مداوم 10،500 دلار مطابق با انتظارات است. در حال حاضر ، سطح ساعتی در حال شکل گیری الگوی سر و شانه ها است. خط گردن پایین شانه ها نزدیک به 9700 دلار است. احتمال زیادی وجود دارد که قیمت در این موقعیت متوقف شود. با این حال ، برگشت در چند ساعت گذشته ضعیف است و سایه های بالایی متعدد طولانی از شمعدان ها همچنان تشکیل می شوند. احتمال ایستادن در کوتاه مدت بالای 10 هزار دلار کم است و گاوها هنوز هم برای جمع شدن انرژی به زمان نیاز دارند. به سرمایه گذاران یادآوری کنید که روند اخیر احتمالاً 9700 دلار در آینده شکسته و آزمایش سطح بالای 9500 دلار را ادامه می دهد.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

این نمودار روزانه BTC است ، مشخص است که یک خط آبی وجود دارد که من روی نمودار اضافه کردم ، و این میانگین متحرک 30 روزه است که می تواند با شکسته شدن یا شکست روند صعودی ارزیابی شود.

به طور کلی ، اگر سطح بالایی از صعود بتواند ادامه یابد ، پاسخ به تماس پس از هر مرحله صعودی باید توسط MA پشتیبانی شود (30). بنابراین ، سرمایه گذاران می توانند توجه بیشتری به اطراف این منطقه نزدیک به 9500 دلار داشته باشند ، به عنوان مثال اگر 9700 دلار شکسته شود ، اگر قیمت بتواند حمایت کند ، ممکن است به معنای بازگشت بازار پس از بازار باشد ، اما اگر از MA (30) عبور کنید ، پاسخ طولانی تر که حدود 9000 دلار است در آن شرایط اتفاق می افتد.

اگر انرژی به اندازه کافی قوی باشد ، صعودی می تواند مدت طولانی تری را حفظ کند ، زیرا موج 5 فعلی باید یک موج گسترش باشد ، در غیر این صورت ممکن است به این معنی باشد که مرحله 5 موج سرسختانه روزانه به پایان رسیده است ، روند نیاز به پاسخگویی بیشتر دارد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9850 دلار:10050 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9700 دلار پشتیبانی میان مدت:9550 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: اجباری شدن 1H

این نمودار 1 ساعته ETH است ، به نظر من در شرایط فعلی بازگشت بیش از 235 دلار ممکن است اتفاق بیفتد ، همانطور که نمودار نشان می دهد ، در واقع پاسخگویی در آخر هفته گذشته تقریباً شمارنده هایی را که حدود 260 ~ 275 دلار است هضم می کند قبلا جذب شده.

نمودار همچنین نشان می دهد که در آینده ، این روند نیاز به هضم پمپ بین 235 $ تا 260 $ دارد ، بنابراین ، منطقه نزدیک 235 $ می تواند یک کف سخت باشد و احتمالاً صعودی دیگر شروع می شود.

به سرمایه گذاران یادآوری کنید که روند فعلی هنوز در یک ادغام است ، MA (30) در حال سقوط در برابر مقاومت شدید است ، در صورت کاهش ، اگر بازگشت نتواند از آن عبور کند ، مراقبت بیشتر در مورد خطر کاهش ضروری است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 252 دلار:260 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:پشتیبانی میان مدت 245 دلار:235 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:تثبیت 1H

قرارداد دائمی OKEx: XRP در آخر هفته گذشته مقدار زیادی تخلیه کرد ، تقریباً بیشترین افزایش را در هفته گذشته به خود اختصاص داد و وضعیت فعلی XRP در انتظار من است زیرا این یک سکه است که می تواند در هنگام ثبات بازار بیشتر پمپ کند و در صورت بازار بیشتر تخلیه کند افتادن.

با توجه به حمایت سخت در حدود 0.2670 دلار ، روند ممکن است روند نزولی را متوقف کند اما در کوتاه مدت بازگشت دوباره سخت است زیرا حجم خرید در بازگشت مجدد ضعیف است ، 0.2884 دلار و MA (30) به طور همزمان به مقاومت های موثر تبدیل می شوند. روند برای زمان آماده سازی برای شکستن به زمان بیشتری احتیاج دارد و شمارنده های بیشتری را از بین می برد ، بنابراین اگر بتواند روی 0.2670 دلار تثبیت کند ، یک الگوی شانه راست می تواند شکل بگیرد..

سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که دستیابی به موفقیت MA (30) فقط می تواند به این معنی باشد که قیمت در کوتاه مدت بیشتر کاهش نخواهد یافت اما به این معنی نیست که صعودی دیگر در راه است ، من آن را قبل از شکستن سطح بالایی می نامم.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2840 دلار مقاومت میان مدت: 0.2884

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2770 پشتیبانی میان مدت$0.2670

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me